بازی anno 1800

معرفی بازی anno 1800

در جریان گیمزکام ۲۰۱۸ نسخه جدید از سری بازی های قدیمی Anno با نام معرفی بازی anno 1800 توسط شرکت ubisoft منتشر شد. این شرکت فرانسوی این مجموه بازی را برای کامپیوتر معرفی کرد و قرار است توسط استودیو بلو بایت ساخته شود.

این بازی قرارا است در آوریل سال ۲۰۱۹ منتشر شود. آنو ۲۰۱۸ هفتمین بازی در سری آنو است و قرار است شما را به دنیای انقلاب صنعتی ببرد. در واقع هدف این بازی این است که شما را به دنیای بعد از عصر صنعتی ببرد.

گیم پلی بازی anno 1800

شما می توانید رهبر انقلاب صنعتی در سال ۱۸۰۰ باشید. با توجه به امکانات این بازی شما می توانید جهان بازی را به سلیقه و شکلی که می خواهید بسازید و آن را کنترل کنید. حالت بلو پرینت یکی از جدید ترین چیز هایی است که به این نسخه اضافه شده. این حالت به بازیکن کمک می کند تا بلافاصله با داشتن منابع خود شهر مورد نظر و ساختمان های آن را بسازد.

header 1 - معرفی بازی anno 1800

مشخصات بازی anno 1800

اما نگران نباشید اگر شما منابع لازم را برای طرح خود ندارید می توانید طرحتان را تا جمع آوری منابع محفوظ نگه دارید. یکی از جذابیت های این بازی حضور توریست ها هست که می توانند با خرید از شهر شما به کسب درآمدتان کمک کنند. علاوه بر آن می توانید منابع مختلف را با کشتی به کشور های دیگر بفروشید و امتیاز و در آمد خود را افزایش دهید. یکی دیگر از راه های پیشرفت بازیکنان در این بازی گشتن در جنوب آمریکا و استفاده از امکانات و منابع آن است.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید: اسپایدار من ۲۰۱۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.