نظرسنجی مجله تایم
جذاب ترین بازیگر مرد سال 1399 نظرسنجی مجله تایم

محبوبترین آهنگ کی پاپ سال 2020 از نظر فن های ایرانی کدام است؟

نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال ۱۳۹۹ : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟

جذاب ترین بازیگر مرد ایران در سال ۱۳۹۹ را انتخاب نمایید ، این نظر سنجی دومین نظرخواهی مردمی مجله تایم است که در تاریخ ۲۵ تیر ماه رأس ساعت ۲۴ پایان می پذیرد.

نظرسنجی جذاب ترین و محبوب ترین بازیگر زن سال ۱۳۹۹ ایران در تاریخ ۲ مرداد ماه آغاز خواهد شد.

تمامی نتایج این نظرسنجی ها در مجله پایانی سال مجله تایم موثر قطعی خواهد بود. و بازیگرانی که بیشترین آراء را کسب نمایند (معمولا ۵ نفر اول هر نظر سنجی) در اشخاص تاثیر گذار آن سال مجله ذکر خواهند شد. عکس روی جلد مجله تایم آخر سال بستگی به این آراء در طول سال خواهد داشت.

nazarsanji bazigaran mard 1399 payan2 - نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟
نظرسنجی مجله تایم

پایان نظرسنجی جذاب ترین بازیگر مرد سال ۱۳۹۹ ایران :

تعداد کل آراء : ۳۱۹۲۶

اعلام نتایج پایانی بر اساس آراء اخذ شده تا رأس ساعت ۲۴ بیست و پنج تیر ماه ۱۳۹۹ :

رتبهنام بازیگرتعداد آراء
۱محمد رضا گلزار۱۱۲۶۹
۲امیر حسین آرمان۱۰۴۹۱
۳پوریا پورسرخ۱۱۳۷
۴شهاب حسینی۱۰۰۴
۵بهرام افشاری۷۸۲
۶سینا مهراد۷۰۴
۷امین حیایی۶۵۱
۸شاهرخ استخری۴۵۰
۹مهدی پاکدل۴۰۲
۱۰نوید محمدزاده۳۷۷
۱۱مهران مدیری۳۵۱
۱۲میلاد کی مرام۳۲۸
۱۳بهرام رادان۲۹۲
۱۴هومن سیدی۲۸۸
۱۵ساعد سهیلی۲۸۷
۱۶امیر جدیدی۲۰۵
۱۷محسن تنابنده۱۸۸
۱۸حامد بهداد۱۷۳
۱۹ارسلان قاسمی۱۷۱
۲۰مصطفی زمانی۱۳۶
۲۱پارسا پیروز فر۱۳۴
۲۲پژمان جمشیدی۱۳۰
۲۳سام درخشانی۱۲۹
۲۴جواد عزتی۱۱۴
۲۵پرویز پرستویی۱۰۵
۲۶سیاوش خیرابی۱۰۵
۲۷پژمان بازغی۸۶
۲۸کامران تفتی۸۰
۲۹رامبد جوان۷۵
۳۰رضا عطاران۶۸
۳۱پیمان معادی۶۸
۳۲مهران غفوریان۶۷
۳۳کامبیز دیرباز۶۱
۳۴علی صادقی۵۸
۳۵دانیال عبادی۵۷
۳۶احمد مهرانفر۵۶
۳۷محمدرضا فروتن۵۴
۳۸ شهرام پور اسد۵۱
۳۹ابوالفضل پورعرب۵۰
۴۰سید جواد رضویان۴۹
۴۱امین زندگانی۴۶
۴۲ حسام نواب صفوی۴۶
۴۳پیمان قاسم خانی۴۵
۴۴محمد صادقی۴۳
۴۵امیرحسین فتحی۴۳
۴۶امیرحسین رستمی۴۲
۴۷رضا شفیعی جم۴۲
۴۸امیر جعفری۳۸
۴۹علی اوجی۳۷
۵۰مهدی سلوکی۳۶
۵۱هادی کاظمی۳۶
۵۲حمید فرخ نژاد۳۶
۵۳دانیال حکیمی۳۵
۵۴فرهاد اصلانی۳۳
۵۵پولاد کیمیایی۳۱
۵۶سیامک انصاری۲۸
۵۷سعید آقاخانی۲۶
آمار کلیمجموع آراء۳۱۹۲۶

اسامی پیشکسوتان در عرصه هنر بازیگری در یک نظرخواهی دیگر به آراء عمومی مراجعه خواهد شد. اسامی بازیگرانی که در لیست نیست نیز در دیگر نظر سنجی های مجله تایم در صورت شامل شدن نام آن ها خواهد آمد.

این نظرسنجی در تاریخ ۲ تیر ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و تا چهارشنبه ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۹ رأس ساعت ۲۴ ادامه دارد ” بیشترین سیستم های امنیتی برای جلوگیری از غیر واقعی بودن آراء بر روی این صفحه نصب و هر آی پی فقط می تواند یک رای دهد ” مجله تایم مهم ترین سایت نظرسنجی ایران از صحت این نظرسنجی پشتیبانی می کند.

منتظر کامنت های جذاب شما در انتهای این صفحه هستیم “مجله تایم”

هر اینترنت و موبایل یا دسکتاپ یکتا ، فقط یک رأی می توانند ثبت نمایند. (در واقع چند موبایل متصل به یک اینترنت فقط یک رأی قابل ثبت دارند.) (هر مرورگر فقط یک رأی قابل ثبت دارد.) بالاترین سیستم امنیتی برای جلوگیری از غیرواقعی شدن نتایج بر روی این نظرخواهی نصب شده است .

(دلیل طولانی بودن زمان این نظر سنجی این مساله هست که باید تمام پیج ها و صفحات اینستاگرام و کانال های طرفدار بازیگران ، مخاطبان خود را با خبر کنند تا نتیجه روز به روز واقعی تر شود ، طبیعی است که یک پیج یا کانال طرفدار یک بازیگر می تواند نتیجه را با رای به بازیگر محبوب خود ، تغییر دهد ، که این اتفاق بار ها در طول این ۲۴ روز پدید می آید. )

اعلام نتیجه نهایی نظر سنجی رأس ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۹

هدف از این مجموعه نظرسنجی ها در مجله تایم :

هر دوره نظر سنجی مجله تایم در یک موضوع خاص مردمی و حول محور هنر و سینما و موسیقی صورت می پذیرد و در پایان هر سال در برترین های مردمی ایران ، به صورت یک مجموعه منظم منتشر می گردد.

اعلام نتایج قطعی این نظر سنجی در تاریخ ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۹ خواهد بود. (زمان دقیق پایان رأی دهی رأس ساعت ۲۴ چهارشنبه بیست و پنجم تیر ماه ۱۳۹۹ می باشد.)

نظرسنجی بعدی بازیگران مرد ایران در سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

برای به اشتراک گذاری این نظر سنجی در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی می توانید از بنر های زیر استفاده نمایید:

بنر استوری :

naza bazigar mard 1399 1 story 576x1024 - نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟
نظرسنجی مجله تایم جذاب ترین بازیگر مرد سال ۱۳۹۹
nazar bazigaran2 576x1024 - نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟

بنر پست ها :

naza bazigar mard 1399 1 post 1024x1024 - نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟
نظر سنجی مجله تایم
nazar bazigaran 1 1024x1024 - نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟

جذاب ترین بازیگر مرد ایران را انتخاب کنید :

نتایج از صفحه اینستاگرام و سایت مجله تایم اعلام خواهد شد.

