PES 2020 | تریلر جدید بازی eFootball PES 2020 در E3 منتشر شد

تریلر بازی جدید شبیه ساز فوتبال PES 2020 در نمایشگاه E3 توسط کونامی konami منتشر شد. این بازی فوتبال محبوب امسال با تغیر نام خود از PES خالی به eFootbal PES نظر همه را به خود جلب کرده است.

کونامی طبق رسم هر ساله خود بازی شبیه ساز فوتبال جدیدش را در نمایشگاه E3 معرفی کرده است. این بازی در تاریخ ۱۹ شهریور (۱۰ سپتامبر) منتشر می کند.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی eFootball PES 2020 را تماشا کنید:

تریلر بازی eFootball PES 2020

کمپانی کونامی در نسخه امسال خود بخش محبوب Master league را مقداری تغیر داده است. کونامی پس از موفقیت قسمت داستانی بازی شبیه ساز فوتبال FIFA از کمپانی EA تصمیم گرفته است بخش داستانی را به مستر لیگ خود وارد کند. در این بخش شما با انتخاب دیالوگ هایی می توانید روند داستانی بازی را انتخاب کنید که باعث جذاب تر شدن بازی می شود.

همچنین مانند همیشه در بخش Master League می توانید ظاهر خودتان که مربی تیم هستید  را شخصی سازی کنید که این شخصی سازی قدری قوی تر شده است. همچنین می توانید شخصیت خود را از بین مربیان معروف انتخاب کنید که شخصیت هایی مثل مارادونا هم به آن اضافه شده اند.

این نسخه از بازی یک بخش به نام MatchDay هم به بازی اضافه کرده است که مختص قسمت آنلاین بازی است. در این رویداد هفتگی شما یک جناح از دو جناح را انتخاب می کنید و از این دو جناح هر چه تعداد برد یک جناح بیشتر باشد بهتر خواهد بود و در پایان بهترین بازیکنان هر جناح به فینال راه پیدا می کنند و فینال نیز به صورت آنلاین پخش می شود. جوایزی نیز به شرکت کنندگان تعلق می گیرد.

امسال لیونل مسی تصویر روی جلد بازی خواهد بود و رونالدینیو هم تصویر روی جلد نسخه Legendary بازی است.

باید باز هم شاهد رقابت فیفا و PES بود…

یک نظر

  1. چرا بیوگرافی گروه های کره ای لود نمیشه و ارور میده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.