dims 1050x525 - آیا Halo Infinite دنباله ای بر Halo 5 خواهد بود؟

آیا Halo Infinite دنباله ای بر Halo 5 خواهد بود؟

کنفرانس E3 2018 شرکت مایکروسافت (Microsoft) با سوپرایزی خوشایند آغاز شد، سوپرایزی که خبر از ساخت نسخه‌ جدیدی از سری Halo می‌داد. اگرچه به غیر از تریلری کوتاه جزییات بیشتری از Halo Infinite در دسترس قرار نگرفت اما پیش بینی می‌شد که این نسخه عنوانی اسپین آف یا پیش درآمدی بر این سری باشد. حال به توجه به اشاره‌ی غیر مستقیم سازندگان به نظر می‌رسد که Halo Infinite نسخه‌ای اصلی و در ادامه‌ی Halo 5 می‌باشد.

کریس لی (Chris Lee) در گفت و گویی با GTM به صحبت در مورد Halo Infinite و اینکه استودیو سازنده در تلاش است تا تجربه‌ای واقعی از سری Halo را برای طرفداران به ارمغان آورد، پرداخت.

او تایید کرد که استودیو به بازخورد‌های طرفدران گوش داده و این نسخه ماجراجویی‌های Master Chief “بعد از وقایع Halo 5” را ادامه خواهد داد.

صحبت‌های او نشان می‌دهد که Halo Infinite یک دنباله‌ی مستقیم برای Halo 5 است، موضوعی که باعث کم رنگ شدن شایعات موجود مبنی بر اینکه این عنوان مانند Halo Reach یک اسپین آف و یا پیش درآمدی برای نسخه‌های اول و سوم است، می‌شود. بعلاوه کریس لی تایید کرد که در Halo Infinite برخلاف Halo 5 تمرکز اصلی بازی برروی Master Chief خواهد بود.

همانطور که می‌دانید هدف از تریلر منتشر شده در E3 2018، نمایش دموی از موتور بازی‌سازی Halo Infinite بود. این بدان معناست که این تریلر به دنبال نشان دادن قدرت موتور بازی و توانایی آن در ارائه‌‌ی جزییات و جلوه‌های بصری بی‌نظیر در عنوان نهایی بود. استودیو ۳۴۳ Industries با استفاده از موتور بازی‌سازی اختصاصی خود یعنی Slipspace Engine در حال توسعه‌ی این بازی است. و به گفته‌ی آن‌ها این موتور آینده‌ی این سری را به مسیری هیجان انگیز هدایت خواهد کرد.

هنوز ۳۴۳ Industries جزییاتی از اینکه Halo Infinite در کجا روایت خواهد شد منتشر نکرده اما با توجه به سرنخ‌های به دست آمده از تریلر معرفی، به نظر می‌رسد که این نسخه در Halo Zeta در جریان خواهد بود.

Halo Infinite در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری برای کنسول شرکت مایکروسافت عرضه خواهد شد. البته این امکان وجود دارد که در نسل بعدی کنسول‌ها شاهد عرضه‌ی این عنوان باشیم.

منبع:گیمفا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.