بازی fire emblem three houses

معرفی بازی fire emblem three houses

بازی fire emblem three houses یکی از بازی هایی است که قرار است، در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شود. بنابر اعلام شرکت سازنده به احتمال زیاد این بازی در مرداد ماه منتشر خواهد شد. بازی های سری Fire Emblem از گذشته دارای طرفداران زیادی بودند و نسخه های آن هم محبوبیت بالایی در بین کاربران به دست آورده است.

مشخصات بازی fire emblem three houses

در این بازی گیمر که در شخصیت اصلی بازی می کند، پس از بیدار شدن از خواب به سرزمین Garreg Mach سفر می کند و در آنجا به تدریس دانش آموزانی که انتظار او را می کشیدند، می پردازد. دانش آموزان بعد از تدریس به سه سرزمین های مختلف که Garreg Mach محاصره کردند، سفر می کنند و در مبارزاتی که در جریان بازی رخ می دهد شرکت می کنند.

در این بازی قرار است، گیمر به این دانش آموزان روش های مختلف مبارزه و موارد این چنینی را آموزش دهد. دانش آموزان هم در طول بازی با هم دیگر ارتباط عمیق دارند و این ارتباط بر روی عملکرد آنها تاثیر می گذارد.

fire emblem three houses nd18 ss 2 1038x576 1024x568 - معرفی بازی fire emblem three houses

گیم پلی بازی fire emblem three houses

چیزی که کاملا مشخص است، این است که، این بازی نسبت به نسخه قبلی خود بسیار تکامل پیدا کرده است، حتی از نظر گرافیکی تفاوت های زیادی با نسخه های گذشته خود دارد. این نسخه از نظر گرافیکی از عناوین قبلی این سری که همگی برای کنسول ۳DS عرضه شده بودند، پیشرفته تر است. از جمله این ویژگی‌هایدیگر این بازی می‌توان به قابلیت نمایش بالا و زوم کردن در مبارزات بازی اشاره کرد. این بازی به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله یعنی بازی fire emblem three houses دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : اضافه شدن نقشه تهران به بازی زولا | Zula

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.