مافیا 3
بازی مافیا

درباره بازی مافیا ۱ و ۲ و ۳ | Mafia III

درباره بازی مافیا

بازی مافیا تا به امروز ۳ ورژن از آن در دنیای گیمینگ منتشر شده است و در تمامی ورژن های منتشر شده توانسته است فروش خوبی داشته باشد در قسمت زیر سعی می کنیم هر ۳ ورژن منتشر شده از این بازی را با یکدیگر بررسی کنیم.

درباره بازی مافیا ۱

اولین ورژن از این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۲, ایکیس باکس و ویندوز منتشر شد و تاریخ انتشار آن در سال ۲۰۰۲ بود. این بازی به صورت نقشه باز بود و شما میتوانستید در کل دنیای بازی سفر کنید و در شرایطی که علاقه داشتید میتوانستید بخش داستانی بازی را نیز انجام دهید. این ورژن از بازی ها در دوران خود به صورت شگفت آفرینی خوش ساخت بود و شما میتوانستید هیجان بالایی را از بازی تجربه کنید. این بازی شامل ایده های بسیار جدیدی بود مثلا شما میتوانستید از اصنافی که در محله شما هستند پول ماهانه بگیرد و به عبارتی اونها رو خفت کنید. داستان این سری از بازی مافیا بسیار شگفت انگیز بود. این بازی را فقط میتوانستید به صورت یک نفره بازی کنید. خوب است بدانید این بازی توانست در آن سال به عنوان بهترین بازی سال شناخته شود و بعد از گذشت سال ها خیلی ها اعتقاد دارند که این بازی بهترین نسخه از ورژن های مافیا به حساب می آید و ورژن ۲ و ۳ نتوانستند به اندازه ورژن ۱ آن زیبا باشد.

mafia 3 - درباره بازی مافیا 1 و 2 و 3 | Mafia III
مافیا

درباره بازی مافیا ۲

ورژن ۲ این بازی در سال ۲۰۱۰ برای کنسول های پلی‌استیشن ۳، ایکس‌ باکس ۳۶۰، مایکروسافت ویندوز، اواس ده منتشر شد. همانند ورژن اول این بازی هم در سبک اکشن و تیر اندازی و سوم شخص بود و فقط حالت تک نفره را پشتیبانی می کرد. داستان این بازی در ادامه مافیا ۱ بود. شخصیت اصلی این بازی ویتو اسکالتا است در ایتالیا به دنیا آمده به دلایل بسیار زیادی مجبور میشود تا به آمریکا نقل مکان کند. و مجبور میشود برای جنگ جهانی به خدمت اجباری برود و در این عملیات زخمی میشود و به خانه برمیگردد و بعد از بهبود یافتن متوجه میشود که پدر وی در زمانی که او در جنگ بوده فوت شده و کلی بدهی بالا اورده و وی باید تمامی بدهی ها او را صاف کند و برای این کار مجبور میشود از سریعترین راه ممکن این پول را جمع کند و…

mafia 2 1024x576 - درباره بازی مافیا 1 و 2 و 3 | Mafia III
مافیا

درباره بازی مافیا ۳

ورژن سوم از بازی های مافیا برای برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پی‌سی در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این بازی نسبت به ورژن های قبل بسیار گرافیک آن تغییر کرده. ارتقا چشم گیری داشته است. از نظر گیم پلی توانسته است از ورژن ۲ خود موفقتر باشد ولی همچنان منتقدان اعتقاد دارند بازی مافیا یک خوش ساختر و داستان زیباتری داشته. یکی از بخش های خوبی که در این بازی به آن توجه شده کاراکتر های خوبی است که سازندگان آنها را بسیار خوب توانسته اند ایجاد کنند. بازی به نحوی باور پذیر ساخته شده است. جالب است بدانید این بازی در محیط باز ساخته شده است و از نظری شبیه به بازی GTA شاید به نظر برسد مثلا می توانید ماشین و یا سلاح ها رو در خیابان ها بدست آورید.

mafia 4 1024x576 - درباره بازی مافیا 1 و 2 و 3 | Mafia III
مافیا

در صورتی که تا امروز بازی مافیا را بازی نکردید وقت را از دست ندید و در اولین فرصت سعی کنید اون رو دانلود کنید و بازی کنید.

mafia 1 1024x546 - درباره بازی مافیا 1 و 2 و 3 | Mafia III
بازی مافیا

بیشتر بخوانید : هیدئو کوجیما تصاویر و اطلاعات تازه ای از بازی death stranding منتشر کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.