بازی Control

معرفی بازی Control

در جریان کنفرانس سونی در E3سال ۲۰۱۸ ، استودیو رمدی (Remedy) بازی کنترل را معرفی کرده است. انتشار این بازی توسط ۵۰۵ گیمز صورت می گیرد. تاریخ دقیق انتشار بازی Control معلوم نیست، اما قرار است در سال ۲۰۱۹ برای پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان ارائه شود.

مشخصات بازی Control

این بازی، یک بازی جهان باز نیست و تمام اتفاقات این بازی همگی در مکانی به نام oldest house می افتد‌. البته این بازی محیط های وسیع و قابل تغییر زیادی دارد که بازیکنان خود را به هیجان وا می دارد. بازی کنترل یک بازی سند باکس است. نیرو های ماورائی و ناشناخته در این بازی هستند که ساختمان اصلی فدرال را تحت کنترل خود در آورده اند.

این ساختمان اصلی فدرال همان قدیمی ترین خانه است. رئیس جدید این سازمان زنی به نام جسی فیدن باید طبق ماموریتی که به او داده شه است، باسلاح های عجیب و غریبی که در دست دارد، قدیمی ترین خانه را دوباره تحت کنترل خود در آورد. شخصیت اصلی این بازی یعنی جسی، قدرت بسیار زیادی در دستان خود دارد. این قدرت امکان این را به او می دهد که اشیا مختلف را بلند کند، در اطراف خود بچرخاند و آن را به سوی دشمنان خود پرت کند‌.

2b348fef 5e3a 408a 9c05 ddc4102901af 1024x576 - معرفی بازی Control

گیم پلی بازی Control

این قدرت در طول بازی کامل تر می شود، البته عواقب زیادی هم در پی دارد. علاوه بر این در تریلر بازی از اسلحه ای متفاوت تا اسلحه هایی که تا کنون دیده ایم برای جسی رو نمایی می شود. این اسلحه می تواند تغییر کند و حتی تمام جزئیاتوریز آن متفاوت شود. نکته حالب این است که این اسلحه تنها توسط جسی قابل حمل و کنترل می باشد.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله یعنی بازی Control دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : معرفی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

مجله تایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.