Marvel Ultimate Alliance 2

معرفی بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

در The Game Awards 2018، بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order رونمایی شد. این فستیوال سوپرایزهای زیادی داشت که شرکت های تولید کننده ی بازی فرصت بسیار مناسبی در این برنامه برای معرفی جدیدترین اثرات خود داشتند. این بازی مانند عناوین قبلی آن به صورت مشترک بین co-op و beat-em-up است و ابرقهرمان های کومیک بوک مارول در آن وجود دارند. شخصیت هایی مثل ولورین، هالک و Guardians of the Galaxy که تازه وارد هم هست در این بازی وجود دارند.

مشخصات بازی بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

جنبه ی بسیار غافل گیرانه در معرفی این بازی احتمالا این است که نسخه ی جدید سری مارول آلتیمیت آلینس توسط استودیویی ساخته میشود که در گذشته بازی های Dead or Alive و Ninja Gaiden را ساخته بود. نام این استودیو Team Ninja میباشد.

در تریلری که برای معرفی این بازی ارائه شد شخصیت های نگهبان کهکشانی چون Nebula، Rocket Raccoon، Groot، Gamora، Star-Lord وجود دارند. همچنین اینکه شخصیت هایی که به نسبت کلاسیک تر میباشند مانند iron-man، کاپیتان آمریکا، هالک ثور و spider man نیز در این تریلر وجود دارند. اما موضوع غافل گیز کننده ی دیگری که این بازی دارد این است که شخصیت های گرون بلک اوردر (وفادارن به ضدقهرمان بزرگ مارول یعنی تانوس) نیز در این بازی وجود دارند.

marvel ultimate alliance 3 656x369 - معرفی بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

گیم پلی بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

بازی Marvel Ultimate Alliance 3 طبق گزارش های ارائه شده، منحصرا برای کنسول نینتندو و سوییچ قرار است عرضه شود. تا به الان تاریخ مشخصی برای عرضه ی این بازی گفته نشده اما طبق پیش بینی ها گفته میشود که احتمالا این بازی در سال ۲۰۱۹ منتشر و عرضه شود.

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم.

از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
همچنین اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : معرفی بازی Left Alive

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.