صفحه اینستاگرام مجله تایم : @majaletime

محبوب ترین اهنگ کی پاپ 2020

739 نظر

 1. آیلین تا ابد آرمانی و نازنینی 😘

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😗😘😊😊😙😙😙😊😘😗😗😍😍😍😘😊😚😙امیر آرمان و نازنین بیاتی عشقن😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😍😘😚😚😚😙😙😙❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤کیوت دلبر نفس جذاب 😍😍😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😍😍😗😗😘😘😊😊😙😙😙😙😚😚😙😊😊😘😘😗😍😍😍😗😗😊😊😙😙😚😚😚😊😘😗😍😗😘😙😚😙😊😗😍😍😊😙😘😍😊😚😘😍😍😊😚😙😊😗😍😍😘😙😚😚😊😗😍😘😚😚😘😍😗😙😚😚😚😊😊😘😗😍💋❤😚😚😊😘😗😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘خوشگل ناز خوشتیب جیگر عشق 😍😗😘😊😚😚😙😊😗😍😍😗😊😚😚😙😘😗😍😍😘😊😙😚😚😚😙😘😗😗😍😍😍😘😘😍😍😘😍😘😙😚😚😙😚💋💋❤❤❤💋💋❤😍😙😚😘خلاصه هم چی تم ومن قربونشونننننننن😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍 فداشون 😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😘😘😍😍😘😍😘😘😍😙😙😞😙😚😚😙😘😍😍😙😚😙😘😍😍😙😚😘😍😍😙😚😘❤❤❤💋💋❤😍😘😙😚😚😘😍💋😍😘😙😚💋💋💋💋💋😍😘😙😙😚💋😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😙😙😙😙😙😙😙😚😚😙😙😙😘😍😍😘😘😙😙😚😚😙😍😘😘😙😚😚😚😘😍درجه یک هستید دلیل نفس کشیدنان 😙😙😙😙😘😘😍😍😘😙😚😚😙😘😍😍😘😙😚😙😘😍😍😍😘😙😚😚😙😘😍😍😍😍😘😘😙😙😙😚😚😙😍😍😍😘😘😙😚😚😚😙😘😍😘😚😚😙😘😍😍😍😘😚😍😍😘😙😙😚😚😚😚😚😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😄😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘جذاب های ناز😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😄😘😘😘😄😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😙😙بهترین نیستم ولی طرفدار بهترین ها هستم 😚😚😚😙😘😘😍😍😙😚😚😘😍😚😚😙😘😍😍😙😚😚😘😍😙😚😘😍😙😚😙😘😘😍😍😘😘😙😚😙😙😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😘😙😚😚😙😍😍😚😙😍😚😘😍😚😘😄😍😙❤❤❤❤❤❤❤😚😘😍😘😚😚😘😍😄😍😙😚😚😘😍😍😚😚😙😘😍😍😘😙😚😚😙😘😍😍😘😘😘😙😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😙😚😚❤❤❤❤❤❤❤❤❤😚😚😙😙😘😍😍😘😙😚😚😙😘😍😚😙😙😘😍😍😙😚😘😍😍😚😘😍😍😚😘😍❤❤😘😙😚😚😚😚😙😘امیر نازنین 😚😚😚😚😙😙😘😘😘😘😍😘😘😘😙😙😚😚😚 دوستون دارم 😘😘😘😘😍😍😍😍😘😙😙😚😚😚😙😘😍😍😙😚😚😙😍😍😍😙😚😙😍😍😙😚😚😘😍بی نهایت 😘😍😍😘😘💋💋💋😙😚😚😚😙😘😍😍😘😙😙😚😚😙😙😘😘😍😍😘😘😙😙😚😚😘😘😍😘❤❤💋😍😘😙😚😚💋💋❤😘😙😚😚😙😘😘😍😘😙😚😚❤💋💋 دیوانه وار 💋❤😍😘😙😚😚😙😘😍😙😚😙😘😍😙😙😍😍😙😙😘😘😍😍😘😙😚😍😍😘😘😙😚😚😍😍😍😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😑😚😚😚😚😚😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙 عشقید 😚😙😙😘😍😘😚😚😘😘😍😍😘😙😚😙😘😘😍😘😚😚😙😘😘😙😚😚😙😘😍😍😚😚😙😍😘😙😚😍😘😘😙😙😚😚❤❤💋💋 😚😚😙😘😍😍😘😚😚😚😙😘😍😍😍😘😙😙😚😚😚😘😍😍😍😍😍😘😘😘😙😙😚😚😚😙😙😘😘😍😍😘😙😙😚😚😙😘😘😍❤❤💋💋😍😘😘😙😙😚😚😙😙😘😍💋💋💋😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙😙😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😘😘😍😘😗😗😍😘😗😍😗😍😗😘😍😗😘😍😘😗😘😍😗😍😗😍😘😗😍😗😍جیگرین 😗😘😍😗😍😗😍😗😍😗😍😗😍😗😘😗😍😘😘😗😘😗😍😗😍😗😍😘😗😍😗😍😗😘😙😙😚😚😚😚😙😙😙❤💋❤💋❤💋😍😍😘😗😗😘😍😘😗😗😘😍😍😗😗 عشق خاص های من بدونه ید😍😍😗😗😗😍😍😘😘😘😍😍😘😘😍😘😘😍😘😘😍😘😘😍😍😘😘😍😘😘😍😘😘😘😍😚😙😙😙😚😚😙😙😚😙😙😊😚😚😙😚😚😊😚😙😙😚😊😚😙😚😊😚😙😙😙😚😚😚😙😙😚😚😚😚😙😍😘😘😗😘😍😄😍😘😗😍😄😄😍😘😗😍😄😍😘😘😇😇😘😘😍😄😄😄😄😘😗😗😗😘😘😘🤗😍😍😘😘😘😗🤔😗😗😘😘😘😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙😗😗😘😊😊😊😘😗😍😍😗😘😊😊😙😙😊😊😊😊😊😘😘😘😗😗😗😗😗😗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😘😚😘😚😘😚😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙 به شما علاقه محسوس دارم خیلی 😍😍😘😗😗😍😍😗😗😍😗😘😍😗😗😚😙😙😚😚😊😚😚😙😚😊😚😙😚😊😙😊😚😙😊😍😘😗😗😍😍😗😍😗😗😘😊😙😚😙😙😘😍😍😗😘😊😙😚😚😊😗😍😍😗😘😊😙😙😚😚😙💋💋💋💋❤❤😙😚😊😗😍😗😙😚😙💋💋😙😘😗😍😘😊😙😚❤💋💋😊😗😗😍😗😊😙😚😚😙😊😊😘😍😍😗😊😙😚😚😚😙😊😘😗فداتون 😍😍😘😚😚😙😙😘😘😗😍😍😗😊😙😙😚😚😊😊😘😗😗😍😍😘💋❤❤😚😙😊😗😍😘😙😚😚❤❤💋😊😗😍😗😙😙😚❤❤💋😊😗😍😍😊😊😙😙😚❤💋💋😊😗😗😍😘😙😙😘😍😍😗😙😙❤💋💋😚😙😊😘😗😍همه دنیامین 😍😗😘😊😙😚😚😙😊😗😍😍😘😙😚😚😊😘😍😍😗😗😊😙😚😙😊😗😍😍😗😊😙😚😚❤❤💋😊😚😙😚😊😚😍😍😗😊😙😙😙😚😚😚😚😙😊😘😍😍😍😍😊😊😚😚❤💋💋😚😊😘😗😍😍😗😙😚😚😊😘😗😍😍😘😙😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😘😍😍😊😙😚😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😊😊😊😊😊😊😙😙😙😙😙😙😙❤😙😚😙😙😚😙💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😗😍😍😍😍😘😊😙😙😚😚💋💋💋😙😊😗😗😗😍😍😗😊😙😙😚❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋 دلبرای من 💋💋💋💋💋😘😘😘😊😊😙😙😚😙😊😊😗😍😍😗😘😊😙😚😙😊😘😍😍😗😊😙😚😚😙😊😗😍😍😍😘😊😙😚😊😘😍😗😗😊😚😚😊😗😍

 2. ساره بیات بهترینه 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 مهربونم هزینه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خوشگل نرینه😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😍😘😍😘😍😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😍😘درجه یک تمرین هست😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰فدات بشم ساره ی خوشگلم خیلی دوست دارمممممممممممم ، همیشه به تو فکر میکنم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ خیییییییییلییییییییییییی خیییییییییلییییییییییییی دوست دارم ساره جونم امید وارم همیشه لبات خندون و دلت خوشحال باشه عشق منی تو 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖عاشقتم عشقم 💓💓💓💓💓💓💓💓💓

 3. امیر علی تهرانی

  لطفا بازیگرای ترکیه رو هم بزارید لطفا راستی تو این نظرسنجی م گلزار اول شده من که اصلن از گلزار خوشم نمیاد به نظر من تو ایران فقط امیر ارمان نازنین بیاتی دوس دارم عشقن و در ترکیه هم ادا اجه و گوکهان الکان رو خیلی دوس دارم

 4. 사랑해요 아미🥺✨💖

  فک میکردم فقط تو صفحه نظرسنجی ما کیپاپرا فن وار هست
  ولی میبینم اینجا هم دعواست😂⁦🤲🏼⁩
  به هر حال امیدوارم هر چی زودتر تموم شه
  بیایید انسان های خوبی باشیم و دعوا نکنیم💖😂⁦🤲🏼⁩

 5. سلام، چرا در این لیست از ستاره نوظهور هوتن شکیبا نامی برده نشده؟ !!! ملاک هر چه باشد هوتن شکیبا باید در این لیست می بود.

 6. سلام، واقعا تعجب آور است در این لیست هیچ نامی از ستاره و بازیگر پرقدرت این روزها هوتن شکیبا نیامده ! مگر میشود برای چنین بازیگری که از بسیاری جهات جز برترین هاست جایی نباشد؟ اگر از لحاظ بازیگری بگوییم که از بسیاری سر است، از لحاظ چهره و میمیک و حرکات که جذابیتهای منحصر به فرد دارد، از لحاظ محبوبیت که بهترین بازیگر طنزانتخاب شد و … شاید تنها قصور در این نظرسنجی را این بدانیم که نام هوتن شکیبا عزیز از قلم افتاده و گرنه خلاف آن دروغی بزرگ است. با سپاس.

 7. جذاب ترین و زیبا ترین بانوی ایرانی فقط و فقط سرکار خانم بانو ترانه علی دوستی عزیزم😘😘😘😘😘😘🌹🌹..

  • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍لطفا به همه طرفدارا ترانه اطلاع بدین تا ترانه اول شه

 8. محمد رضا جونم

  برید بابا نا زنینی ها ارمانی هاگلزار اول شده ساره بیات هم برده نشسته شما چه ***** هستید خوب میکنم توهین میکنم چون دلم می خواد گللزاری ها به بیات رای بدین ارمانی ها هم به همتا جونشون هه ههه هههه

  • ی دختر آرمانی و نازنینی😘😘😘

   نازنین و امیر واقعا زیبا هستند 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😍😍😍😍😍😙😙😍😙😙😙😙😙😙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ من خیلی عاشقشونم😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘گلزاری ها و ساره ها دیگه کین ❤❤❤❤❤❤❤❤💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛 لطفا به نازنین جون رای بدین 🤗🤗💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋 قربونشون بدم من❤💖💖💖💞💞💞😚😍

   • ساره ایم تا ابد❤️

    نه بابا . نازنین کیه ویییییییییییی . برو خوب بخون ساره بهترین هست عالی و درجه یکه❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    • **ساره خودت کی هان جو جو ببین دیگه به نازی توهین کردی من میدونم و تو اون ساره و گلزارت اییشششششششششششش

     • ساره ایم تا ابد❤️

      ساره بهترین و خوشگل ترین هست جوجو و از نازنین هم بهتره و نازنین به گرد ساره هم نمیرسه

  • خدا وکیلی امیر و نازنین خیلی به هم میاین

  • دلبر جذاب امیر نازنین

   لطفا به نازنین بیاتی رای بدین دوستون داریم خوشگل و جذاب فقط امیر ارمان نازنین بیاتی

 9. ارمانی ها این گلزاری ها هر چی از دهنشون میاد میگن لطفا به نازنین رای بدین اینا خیلی به امیر و نازنین توهین میکنن

 10. من طرفدار گلزار هستم و از نازنین بیاتی و ترانه علیدوستی خیلی خوشم میاد از سارهبیات بدم میادخیلی خیلی زشته شبیه زهره میمونه خیلی بده گلزاری ها لطفا بهش رای ندین

