سبک دکوراسیون محبوب و جذاب طراحی داخلی خانه این روز ها کدامند؟

سبک دکوراسیون محبوب و جذاب طراحی داخلی خانه این روز ها کدامند؟

آیا به دنبال تغییر سبک دکوراسیون خانه تان هستید؟یا اینکه در حال نقل مکان به خانه جدیدتان هستید و به این فکر افتاده اید که طراحی داخلی خانه تان چگونه باشد و چطور طبق اصول مد روز  طراحی کنید؟ اصلا نگران نباشید!
در ادامه این مقاله اختصاصی از سایت مجله تایم چهار سبک دکوراسیون محبوب خانه را برای شما مطرح کرده ایم تا با استفاده از این نکات خانه رویایی خود را طراحی کنید .با مطالعه این مقاله شما خواهید دید که طراحی داخلی خانه تان ساده تر و جذاب تر از آن چیزی است که تصور کرده اید.

در اینجا توجه شما را به چهار مورد از محبوب ترین سبک های طراحی داخلی خانه را جلب می کنیم:

۱)سبک دکوراسیون تلفیقی:

این سبک طراحی ترکیبی از مدرنیته و سنتی است.در این سبک بیشتر از چوب های تیره، سنگ، رنگ های خنثی و قرمز خاکستری، و سبز زیتونی به عنوان عناصر اصلی استفاده می شود.

۲)سبک دکوراسیون مدرن:

شاخصه اصلی این سبک ،خطوط مستقیم و صاف است.به علاوه تناژ رنگ چوب ها و زمین و هماهنگی آن با خطوط منظم خانه می تواند حس خوبی ایجاد کند.

۳) سبک دکوراسیون معاصر:

طراحی معاصر نادر است و حداقلی از سبک های طراحی را شامل می شود. تعداد کمی از قطعات در هر اتاق استفاده می شود. رنگ های سیاه و سفید، سفید یا خاکستری نقطه قوت این طراحی هستند. در این سبک فلزات و شیشه، به جای چوب، برجسته هستند.

۴)سبک دکوراسیون خانه جنگلی و یا مزرعه:

این سبک طراحی به لطف طراحان مانند جوآن گینس در حال حاضر بسیار محبوب است. این سبک احساس راحتی و آرامش را به خانه شما خواهد بخشید. مهم ترین عناصر طراحی به این سبک استفاده از مبل های راحتی و میز های چوبی و رنگ های عتیقه می باشند.

 

دکوراسیون تلفیقی 1024x698 - سبک دکوراسیون محبوب و جذاب طراحی داخلی خانه این روز ها کدامند؟
دکوراسیون تلفیقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.