معرفی بازی Call of Duty: WWII | ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم + تریلر

بازی Call of Duty: WWII در سبک شوتر اول شخص می باشد و در سال ۲۰۱۷ برای PC و کنسول های Ps4 و Xbox One توسط کمپانی Sledgehammer Games تولید و توسط Activision منتشر شد ، این بازی چهاردهمین بازی از سری بازی های Call of Duty می باشد ، پس از انتشار این بازی بسیاری از منتقدان آن را بازگشت به ریشه های جنگ جهانی دوم دانستند و توانست نظرات و انتقادات بسیار خوبی را به خود اختصاص دهد علاوه بر این ، این بازی شامل یک موفقیت تجاری نیز بود به گونه ای که توانست ۵۰۰ میلیون دلار تنها در سه روز اول انتشارش درآمد کسب کند ولی بازی شباهت های بسیار زیادی به نسخه های گذشته دارد ، این بازی شامل حالت های تک نفره ، زامبی و چند نفره یا همان آنلاین می باشد.

در همین خصوص : نقد و بررسی بازی Call of Duty: Black Ops 4

11Call of Duty WWII - معرفی بازی Call of Duty: WWII | ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم + تریلر
بازی Call of Duty: WWII

توضیح بازی

بازیکن میتواند در برخی مراحل کنترل وسایل نقلیه را در دست گیرد و یا دشمنان را دستگیر کند و در جنگ ها یاران زخمی خود را تا رسیدن به یک سنگر مناسب بر روی زمین بکشاند ، بازیکن باید برای جمع آوری مهمات تلاش کند و با دشمنان مقابله کند همچنین میتواند برای احیاء خود از جعبه های کمک های اولیه استفاده کند که پیدا کردن آنها در بازی کار دشواری نیست ، بازیکن پس از افزایش XP خود در بازی ، میتواند قابلیت ها و مهارت های خود را ارتقاء دهد تا بتواند راحتتر با دشمنان مقابله کند ، داستان بازی نیز از تاریخ ۶ ژوئن ۱۹۴۴ به بعد روایت میشود.

call od duty ww2 - معرفی بازی Call of Duty: WWII | ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم + تریلر
بازی Call of Duty: WWII

همانطور که در ابتدای مطلب عرض کردم ، بازی شامل سه بخش متفاوت می باشد ، بخش ابتدایی حالت داستانی دارد و طبیعتا داستانش هم همان داستان تکراری جنگ جهانی دوم است که در بسیاری از بازی های هم سبک خودش شاهدش بوده و هستیم که موضوع جالبی نیست.

حالت دوم مربوط به بخش آنلاین می باشد که بازیکنان به دو گروه متفاوت تقسیم بندی میشوند و باید با یکدیگر مقابله کنند ضمن اینکه هر یک از این گروه ها دارای کلاس های متفاوتی نیز می باشد که به بازیکن سطح دسترسی کاملا متفاوتی میدهد.

سومین و آخرین حالت نیز ، حالت بسیار دوست داشتنی زامبی می باشد که بازیکنان باید برای بقاء و نجات خود از دست تعداد عظیمی از زامبی ها تلاش کنند.

Call of Duty WWII 9 - معرفی بازی Call of Duty: WWII | ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم + تریلر
بازی Call of Duty: WWII

بازی Call of Duty: WWII نیز مانند تمامی عناوین کال اف دیوتی بدون شک ارزش حداقل یکبار تجربه را دارد و بازی بسیار جالبی است ضمن اینکه توانسته نمرات بالایی نیز از منتقدانش کسب کند.

Call of Duty WWII 14 1024x576 - معرفی بازی Call of Duty: WWII | ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم + تریلر
بازی Call of Duty: WWII

بیشتر بخوانید : معرفی بازی Dead Space 3 | فضای مرده ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.