RE2ihVd 1050x525 - مایکروسافت: Halo Infinite همان Halo 6 است

مایکروسافت: Halo Infinite همان Halo 6 است

شرکت مایکروسافت از مدت‌ها پیش بیان کرده بود که علاقه دارد از سیستم نامگذاری شماره‌دار سری Halo فاصله بگیرید. با این وجود بسیاری از بازی‌بازان در ماه‌های اخیر و پس از معرفی Halo: Infinite مصرانه پیگیر شماره‌ی بعدی و نسخه‌ی جدید این سری بوده‌اند. جف استرلینگ (Jeff Easterling) از استودیوی ۳۴۳ در این باره گفته است که عنوان Halo: Infinite همان Halo 6 است.

آقای استرلینگ در مصاحبه‌ی اخیر خود گفته است:

این نسخه همان Halo 6 است. شما باید آن را نسخه‌ی ششم در نظر بگیرید. آن را به عنوان یک پیش‌زمینه و یا نسخه‌ی فرعی در نظر نگیرید. این عنوان ادامه‌ی داستان سری را روایت خواهد کرد. این نسخه فصلی جدید از اتفاقات سری را روایت خواهد کرد.

این موضوع که استویدیوی ۳۴۳ شروع به صحبت درباره‌ی Halo: Infinite کرده است، خبری بسیار خوشحال کننده است ولی هنوز جزییات بسیار زیادی از این بازی مانده است که از آن بی‌اطلاع هستیم. تریلر نمایش داده شده در مراسم E3 2018، اگرچه زیبا به نظر می‌رسید بیشتر برروی موتور بازی سازی جدید این استودیو، Slipspace تمرکز داشت. شرکت مایکروسافت هنوز گیم‌پلی این عنوان را نمایش نداده است.

در حال حاضر شایعاتی وجود دارد که این عنوان در دو قسمت جداگانه منتشر خواهد شد. براساس این شایعات، بخش تکنفره و داستانی بازی در پایان سال ۲۰۱۹ و بخش چندنفره در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد. اگرچه هنوز هیچ یک از این مطالب رسما تایید نشده است.

این استودیو اعلام کرده است که نحوه‌ی عملکرد آن‌ها در این نسخه نسبت به به نسخه‌های پیشین متفاوت خواهد بود. آن‌ها امیدوارند بتوانند بازی‌بازان را با خود به یک ماجراجویی و مسیر غافلگیرکننده و پیش‌بینی نشده ببرند.

به نظر می‌رسد استودیوی ۳۴۳ هیچ عجله‌ای در توسعه‌ی نسخه‌ی جدید این سری ندارد. با این وجود به‌روزرسان‌های جدیدی در آینده برای عنوان Halo 5 منتشر خواهد شد تا نیاز بازی‌بازان را رفع کند.

منبع:گیمفا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.