رزیدنت اویل 3
رزیدنت اویل 3

آیا باید منتظر ساخت رزیدنت اویل ۳ ریمیک | Resident Evil 3 Remake باشیم؟

پس از بازسازی رزیدنت اویل ۲ اینک باید ببینیم که کمپانی بازی سازی کپ کام درمورد نسخه سوم این سری چه فکری در سر دارد ؟ شایعات زیادی در فضای مجازی مبنی بر اینکه کپ کام قصد بازسازی این بازی را دارد پیچیده ولی این احتمال ۹۰ درصد واقعی است زیرا کپ کام پس از مشاهده برخورد خوب بازیکنان و منتقدان و همچنین فروش بسیار خوب رزیدنت اویل ۲ ریمیک ، حتما به فکر ساخت رزیدنت اویل ۳ ریمیک نیز هست ، بدون شک با بازسازی این نسخه از این سری ، شاهد عنوانی با ترس و هیجان بیشتر خواهیم بود ، بسیار لذت بخش است هنگامی که از ترس حمله نمسیس شکست ناپذیر در کوچه های راکون سیتی بدویم ولی اینبار با کیفیتی بسیار بیشتر شاهد این ترس و هیجان باشیم.

resident evil 3 nemesis remake tease body.jpg.optimal 1024x569 - آیا باید منتظر ساخت رزیدنت اویل 3 ریمیک | Resident Evil 3 Remake باشیم؟
نمسیس

درهمین خصوص : نقد و بررسی بازی رزیدنت اویل ۲ ریمیک

تاکنون کپ کام منتظر بود تا شاهد بازخورد بازیکنان از رزیدنت اویل ۲ ریمیک باشد ولی حال با انتشار این بازی و بازخورد بسیار خوب بازیکنان از این عنوان ، احتمال در دست ساخت قرار گرفتن رزیدنت اویل ۳ ریمیک بسیار بیشتر میشود ، کپ کام با انتشار رزیدنت اویل ۳ ریمیک مارا به ده سال پیش میبرد و تجربه ی باورنکردنی برای گیمر ها فراهم می آورد.

یکی از سران کمپانی کپ کام با نام kazunori kadoi قبل از انتشار رزیدنت اویل ۲ ریمیک ، درمورد رزیدنت اویل ۳ ریمیک در جایی میگوید :

ما نمیتوانیم اکنون تمام بازی هایی که طرفداران این سری از ما درخواست میکنند را بسازیم و ساخت آنها نیازمند زمان است ، ما قصد داریم برخی از فرصت هایی که برای آینده میتوانند خوب باشند را حفظ کنیم و باید ببینیم که طرفداران به چه عنوانی نسبت به بقیه بازی ها بیشتر احساس نیاز دارند ، ما قصد نداریم که با بازسازی این عناوین حس نوستالوژی را در پلیر ها به وجود آوریم ولی میخواهیم که اختلاف گرافیکی بسیار زیاد بین بازی های بیست سال پیش تا کنون را از بین ببریم و بازیکن بتواند همان عناوین زیبای کلاسیک را با گرافیک بهتری تجربه کند ، زمان بسیاری برای بازسازی دوباره برخی عناوین سپری شده و به نظرم این بسیار خوب است.

resident evil 3 remake - آیا باید منتظر ساخت رزیدنت اویل 3 ریمیک | Resident Evil 3 Remake باشیم؟
رزیدنت اویل ۳

تهیه کننده رزیدنت اویل ۲ یعنی آقای Yoshiaki Hirabayashi هم میگوید که اگر بازیکنان از رزیدنت اویل ۲ لذت ببرند و استقبال کنند ، بدون شک کپ کام نیز این کار را انجام خواهد داد و نسخه سوم این سری را بازسازی خواهد کرد.

resident evil 3  1024x740 - آیا باید منتظر ساخت رزیدنت اویل 3 ریمیک | Resident Evil 3 Remake باشیم؟
جیل ولنتاین در حال مبارزه با نمسیس

درهمین خصوص : نقد و بررسی بازی رزیدنت اویل ۶

اینک با وجود اینکه تقریبا بیست سال از انتشار این بازی بسیار زیبا میگذرد ولی هنوز هم برای طرفداران این سری خسته کننده نیست و اگر بازسازی شود بدون شک موفقیت هایی بیشتر از نسخه دوم به همراه خواهد داشت.

مجله تایم

یک نظر

  1. این که رزیدنت اویل ۳ بخواد ریمستر بشه اونم تو همیچن عصری از بازی ها خودش یه بمب واقعی میتوهنه باشه و صد درصد یه سود کلان برای کپکام به همراه داره…

    البته امیدوارم هیجانش رو بیشتر بکنن و گیر ندن که چند کاراکتر انحرافی وارد بازی بکنن و همونطور که در نسخه اصلی داستان بازی و ایستر اگز هاش بود در این نسخه هم رعایت بشه چیزی که در نسخه ریمستر اویل ۲ شاهدش نبودیم و با این نسخه فوق العاده قشنگی بود ولی خیلی جاها حذف شده بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.