بازی far cry 5 1

معرفی بازی far cry 5

بازی far cry 5 اکنون به نسخه پنج خود رسیده است، نسخه های گذشته این بازی یکی از بهترین بازی های شرکت یوبی سافت بود، که با نخه سوم خود معروف شد و طرفداران زیادی به دست آورد. با این حال، هنوز افرادی هستند که با این بازی زیاد آشنایی ندارند و تنها اسم آن را شنیده اند و یا با وجود بازی کردن، اطلاعات دقیقی در مورد آن ندارند.

گیم پلی بازی far cry 5

طراحی هنری و نورپردازی عالی

یکی از خصوصیات بازی طراحی بسیار فوق العاده و قوی جنگل ها و نور پردازی آن می باشد، که سبب ایجاد جذابیت در بازی شده و بازی را از حالت خسته کننده خارج کرده است.
پلی گیم روان
از دیگر خصوصیات این بازی این است که پلی گیم آن روان است و گیمر ها به راحتی می تواند کنترل تمام وسایل نقلیه را داشته باشند و در طول بازی از بازی کردن خسته نشوند.

داشتن نقشه بزرگ بازی far cry 5

از دیگر ویژگی این بازی، این است که دارای نقشه بزرگ و پر از کارهای مختلف برای انجام دادن است، که گیمرها در هر مرحله می توانند بر حسب سلیقه خود کارهای مختلفی را انجام دهند، از این رو، بازی بسیار سرگرم کننده است.

FarCry5 2 - معرفی بازی far cry 5

پر محتوا بودن و تنوع مراحل

در نسخه های قبلی بازی یکی از نکات ضعف، تکراری بودن و خسته کننده بودن بازی بود، که در نسخه ۵ این مشکل رفع شده و بازی بسیار پر محتوا است و مراحل محتلفی دارد که حوصله گیمرها سر نمی شود.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی بازی far cry 5 موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : معرفی بازی a way out

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.