بازی Days Gone 1

معرفی بازی Days Gone

بازی Days Gone )یک بازی ویدیویی است و سبک آن اکشن- ماجراجویی و ترس و بقا می باشد. این بازی که توسط بند استودیو ساخته شده، قرار بود در تاریخ سوم اسفند ماه ۹۷ برای کنسول پلی استیشن منتشر شود. در ابتدا شرکت قول داده بود این بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر شود اما انتشار تا سال ۲۰۱۹ به تاخیر افتاد.

گیم پلی بازی Days Gone

شرکت سونی اعلام کرده است که در واقع تاریخ اصلی انتشار بازی ششم اردیبهشت ماه ۹۸ است. این بازی در دنیای آخر الزمانی روایت می شود که شخصیت اصلی آن شخصی به نام Deacon St. John می باشد. شرکت سونی در اقدامی جالب به مناسبت ولنتاین، چند روز قبل تریلری جدید از این بازی را منتشر کرده که تصاویری از صحنه های زندگی شخصیت اصلی و همسرش Sarah می باشد.

days 1024x683 - معرفی بازی Days Gone

مشخصات بازی Days Gone

البته چندی قبل این شرکت در اقدامی عجیب اما جذاب تعدادی کارت دعوت عروسی برای رسانه های اروپایی اراسل کرد مبنی بر برقراری مراسم عروسی Deacon و Sarah در یوتیوب ! مراسم عروسی Deacon و Sarah قرار است در تاریخ چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برگزار شود. اما این بازی قرار است چالش هایی برای زندگی این زوج باشد.

در یکی از تریلرهای ارائه شده، محیط های مختلف جهان بازی به نمایش گذاشته شد. در این تریلر شما جنگل ها، مواد مذاب، ایستگاه های متروکه و غارهایی که تبدیل به خانه های فریکر ها شده اند را می بینید. فریکر ها همان انسان هایی هستند که طی فاجعه ای تبدیل به زامبی هایی بی مغز شده اند.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

بیشتر بخوانید: معرفی بازی anthem

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله یعنی بازی Days Gone دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

مجله تایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.