جدیدترین بازی های اندروید 1

جدیدترین بازی های اندروید | برترین بازی ها برای اندروید

امروز استفاده از بازی های موبایلی با استقبال بی نظیر بسیاری از مردم مواجه شده و به همین دلیل بازار تولید و عرضه این نوع بازی ها هم روز به روز گرم تر و پر رونق تر می شود، که هر روز بازی ها جدید و مدرنی وارد بازار می شوند. در مقاله زیر برای شما دوستان عزیز در مورد جدیدترین بازی های اندروید سخن می گوییم. با ما همراه شوید.

۱- Command & Conquer : Rivals

بازی فرماندهی و تسخیر از جمله جدیدترین بازی های اندرویدی است که توسط استودیوی الکترونیک آرتس طراحی و ساخته شده است، ساختار بازی شبیه بازی کلش رویال می باشد با این تفاوت که کاربر در این بازی همه نیروهای خود را تحت کنترل دارد.

۲- The Elder Scrolls: Blades

این بازی جدیدا برای گوشی های موبایلی اندروید معرفی شده است. این بازی دارای گرافیک و کیفیت عالی است و کاربر در این بازی نقش شمشیر بازی را دارد که از پس از تبعید به زادگاه خود باز می گردد.

۳- Brawl Stars

بازی جدال ستارگان جدیدترین بازی شرکت سوپرسل است که امسال به بازار عرضه می شود. این بازی برای افرادی که دوستدار بازی هایی مانند کلش آو کلنز بوده، بسیار جالب می باشد.

۴- Project Cars GO

این بازی یکی از  جدیدترین بازی های اندروید است. یک بازی مسابقه ای محبوب است، که اکنون برای گوشی های اندروید ساخته شده است.

۵- Assassin’s Creed Rebellion

بازی بازی اساسین کرید شورش یک بازی در سبک سری بازی های اکشن می باشد که قرار است به زودی به بازار عرضه شود. این جدیدترین بازی استودیو Ubisoft Entertainment می باشد. که داستان آن مربوط به دوره تفتیش عقاید در قرون وسطی می باشد.

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم. از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.

بیشتر بخوانید:

تعاملات کاربران در تریلر جدید بازی Fallout 76

نظرسنجی مجله تایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.