معرفی فیلم Glass | شیشه + تیزر فیلم

فیلم Glass یا همان شیشه یک فیلم آمریکایی در ژانر راز آلود ، درام و علمی تخیلی به کارگردانی آقای  M. Night Shyamalan  است که در تاریخ هجدهم ژانویه ۲۰۱۹ منتشر شد ، بازیگران معروفی همچون James McAvoy ، Bruce Willis ، Samuel L Jackson و Sarah Paulson در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند ، مدت زمان فیلم نیز ۲ ساعت و ۹ دقیقه می باشد.

Glass 2019 Desktop Wallpaper HD 1024x576 - معرفی فیلم Glass | شیشه + تیزر فیلم
فیلم Glass

داستان فیلم در مورد مردی به نام Kevin Wendell Crumb است که دارای بیست و چهار شخصیت می باشد و یک مامور امنیتی که  David Dunn نام دارد و دارای قدرت های فراطبیعی است ، سعی در پیدا کردن او دارد ، چیزی نمیگذرد که این دو شخصیت با یکدیگر روبرو می شوند ولی تمامی آنها دستگیر شده و برای درمان به پیش یک دکتر به نام الی استیپل برده میشوند ، این دکتر وظیفه دارد به آن دسته از افراد که فکر میکنند دارای قدرت های فراطبیعی هستند ، بفهماند که فردی عادی هستند.

glass 2019 9 1024x576 - معرفی فیلم Glass | شیشه + تیزر فیلم
فیلم Glass

داستان فیلم

داستان فیلم به دلیل داشتن صحنه های طولانی و صرفا اضافه کمی بد روایت میشود و به گونه ای نیست که بیننده را آنچنان از خود راضی نگه دارد که بخواهد چندین و چند بار فیلم را ببیند یا در این دو ساعت تماشای فیلم خسته نشود ، سکانس های آخر فیلم نیز روند فیلم را به یک فیلم اکشن فراطبیعی شبیه میکنند که با روند اصلی فیلم در تضاد است.

Glass 2019 Teaser - معرفی فیلم Glass | شیشه + تیزر فیلم
فیلم Glass

بودجه ساخت این فیلم ۲۰ میلیون دلار است در حالی که این فیلم تاکنون توانسته ۲۶۴ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد و به هفتمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ تبدیل شود ، این فیلم به  فیلم های  Unbreakable و Split مربوط میشود و دنباله ای از این دو اثر است. فیلم Glass توانست نمره ۴۵ را از سایت معتبر metacritic دریافت کند که نمره تقریبا مطلوبی است ،

منتقدان این فیلم نیز آن را اثری خوب ولی با کمی نقص خوانده اند.

بیشتر بخوانید : معرفی فیلم Bird Box | جعبه پرنده

یک نظر

  1. طراحی سایت ارزان

    فوق العاده عالی و کاربردی ممنون از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.