Ace Combat 7

معرفی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

اگر کسی طرفدار بازی های جنگی هواپیمایی باشد غیر ممکن است که نام بازی Ace combat را نشنیده باشد. سری بازی های Acr combat از قدیمی ترین بازی ها در این نوع جنگ هواپیمایی میباشد که اکثر کاربران آن را میشناسند. کمپانی و استودیوی Skies Unknown بعد از چندین سال سری ۷ بازی ایس کامبت که جدیدترین ورژن آن نیز میباشد را منتشر و عرضه کرد.در زیر به معرفی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown می پردازیم.

مشخصات بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

جدید ترین ورژن بازی Ace combat بازهم توانست کیفیت زبانزد خود را در این سبک بازی ها به اثبات برساند. هرچند این ورژن همانند هر بازی دیگری نقطه ضعف هایی نیز داشت.

این کمپانی سازنده برای جذاب تر کردن جریان بازی داستان های جدید و متفاوتی را در دل این بازی قرار داد به صورتی که کاربر در اثنای بازی با چند شخصیت مختلف رو به رو میشود. این نسخه شباهتی که با نسخه های قبلی دارد این است که در دنیایی خیالی جریان میابد. گیمر ها در این بازی علاوه بر جنگیدن و ماجراهای مربوط به آن در جریان داستان شخصیت هایی که به جنگ وارد میشوند نیز قرا میگیرند. این بازی دارای چندین داستان و ماجرا است و کاربر را مجبور میکند که تمامی دستورات نظامی را انجام دهد و به حرف های شخصیت ها نیز گوش کند.

kfoT4pxbmxkyoMbAVvdsYb 480 80 1 - معرفی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

گیم پلی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

ماجرا در این بازی از این قرار است که شخصیتی که پدرش در جنگ کشته شده میخواهد که خلبان شود و پس از اینکه خلبان میشود و در آسمان پرواز میکند در میان جنگ بین کشور ها گیر می افتد و ماجراهای دیگر از این لحظه به بعد اتفاق می افتد.

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم.

از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
همچنین اگر در ارتباط با موضوع مقاله یعنی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید: معرفی بازی Left Alive

مجله تایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.