تاریخ عرضه kingdom hearts 3 1

کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال 1400 ایران

نظرسنجی صدای سال 1400

معرفی بازی kingdom hearts 3

بازی kingdom hearts 3 :

کینگدم هارتس ۳ یا kingdom hearts 3 2019 یک بازی ویدیویی است که توسط شرکت اسکور انیکس Sukuwea Enikkusu Hōrudingusu ارائه شده است.

تاریخ عرضه kingdom hearts 3

کینگدم قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شود. تاریه انتشار این بازی را ۲۹ ژانویه ۲۰۱۹ اعلام کردند. گیم پلی این بازی همانند سری های قبل خود بر مبنای هک و اسلش است.

این بازی چند روز قبل ابتدا در کشور ژاپن انتشار یافت. البته پس از انتشار کلی بازی تریلری توسط شرکت توسعه‌ دهنده‌‌ی اسکوئر انیکس ارائه شده است که در آن به معرفی بخش های مختلف بازی پرداخته شده. شخصیت اصلی این بازی سورا (sora) است که می تواند مجهز به چندین سلاح مختلف با کاربردهای متفاوت وکه نام آن ها Keyblade است شود.

will kingdom hearts 3 release nintendo switch feature 720x405 - معرفی بازی kingdom hearts 3

گیم پلی kingdom hearts 3

زمانی که مبارزه را آغاز می کنید به راحتی می توانید سلاح های خود را به بهترین شکل ممکن تغییر دهید و دشمنان خود را از بین ببرید. مثل نسخه قبلی یعنی کینگدم هارتس ۲ ،‌بخش های زیادی از این بازی و مبارزاتش بر عهده جادو است.

در این بازی نکته قابل بحث دیگری موجود است و آن وجود بازی های کوچکی است که می تواند تنوع بیشتری به حال و هوای شما بدهد. از جمله آن می توان به Gummi Ship اشاره کرد. جاذبه هایی مانند پارک دیزنی هم در کینگدم هارتس ۳ دیده می شود که جذابیت آن را افزایش داده است. طرفداران سبک های اکشن-نقش‌آفرینی نسبت به سایر افراد از این بازی لذت بیشتری خواهند برد. این بازی رتبه اول را در بین پر طرفدارترین بازی های ژاپنی به دست آورد.

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم.

از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
همچنین اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید: معرفی بازی Dirt Rally 2.0

نظرسنجی صدای سال 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.