بازی god of war

کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال 1400 ایران

نظرسنجی صدای سال 1400

معرفی بازی god of war

بازی god of war یک بازی اکشن-ماجراجویانه و ساخته ی استودیو سانتا مونیکا میباشد. این بازی قبلا نسخه هایی داشته که چندان مورد پسند کاربران نبوده اما در نسخه ی آخر تغییراتی پیش رو گرفته و سر و صدای زیادی ایجاد کرده.

گیم پلی بازی god of war

ماجرای این بازی به این صورت است که کریتوس همان خدای جنگ یا god of war میباشد که طی اتفاقاتی همسرش از بین رفته و با پسرش به نام آترئوس تنها مانده است و باید آترئوس را با دنیایی که در آن زندگی میکند آشنا کند و تربیت او را به عهده بگیرد. کریتوس و پسرش آخرین خواسته ی همسرش که بردن خاکستر او به بالای بلندترین قله ی نورس است را باید عملی کنند که علت این خواسته ی همسر کریتوس را در آخر بازی متوجه میشوید.

مشخصات بازی god of war

از مواردی که این بازی را منحصر به فرد ساخته طراحی و جلوه های قسمت های مختلف بازی است که کاربر آنقدر جذب آن میشود که حاضر به ترک بازی نیست. از دیگر مواردی که این بازی را جذاب کرده موسیقی پس زمینه، زاویه دوربین و همچنین تاکید آن روی سوم شخص میباشد.

a5d33df6 1716 4432 8781 5d19d5029e99 1024x683 - معرفی بازی god of war

از تغییراتی که این بازی نسبت به نسخه های قبلی داشته خروجی بصری بسیار با کیفیت بازی حتی روی مدل قدیمی پلی استیشن ۴، بیش از ۲۵ الی ۳۰ ساعت بازی مفید که حتی لحظه ای از ریتم نمی افتد، تغییر بازی نسبت به روند کاملا خطی نسخه های قدیمی و ایجاد دنیایی وسیع و در نهایت تبدیل شدن به بازی جدی و پر از مفاهیم میباشد.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی بازی god of war موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : آیا باید منتظر ساخت رزیدنت اویل ۳ ریمیک | Resident Evil 3 Remake باشیم؟

نظرسنجی صدای سال 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.