آموزش فوتوشاپ

کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال 1400 ایران

نظرسنجی صدای سال 1400

آموزش فوتوشاپ | آموزش طرح دستکاری کره زمین روی شاخ گوزن

بار دیگر با آموزش فوتوشاپ در بخش آموزش وبسایت مجله تایم در خدمت شما هستیم.

در آموزش فوتوشاپ دستکاری یا Manipulation یک مقوله در طراحی فوتوشاپ است. با دستکاری واقعیت و در کنار هم چیدن حرفه ای اشیا و آبجکت ها سعی در خلق تصاویری نوآورانه و جدید و فانتزی دارد.

در این مدل طراحی کافی است یک ایده ناب و جدید داشته باشید. سپس اشیا و آبجکت های مورد نظر خود را پیدا کنید و یا خودتان از آن ها عکس بگیرید. و اکنون باید بتوانید آن ها را بصورت حرفه ای و بی نقص در کنار هم بچینید و داستان طرح خود را هنرمندانه بیان کنید.

در طرح دستکاری یا Manipulation  چون شما اشیا و آبجکت های خود را از صحنه ها و مکان های متفاوتی برداشته اید باید بتوانید نور و سایه ها را خیلی حرفه ای دستکاری کنید. که در این آموزش ها این مهارت را پیدا خواهید کرد.

پیشنهاد می شود ابتدا طرح مورد نظر این سری آموزش را در وبسایت مجله تایم قدم به قدم با آموزش پیش بروید و انجام دهید تا با مهارت ها و ریزه کاری های این مدل از طراحی بیشتر آشنا شوید و خودتان بتوانید به مرحله طراحی ایده خودتان برسید.

مدرس این آموزش یک یوتیوبر جوان به نام Rafy Alfazri یک جوان اندونزیایی است.

ویدیوی آموزش فوتوشاپ طرح کره زمین روی شاخ گوزن

دانلود مجموعه اشیا و آبجکت های استفاده شده

در این فایل آماده شده تمامی اشیا و آبجکت ها و عکس مدل برای شما قرار داده شده تا به راحتی بتوانید آن ها را در طراحی خود در پیاده سازی این آموزش فوتوشاپ استفاده کنید. علاوه بر اشیا و آبجکت ها، براش های استفاده شده در این آموزش هم برای شما در این فایل قرار داده شده است.

Download Button 300x78 - آموزش فوتوشاپ | آموزش طرح دستکاری کره زمین روی شاخ گوزن

بزودی با دیگر آموزش های این سری در انتظار شما هستیم.

بیشتر بخوانید: آموزش فوتوشاپ | آموزش طرح دستکاری کتاب داستان سه بعدی

نظرسنجی صدای سال 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.