WhatsApp Image 2019 01 23 at 20.14.22 1050x525 - معرفی بازی مورتال کمبت 11

معرفی بازی مورتال کمبت ۱۱

بازی مورتال کمبت ۱۱ از سری بازی های مورتال کمبت می باشد، که قرار است به زود به بازار عرضه شود، قرار است این بازی سیستم کاملا تازه ای برای شخصی سازی حرکات داشته باشد و در ۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ این بازی بر روی چهار پلتفرم اصلی عرضه شود.

تاریخ عرضه مورتال کمبت ۱۱

تاریخ عرضه آن برای پلتفرم های PS4، ایکس باکس وان و PC است. بر اساس اطلاعاتی که NetherRealm ارائه نمود، بازی مورتال کمبت ۱۱ روز سوم اردیبهشت سال ۱۳۹۸ برای پلتفرم های یادشده به بازار عرضه خواهد شد.

بازی مورتال کمبت

یکی از نوسالتژیک ترین بازیهای کامپیوتری که از دیرباز در ایران هم طرفداران بسیاری داشته مورتال کمبت است. بخش مهمی از بازی به بررسی گذشته قهرمان های شناخته شده سری مورتال کمبت می پردازد و هسته گیم پلی بازی نسبت به قسمت های پیشین ثابت باقی مانده است. اما در این میان المان های جدیدی به بازی اضافه شده است که می توان به خالی شدن میزان زیادی از سلامتی هر یک از مبارزان اشاره کرد. همچنین بر خلاف سری های گذشته، نوار مبارزه کاربر به دو بخش هجومی و دفاعی تقسیم می شود.

WhatsApp Image 2019 01 23 at 20.13.31 - معرفی بازی مورتال کمبت 11

گیم پلی مورتال کمبت ۱۱

شخصی سازی یکی از اصلی‌ترین بخش‌های بازی مورتال کامبت جدید خواهد بود و کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلفی کاراکتر مورد علاقه خود را آن‌ طور که دوست دارد و می‌خواهد، طراحی کند.
در کل می توان گفت که بازی مورتال کامبت ۱۱، یکی از خشن ترین قسمت های این فرنچایز و تاریخ بازی های مبارزه ای است. مبارزات این بازی مانند همیشه خشن هستند و پیاده سازی فنونی های مرگبار بخش مهمی از این بازی است.

اگر در ارتباط با موضوع مقاله یغتی مورتال کمبت ۱۱ دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از آن آگاه گردانید و در قسمت کامنت ها قرار دهید.

بیشتر بخوانید: Detroit: Become Human

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.