Ori and the Will 1

کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال 1400 ایران

نظرسنجی صدای سال 1400

معرفی بازی Ori and the Will of the Wisps

طی کنفرانسی که مایکروسافت داشت بازی به نام Ori and the Will of the Wisps معرفی شد. این بازی دارای دو قسمت میباشد که قسمت اول آن در سال ۲۰۱۵ ارائه شد. اما تاریخ انتشار دقیقی برای قسمت دوم اعلام نشده است. این بازی قابل اجرا در کامپیوتر و ایکس باکس وان میباشد.

مشخصات بازی Ori and the Will of the Wisps

شرکت مایکروسافت و مون استودیو که سازندگان این بازی هستند به معرفی قابلیتی به نام Spirit Trials برای بازی Ori and the Will of the Wisps در مراسم گیمزکام پرداختند. این قابلیت به کاربر این امکان را میدهد که با دوستان و دیگر بازیکنانش رقابت کند.

سبک این بازی به صورت ماجراجویی است که دنیایی رنگارنگ را نیز به نمایش میگذارد و ماجرای آن به این صورت است که کاربران باید روح سفیدی به نام اوری را در یک جنگل پرماجرا کنترل کنند. اوری نقطه ی عطف این جنگل است. قابلیت جالبی که این بازی دارد این است که به کاربر این امکان را میدهد که در صورت خواستن به ذخیره خودش بپردازد و همچنین توانایی ها و قابلیت های خود را ارتقا دهد.

گیم پلی بازی Ori and the Will of the Wisps

نام این قابلیت بازی soul links است. داستان بازی حول ماجرای گفته شده میچرخد و کاربر با ادامه ی بازی باید به کشف وقایع دیگر بپردازد و سرنوشت اوری و کسانی که گم شده اند را بیابد. میتوان گفت که برخی از قسمت های این بازی از Rayman و Metroid الهام گرفته است.

Ori.and .the .Will .of .the .Wisps .screen.www .download.ir .2 - معرفی بازی Ori and the Will of the Wisps

کاربران میتوانند این بازی را تک نفره اجرا کنند اما به صورت آنلاین قابلیت دو و چهار نفره بازی کردن نیز وجود دارد.

ما معتقدیم که نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما می تواند به ما کمک نماید تا بتوانیم برای شما دوستان و مخاطبین گرامی هر چه بهتر و با کیفیت تر به تولید محتوایی فاخر و جامع پرداخته و در راستای پیشبرد دانش گام برداریم.

از این رو اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی بازی Ori and the Will of the Wisps نقد و یا ابهامی وجود دارد که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
همچنین اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : معرفی بازی jump force

نظرسنجی صدای سال 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.