زیبا کرمعلی
زیبا کرمعلی

کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال 1400 ایران

نظرسنجی صدای سال 1400

زیبا کرمعلی بازیگر جوان سینما |بیوگرافی + گالری عکس ziba karamali

بیوگرافی زیبا کرمعلی

در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را بیشتر با زیبا کرمعلی آشنا کنیم. همانطور که می دانید وی یکی از بازیگران تازه کار در ایران است و به تازگی توانسته شهرت قابل توجه ای را بدست آورد و در این صنعت راه بسیار درازی را خواهد داشت. به همین دلیل ما برای شما عزیزان بیوگرافی زیبا کرمعلی را در این پست تهیه نموده ایم.

Ziba karamali 1 - زیبا کرمعلی بازیگر جوان سینما |بیوگرافی + گالری عکس ziba karamali
زیبا کرمعلی

زیبا کرمعلی در آذر ماه سال ۱۳۷۵ بدنیا آمده. او در شهر کرج متولد شده است او همراه با خانواده ۴ نفری خود در این شهر زندگی می کند او یک برادر کوچکتر از خودش دارد و نام برادر او نیما ست. همواره از مادر خود تعریف می کند و او را بسیار دوست دارد مادر او نیز جوان است و به کفته خودش متولد دهی پنجاه است. جالب است بدانید وی بسیار شبیه به زیبا کرمعلی ست در حدی که اگر کسی وی را نشناسد فکر میکند که وی خواهر زیباست.

Ziba karamali 3 - زیبا کرمعلی بازیگر جوان سینما |بیوگرافی + گالری عکس ziba karamali
زیبا کرمعلی

از ابتدا علاقه به سینما داشت و طبق گفته های خودش در سن ۱۲ سالگی علاقه مندی وی به سینما افزایش پیدا کرد و در مدرسه برای نشریه نویسندگی می کرد.  قبل از ورود به دانشگاه او در دبیرستان شهید ثانی کرج تحصیلات خود را گذراند برای آنکه بتواند در کنکور نتیجه ای بهتری داشته باشد در ابتدا وارد رشته ریاضی و فیزیک شد و در ادامه در پیش دانشگاهی وارد رشته هنر شد در نهایت وی با توجه به اینکه تلاش و پشتکار بسیار زیادی داشت توانست در کنکور رتبه ۸ را از آن خود نماید. به دلیل علاقه های خود به سینما تحصیلات خود را مرتبط با علاقه خود ادامه داد.  وی در حال حاظر در کارشناسی ارشد سینما در دانشگاه هنر تهران است.

Ziba karamali 4 - زیبا کرمعلی بازیگر جوان سینما |بیوگرافی + گالری عکس ziba karamali
زیبا کرمعلی

 در زندگی خصوصی خود او علاقه خاصی به کتاب های ادبی و رمان دارد و در زمینه ورزش نیز والیبال و شنا را بیشتر از ورزش های دیگر علاقه دارد. او با توجه به سن و سال کمی که دارد هنوز فرصت های بسیاری برای ازدواج دارد و در حال حاظر مجرد است.

Ziba karamali 19 - زیبا کرمعلی بازیگر جوان سینما |بیوگرافی + گالری عکس ziba karamali
زیبا

ورود به صنعت سینما

وی به صورت اتفاقی  در فیلم لاتاری شروع به بازی کرد. وی در این فیلم نقش نوشین را در مقابل ساعد سهیلی بازی کرد. او در مصاحبه های خود گفته است که برای آنکه بتواند بهتر در این فیلم نقش آفرینی کند به کلاس های فن بیان ابراهیم امینی حضور پیدا کرد.

Ziba karamali 16 - زیبا کرمعلی بازیگر جوان سینما |بیوگرافی + گالری عکس ziba karamali
زیبا

این بازیگر جوان در دنیای مجازی در حال حاظر فعالیت دارد و طرفداران بسیار زیادی را در صفحه خود بدست آورده. آخرین اخبار و علایق خود را به همراه عکس های خود در صفحه شخصی خود منتشر می کند.

Ziba karamali 21 - زیبا کرمعلی بازیگر جوان سینما |بیوگرافی + گالری عکس ziba karamali
زیبا
Ziba karamali 10 - زیبا کرمعلی بازیگر جوان سینما |بیوگرافی + گالری عکس ziba karamali
زیبا کرمعلی

آدرس اینستاگرام زیبا کرمعلی : @zibakaramali

بیشتر بخوانید : الناز شاکردوست “ستاره درخشان سینمای ایران” بیوگرافی و گالری عکس Elnaz Shakerdoost

نظرسنجی صدای سال 1400

3 نظر

  1. شبیه خر گوش میمونه

  2. خیلی زشته بد

  3. نازه ولی نازنین بیاتی از اون خوشگل تره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.