بازی the outer worlds ک

کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال 1400 ایران

نظرسنجی صدای سال 1400

معرفی بازی the outer worlds

بازی the outer worlds در سال ۲۰۱۹ عرضه میشود اما زمان دقیقی برای انتشار آن اعلام نشده است. این بازی توسط استودیو آبسیدین و به کارگردانی Leonard Boyarsku ، بویارسکو و تیم کین ارائه شده و روی دستگاه های ps4، ایکس باکس ۱ و کامپیوتر قابل اجرا خواهد بود.

گیم پلی بازی the outer worlds

کارگردانان این بازی اظهار داشته اند که زمان مورد نیاز برای اتمام این بازی بسته به نوع بازی کاربر دارد ولی به طور تقریبی۱۵ تا ۴۰ ساعت زمان لازم دارد. همچنین اینکه بویارسکی خاطرنشان کرد که تمرکز زیادی برروی «واکنش‌پذیری و قابلیت تکرار بازی» گذاشته شده، زیرا با توجه به بودجه ای که در اختیار داشته اند مجبور به ساخت بازی کوچک ولی با کنترل بهتر به جای ساخت بازی با جهان باز شده اند.

25bb82cc5a296813e9982ea5fa84094e XL - معرفی بازی the outer worlds

مشخصات بازی the outer worlds

این بازی که دوربین اول شخص دارد به این صورت میباشد که نقش آفرینان در دنیای سیارات در حال بازی میباشند و امکان جا به جایی از یک سیاره به سیاره ی دیگر به کمک سفینه نیز وجود دارد. کاربر میتواند اسلحه ها و تفنگ های متنوعی را در دست بگیرد و از آن ها استفاده کند. گفته شده که در این بازی، کاربر امکان تصمیم گیری خواهد داشت و نقش آفرینان دارای روابط عاطفی نخواهند بود،

همچنین اینکه همراهان کاربر در بیشترین حد سختی این بازی برای همیشه خواهند مرد. قیمت این بازی به صورت فیزیکی نیز برای کنسول های نسل هشت ps4 وایکس باکس وان ۶۰ یورو میباشد و نسخه ی کامپیوتری این بازی به صورت دیجیتال ارائه خواهد شد.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی بازی the outer worlds موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : معرفی بازی sea of theives

مجله تایم

نظرسنجی صدای سال 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.