  • گلزار ی نازنین امیرر دیگه یه

   برو *** *** *** *** *** دیونه تو چه *** هستی اخه نازنین و تر انه *** اخه رای گلزاری ها فقط بیات برو *** *** زهره خودتی *** تو کدوم *** بی وجدانا ی اصلن ارمانی ها کین برید *** هستی نازنین و ارمان خیلی بببببببببد ن فقط گلزار و ساره فهمیدی یا جوری دیگه قانع کنم *** تو *** برو *** *** با رای تو هیچی عوض نمیشه خانم بیات برده و نشسته نازنین کیه دیگه فقططططططططططططططططط بیاتو گلزار . نازنین و امیر. فسقلی اه اه اه اهامیر و نازنین خیلی زشتن مثل **** میمونن

   • بچه ها اینا دیگه شععور شونو دراوردن ببنید چقدر توهین میکنن به امیر و نازنین به جای توهینشون ما نقطه میبینم معلوم نیست چیا نوشتن

   • نه باباااااا😂😂😂بابا فهمیدیم خییییلی بلدی زر بزنی انقد زر زدی کل حرفاتو نقطه چین کردن.اسکار زر اضافی هم میرسه به تو😂😂😂

  • ساره ایم تا ابد

   *** ………………….حرف دهنت رو بفهم . خودت رو تو اینه نگاه کردی ****😏😏😏😏😏😏😏

 11. عشق = شهاب حسینی ❤❤❤❤

  نه محمد رضا گلزار نه امیر حسین ِآرمان نه پوریا نه بازیگرای دیگه به گرد پای شهاب حسینی هم نمیرسن شهاب حسینی فقط عشقه . کسی بخواد بگه شهاب حسینی بده **. فقط شهاب حسینی عشقه . یه کلام ختم کلام . شهاب حسینی عشقه و تمااااام❤🌹😻😻😻😘😘😍😍😍فداش شم ایییشالا😘😘😘😍

 12. ارمانی هابیاتی ها دستا بالا ببینیم چن نفریم

 13. موافقید بچا عاشقانه ترین سریال ها مانکن و شهرزاد مانکن همتا و کاوه .. شهرزاد ..فرهاد و شهرزاد البته من مانکن بیشتر از شهرزاد دوست داشتم

  • شهرزاد سریال بی نظیر در دنیا 😘😍😍😍

   آره دمت گرم مخصوصا سریال شهرزاد از همشون بهتر بود . اونم با حضور ترانه علیدوستی و شهاب حسینی 😍😍😘😘😘😘😘

   • طرفدار مهدی جون

    جون تو هه هه فقط مانکن و عاشقانه من نه ارمانیم نه گلزاری طرفدار مهدی سلوکی هستم و به این دو سریال علاقه زیادی دارم مخصو صا به خانم بیات و بیاتی سعی میکنم با دو اکانت به این دو خانم زیبا رای بدم

    • ساره ایم تا ابد❤️

     ساره عشقههههههههههههههه ، مهربون ترینه ، سریال عاشقانه بی نظیر بود❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😍

   • من که شهرزاد را دوست ندارم فقط میگم عاشقانس عشق فقط امیر و نازنین درزم اونم با حضور شهاب فیلم خراب شده

  • ترانه دیگه کیه برو بابامانکن عالیه شهرزاد دیگه چیه عشق فط امیر و نازنین

   • لطفا به نازنین بیاتی رأی بدید از همه نظر عالیه ⁦👌🏻⁩⁦♥️⁩⁦☺️⁩🌈⁦♥️⁩🥰😍🤩😘😊😉 من بقیه ی هنرمندان رو هم دوست دارم و نهایت احترام و بهشون و طرفدارانشون میذارم و نمی‌خوام خدایی نکرده با رأی دادنم بهشون توهین کنم ولی عشق فقط وفقط امیرحسین آرمان و نازنین بیاتی

  • نه بابا تو هم یه فیلم دیدی عاشق پریناز و ترانه شدی بسه شهابی جون

 14. بچااگه اسم نازنین بیاتی نباشه چی؟

 15. نازنین....ارمان

  خیلی خوشم میاد ازاونای که از امیر و نازنین خوششون نمیاد چون میدون اونا چیزی دارن که اون تو عمرشون ندارن اونجوری هم حال ما ارمانی ها خوش هم حال اونا ناخوش هه هه اونا هم خودشون میدونن کیان

 16. ارمانی ها فقط نازنین بیاتی بیات و گلزار دیگه کین امیدوارم رای خانم بیاتی جون از ساره انها بیشتر باشه

 17. در ضمن سیاه سوخته خوانی فسقل آرمانی

  • معلومه داری از درون میسوزی حرفهای گنده تر از دهنت نزن فسقلی جون ی تار موی گندیده نازنین و امیر جون به هزار تا گلزار و ساره می ارزه

 18. **** بابا شما چقدر بی جنبه این با یه بازی توی نمایش خانگی فاز آرمان آرمان ورداشتین . به ارواح عمم نبسنین در حد ما گلزاری ها .

  • اداب معاشرت بلد نیستی حرف نزن اگر هم حرف زدین درست حرف بزنین بی جنبه و هر چه ** خودتونین درزم به** چی چی در حد گلزاریهاست هه هه هه هه

 19. گگگگگگگگگگگگگگگگگگلزاری

  رای ما گلزاری ها خانم بیات شما هم برید گمشید با اون امیر و نازنین تون مگه نه گلزاری ها چندشم میاد از ارمان و بیاتی اه اه

 20. دوتاشون هم خوبن ولی نازنین تو دل برو تره

 21. به نظرتون نازنین بیاتی خوشگل ترو نازتره یا ساره بیات ….

 22. بچه ها موافقید نازنین بیاتی جون از همه جذاب تره و خیلی هم حرفه ای است من در سریال مانکن بازی نازنین جون و امیرمون را خیلی دوست داشتم دو تاشون هم خیلی جذابن و خیلی زیبا مگه نه

 23. به نظر من اقای ارمان همیشه برنده است همیشه طرفدارش هستم می مونم

  • منم همینطور ارمانی بودم هستم و خواهم بود

   • موافقم یه دوست دارم گلزارو فوش میداد الان برا ما ادم شده .گلزاری شده واقعا خنده داره ادمای بیخود طرفتار گلزارن اونا فقط به قیفه اهمیت میدن ارمانی های عزیزم گلزاری ها ارزش جواب ندارن باهاشون بحص نکنید

 24. بچهاموافقدبازیگرزن لینداکیانی وشیلاخدادادعالین؟!

 25. دوستان ارمانی فقط به خانم بیاتی رای بدین تا اینا حرفهای گنده تراز دهنشون نزنن دوستون داریم ممنون

 26. دوستان گلزاری . فقط خانم بیات. شما آرمانی کم فک بزنین آرمان انقدر ** نیست که بیاد به در و دل شما گوش کنه . بیچاره چی میکشه .با اون دماغش سر دماغش گوجه سبز شده. توی نظرسنجی دوباره شکست شما رو میبینم

  • ببینین دفعه اخرتون باشه به اقا ارمان توهین می کنید ها فهمیدید گلزاری ها درزم خانم بیات به گلزار شما چه ربطی دار ه دیدید چقدر بیشعور هستید ما ارمانی ها شعور داریم به شما احترام میزاریم حالا که اینطوری من خودم خانم بیات و بیاتی رادوست داشتم حالا به خانم بیاتی رای میدم

  • نازنین با افتخار ارمانی هستم

   نه بابا گلزار یا همان محمد رضا ی شماخوبه بااون پوست سیاه و کوچولوی دندون خرگوشیش هه هه

  • دوست تا محترم دفه آخرت باشه توهین میکنید وگرنه خودتونو میدونید که ما چیکار میکنیم …
   همچین میگی انگار طرفدار چه کسی هستی خجالت نمی‌کشی مگه روانی هستی انگار خودت خیلی قشنگی
   سگم نگات نمیکنه بعد به آقای ارمان توهین میکنید

  • گوجه سبز ** خجالت بکش 💩😏

 27. واسه نظرسنجی زنان ب کی رای میدین؟

 28. به اب و اتش نزنيد خودتون رو سوپراستارايران محمدرضاگلزار هست و كسى نميتونه جاشو بگيره
  اهل توهين نيستم پس شعور رونسبت به اقاى گازار رعايت كنيد
  من هم توهينى نميكنم
  اقاى ارمان هم بازيگرخوبى هستن
  ومن علاقه ى كمى به ايشون دارم
  باافتخارگلزارى ام
  #ماكه_قول_داديم_تااخرش_هستيم👑😉

 29. یک ارمانی دو اتیشه (نفس)

  واقعا همین الان خود من بالغ بر ۵۰ بار اقای ارمان رو میبینم دیگه کلا شمارشوهم دارم خیلی مرد شریف بوده بعضی شبا دلم گرفته نرفتم با خونوادم حرف بزنم یابهتره بگم دردودل نکردم سریع زنگ زدم اقای ارمان بااون دردودل کردم واقعا لقب عشق جان برازندشه درضمن الان همه باعمل زیبایی سرپان اقای ارمان عمل نکردن چون همون قدر زیبا وجذاب و تودل بروهستن نه مثل ……….به زور عمل چشم و عمل دماغ و ….. خودشونو تویه دل مردم جاکردن ..به قول آقای آرمان …شاید بیشترین نباشیم ولی حتما بهترین هستیم 😎⁦✌️

  • اونم میاد میگه وای عزیزم مشکلی نداری تا برات حلش کنم ؟
   میشه بگی چطوری اینهمه چاخان می‌کنی ؟
   اومد دو دستی شمارشو داد بهت 😏

  • اره بابا شاید بیشترین نباشیم ولی حتما بهترین هستم به قول خود اقا امیر جون مگه نه

 30. لطفا اگه اهل توهین نیستید،این نظر سنجی۲۴ساعته تمام شده،لطفا دیگه به بحث هاتون ادامه ندید‌و به همدیگه توهین نکنید.

