بازی rage 2 4

معرفی بازی rage 2

سری اول بازی rage 2 در سال ۲۰۱۰ عرضه شده است که در آن زمان یک بازی متوسط محسوب می شد و سری دوم در سال ۲۰۱۸ معرفی شد که قرار است در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. سری دوم ادامه سری اول است که توسط استودیو اولنچ ساخته شده است.

مشخصات بازی rage 2

بازی ریج ۲ یک باز ویدئویی است که در آن طریقه بازی به شکل تیراندازی اول شخص می باشد. در بازی rage 2 گیمر باید به عنوان آخرین بازمانده از رنجرها حسابی خون بریزد. نام شخصیت اصلی بازی واکر نام دارد که برای بقای خود در دنیای دیوانه وار و خشن مبارزه می کند.
این بازی برای پلتفرم های پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن چهار عرضه شده است.

گیم پلی بازی rage 2

به طور کلی باید گفت که این بازی در سبک اکشن، هیجان انگیز و ترسناک ارائه شده است. بازی رنج دو به احتمال زیاد تنها دارای بخش تک نفره خواهد بود، از این رو، این بازی از جمله معدود بازی هایی است که تک نفره است و برای علاقه مندان به بازی تک نفره ارائه شده است.

RAGE2 Cybercrusher Wetlands hero - معرفی بازی rage 2

ر بازی رنج دو به نظر می رسد سازندگان بر روی طراحی کاراکتر ها بیشتر تمرکز کرده اند و مکانیز مبارزاتی و تیر اندازی در آن بسیار خوب طراحی شده است. تیر اندازی در بازی روان و سریع صورت می گیرد و همچنین حرکات و استفاده از سلاح های در بازی رنج ۲ با قابلیت های ویژه دیگر ترکیب شده اند. سپرها، زره ها و آیتم ها و امکانات دیگر این بازی است که گیمر را به یک ابر قهرمان تبدیل می کند.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی بازی rage 2 موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.

در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : معرفی بازی sekiro: shadows die twice

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.