fortnite 5 1 1050x525 - معرفی بازی Fortnite | فورتنایت

کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال 1400 ایران

نظرسنجی صدای سال 1400

معرفی بازی Fortnite | فورتنایت

بازی Fortnite در سبک شوتر سوم شخص در سال ۲۰۱۷ برای PC و کنسول های Xbox One و Ps4 و پس از مدتی برای اندروید و IOS عرضه شد ، این بازی توسط استودیو بازی سازی Epic Games  منتشر شده است ، بازیکنان باید در این بازی آنلاین ، برای زنده ماندن و بقاء خود تلاش کنند ، بازی دارای ۳ حالت مختلف از جمله بتل رویال است که ظرفیت حداکثر ۱۰۰ بازیکن را دارد و از نظر بسیاری مهمترین و پرطرفدارترین حالت آنلاین بازی نیز بخش رایگان بتل رویال آن است ، بخش بتل رویال فورتنایت توانست با داشتن ۱۲۵ میلیون بازیکن در کمتر از یک سال ، صدها میلیون دلار در ماه درآمد داشته باشد که این آمار بسیار زیاد و خوبی برای یک بازی در این سبک می باشد.

fortnite 1 - معرفی بازی Fortnite | فورتنایت
بازی Fortnite

فورتنایت تاکنون با سه حالت مختلف منتشر شده که هرکدام گرافیک مشابهی دارند :

توضیح ۳ حالت

حالت اول بازی  Save the World نام دارد که در آن پس از رخ دادن یک طوفان عظیم ، جمعیت بسیار زیادی از مردم ناپدید میشوند و بازماندگان باید برای بقاء و جمع آوری منابع و کمک به سایر بازماندگان تلاش کنند.

دومین و پرطرفدارترین حالت این بازی نیز Battle Royale  نام دارد

که یک بازی در سبک بتل رویال است و حداکثر تا ۱۰۰ بازیکن را نیز پشتیبانی میکند ،

در این حالت از بازی بازیکنان باید با استفاده از اسلحه ، وسایل ، منابع و وسایل نقلیه تلاش کنند تا زنده بمانند و به سایر بازیکنان حمله کنند و آنان را نابود سازند ، بازیکنان باید سریعا خود را به منطقه امن که منطقه مشخصی از نقشه بازی می باشد برسانند ، منطقه امن درون بازی هم لحظه به لحظه کاهش میابد ، بازیکنانی که نتوانند خود را به منطقه امن برسانند ، آسیب میبینند.

سومین و آخرین حالت کنونی نیز حالت Creative است ،

در این حالت بازیکنان وارد یک جزیره میشوند و باید به ساخت و ساز مشغول شوند و با استفاده از گوشی موبایلی که در دست دارند ، دیوار و سایر اشیاء را ظاهر کنند و ساخت و ساز کنند.

Fortnite battle royale 1024x576 - معرفی بازی Fortnite | فورتنایت
بازی Fortnite

حالت بتل رویال این بازی با حضور میلیونی بازیکنان بدون شک مانند بازی هایی همچون پابجی میتواند بازیکنان را ساعتها سرگرم کند و کاری کند که بازیکن آن را هرگز فراموش نکند ، این بازی فضای زیبا و متفاوت از سایر بازی های هم سبک خودش را در اختیار بازیکنان قرار میدهد ،

این بازی توانسته نمرات بسیار بالایی تاکنون از سایت های معتبر جهانی دریافت کند.

Fortnite 2 1024x576 - معرفی بازی Fortnite | فورتنایت
بازی Fortnite

بیشتر بخوانید : معرفی بازی Far Cry New Dawn

نظرسنجی صدای سال 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.