082251.0 1050x525 - FIFA 19 حضور سوپر لیگ چین در این بازی را تایید کرد

FIFA 19 حضور سوپر لیگ چین در این بازی را تایید کرد

به نظر می‌رسد که لیگ قهرمانان اروپا تنها بخش جدید FIFA 19 نخواهد بود. به تازگی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در طی رویداد  Animation-Comic-Game Hong Kong 2018 به تایید حضور سوپر لیگ چین در این عنوان پرداخت.

از بخش‌های جدید FIFA 19 می‌توان به اضافه شدن لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا، سوپر کاپ و سوپر لیگ چین اشاره کرد. البته شاهد بازگشت برخی از لیگ‌ها نظیر سوپر لیگ روسیه خواهیم بود. اگرچه شاید برخی از این موارد آنچنان مهم به نظر نرسند، اما همین تنوع در ارائه بخش‌های مختلف است که سری FIFA را به عنوان ورزشی منحصر به فردی تبدیل می‌کند. اضافه شدن سوپر لیگ چین می‌تواند نقطه‌ی عطفی برای حضور پررنگ‌تر دیگر لیگ‌های آسیایی در سری FIFA باشد.

بازیکنان بسیاری در کشور ما به تجربه‌ی سری FIFA می‌پردازند، اما با این حال هنوز هم شاهد اضافه شدن لیگ برتر ایران به این سری نیستیم. امیدواریم با تغییر سیاست‌های الکترونیک آرتس، در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور آن باشیم.

FIFA 19 تغییرات گسترده‌ای در مکانیک‌های گیم‌پلی و انیمیشن‌ها به خود دیده و با موتور بازی‌سازی Frostbite در حال توسعه است. اگرچه این نسخه برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد، اما به دلیل محدودیت سخت افزاری آن، از ساختاری بسیار متفاوت در مقایسه با دیگر پلتفرم‌ها برخوردار است.

عنوان FIFA 19 در تاریخ جمعه ۶ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.