بازی sea of theives

معرفی بازی sea of theives

بازی هایی که مربوط به دزدان دریایی باشد و تم دزدان دریایی داشته باشد، در بازار زیاد نیستند و می توان بازی sea of theives را جزء معدود بازی های این عرصه بدانیم، این بازی جالب و دوست داشتنی است و یکی از بازی های پر طرفدار محسوب می شود که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد، اگر به این نوع از بازی ها علاقه دارید، در ادامه همراه ما باشید تا این بازی را به شما معرفی کنیم.

گیم پلی بازی sea of thives

این بازی، از جمله بازی هایی است که با تم دزدان دریایی در بازار وجود دارد، و علاقه مندان و طرفداران زیادی دارد، چرا که دارای ویژگی های مثبت زیادی م باشد، که عبارتند از:

داشتن کاراکترهای ثابت

بسیاری از علاقه مندان و طرفداران این بازی منتظر بودن که با ارائه این بازی بتوانند منوی پر جزئیات را داشته باشند تا بتوانند به وسیله آن کاراکتر مورد نظر خود را طراحی کنند، ولی بازی تنها ۸ کاراکتر ثابت دارد، که گیمر باید یکی از آنها را انتخاب و وارد بازی شود.

بهترین شبیه سازی کشتی رانی

در این بازی سعی شده است بهترین شبیه سازی از کشتی رانی ارائه شود و گیمرها با بازی کردن بتوانند مهارت کشتی رانی خود را افزایش دهند، و ضمن کشتی رانی باید مراقبت همه چیز هم باشند و آمادگی لازم را برای مقابله با طوفان و تغییرات آب و هوایی داشته باشند و کشتی را به بهترین شکل ممکن کنترل کنند.

1506497027 sea thieves gc2017 4k002 1024x576 - معرفی بازی sea of theives

گرافیک بالا بازی sea of theives

این بازی از لحاظ گرافیگی بسیار قوی است و می تواند شما را متحیر کند و در بعد نور پردازی بسیار فوق العاده کار کرده و جای هیچ گونه انتقاد وجود ندارد و طراحی آن بسیاری را بسیار جذاب کرده است.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی بازی sea of theives موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : معرفی بازی Days Gone

مجله تایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.