بازی Left Alive

کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال 1400 ایران

نظرسنجی صدای سال 1400

معرفی بازی Left Alive

در نمایشگاه tokyo game show2018، کمپانی Square Enix، ورژن جدید بازی Left Alive را منتشر کرد. برای معرفی این بازی ۴ ویدیو به نمایش گذاشته شد و بینندگان را با بخش های مختلفی از بازی توسط این ۴ ویدیو آشنا کرد. این ویدیو ها توسط تهیه کننده و کارگردان بازی left alive که به ترتیب شینجی هاشیماتو و توشیفونی نابشیما بودند ارائه شد. البته هرچند که بعضی از این ویدیو ها در نمایشگاه gamecomدر سال ۲۰۱۸ پشت در های بسته به نمایش گذاشته شد.

مشخصات بازی Left Alive

ویدیو اول به این صورت است که در آن با کاراکتری به نام اولگا سرگیونا کالینینا آشنا میشویم که این شخصیت تلاش میکند دشمنان را از طریق حیله های متنوع بکشد.

ویدیو دوم به این صورت میباشد که ربات جنگی که در این بازی نام این ربات wanzerمیباشد volkرا نمایان میکند.
در ویدیو سوم شاهد آن خواهیم بود که کاراکتری به نام میکاییل الکساندروویچ شوارو با یک کاراکتر دیگر این بازی در حال گفت و گو میباشد و طریقه ی انتخاب دیالوگ بازی نشان داده میشود.

left alive the garmoniyan invasion trailer ps4 1024x728 - معرفی بازی Left Alive

گیم پلی بازی Left Alive

ویدیوی چهارم و آخر بیشتر در ارتباط با کاراکتر میکائیل جریان میابد. در این ویدیو نشان داده میشود که این شخصیت سعی در نجات سه تا از شهروندان که توسط ارتش گارمونیا قرار است اعدام شوند دارد. که البته در این قسمت از بازی کاربر با روشی که برای جنگیدن پیش میگیرد امکان نجات را فراهم میکند.

این بازی قرار است که در سال ۲۰۱۹ برای کشورهای غربی عرضه شود که نسخه ی کامپیوتری و پلی استیشن ۴ دارد.

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم. از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.

همچنین اگر در ارتباط با موضوع مقاله یعنی بازی Left Alive دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : نقد و بررسی کامل بازی Call of Duty: Black Ops 4 | خداحافظی با خط داستانی

مجله تایم

نظرسنجی صدای سال 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.