معرفی بازی Total War: Three Kingdoms
بازی توتال وار

معرفی بازی Total War: Three Kingdoms

بازی Total War: Three Kingdoms به گفته ی کمپانی سگا و استودیو Creative Assembly که سازنده ی این بازی میباشند، در بهار سال ۲۰۱۹ ارائه میشود. این کمپانی در دی ماه سال قبل نیز بازی را معرفی کرده بود. تاریخ دقیقی برای ارائه این بازی هنوز اعلام نشده است اما احتمالا استودیو سازنده قصد دارد در این مدت محتویاتی را به آن اضافه کند و در واقع به پولیش بازی بپردازد.

مشخصات بازی Total War: Three Kingdoms

جریان این بازی به این صورت است که در آن ژنرال ها و فرمانده ها قدرت زیادی دارند و میتوانند به صورت دسته جمعی دشمنان را از بین ببرند.در این بازی یک امپراتور جوان سلطه گری بر چین را بر عهده دارد که حکومت او تبدیل به حکومتی پر از هرج و مرج شده است.

این امپراتور ستمگری را پیشه گرفته و همچنین اینکه سلسله های مختلف را به ستوه آورده است و قصد دارد امپراتوری چین را نیز به دست آورد.این امپراتور جوان در این بازی در واقع یک مجسمه است که در پشت این قضیه فردی به نام دونگ ژو جریانات را هدایت کرده و بر مردم ستمگری میکند.

t620x300 226941de5c251836cf1d2e2709536444 - معرفی بازی Total War: Three Kingdoms
بازی توتال وار

گیم پلی بازی Total War: Three Kingdoms

موضوع بسیار مهمی که وجود دارد این است که گفته شده یک قابلیت جدید به این بازی اضافه شده و باعث شده که جریان سنتی را برای کاربر ایجاد کند. نام این قابلیت Classic Mode میباشد.

تریلر این بازی نیز منتشر شده است و علاقه مندان میتوانند با مراجعه به وب سایت های معتبر آن را ببنند.

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم.

از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید. همچنین اگر در ارتباط با موضوع مقاله یعنی بازی Total War: Three Kingdoms دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

1بازی Total War Three Kingdoms 1024x453 - معرفی بازی Total War: Three Kingdoms
معرفی بازی Total War: Three Kingdoms

بیشتر بخوانید : معرفی کامل Ustanak | اوستاناک در بازی Resident Evil 6

بازی Total War Three Kingdoms - معرفی بازی Total War: Three Kingdoms
بازی توتال وار
Total War Three Kingdoms - معرفی بازی Total War: Three Kingdoms
معرفی بازی Total War: Three Kingdoms

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.