نظر سنجی

نظرسنجی مجله تایم | کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال ۱۴۰۰ ایران

نظرسنجی صدای سال 1400

مجله تایم برای دومین سال پیاپی و باز هم در مهرماه نظرسنجی بزرگ خوانندگان پاپ را با مخاطبان و هواداران خوانندگان به اشتراک می گذارد، بدین ترتیب شما می توانید با انتخاب خواننده مورد علاقه خود، صدای سال 1400 را همانند سال گذشته انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید »

نظرسنجی مجله تایم | برترین بازیگر مرد سال ۱۴۰۰ کدام است؟

نظرسنجی مجله تایم

برترین بازیگر مرد سال 1400 ایران را انتخاب نمایید ، این نظر سنجی در دومین سال جهت نظرخواهی مردمی مجله تایم برگزار می گردد، نظرسنجی قبلی در تیر ماه سال 1399 برگزار شده بود که از طریق لینک زیر می توانید به آن نظرسنجی مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید »

نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال ۱۴۰۰ کدام است؟

نظرسنجی مجله تایم

وبسایت مجله تایم امسال هم به مانند سال گذشته قصد دارد بزرگترین نظرسنجی سال بین گروه های کیپاپ در ایران را برگزار کند. نظرسنجی محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال 1400 اولین نظرسنجی از مجموعه نظرسنجی های سال 1400 مجله تایم خواهد بود.

بیشتر بخوانید »

ترند تایم سال ۱۳۹۹ | شخص سال ۹۹ مجله تایم را مشاهده نمایید + دانلود pdf

دانلود مجله تایم 1399

سال 1399 در مجله تایم با برگزاری یازده نظرسنجی و صد ها پست جذاب در زمینه های مختلف رقم خورد، اما هر گاه به اسفند ماه هر سال می رسیم، جذاب ترین مرحله سال سایت به همراه مخاطبان گرانقدر آغاز می گردد یعنی انتخاب عکس روی جلد مجله تایم در آن سال! و امروز با انتشار ترند تایم سال 1399 پرونده این سال پر فراز و نشیب بسته شده و با امید به سال 1400 قدم می نهیم.

بیشتر بخوانید »

نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین بازیگر خارجی سال ۱۳۹۹ از نظر ایرانیان کدام است؟

نظرسنجی

شما دو رأی می توانید ثبت نمایید: یکی در پاسخ به سوال بازیگر زن و یکی هم بازیگر مرد، نظرسنجی محبوب ترین بازیگر خارجی سال 1399 توسط تیم مجله تایم، و در ادامه نظرسنجی های هر ماه برگزار می گردد،

بیشتر بخوانید »

نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین آهنگ کی پاپ سال ۲۰۲۰ از نظر فن های ایرانی کدام است؟

محبوب ترین اهنگ کی پاپ 2020

انتخاب برترین آهنگ کی پاپ ایران در آخر هر سال میلادی برگزار می گردد تا برای همیشه آن آهنگ در خاطرات سایت مجله تایم و برای آن سال ثبت گردد. امسال یعنی 2020 اولین آهنگ سال کی پاپ در بین فن های ایرانی را معرفی نمایید. کدام آهنگ را دوست داشتید؟ محبوب ترین آهنگ کی پاپ ایران در سال 2020 ؟

بیشتر بخوانید »

نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای سال ۲۰۲۰ در ایران کدام است؟

محبوب ترین بازیگر کره ای ایران

مجله تایم در ادامه نظرسنجی های مردمی خود در ایران، این بار بین بازیگرهای مرد و زن کره ای نظرسنجی برگزار می کند تا محبوب ترین بازیگرهای کره ای در بین مخاطبان ایرانی در سال 2020 میلادی مشخص گردد.

بیشتر بخوانید »

نظرسنجی مجله تایم | جذاب ترین بازیگر مرد و زن ترکیه ای کدام است؟ (سال ۱۳۹۹)

جذاب ترین بازیگر ترکیه ای

جذاب ترین بازیگر مرد و زن ترکیه ای در سال 1399 را انتخاب نمایید ، این نظر سنجی هفتمین نظرخواهی مردمی مجله تایم است که در تاریخ 5 آبان ماه آغاز شده و در تاریخ 28 مرداد ماه رأس ساعت ۲۴ پایان می پذیرد.

بیشتر بخوانید »

نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین فوتبالیست قرن ۱۴ ایران کدام است ؟

نظرسنجی مجله تایم

کدام بازیکن فوتبال قرن 14 ایران را از همه محبوب تر می دانید؟ برترین بازیکن فوتبال تاریخ ایران را انتخاب نمایید. این نظرسنجی ششمین نظرخواهی مردمی “مجله تایم” است که در تاریخ ۲۸ مهر ماه رأس ساعت ۲۴ پایان می پذیرد. نتایج این مجموعه نظرسنجی ها در انتخاب افراد برتر مجله تایم و انتخاب عکس روی جلد مجله تایم در اسفند ماه سال 1399 تاثیر گذار خواهد بود. ( محبوب ترین فوتبالیست قرن 14 ایران ؟ )

بیشتر بخوانید »

نظرسنجی مجله تایم | کدام خواننده پاپ جذاب ترین صدا را دارد؟ انتخاب صدای سال ۱۳۹۹ ایران

نظرسنجی مجله تایم

کدام خواننده پاپ را دارای جذاب ترین صدا می دانید؟ صدای سال 1399 ایران را انتخاب نمایید ، این نظرسنجی پنجمین نظرخواهی مردمی "مجله تایم" است که در تاریخ 28 مهر ماه رأس ساعت ۲۴ پایان می پذیرد. نتایج این مجموعه نظرسنجی ها در انتخاب افراد برتر مجله تایم در پایان سال 1399 تاثیر گذار خواهد بود.

بیشتر بخوانید »

نظرسنجی مجله تایم | جذاب ترین آیدل پسر کی پاپ در سال ۱۳۹۹ کدام است؟

جذاب ترین آیدل کی پاپ

در ادامه نظرسنجی های وب سایت مجله تایم برای دومین بار در سال 1399 با یک نظرسنجی کره ای دیگر همراه شما هستیم. تا جذاب ترین آیدل پسر کی پاپ در سال 1399 در بین کی پاپر های ایرانی شناخته شود.

بیشتر بخوانید »

نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین بازیگر زن سال ۱۳۹۹ ایران کدام است؟

جذاب ترین بازیگر زن سال 1399

جذاب ترین بازیگر زن ایران در سال ۱۳۹۹ را انتخاب نمایید ، این نظر سنجی سومین نظرخواهی مردمی مجله تایم است که در تاریخ2 مرداد ماه آغاز شده و در تاریخ ۲۵ مرداد ماه رأس ساعت ۲۴ پایان می پذیرد.

بیشتر بخوانید »

نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال ۱۳۹۹ : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟

نظرسنجی مجله تایم

جذاب ترین بازیگر مرد ایران در سال 1399 را انتخاب نمایید ، این نظر سنجی دومین نظرخواهی مردمی مجله تایم است که در تاریخ 25 تیر ماه رأس ساعت 24 پایان می پذیرد.

بیشتر بخوانید »

اولین نظرسنجی مجله تایم : محبوب ترین گروه کره ای از نظر شما کدام است ؟

محبوب ترین گروه کره ای

در کشورمان کی پاپرهای فراوانی وجود دارند. و همیشه یک بحث بی پایان در مورد محبوب ترین گروه کره ای یا پرطرفدارترین گروه کی پاپ در بین ایرانی ها وجود دارد.

بیشتر بخوانید »