روانشناسی

چندین راز شاد بودن که هرگز نمی دانستید (قسمت اول)

شادی

شاد بودن یک میل باطنی و ذاتی است. میل به شاد بودن به این معنی نیست که ما همیشه و در تمامی مراحل زندگی شاد زندگی کنیم. اما می توانیم با انجام دادن کارهایی شانس خودمان را برای داشتن یک زندگی زیباتر و شادتر افزایش بدهیم. در این مطلب ما به رازهایی که افراد شاد برای شاد بودن می دانند می پردازیم.

بیشتر بخوانید »

راز جذابیت ؛ چگونه فرد جذابی باشیم؟(قسمت دوم)

زوج موفق

شخصیت جذاب و کاریزماتیک سعی می کنند اسم مخاطبان خود را در ذهن داشته باشند. هنگام ملاقات مجدد ،آنها با صدا زدن اسم شخص مورد نظر تیر جذابیت خود را به سمتش نشانه می روند و به این شکل دیگران را به خود جذب می کنند.

بیشتر بخوانید »

راز جذابیت ؛ چگونه فرد جذابی باشیم؟(قسمت اول)

جذابیت

در این مطلب به بیان برخی از ویژگی های شخصیت های جذاب می پردازیم و ادامه آن در قسمت دوم: برای مشاهده قسمت دوم این مطلب بر روی همین متن کلیک نمایید. chace crawford – چک فراورد جذاب بودن نیاز ذاتی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند …

بیشتر بخوانید »

راه هایی برای مقابله با افسردگی بعد از طلاق

افسردگی بعد از طلاق

افسردگی بعد از طلاق از جمله نشانه هایی است که بسیاری از افراد پس از مدتی تجربه می کنند. پس از طلاق هر شخص ممکن است دچار احساسات گوناگونی شود برای اینکه او بتواند این احساسات را تحت کنترل خود در آورد باید انرژی زیادی مصرف نماید

بیشتر بخوانید »

روانشناسی رنگ سال ۲۰۱۸ “بنفش”

رنگ بنفش

هر سال موسسه پنتون، یک رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب می‌کند، رنگی که تعیین کننده استایل شما، سبک چیدمان و دکوراسیون خانه، خودرویی که سوار می‌شوید و گل‌های چیده شده در مراسم عروسی است. اما روانشناسی رنگ سال 2018 به ما چه می‌گوید؟

بیشتر بخوانید »

اعتماد به نفس چگونه و چه زمانی شکل می گیرد (آنان که کودک یک ساله دارند مطالعه نمایند)

نوزاد

یکی از مهم ترین و فاجعه بارترین توصیه هایی که گاه به پدر و مادرهای جوان می شود، این است که کودک تان را زیاد در آغوش نگیرید چون "بغلی" می شود! این در حالی است که در سال اول زندگی، کودک هر چه بیشتر در آغوش گرفته شود، اعتماد به نفس او بیشتر تقویت می شود.

بیشتر بخوانید »