Giant Chainsaw Man re4 1050x525 - معرفی کامل دکتر سالوادور | مرد ارّه بدست در Resident Evil 4

کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال 1400 ایران

نظرسنجی صدای سال 1400

معرفی کامل دکتر سالوادور | مرد ارّه بدست در Resident Evil 4

بدون شک تمامی ما هنگامی که برای اولین بار در رزیدنت اویل ۴ با دکتر سالوادور روبرو شدیم بسیار ترسیدم ، مردی که فقط با یک ارّه میتوانست کار مارا بسازد ، این گاندو که به Chainsaw Man هم معروف است ، هنگام درگیری با او نباید میگذاشتیم که نزدیکمان شود و باید از یک فاصله معین به سویش تیر اندازی میکردیم که البته از سایر گاندوها کمی مقاوم تر بود و با هندگان به آسانی نمیمرد.

این گاندو یک گونی بر روی سرش کشیده و با استفاده از آن چهره اش را نامعلوم ساخته و بازیکن نمیتواند چهره او را ببیند ، جالب است که بدانید دو مدل زن و مونث او نیز در بازی وجود دارند که به احتمال زیاد آن دوخواهر هستند.

Chainsaw Man - معرفی کامل دکتر سالوادور | مرد ارّه بدست در Resident Evil 4
دکتر سالوادور در رزیدنت اویل ۴

درحالت Mercenaries یا همان مزدوران ما شاهد یک مدل بسیار قدرتمندتر از این شخصیت در بازی هستیم، این مدل قدرتمند تر از او “Giant Chainsaw Man” نام دارد ، معمولا ما مرد ارّه بدست را میتوانیم سریعتر از روستایی های دیگر به دلیل صدای خاص ارّه برقی یا مدل و گونی سرش تشخیص دهیم و به آسانی از گاندوهای روستایی معمولی قابل تشخیص است.

درهمین خصوص : نقد و بررسی بازی رزیدنت اویل ۴

دلیل خشونت بسیار زیاد دکتر سالوادور ، وجود انگل پلاگا در اوست ، به دلیل بیشتر جذب شدن این انگل در او ، او نسبت به دیگر گاندوها مقاوم تر است و کشتنش با تفنگ های معمولی مانند هندگان کار ساده ای نیست ولی نقطه ضعفش شلیک کردن به پایش است ، بهتر است که با نارنجک و یا شاتگان از او استقبال کنید ، البته در برخی مراحل میتوانید از دست او فرار کنید ولی کشتنش بهتر است زیرا با کشتن او شما میتوانید یک جواهر گرانبها بدست بیاورید و بعد با فروشش به بازرگان پول خوبی به جیب بزنید.

Giant Chainsaw Man - معرفی کامل دکتر سالوادور | مرد ارّه بدست در Resident Evil 4
مدل قدرتمند تر دکتر سالوادور به نام Giant Chainsaw Man

زمانی که شما در اتاق مرد بازرگان بتوانید به خوبی نشانه گیری کنید و هدف هارا بزنید و حداقل امتیاز B را بدست آورید ، یک مدل کوچک از این گاندو برای شما در دسترس قرار میگیرد.

جالب است بدانید که در نسخه ژاپنی این بازی ، به دلیل خشونت زیاد جدا کردن سر از بدن لیان ، این صحنه سانسور شده و در نسخه ژاپنی صحنه بریده شدن سر لیان هنگام مرگ نشان داده نمیشود.

بیشتر بخوانید : نقد و بررسی بازی رزیدنت اویل ۷

مجله تایم

نظرسنجی صدای سال 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.