 31. بازیگرزن شیلاخدادادولینداکیلنی عالین

 32. وای خدا شما شعور ندارین امیر و گلزار با هم دوستند چرا خیلی بحث های مزخرفی می کنید به اینجا بیاین رای بدین برین دیگه هنوز واسه ما انشا می نویسن اه حالم به هم خورد از طر فدارای مثل شما من طرفدار پوریا هستم اعصابم به هم زدین

 33. ما طرفدار های ارمانی موقع خواب …..پاشو زلزله اومد …سیل اومد…دزد اومد ..پا نمیشیم .موقع که امیر پست میزارره همه رو بیدار میکنیم پاشید لایک کنید

  • وایی تورو خدا راس میگی عجب چیز مهمی بود چقد شما مسخره این اخه این جمله های بی مزه چیه میذارین 🤣🤣🤣🤣من فک کردم موقع زلزله فرار میکنین پس نگو میشینین سقف بیاد رو سرتون

 34. یه سوال که چرا آقای رورزبه حصاری در این نظر سنجی نیست هان

 35. من اول نمی دونستم به که رای بدم یه ذره فکر کردم با خودم گفتم گلزار دیگه سنش خیلی بالا رفته بزار به ارمانرای بدم جوان و جذاب

 36. سکوت کردن ابروتونو نمیبره

  بیصبرانه منتظرسم فقط رای خانم بیات بیشتر از همتا جونتون بشه ، حالا تبردسمم طوری نیس . اون موقس که فقط باید گوشیاتونو بسوزونین😂😂😂😂😂😂

 37. سکوت کردن ابروتونو نمیبره

  ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️هروقت اومدین پیام بزارینو بگین وای ما که تقلب نکردیم اصلا برامون مهم نیس . قبلش تروخدا برین کامنتا دوستاتونو ببینین بعدم برید پستای مسابقتونو از تلگرام و اینستا پاک کنین ، بعدشم استوری های تروخدا رای بدینو کامل از بین ببرین اون موقع ما هم بیشعوریم هم متلقب ولی تاوقتی به هر دری زدینو نشد ، لطفا زیرشو کم کنین دارین ته میگیرین
  حالا هرچی دلتون میخواد تیکه بندازین ، ما در شادی و خوش حالی شماها در ته دیگی و سوزش . هر چندوقت یبارم میاییم میخندیم به کامنتاتون ی جوابم میدیم که دوباره جواب بدین بابای⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

  • به نظرم یه جمله نوشتن بهتر از یه صفحه انشا شما است واضح بگو که خیلی حسودی داری می ترکی درزم متقلب *** ور هر چی دیگه خودتونین بای عزیزم ماها بیکار نیستیم بیایم نظرات شماها را بخونیم الانم امیر ارمان جونم استوری گذاشته میریم اونو نگاه کنیم بای هه هه

 38. خوب معلومه در نظرسنجی بازیگران زن ما ارمانی ها به همتا جون نازنین بیاتی رای میدیم مگه نه

  • نه اینکه ارمانتون اول شد حتما بیلتی اول میشه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   • باران خانم به جای اینکه بیای با ما کل کل کنی برو یه اسفند دود کن گلزارتو چش نزنن هه هه هه

    • ناشناس جان بهتره دهنتو ببندی اخه حرف زدن بلد نیستی بعدشم تو در حدی نیستی بخوای در مورد استار نظر بدی خودتم خیلی همچین باتربیت نیستیا دیگه نظر سنجی تموم شده ارمانیا قوم کشی کردن میگن از ارزشامون کم نمیشه بابا بابا فهمیدیم شماهم ارزش دارین البته واسه ذهن خراب خودتون

     • پس تو هم حرف های گنده تر از دهنت نزن باشه جونم و به امیر مون توهین نکن تو ته دلت فکر کن از ارزشمون کم می شه خخخخخخخخخخخخخخ درزم ذهن خراب هم خودتون دارین

  • معلومه به همتای کاومون رای میدیم

 39. یه بازیگر بگو …امیر ارمان جونم یه خواننده بگو…. امیر جونم یکی که امیر نباشه …. خدای جذابیت کیه…… امیر جونم

 40. بحث کردن با ما آرمانی ها اوج دیوانگیست

 41. در جواب اون طرفدارای بیشعوری که کامنت میزارن و میرن باید بگم اگه خوبه آقای آرمان تبلیغ کت و شلوار می‌کنه گلزار تبلیغ ی مشت آبمیوه بی مزه رو می‌کنه خودتون بگید کدوم بهتره 🤢اگه راس میگید خوشتیپید پس شما رو باید ب جای آقای ارمان میزاشتین برا تبلیغ ال سی من
  شما با اون قیافتون فقط ب درد آبمیوه فروشی میخورین 😇💩

  • بحث تبلیغ نیست بی فرهنگ.بحث جذاببته
   که البته استار ما تو همه چی اوله
   در ضمن ما گلزاری ها اینقدر شعور داربم که توهین نکنیم.ولی نمیزارید با رفتارتون
   پس جواب ابلهان خاموشی ست👊

  • خب اگه اینطوری چرا رفتی ابمیوه رو خریدی خوردی که میگی مزش بد بوده میرفتی یه دست کتو شلوار ال سی من میگرفتی شلید یه روزی لازمت میشد 😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

   • برو بابا نخریدم ولی میگم از اون اببمیوه های که یگرون نمی ارزه فههمیدی جونم زمنن مراقب حرف زدنت هم باش

    • مراقب حرف زدنم نباشم چیکار میکنی 🤣🤣🤣میگن از وقتی ارمانتون ال سی من تبلیغ میکنه به جای منفعت خیلی هم ضرر کردن خدا به ال سی من رحم کنه

   • انقد بد بود که انداختنش دور من که نمی‌دونستم بد مزس ‌..
    هر کسی لیاقت پوشیدن کت و شلوار ال سی من رو نداره …

  • جدی ملاکت ی برند کت شلواره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیچاره اون موقع که شماها نمیدونستین برند چیه اولین برند خاجی رو استار توی ایران تبلیغ کرد بعدش اقای رادان نوین چرم .
   حرف نزنی نمیگن….

 42. گلزاری پر و پا قرص

  سووال یک از پانزدع بفرمایید 🤮🤢
  ایش …

 43. ساکت شو بابا نه که شما خیلی شعور دارید شخصیت ما رو با شعورمون اشتباه نگیر بدون غلطی کردین که ما اینجوری باهاتون حرف می‌نیم ….
  اگه واحد پول بیشعوری بود گلزاریا الان آمریکا رو خریده بودن

 44. با افتخار ارمانی هستم

  گلزاری های عزیز اینقدر حرف های گنده تر از دهنتون نزنین فقط رای ۷۰۰جلو افتاده و برد ه ولی می خوایم اینو بدونید که ما یه تاره موی گندیدیه امیرمون با ۱۰۰ گلزارای مثل شما عوض نمی کنیم برید از جشن تون لذت ببرید هه هه هه هه

 45. پرچم آرمانی ها بالاس …
  اینا کین دیگه 😏😎⁦✌️⁩

 46. پرچم آرمانی ها بالاس
  اینا کین دیگه 😏😎⁦✌️⁩

 47. طرف داره امیرحسین ارمان هستم چون دلم می خواد

  ارمانی ها مثل گلزاری ها پارتی بازی در نمییارن اگه ما آرمانی ها پارتی بازی در می اوردیم ما هم می بردیم قابل توجه همه ی گلزاری ها

  • به جهنم که طرفدارشی به جهنم که دلت می خواد اصلا ارمانیا برن به جهنم بذارن ما جشن پیروزیمونو بگیریم 💪💪💪😜😜😜😜😜😍😍😍😍🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊

 48. خانواده قوی گلزاری #اتحاد گلزاری

  مطمن بودم بهترینم آقای گلزار برنده میشن و گلزاریا اتحاد قویشونو نشون میدن من این برد چشم گیر رو هم به بهترینم آقای گلزار و طرفدارای خوبشون تبریک میگم

 49. پیروزی تو این نظر سنجی رو به همه عزیزان و دوستان گلزاری تبریک میگم 😍😍😍💪💪💪💪💪

 50. ارمانیهایی که میگین ما بی شخصیتیم. ماها نخواستیم دعوا شه ولی سر خودتون میخاره شپش زده ها
  یه خاهش دارم لطفا ببندید چاک دهنتونو. تاوقتی آرمان به دوران رسیده اول بود نظر سنجی عادلانه بود . استار ما اول شد ناجوان مردانه شد. دارید میترکید اگه گلزار به نظر چرت و پرت های شما بود که رای نمیاورد بیچاره های عقده ای. خداتون رو شکر کنید که دوم شدید تازه معلوم نیست به پای چند نفر افتادید که به دوران رسیده رای بدن. در آخر شماها با این حرفاتون ثابت کردید از هر هر شخصیتی بیشخصیت بیشخصیت ترین. انتظاری بیشتری از آرمان نمیده .. تا ۱۴۰۰بدردو . هر چند یقینا سال بعد تو لیست شما رو زیارت نمیکنیم. همه بگن امین 😅🤲🤲 و سال بعد لطفا از خاموشی در بیاین😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

 51. دوستان گلزاری
  این چندمین پیروزی بزرگ رو به شما گلزاری های عزیز‌ و آقای گلزار‌‌ بزرگوار تبریک میگم♥‿♥🌹🎇🎉🎊🎈🎆

 52. واقعن براتون مطعسفم اخه این گلزار چی داره که دارید براش جون میکنید نه قیافه خوب نه تیپه خوب نه صدای خوب نه بازیگری خوب ،ینی مگه از اخر اول شه
  این نظرسنجی اصن مهم نیست فقط خاستن شعور بعضی هارو نشون بدن که نشون هم دادن😂😂

  • حتما یه چیزایی داره که آرمان ۱۰۰ سال هم خودشو بکشه،نمیتونه داشته باشه
   در ضمن برای خودت متاسف باش فسقلی
   چیزی که آقای‌گلزار دارن وجوده،که آرمان‌نداره😒

