دوم اترنال Doom Eternal 1

معرفی بازی دوم اترنال Doom Eternal

بازی دوم اترنال Doom Eternal : این بازی به سبک تیر اندازی اول شخص طراحی شده است. که سازنده آن شرکن آیدی سافت ور و ناشر آن شرکت بتزا در ایالات متحده آمریکا می باشد.  بازی دوم اترنال Doom Eternal برای ویندوز مایکروسافت، کنسول بازی نینتندو سوئیچ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس ۱ برنامه ریزی شده است.

بازی doom eternal برای اولین بار به عنوان نسخه جدیدی از مجموعه بازی doom در رویداد E3 2018 معرفی شد که البته توضیحات به طور کامل ارائه نشد و شازندگان ان فقط به ارائه تیزری مختصر پرداختند.

گیم پلی Doom Eternal

در این مجموعه آیدی سافت ور، برای ژانر شوتر اول شخص، قوانین جدید و زیادی را خلق کرده است. بتزا در جریان رویداد Quake Con اولین نمایش گیم پلی بازی را منتشر کرد. همانند سایر بازی های این سری، doom eternal هم اکشنی سریع و خونین است. گیم پلی ای هیجان انگیز که در ان شما با انواع و اقسام دشمن ها روبرو می شوید.

RE2v5Kk - معرفی بازی دوم اترنال Doom Eternal

مشخصات بازی Doom Eternal

اما باید بدانید کشتن این دشمن ها کار آسانی برای شما نخواهد بود. سلاح های جذاب و مجهزی برای کشت و کشتار در اختیار شخصیت اصلی این بازی قرار خواهد گرفت که به وسیله آن ها می تواند عملیات های خود را به سر انجام برساند. در این سری از بازی های doom شخصیت اصلی نسبت به بازی های قبلی، قدرتمند تر خواهد بود و تعداد دشمنان هم بیشتر می باشد.

جذابیت ماجرا در این جاست که در doom eternal مطابق با انتظار طرفداران، جهنم به زمین آمده است. البته توسعه دهندگان در اینده قابلیت ها و ویژگی های جذابی به این بازی اضافه خواهند کرد که البته تاکنون هیچ حرفی در این باره گفته نشده است.

WCCFdoom3 740x429 - معرفی بازی دوم اترنال Doom Eternal

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم. از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.

بیشتر بخوانید : سیستم مورد نیاز بازی Forza Horizon 4

همچنین اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

مجله تایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.