بازی Crack down 3

معرفی بازی Crack down 3

یکی از بازی هایی که طرفداران و علاقه مندان زیادی دارد، و بسیاری منتظر عرضه آن می باشند، بازی Crack down 3 می باشد که از سوی استودیوی «سومر دیجیتال» عرضه می شود. این بازی یکی از پر حاشیه ترین بازی های نسل هشتم کنسول ها می باشد، که اکنون در مراحل پایانی تولید خود می باشد و به زودی قرار است به بازار عرضه شود.

عرضه بازی Crack down 3

این بازی در سال ۲۰۱۹ بر روی پلتفرم های پی سی و ایکس باکس وان منتشر شد. که البته این انتشار با تاخیر طولانی صورت گرفت و به نظر می رسد، علت تاخیر زیاد آن تغییراتی است که در بازی داده شده است.

این بازی، یک بازی اکشن سوم شخص و جهان باز (Open world) می باشد که تمرکز آن بر روی تخریب مقیاس های بالای محیط اطراف می باشد. افرادی که نسل های گذشته این بازی را انجام داده اند، با تمام خصوصیات و ویژگی های آن آشنایی دارند که این خصوصیات و ویژگی ها همگی در این سری هم وجود دارد و گیمر در نقش فرمانده جکسون بازی خواهد کرد.

1533526146348 - معرفی بازی Crack down 3

سبک گرافیک بازی Crack down 3

سبک گرافیک استفاده شده در این بازی سبک گرافیگی cel-shade است که در سری سوم به مراتب بهتر و با کیفیت بالا تر مورد استفاده قرار گرفته است و اندازه بزرگ دنیای بازی و بهبودهایی که در تخریب پذیری محیط داده شده است، بازی را جذاب تر از گذشته کرده است. نکته دیگر اینکه این بازی حس و حال علمی – تخیلی دارد که گیمر می تواند آن را تک نفره و یا چند نفر بازی کند.

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم.

از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
همچنین اگر در ارتباط با موضوع مقاله یعنی بازی Crack down 3 دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید: برای دیدن جدیدترین بازی ها بر روی اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.