  • یه گلزاری. من بهترین نیستم اما طرفدار بهترینم

   نه پس ارمان خوبه خخخخخخخخ

  • حالا که چی لابد تو هم خوشگلی هم خوش صدا و هم خوش تیپ بابا بیا یه امضا بده با ادب

  • با افتخار آرمانی هستم

   درست صحبت کن 🤬 اگه گلزار خوب بود اونو ب جای آرمان برای مدلینگ ال سی من انتخاب میکردن …😏
   نه ی بازیگر غرب زده که ایران‌و میفروشه
   اگه خوش تیپ بود ب جای آرمان شبکه جم ب گلزار پیشنهاد میداد 😏نه آرمان ….
   که انقد با اصالت بود پبشنهادشونو رد کرد
   شما هیچی از امیرحسین آرمان نمی‌دونید که اینجوری صحبت میکنید ..
   بازیگری ک فقط به مو زرد کردن نیست 😏
   باید انسانیت هم داشته باشه آدم …
   کسی که به خونواده های نیازمند کمک می‌کنه صد برابر بهتره از کسی که توی خارج کنسرت برگزار می‌کنه هیچکی براش نمیاد ….
   بعله اینجوریاس

 53. جالبه ارمانیا تا دیشب زور میزن رای بیارن امشب میگن اصلا مهم نیست و مسابقه مهمی نبوده زیرشو کم کنین نسوزین

  • با افتخار آرمانی هستم

   ایول 👍

   • با افتخار آرمانی هستم

    اگه یکم شعور داشتی اینجوری حرف نمیزدی 💩😏⁦
    به قول آقای آرمان …شاید بیشترین نباشیم ولی حتما بهترین هستیم 😎⁦✌️⁩

  • زر نزن بابا. من یه دوست داشتم تا دیروز گلزارو فوش میداد الان برا ما ادم شده گلزاری شده واقعا خنده داره شما فقط به قیافه گلزار توجه دارید. خنده داره چون ارمان یه بازیگر تازه هستش .گلزار با اون شهرتش بازور ارمانو شکست داد . ارمان جانم با این که بازیگر جدیده از همه ی بازیگرا بهتره و من یه تار موی گندیدشو به گلزار نمیدم ارمان با اینکه تازه هستش طرفتار زیاد داره تا چند سال دیگه گلزار فراموش میشه و کسی اسمشو نمیره هه هه هه

 54. سلام بر تمام ارمانی هایی که بدجور ضایع شدن ،have nice day(;

 55. با افتخار یکی از طرفداران امیرحسین آرمان هستم❤️😍🔥💃🏻

  من یک آرمانی هستم!من معتقدم رضاگلزار اصلا جذاب نیست!امیرحسین آرمان بسیار جذابه خوشتیپ و کیوت هستش!من واقعا ناراحتم که رضا گلزار اول شد و امیرحسین آرمان دوم!😭🔥😱🥺همه در مورد حالا یا شایعه بوده یا نه که یه مقدار تقلب شده و غیره شنیدن!من واقعا امیدوارم حق به حقدار رسیده باشه😞😞😔😔🥺🥺🤧🤧🤒🤒من واقعا بزرگ‌ترین طرفدار امیرحسین آرمان هستم!ولی الان یه چیزی که فهمیدم این هست که تعداد رأی هایی که اینجا ثبت میشه مهم نیست مهم این هست که مردم قلبی واقعا کی رو دوست دارن که اونم آدم اگه عاقل باشه جوابش معلومه😏😏

  • یک ارمانی دو اتیشه (نفس)

   راست میگی واقعا همین الان خود من بالغ بر ۵۰ بار اقای ارمان رو میبینم دیگه کلا شمارشوهم دارم خیلی مرد شریف بوده بعضی شبا دلم گرفته نرفتم با خونوادم حرف بزنم یابهتره بگم دردودل نکردم سریع زنگ زدم اقای ارمان بااون دردودل کردم واقعا لقب عشق جان برازندشه

  • امیرررر حسیننن عشقه شما گلزاری هام لطفا پاتونو دراز نکنین😖

 56. سلام ب همگی

  ارمانی های عزیز اصلا ناراحت نشین ما که میدونیم گلزاریا با تقلب اومدن جلو مهم اینکه ما بدون هیچ تقلبی به اقای ارمان عزیزمون رای دادیم و این بسیار با ارزش تر از اینه که بریم به تقلب رای بدیم

  ما ارمانی ها همیشه پشت اقای ارمان هستیم ❤️🤞🏻

 57. بهرام رادان و شهاب حسینی فقط جذاب و سوپراستار🌸🌸🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 58. سلام اصلا اقای رادان و شهاب حسینی بهترین بازیگران جوان سینمای ایران هستند که واقعا سوپر استارن نه تو ایران بلکه تو دنیا فیلم واقعا عالی بازی می کنند بنده بشخصه هیچ فیلم سینمای ایران به جز بازیهای این دو سوپر استار را دنبال نمی کنم خسته نباشند پاینده باشند.🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌾🌻🌻🌻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 59. ارمانی ها دیگه شورشو در اوردن هر چی رسیدن به استار (محمدرضا گلزار)گفتن😠
  هرچی ما میگیم اینا دوستن سعی میکنیم دعوا نشه هرچی میرسن میگن اگه قرار باشه ما هم مثله شما باشیم الان جامون بالای جدول نبود هی سعی میکنیم با ادب با شما صحبت کنیم شما اصلن کار خودتونو میکنین یه ذره از خودتون خجالت بکشید
  در ضمن هر فن پیج سلبریتی اگه هر رفتاری از خودشون نشون بدن میگن فن پیج های فلانی اینجور ادمایین 😒

  • شما نگاه کن ببین هرچی که گفته شده حقیقتن در جواب توهینای گلزاریا بوده.توهین نکنن تا جوابشو نشنون.چقدددم که مودبن ماشالله😏

 60. وای خدا من عاشق محمد رضا گلزار و امیر ارمانم خیلی خوشحال شدم که در بالای جدول هستید دوتاتون جذاب د زیبا هستید

 61. سعید اقا خانی عزیزیم حتماصد درصد اول میشید

 62. امیر ارمان جون از نظر من بهترین بازیگر و خواننده جهان است وازهمه نظر از گلزار بهتره خیلی خوبه خوشگل خوشتیبه خوش استایل مهربون بسیار حرفه ای هم است و از همه جذابتره واقعا متاسفم به این سلیقتون با اون گلزارتتون

 63. ما از قلبمون به امیر جون رای میدیم و تا اخرشم پاش وایسادیم گلزار دیگه کیه هه هه هه گلزار هم اول بشه خوب چیزی از ارزش امیر جون ما کم نمیشه

 64. سلام دوستان آرمانی اصلا نگران نباشید خودتون میدونید آقای آرمان از همه بهتر و جذاب تره خودتون رو ناراحت نکنید آقای آرمان اول بشن یا نه چیزی از ارزش های ایشون کم نمیشه و ما هم تا آخر عمر طرفدار ایشون می‌مونیم
  به قول آقای آرمان شاید بیشترین نباشیم (که هستیم) اما بهترینیم
  پس با افتخار آرمانی هستیم و می‌مونیم🤞⁦✌️⁩

  (نه اسیم نه پاسیم فقط آرمانی خاصیم)

 65. خانوم یا اقایی که میگن آقای گلزار کوبیده از اول ساخته. ما گلزاری ها اگه آقای گلزار همچین قیافه هم نداشت طرفدارش بودیم. باید بگم خونواده گلزاری ها فقد به خاطر قیافه نیست که طرفدارایشون هستیم. ما‌ها به خاطر قلب پاک و مهربون و مردمی بودن ایشون هست و به خودمون میبالیم که طرفدار شخصی متین و دوست داشتنی مثل اقای گلزار هستیم . آرمانی های عزیز شما خودتون رو ثابت کردین که فقد به خاطر قیافه آقای آرمان هست که از ایشون طرفداری میکنید
  امید وارم آقای گلزار حمایت های ما رو دیده باشه .و بدونید قول دادیم تا اخرش با شما هستیم

  • اولن که انقد شماها لوس چندش میگین هوشگل اصن آدم حالت تهوع میگیره به خدا بعد میگن به خاطر قیافه نیس.نه پس به خاطر خودشیفتگی و نچسبی و غرور و ادعای حال به هم زنشه که ازش خوشتون میاد😒کاملن تو این سالها دیده شده که چقددد گلزارتون قلب پاک و مردمیه😂اصن متانت که ازش میباره.تا آدم کاری نکنه که انقد شایعه پشتش در نمیاد والا هرچی کار غیرانسانی و بد بوده از این متینتون دیده شده.بعدم دیدیم چقد طرفدارای گلزار تا آخرش باهاشن😂هر چن وقت یه بار یه سری گلزاری میرن طرفدار یکی دیگه میشن بس که گلزارتون مردمی و مهربونه😒😂منم به شخصه فقط به خاطر رفتار واقعا شایسته و مهربونی که از آقای آرمان دیدم طرفدارشون شدم خیلی بعد از اینکه چهرش شناخته شده بود.اصنم اتحاد داشتن شماها خیلی سوژس خدایی😂خیلی وفادار میمونید شماها اصن😂کاش اینو نمیگفتی عزیزم

 66. خانوم یا اقایی که میگن آقای گلزار کوبیده از اول ساخته. ما گلزاری ها اگه آقای گلزار همچین قیافه هم نداشت طرفدارش بودیم. باید بگم خونواده گلزاری ها فقد به خاطر قیافه نیست که طرفدارایشون هستیم. ما‌ها به خاطر قلب پاک و مهربون و مردمی بودن ایشون هست و به خودمون میبالیم که طرفدار شخصی متین و دوست داشتنی مثل اقای گلزار هستیم . آرمانی های عزیز شما خودتون رو ثابت کردین که فقد به خاطر قیافه آقای آرمان هست که از ایشون طرفداری میکنید
  امید وارم آقای گلزار حمایت های ما رو دیده باشه .و بدونید قول دادیم تا اخرش با شما هستیم

