بازی Dirt Rally 2.0

معرفی بازی Dirt Rally 2.0

بازی Dirt Rally 2.0 توسط کمپانی کد مسترز ارائه شده است و قرار بر این است که در همین اسفند ماه برای کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان به بازار ارائه شود. در توضیحاتی که سایت این بازی ارائه داده نوشته شده است

مشخصات بازی Dirt Rally 2.0

راه خود را از طریق انتخاب مکان‌های تجمع نمادین از سرتاسر دنیا باز کنید، و بدانید که کوچک‌ترین اشتباه می‌تواند به مرحله شما پایان دهد. بازیکنان این بازی می توانند تجربه مسابقات قهرمانی رالی کراس را داشته باشند.

گیم پلی بازی Dirt Rally 2.0

طبق گفته سازندگان این بازی، هشت پیست رسمی WRX در جریان بازی قرار داده شده است. باید در هنگام بازی مراقب خراب شدن جاده و ناهمواری های خاصی که در جاده قرار ارد باشید. ممکن است در ابتدای بازی جاده صاف و هموار باشد اما اگر دقت نداشته باشید در پایان جایگاهی بهتر از چهارم یا پنجم نخواهید داشت. باید بدانید که هر چقدر هم در این بازی مهارت کسب کنید، باز هم چالش هایی را در پیش روی خود خواهید دید. بیش از پنجاه مدل انواع ماشین های آفرود در این بازی وجود دارند.

Xmn8VHRSvmsow7E6a7tqk 1024x640 - معرفی بازی Dirt Rally 2.0

شما حتی می تواند قدرت چالش بر انگیز شورلت کامرو را هم در این بازی مشاهده کنید. سطح بازی، محیط ها، ماشین ها ، نوع چالش ها و …. در این بازی بسیار متفاوت تر از بازی های دیگر است. شما می توانید بازی های رالی رسمی جام جهانی که در مکان های مختلف برگزار شدهاست را در بازی درت رالی مشاهده و تجربه کنید. در ادامه تصاویری از این بازی را خواهیم دید.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله یعنی بازی Dirt Rally 2.0 دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید :معرفی بازی planetside Arena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.