فیلم مطرب | داستان و معرفی بازیگران فیلم سینمایی مطرب + تیزر

فیلم سینمایی مطرب

یکی از فیلم های پر طرفدار و پرفروش در سال ۱۳۹۸ فیلم مطرب بود. این فیلم در آبان ماه ۱۳۹۸ به اکران در آمد و تا اسفند ماه همان سال توانست ۳۸ میلیارد تومان فروش داشت. هزینه کلی  ساخت فیلم سینمایی مطرب ۵٫۵ میلیارد تومان است. به دلیل داستان خاص و البته بازیگران مطرحی که در این فیلم بازی کردند انتقاد های مثبت بسیار زیادی این فیلم داشت. بخش زیادی از این فیلم در ترکیه فیلم برداری شد و یکی از خوانندگان ترک زبان به نام عایشه‌ گل جوشکن در آن نقش آفرینی کرده است. بخشی از فیلم به زبان فارسی و بخشی از آن به ترکی استانبولی فیلم برداری شده است.

motreb 2 - فیلم مطرب | داستان و معرفی بازیگران فیلم سینمایی مطرب + تیزر
فیلم مطرب

داستان فیلم سینمایی مطرب

داستان از این قرار است که ابراهیم یکی از خواننده های تازه کار در دوران شاه است که در آن دوران کار خود را با موفقیت در کاباره ها شروع کرد ولی هیچگاه موفق نشد در عموم مردم موفقیتی کسب کند. در روزی که وی یک شوی بزرگ داشت انقلاب اتفاق افتاد و تمامی آرزو های وی از بین رفت و از آن روز به بعد تمامی فعالیت های موسیقی و خوانندگی در ایران ممنوع شد و ابراهیم آرزوی خودش رو از دست رفته دید. وی به همراه هسمرش سعی می کند به روال عادی زندگی برگردد ولی همسرش بعد از مدتی فوت می کند و زیبا (دخترش) و فواد (پسرش) یادگاران او باقی مانده اند. از آن به بعد برای آنکه ابراهیم بتواند مخارج خانه و خانواده را در آورد شروع می کند تا در مجالس خصوصی خوانندگی کند و دختر وی هم به مرور زمان بزرگ میشود و برای مجالس زنانه برای خوانندگی دعوت می شود در یکی از این مراسم ….

motreb 3 - فیلم مطرب | داستان و معرفی بازیگران فیلم سینمایی مطرب + تیزر
فیلم سینمایی مطرب

بازیگران فیلم سینمایی مطرب

کارگردانی و تهیه کننده کنندگی و نویسندگی این کار را مصطفی کیانی انجام داده است این فیلم دارای بازیگران بسیار خوبی ست از جمله:

بزرگترین هنرپیشه ای که در این فیلم نقش آفیرینی کرده پرویز پرستویی ست که وی نقش ابراهیم (پدر زیبا) را بازی کرده است.

parviz 1 - فیلم مطرب | داستان و معرفی بازیگران فیلم سینمایی مطرب + تیزر
پرویز پرستویی

نقش فواد را محسن کیایی بسیار عالی بازی کرده و در این فیلم وی برای آنکه بتواند کار موسیقی خود را ادامه دهد به ترکیه رفته و سعی می کند تا در کارش پیشرفت کند و از این روی با نازان در این شهر شروع به همکاری می کند.

kiaee 1 - فیلم مطرب | داستان و معرفی بازیگران فیلم سینمایی مطرب + تیزر
محسن کیایی

یکی دیگر از ستاره های فیلم سینمایی مطرب الناز شاکردوست است که نقش زیبا و همینطور همسر ابراهیم (هردو نقش) را وی به زیبایی انجام داده است.

elnaz 1 - فیلم مطرب | داستان و معرفی بازیگران فیلم سینمایی مطرب + تیزر
الناز شاکردوست

یکی از دوستان ابراهیم مارشال است که مهران احمدی این نقش را به خوبی بازی کرده است.

عایشه‌ گل جوشکن یکی از خوانندگان ترک زبان که زبان فارسی هم می تواند صحبت کند و در این فیلم نیز وی به هر دو زبان نقش آفرینی کرده است وی به دلیل صدای خوب و البته دین متفاوتی که دارد میتوانست بدون حجاب در این فیلم بازی کند وی نقش نازان که یک خواننده بسیار معروف است  را در این فیلم بسیار خوب بازی کرده است.

بازیگران دیگر عبارتند از محمدسام یوسفی, حسین امیدی,امین مقدم و امیدواریم که شما هم از دیدن این فیلم لذت ببرید.

motreb 1 - فیلم مطرب | داستان و معرفی بازیگران فیلم سینمایی مطرب + تیزر
فیلم مطرب

بیشتر بخوانید : خوب بد جلف ۲ | تیزر و معرفی بازیگران + خلاصه داستان | عکس ریحانه پارسا ، پژمان جمشیدی ، سام درخشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.