 67. آقای ارمان باید در نظرسنجی با تتلو مقایسه بشن نه آقای‌گلزار

 68. من نمیدونم دلیل این همه جنگو مرافع چیه آقای آرمان و استار هردو دوست های صمیمی ای هستند چون داخل فیلم در امتداد شهر با هم بازی کردند که این هم ثابت میکنه که دو دوست هستند و اگر هم در مصاحبه هایی که از این دو بزرگوار دیده باشین همیشه نطر های مثبتی راجع به هم میگن این که فن پیج های استار و آقای آرمان اینجوری با هم دعوا میکنند زشته چون که اگه قرار باشه استار و آقای آرمان این نطر ها را ببینن واقعا برای ما گلزاریا و آرمانیا بد میشه اگه به اون موقع فک کنین هیچوقت چنین حرفایی نمیزدید
  من خودم به شخصه از بعضی از بازیگرها و خواننده هایی رو دوست ندارم و به آنها توهین و بی احترامی نمی کنم چون که هر کسی سلیقه ای داره شاید کسایی هستن که من از اون افرادی که طرفدارشون نیستم فن پیج یا طرفدارشونن اگه من برم و ازشون بد بگم و بهشون توهین کنم تنها چیزی که خیلی بد میشه اینکه آبروی گلزاریا یا هر فن پیج افراد دیگه ای رو پیشه اون فن پیج بردم
  پس واقعا این جنگو مرافع واقعا چیو از ما کم میکنه ☺

 69. خخخ جالبه تا امیر ارمانتون اول بوود نظرسنجی اعتبار داشت الان که استار اول شده نظر سنجی به نظر ارمانیا بی اعتباره 🤣🤣🤣به هر حال درکتون میکنیم ارمانیا دارین از حسودی میترکین خیلی عصبی هستین ممکنه کنترل مغزتونو از دست بدین. هر چی از دهنتون در میاد میگین ولی ما تا اخر برنده ایم و اولیم گلزاریا عاشقتونم و خیلی خوشحالم که جزو خانوادهی بزرگ گلزاریا هستم 😜😜😜😍😍😍😍😍

  • برو گمشو بابا **** کی عصبی شد؟این نظرسنجی دو قرون نمیارزه که “آدم”بخاد به خاطرش عصبی شه.بعدم واقعا حسودی داره یه سیاه سوخته؟؟؟فعلنم که تو رد دادی زنجیری😂بابا فهمیدم گلزارتون بلده بخره همه چیو هی بخره بخره.فالوور میخره رای میخره بهش بگین یه ذره هم شخصیت و هوش بخره بده به شماها بدبختای ساده لوح😂انقد نفهمین نمیفهمین یه روزه دو روزه کسی انقد به رایاش اضافه شه ضایس که خریده؟احمق نباشین خدایی آدم خوشش نمیاد بگه با یه سری احمق تو یه کشوره.ضایس که خریده یکم فکر کنین فقط یه ذره

 70. آرمانی ها این همه روتون کجاعه دیگه که توی استوری هاتون چرت و پرت میفرستید راحب گلزاریا یکم خجالت بکشید

  • گلزاریا هم یکم مغزشونو به کار بندازن میفهمن خریده شدس رایا.آدمای متقلب و طرفداراشون لایق بدترین حرفان.

   • فعلا تویی که مغز نداری اگه نظر سنجی بی اعتباره پس اینجا چیکا میکنی برو گمشو خخخخخ معلومه همتون دارین بهانه میارین چه باور کنی چه باور نکنی ما اولیم این ارمانیاهستن که عین خود ارمان *****و نفهمن

    • من اگه میام اینجا به خاطر اینه که جواب تو رو بدم فک نکنی زری که میزنی درسته.فهمیدم بلدی دهنتو وا کنی فحش بدی بابا.کوچولو اگه حرفی جز فحش یادت ندادن لااقل آبروی خانوادتو نبر که تربیتت کردن.اینم تویی که تقلبو تشخیص نمیدی و نفهمی.فهمیدیم چقد طرفداریت منطقیه😂😏راجب حرفت به آقای آرمانم بگم که در حدی بی ارزشی خودت و حرفت که جوابشو نمیدم تا مگررر خودت بزرگ شی یاد بگیری به کسی که اذیتت نکرده بیخود توهین نکنی

 71. به نظر من باید آقای امیر حسین آرمان اول بشن . چون واقعا حقشون هست . اگه هم اول نشن اشکالی ندارد چون همیشه ما طرفدار آقای امیر حسین آرمان هستیم و خواهیم بود و آقای امیر حسین آرمان برای ما همیشه جذاب ترین هستند .

  • خب باید بگم که این ارمان حالا چون به بعصیا برنخوره همون اقای ارمان با یه عالمه گریم و یه تیپ فیک زوری اومده تو سینما که یه بازیگر خیلی معمولی هستش من قصد بی احترامی نداشتم ولی وقتی پیام ها رو دیدم باید یه جوابی میدادم دارین از حسودی میمیریم که سوپر استار ما اقاای گلزار اول میشن

 72. به نظر من باید آقای امیر حسین آرمان اول بشه .اگه اول نشه مشکلی نیست ما همیشه طرفدار آقای امیر حسین آرمان هستیم .☺

 73. آقای آرمان حتی اگه دوم هم بشن برای ما اول و جذاب‌ترین هستن، ولی امیدوارم اول بشن چون ایشون خیلی عالی هستن❤️❤️

 74. خیلی جالبه برام که اوایل نظرسنجی که آقای آرمان نفر اول بودن همه ی آرمانی ها میگفتن فعلا که نظر سنجی درست میگه الان که آقای گلزار بیشتر رای آوردن میگین فاقد اعتباره ؟شخصی که حرف امروز و فرداش با هم یکی نیست فاقد اعتباره نه نظرسنجی

  • نه آخه میدونی جالب ترش کجاس؟؟؟اینجاس که تا همین چند روز پیش آقای گلزارتون نصف آقای آرمان هم رای نداشت بعد یهوووووووو همه فهمیدن که باید به اون رای بدن و یهوووو چندین برابر شد آراش مگه نه؟😂بی اعتبار ترین و بی نظارت ترین نظرسنجی ای که دیدم تا حالا همین بود.عزیزم خودت واست واقعا سوال نشده که آیا غیر از خریدن آرا،راه دیگه ای هست که در عرض یه روز دو روز،این همه رای اضافه شه به یکی؟لااقل آروم آروم و کم کم رای میخرید که ایننننقد ضایع نشه بیچاره😂اینجوری فقط خودش و طرفداراشو مسخره کرده

   • عزیزم این چیزا طبیعیه عقب افتادین بهانه میارین به هر حال اگه نظر سنجب بی اعتباره اینجا چه غلطی میکنی بکشین کنار بذارین ما جشن برنده شدنمونو بگیریم 😜😜😜😜

  • بیبین معلومه شما گلزاریا یه کاری کردین مه یه روز جون کنیدیم ۲۰۰تا رفتیم جلو بعد شماها تویه ساعت ۲۰۰تا رفتین جلو معلوم بود دارین یه غلطیمیکنین

 75. برای خودم متاسفم که با افرادی مثل شما هم صحبت شدم و لحن و گفتارم،رنگ و بوی لحن شما را گرفت؛ولی دوست داشتم نظر واقعی خودم رو نسبت به این بزرگواران،بگویم اما با لحن خودم:اگر نظرسنجی در مورد این اشخاص لازم بود،خداوند اونها رو متفاوت نمی آفرید
  همه به نوعی هنرمندند با تفاوت های بسیار.آیا شما میتونید بین سر انگشتان خودتان قضاوت کنید و بگویید کدام بهتر است؟در حالی که هر یک مهمتر از دیگریست.پس تفاوت را خدا‌ آفریده
  آقای گلزار با هنر مندی های جذابش میتواند بهترین باشد،همانطور که رای ها میگوید.و آقای ارمان هم‌ میتواند بهترین ها باشد،همانطور که رای ها میگوید.پس شخصیت های خودمان را خودمان لگد مال نکنیم.

 76. وای خدا صبح معلوم میشه که کی نفر اول میشه امیدوارم که استار برنده بشه و اگه برنده بشه هم شده مرد اول سینما و هم شده جذاب ترین مرد سینمای ایران 😉

  • انوقت این حال طرفدارای ارمان گرفته میشه حال میکنیم 😜😜😜😜استارنه تنها جذاب ترین ایران بلکه جذاب ترین دنیاس پرچم گلزاریا بالاس😍😍

   • طرفدار گلزار

    اقاي گلزار تو هر زمينه اي بهترين هستن اين نظرسنجي ها فقط يه بازيه خيلي مشخصه شخصي ك ۱۳ مرد جذاب دنيا هستش اونوقت توي ايرا بين چند تا بازيگر ديگه اول نشه اقاي گلزار هميشه ذبهترينه ماستتتتتت

   • اولن که مگه واسه حال گرفتنه؟بیا من خودم اساسی حالتو بگیرم.دومن که من اون یه ذره حس خوبیم که به گلزار داشتم به نفرت تبدیل شد.من خودم قبلنا طرفدارش بودم ولی الآن واسه خودم متاسفم چون خیلی تابلو رایارو خریده معلوم شد همه چیش فیکه.سومن که حاجی تو یچی زدیا خدایی.این سیاه سوخته کجاش جذاب ترین دنیاس؟؟؟خاک بر سر دنیایی که این ذغال پیر بخاد جذاب ترینش باشه

  • ما حالمون با برنده شدن گلزار و یکی دیگه گرفته نمیشه پس بشین سر جات زیادی نحرف
   امیر جان خودشونم همیشه گفتن و میگن و خواهن گفت که ما ممکنه کمترین باشیم ولی بهترینیم
   عزیز به هرکس که میخوای تو هین کن ولی با آرمانی ها در نیفت

 77. ایش از گلزار متنفرم با اون ریخت و قیافش فقط و فقط امیر ارمان جونم حقش که اول بشه

