بازی jump force

معرفی بازی jump force

بازی jump force جامپ فروس از جمله بازی هایی است که به تازگی عرضه شده است، و یکی از بازی های محبوب و مورد علاقه بسیاری از گیمرها می باشد، این بازی برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پی سی و پلی استیشن چهار عرضه می شود.

مشخصات بازی jump force

بازی جامپ فورس یک بازی مبارزه ای است که در نتیجه مبارزات بخش اصلی گم پلی آن را به خود اختصاص می دهد. از جمله خصوصیات این بازی این است که با آغاز اولین مبارزه تغییر دکمه ها و برخی سازوکارهای گیم پلی توجه گیمرها را به خود جلب می کند. این بازی از گرافیک بالایی بر خوردار است. در ساخت این بازی سعی شده است، از گرافیگی متفاوت، واقع گرایانه و مشابه با محیط اطراف استفاده شود، که نتیجه آن نورپردازی و ویژگی های بصری فوق العاده می باشد و همچنین دارای سبک اکشن بسیار پر زرق و برق می باشد.

jump force title top visual 1920x912 final logo 1024x486 - معرفی بازی jump force

گیم پلی بازی jump force

از جمله ویژگی های این بازی به ویژه در ابتدای شروع بازی ساخت آواتار است. که با ورود به بازی و پایان پیش در آمد در نقش یک قهرمان دوباره متولد می شود. که گیمرها می توانند برخی تغییران جزئی در آن بدهند ولی امکان شخصی سازی آنچنان زیاد نیست. با این وجود در صدا گذاری بازی از شخصیت های مطرح استفاده شده است که می توان گفت یکی از نقاط قوی بازی جامپ فورس محسوب می شود، در حالی که موسیقی بازی تکراری و یکنواخت است که متاسفانه این یکنواختی در زمان مبارزه هم ادامه می باید و یکی از ضعف های این بازی می باشد.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی بازی jump force موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : آپدیت جدید بازی Gran Turismo Sport منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.