بازی a way out

معرفی بازی a way out

یکی از بازی های جذاب و پر طرفدار بازی a way out است که برای بسیاری از گیمرها بسیار لذت بخش و هیجانی است. این بازی مربوط به داستان دو زندانی است که یک دیگر را نمی شناسند و قصد فرار از زندان را دارند و گیمرها باید با استحکام بخشید به روابط این دو زندانی بازی را پیش ببرند.

گیم پلی بازی a way out

برخی از خصوصیات و ویژگی های بازی a way out عبارت است از:

بازی دو نفره بازی a way out

برای شروع و اجرای این بازی گیمرها باید ابتدا شخصیت های مورد نظر خود را انتخاب کنند، این بازی دو نفره است و شما باید با یکی از دوستان خود بازی را شروع کنید، و در طی مراحل بازی با مشورت و کمک هم مشکلات را بر طرف کرده و بازی را ادامه دهید، از این رو، این بازی می تواند یک بازی سرگرم کنند و جالب برای افرادی که دوست دارند با هم دیگر بازی کنند می باشد.

قابلیت انجام آنلاین و یا آفلاین

بازی را می توان به صورت آنلاین و یا افلاین با یکی از دوستان خود انجام دهید، لذا از بخش یک نفره در این بازی خبری نیست. البته نیازی نیست که هر دو نفر یک نسخه از بازی را خریده باشند، تنها یک نفر با خرید یک نسخه می تواند بازی را دو نفره انجام دهد.

1483 a way out screenshot 1512721096 1512721096 w600 600x338 - معرفی بازی a way out

امکان مشاهده بازی دوست خود

یکی از خصوصیات و قابلیت های این بازی، این است که شما می توانید هم زمان ببینید که دوست تان چگونه بازی می کند و با او همکاری داشته باشید. چرا که تصویر در صفحه نمایش به دو بخش تقسیم می شود

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی بازی a way out موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : معرفی بازی Forza horizon 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.