  • فعلا که اراء چیز دیگه ای رو نشون میده بعدشم این اقای به اصلاح ارمانتون خاک پای استار ماهم نمیشه زور الکی نزنین

   • آرا که مشخصه فیکه اگه اون مغز فندوقیتو به کار بندازی خودتم میفهمی فیکه منتهی دلت نمیخاد بفهمی.خاک پا هم خودتی عقده ای بیچاره ی به اصطلاح باران،تو بیابونم نیستی بدبخت😂😂😂😂😂😂😂اگرم منظورت از زور الکی،خریدن رای فیکه که استار چندش تو خوب زور میزنه فقط بهش بگو نمیره یه وقت سر زور زدنش😂😂😂😂😂

 78. اقای ارمان شما بی نظیر و جذاب ترینید اگر اول نشدید مهم نیست چون ما طرفدار شما بودیم هستیم و خواهیم ماند

 79. من با افتخار گلزاریم💙
  به نظر من کسی که اول بشه واقعا حقشه و فن پیج های افراد دیگه نباید به اون فردی که نفر اول شده توهین کنن در ضمن آقای آرمان ۵ سال از استار کوچیک ترن

  • ارمانی های حسود فعلا شما بجای اینکه چرت و پرت بگین برین رای جمع کنین عقب نمونید
   هرچند که خودتونم بکشید کاری از پیش نمیره ن

 80. اقای ارمان امیدوارم اول بیشید و اگر هم نشدید مهم نیست چون ما همیشه طرفدار شما بودیم هستیم و خواهیم ماند

  • چیه فاز برنده شدن برداشته بودید الان دارید میکشید کنار دلم براتون میسوزه اخی 🤣🤣🤣

   • دلت واسه خودت و اون گلزارت بسوزه که همه چیش فیک و خریده شدس.از فالوور بگیر تا رای نظرسنجی

    • الان شما میتونی ثابت کنی فالوور های آقای گلزار فیکه؟ اصلا شاید فالوور های خود آرمان فیکه!
     رای های ظرسنجی فیک نیستن چون این سایت امنیت سیستم داره
     پس زر اضافی موقوف

     • از اونحایی مال گلزار فیکه که تو صد بارم تو گوگل سرچ کنی روش تشخیص فالوور فیک از واقعی،میاره که به تعداد کامنتا و لایکا نگا کنید.وقتی یکی ادعا داره هشت میلیون و خورده ای فالوور داره و کامنتاش همه حول و حوش ده هزار تان،اگه بازم بگیم فالووراش فیک نیس نتیجه اش اینه که ما عقل نداریم که بازم میگیم واقعیه.حالا خودت ببین زر اضافیو کی میزنه🙂

 81. محمد رصا گلزار عمل نداشته کسایی که میگن عمل داشته تما خودشون هم قبلا شبیه امیر حسین ارمان زشت بودن و عمل کردن که اطلاعات دارن

 82. من عاشق محمد رضا گلزارم و امیر حسین ارمان شبیه **هست و الان هم محمد رضا گلزار اوله حالا کسایی که میگفتن امیر حسین ارما ن اول میشه بفهن که بد شیقه هستن چون همه به محمد رضا گلزار رای دادن

 83. امیر ارمان جذاب ترین امیدوارم اول بشی

 84. حسین یاری چرا نیس🥺جز بازیگرا حسابش نکردین🥺🥺

 85. واقعا متاسفم. براتون همه چیزو به نفع رقیب تغییردادین این نظرسنجی که دستکاری بشه بدرد لای جرز دیوارمیخوره خواهشا دیگه خودتونوگول نزنید معلوم شد جذاب ترین بازیگر سال ۹۹کیه ،
  این شمایید که حسودین وچشم دیدن ندارید ، ورای روبه نفع اون هنرمندفیک گرفتین متاسفم واستون همین ازهمین حالا این نظرسنجی فاقد اعتباره

 86. آدم میمونه چی بگه؟
  کل چارصدتا پیام همش فحش همش توهین،ناسزا…
  این دوتا بازیگر با هم بازی کردن،رفیقن باهم اونوقت شما اینجا… اینجور آدما که بزرگی رو تو خورد کردن شخصیت بقیه میبینن، جای تاسف دارن،تا خودشونم نخوان کاری نمیشه کرد،هرچقدرم اصرار کنیم و التماس که: لطفاااااا بهم احترام بزارین، یه نظرسنجی سادس، تموم میشه، هرکیم برد خوشبحال خودش و طرفداراش.
  باور کنید آقای گلزار و آرمان هم از چنین طرفداریی خوشحال نیستن…یکم به دل هم فکر کنیم، این ماجرا تموم میشه ولی دلی که با حرفای شما شکسته چی؟اشکی که ریخته شده از سر دوست داشتن کسی که بهش توهین میشه…

 87. من متاسفم برای اون دسته از عزیزان آرمانی و عزیزان گلزاری که به هم تیکه میپرونن و فحش میدن و دشمین میکنن ، این یه نظرسنجی سادس و تموم میشه ، بنظرتون خود آقایون آرمان و گلزار اینهمه به هم تیکه میپرونن که شما میپرونید ، بخدا راضی نیستن!! اون دوتا آقا باهم فیلم بازی‌کردن ، باهم رفیقن ، این چه وضع صحبته !! هرکسی رای بیاره یعنی بین مردمش محبوب تره ، چه آقای آرمان و چه آقای گلزار ، پس اینهمه به هم نپرید و فحاشی نکنید .. چون آبروی فندوم خودتون میره ..:)

  • نظرسنجی که دستکاری شده خیلی جالبه تواین بیست روزه آقای آرمان اول بود یهو باسیصدتا تفاوت رقیبش میزنه جلوخیلی تابلوعه که تواین نظرسنجی ورای ها دست برده شده که انقدرغیرطبیعیه این نظرسنجی فاقداعتباروارزشه چون دیگه رای مردم نیست رای یسری آدم که برای اول شدن گلزار رای میدن یاپول گرفتن یاهرچی به دردلای جرزدیوارمیخوره ،میتونید مردم وگول بزنید اما خواهشا خودتونو دیگه گول نزنید معلوم شد رای اکثریت کیه وجذاب ترین بازیگرسال۹۹شناخته شد، پس دیدین اونایی که حسودی میکنن وحسودن گلزاریا هستن ، چون ازاول نظرسنجی شروع کردن به توهین و ادعا واهانت والانم تواین روزای آخر رای رو به یه هنرمند قلابی وفیک تغییر دادین متاسفم واستون ، این نظرسنجی دیگه برای مردم وهمه فاقدارزشه ، متاسفم برای مدیراین سایت

 88. من گلزاریم گلزاری 🌟💚💎👑

  اگه قرار بود که شما ها استار ما رو قضاوت کنید و راجع بهش این نظرات رو بدید و استار هم به حرف شما ها گوش میکرد که دیگه سوپر استار ایران نمیشد توهین های بی شرمانه شما یه نوک سوزن هم برای سوپر استار مهم نبود وگرنه الان باید خون گریه میکرد لابد والا 😂👑💎🌟دوستای گلزاریم عاشقتونم 💚💚💚💐💐🌟🌟

 89. اون دسته از اشخاصی که به آقای گلزار توهین میکنین اگه حالتون از آقای گلزار به هم میخوره خب اینقدر راجع بهش نظر ندین که حالتون بد تر نشه مجبور نیستین که نظر بدین و اگه بعضی از دوستای گلزاری من جواب توهین هاتون و میدن فک نکنید واسه اینه که خیلی توهین هاتون روی ما تاثیر گذاشته فقط واسه اینه که حد خودتونو بدونید

 90. چقدر همتون بی شخصیتین فکر میکنین اقای ارمان و اقای گلزار دوست دارن که طرفداراشون مثل خروس جنگی بهم بپرن واقعا که لطفا یکم طرز فکرتونو درست کنین.

 91. فقط و فقط آقای آرمااااااان😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  جذاب ترین و خوشتیپ ترین بازیگر کشور که همه عاشق مهربونیاتشن🥰🥰🥰
  ایشاالله اول میشن به کوری چشم بقیه😌
  #هنرمند_مردمی

 92. بنظرم اصلا کارتون درست نبود ما بازیگرمرد دیگهای هم داریم که واقعا عالی هستن چه شخصیتی و ظاهری وشمااسم ایشون رودرنظرسنجی ذکرنکردید وازنظرمن این نظرسنجی عادلانه نیست ایشون اقای روزبه حصاری هستن ازنظرمن که طرفدارشون هستم وهزاران فنپیج ایشون این نظرسنجی عادلانه نیست مدیرسایت.
  #روزبه_حصاری

  • نه. عزیزم اصلا عادلانه نیست چون فقط تواین بیست روزه یکی دیگه اوله ویهو همه چی عو میشه هیچم عادلانه نیست این ینی یه دروغ ودغلی پشتشه وگرنه مگه میشه رای مردم معلومه کیه ولی رای ساختگی درست میکنن

   • دقیقا شما منو یاد قوم بنی اسرائیل میندازید😂

   • ااز نطر بعضیها که این رای عادلانه نیست باید بگم که چون اقای ارمان ااول نشده اینطوری میگین ولی خب این چیز خیلی مشخصیه که اقای گلزار اول میشن پس انقد حرص نزنین چون اقای گلزار همیشه اول هستن💜💜

   • باافتخار طرفدار گلزار

    اقای گلزار تو هر زمینه ای اول هستن این نظرسنجی برای ما گلزاریا یه بازی سادست وقتی کسی که سیزدهمین مرد جذاب در دنیا هستن یه نظرسنجی ساده که چیزی نیس اقای گلزار همیشه بهترین مایییییی💜💜

 93. رأى من (امير آقايى)بود اما هرچه گشتم اسمشونو پيدا نكردم.
  امير آقايى جذاب ترين ستاره ى سينماى ايران هستند.

