بازی planetside Arena

کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال 1400 ایران

نظرسنجی صدای سال 1400

معرفی بازی planetside Arena

استودیو استودیو Daybreak Games بازی جدیدی به نام بازی planetside Arena را طی مراسمی آنلاین و پخش زنده از طریق وب سایت توئیچ معرفی کرده است. این بازی چند نفره و در سبک علمی تخیلی است.

مشخصات بازی planetside Arena

بازی Planetside Arena، به شیوه جالبی در اختیاز بازیکنان قرار گرفته است و حالت های زیادی از بازی را در اختیار بازیکنان قرار داده است. در ابتدا قرار بود این بازی در ۲۹ ژانویه ۲۰۱۹ یعنی ۹ بهمن ماه برای پی سی منتشر شود، اما زمان انتشار این بازی به تعویق افتاد و قرار بر این شد تا این بازی همراه با نسخه پلی استیشن ۴ در تابستان منتشر شود.

ss 8fb489d3af3c22b0e17004c7a8ea4543fdc29e60.1920x1080 1024x576 - معرفی بازی planetside Arena

گیم پلی بازی planetside Arena

نبرد های این بازی به گونه طراحی شده است که می تواند با حضور ۵۰۰ بازیکن ارائه شود البته این در حالت mssive clash می باشد. و قرار است این تعداد به ۱۰۰۰ نفر هم برسد. شما به صورت آنلاین می توانید کلاس خود را انتخاب کنید، جت خود را آتش بزنید و جنگ و درگیری خود را شروع کنید. در واقع در راه اندازی این بازی از سه کلاس مختلف Assult، Engineer و Combat medic تشکیل شده است.

هر بازیکن با استفاده از توانایی اولیه خود و سایر امکاناتی که بازی در اختیار او قرار می دهد شروع می کند‌. این بازی با یک نمایش فصلی مشابه با Fortnite تنظیم شده است‌. این بازی همچنین دارای یک سیستم واحد پول هماهنگ است و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از کیوسک‌هایی برای خرید سلاح و ارتقا استفاده کنند. این بازی در حال حاضر در دو نسخه مختلف برای پیش سفارش در دسترس است.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله یعنی بازی planetside Arena دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : نقد و بررسی کامل بازی رزیدنت اویل ۵ | Resident Evil 5 | خداحافظی با ترس

نظرسنجی صدای سال 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.