بازی shenmue 3 1

معرفی بازی shenmue 3

بازی shenmue 3 شنموی ۳ بازی با سبک اکشن، نقش آفرینی و ماجراجویانه می باشد. این بازی توسط نیلو و وای اس نت ایجاد شد. قرار است بازی شنموی ۳ برای پلی استیشن ۴ و ویندوز در تاریخ آگوست سال ۲۰۱۹ منتشر شود. قرار است نسخه پی سی این بازی ۱۰۰ گیگا بایت حجم داشته باشد. در کنفرانس E۳ ۲۰۱۵، برای ساخت این بازی کمپینی تشکیل شد تا مردم برای ساخت آن سرمایه گذاری کنند و این بازی جزو موفق ترین بازی های کیک استار تبدیل شد.

مشخصات بازی shenmue 3

سازندگان این بازی اعلام کرده اند که این سری آخرین سری از این بازی ها نخواهد بود. از تریلر منتشر شده این بازی مشخص است که سطح گرافیکی آن بسیار افزایش یافته است. داستان این بازی در واقع ادامه دهنده داستان رزمی کار جوان چینی به نام ریو هازوکی است که در سال ۱۹۸۰ در چین به دنبال قاتل پدرش می گردد و در همین راستا اتفاقات زیادی برای او می افتد.

33550152649095618705 shenmue III 1024x432 - معرفی بازی shenmue 3

گیم پلی بازی shenmue 3

او مصمم است قاتل پدرش را پیدا کند و شما کنترل او را در دست دارید. Shenmue ۳ در واقع ارائه دهنده داستانی حماسی است. شما در دنیایی قدم خواهید گذاشت که پر از جنب و جوش است و شخصیت های آن با جذابیت خاص خود در تلاش برای رسیدن به هدفشان هستند. در این ماجراجویی شما در قلمرو دشمن نفوذ خواهید کرد و به اعماق راز های آن ها خواهید رفت! این بازی را می توان مورد انتظار ترین بازی نامید چرا که پس از ۱۸ سال انتشار وارد بازار شده است.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله یعنی بازی shenmue 3 دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید: معرفی بازی خدای جنگ

مجله تایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.