 94. محمد صادقی عالیه 💜👌🏻👌🏻💜🔥
  جذاب، خوشتیپ، همه چی تموم
  اصلا عالیه ایشون
  خواهش میکنم به ایشون رای بدین 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 95. فقط فقط محمد صادقی جان در سریال مانکن
  من هر کاری میکنم نمیتونم رای بدم به آقای صادقی
  نمیدونم چرا ؟ 💜💜🤦🏻‍♀️

 96. بابا مگه این آرمان بازیگره اینقدرکه قده هال ادم بهم میزنه
  بهترینو جذاب ترین مرداستارجان آقای گلزارهستن
  آقای گلزاروعشقه❤

  • اولا آقای آرمان دومن نباید اسم این گلزار *** رومینوشتن مگه *** هم جذابه اوق حالم بهم خورد بقیه دارن ازحسودی میمیرن
   بااون *** که انداخته بیرون بره *** ببنده

 97. دوستان من خودم شاهرخیم اما گلزاریاارمانیا نکنین این کارارو این نظرسنجی هم تموم میسه و بعدازاین نظرسنجی تنهاچیزی که یادمون میمونه حرفاس مپس احترام بزاریم

 98. خوشتیپ ترین و جذاب ترین بازیگر مرد سینما محمد صادقی در سریال مانکن هستن 👌🏻💜👌🏻💜😍

 99. واقعا متاسفم برای این لحن صحبت….
  ما که ادعای طرفداریمون میشه به جای کل کل و دعوا باید سعی کنیم حمایتشون کنیم نه اینکه….
  طرفدار هر بازیگری که هستیم باید شعور و فرهنگمون رو نشون بدیم، شاخ شدن اونم با این طرز بیان و توهین به شخصیت محبوب یک طرف نمیتونه افتخار آفرین باشه!
  لطفا به هم احترام بزاریم🙏

 100. فقط و فقط امیر حسین آرمان

 101. من قصد توهین رو نداشتم . اینم بدونیم که رابطه استار با آرمان خیلی نزدیکه. شما ارمانیا شروع کردین به توهین کردن استار . انتظار اینم نداشته باشین دست بسینه وایسیم به توهین ها تون نگاه کنیم. در حال حاضر باید منتظر آرا باشیم. ولی از الان میشه حدس زد برنده نهایی کیه

 102. سلام دوستان من نمی خوام بی احترامی کنم به کسی ولی حرف حق اینه که گلزاریا این رو قبول کنن که ایشون وسط کنسرت داشته گیتار می زده یکی از قیافش خوشش میاد خدا بهش شانس می ده توی فیلم سام نرگس نقش اولو میگره بعد به خاطر قیافش مردم طرفدارش میشن و گلزار بازیه خاصی نداره همینطور تحصیلات خاصی در باره ی سینما و تئاتر گلزار خوشگل بود ولی الان ماشاله همچیشون عمله بینیشون رو خودتون میتونید متوجه بشید تو فیلم های اولشون بعد اینکه ریش موهاشون رو رنگ میکنن و گرنه ادم تو ۳۵سالگی دیگه دو سه تا تار موی سفید داره چه برسه به چهل دو سالگی و بعدم دندوناشون لمینت پیشونیشون بوتاکس زاویه فکشونم کاشته باور نمیکنید برید توی فالواینگاش خودشون پیج کلنیک هایی که توی خارج رفتن و این کارا رو انجام دادن هست و حتی توی پیج اونها عکس اقای گلزار هست که اونجا بودن فقط خواستم بگم ایشون هیچ بازی خاصی ندارن خوشگل بودن ولی الان دیگه فیکه خوشگلیش بعد اینم بگم اقای ارمان هم کلاسای بازیگری رو رفتن و تحصیلات دارن هم اینکه زیباییشون طبیعیه اقای گلزار فقط چشماشون قشنگه و خدادادیه 🙃

  • حتما خودتم از این کار ها کردی که اطلاع داری
   خودت داری میگی توهین‌ نمیکنم.پس این چه کارب بود کردی؟اول برو اطلاعات کسب کن،بعد بیا این اراجیف رو بگو😏

   • ایول دمشم گرم واقعیتو گفت ازبس دیدن طرفدار آقای آرمان خیلی زیاده چشاتون کورشده نتونست طاقت بیاره رفتم رای تقلبی خرید دویست تابزنه جلو متاسفم واسه این سوپراستارتقلبی وپلاستیکی وقلابی

  • 😅👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 103. ی آرمانی واقعی

  در ضمن سعی کنید تمام سابقه ی بازیگرو مطالعه کنید بعد نظر بدید اون شخصی که گفتن آقای آرمان رو توی فیلم های سنمایی راه نمیدن باید بگم ک اگه یکم درمورد دنیای سینما اطلاع داشته باشید میفهمید که آقای آرمان هم در زمینه سینما و هم تلویزیون فعال بودن آقای گلزار هم حتما استحقاق این رو داشته که بهشون لقب سوپر استار دادن ولی این دلیل نمیشه که طرفدار های ایشون بازی سایر بازیگر هارو زیر سوال ببرن چون مهارت آقای آرمان و خیلی دیگه از بازیگر ها از آقای گلزار بیشتر نباشه کمتر هم نیست اینو منی میگم ک مطالعه زیادی در زمینه سینما و تلویزیون دارم

 104. لطفا به امیر حسین آرمان رای بدین، ایشون لیاقتشو دارن 🙏

 105. آرمانی واقعی

  لطفا به سلیقه هم احترام بزارید شماها میتونید طرفداریتونو با رای دادن نشون بدین نه با توهین به سلبریتی های رقیب من طرفدار هزار آتیشه آقای آرمانم و به ایشون رای میدم و منتظر نتیجه نهایی میمونم و نمیتونم به خودم اجازه بدم که به شخصیت کسی توهین کنم.مطمئن باشید اینکه شما به سلبریتی رقیب توهین کنید هیچ سودی برای فرد مورد علاقتون نداره پس اگه واقعا طرفدار واقعی هستین توهین نکنید

 106. اخه ادم درست د اخه تو کوری. چشمای نخودیتو باز کن ۹۴ تا فاصله دارین با استار. در ضمن ۲۰ ساله که گلزار لقب سوپر استار بودنو گرفته . دوباره میگم آرمان بازیگر ساده بیش نیست هنوز نیومده میخواد سوپر استار صداش کنن.وقتی استار ما بازی میکرد آرمان شیشه شیر تو دستش بود الکی جو ندین . آرمان ارمان🤮😬.در مورد بازی آرمان باید بگم که خیلی معیوسه و لوس

  • آدموناامیدمیکنی خوب نمیشید شماها😏😏😒😒🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮آخه دختره ی ************ مثل اون گلزارجفتتون********😒 نیااینجا ادا دربیارهمتون عادت دارید کلاس بزارید درعین ******* اون دهنتووامیکنی بفهم چی ***میزنی درضمن اون گلزار عقده ی عمل داشته سرتاپاش عمله خوشگلی بدون عمل نداره انقدر ازش ********. *******بااین حمایتت فسقلی بچه برو ***

  • دقیقا حس حالت تهوع به من دست میده باشنیدن اسم گلزار🤮🤮🤮

  • اون گلزار سر تا پا عمل جراحیهد. فالوراشم فیکه نمیدونی بدون ودرضمن بخاطرهمون قیافش. الان بازیگرشد یکم هم هنربازیگری بلدنیس ، دلش به همین بچه های دورش خوشهد اخه شما اطفال هم نبودین یک صدم هم طرفدارنداشت 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • فن پیج خفن ترین امیرحسین آرمان دنیا

   اولا که کاملا ******* بگیر دوما گلزار به پیرمرد شده و اصلا بازی کردن بلد نبس فقط بخاطر قیافه ی منگلش انتخابش میکنن پس ببند دهنو دیگه *** نکن در ضمن یه سری به پیج امین فردین بزن ببین گلزار چه *** کاری هوایی که نکرده…..

  • درست صحبت کن تو برو *** گلزار ****

 107. امید دارم آقای گلزار رای بیارن چون حقشونه . در ضمن آرمان یه بازیگر ساده بیش نیست . سوپر استار ما کجا آرمان کجا . کسایی که میگن پیرمرد سوسول . بشین نیگا کن چطور رای میاره،

  • بله شما درست میگی👌

  • عزیزم تاکورشود هرآنکه نتواند دید چشای کورتو بازکن. الان سوپراستارایران امیرحسین ارمانهاون گلزار ازرده خارج شدخ بفهمیدددد مردممممممممممم انقدر خودتونو گول نزنید توهم سوپربرداشتن گلزاریا بشین سرجات باوو

  • طرفدار امیرحسین آرمان

   حسود هرگز نیاسود کوربشود هرانکه نتواند دید خواهیم دید که کی جذاب ترینه وکی سوپراستاره برای خودتونذجوندین اون گلزار آخه بازیگری بلده کجاش بازیگره آخه بچه ننه ی سوسول جلف ،امیرحسین آرمان تک سوپراستارقلبها وبازیگری وکل جهان🙁🙁💪💪🙏👌👌👌👎👎👎👎✌✌✌👏👏👏👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻

 108. بهترینم ، سوپراستارتک قلبها ، مهربونترینم💗💕

  آقا وخانومی رز یاهرکسی که اومدی گفتی وبدگوییی جناب آرمان نازنین روکردی دوماشما اجازه توهین نداری بعدش اگه به توهین باشه آرمانیا خوب بلدن اماجواب ندادن ینی ازشعور وفهمشون بوده خوبه مثلا منی که انقدرحالم ازاین گلزاربهم میخوره بیام اینجا بهش توهین کنم خوبه بفهمید چی میگید میدونم که رای ها داره اینوثابت میکنه که ازاول هم توسینمادرحق آقای آرمان مردنجیب سینما اجهاف شده بود چون مثل برخب سلبریتی های مربوطه که دارید جرواجرمیکنید نه دنبال رانت بودنه شهرت ونه پول حتی وبرای همین مردونگیش انقدر طرفدارجذب کرد دومابازیش عالیه حرف نداره سوپراستارهم بالاتره یه لقبی که هیچکسی تاحالانداشته شاید باید گفت مهربون وخوشقلب ومردمی سوپراستاربودن هنرنیست چراکه مثل گلزارمیتونستن باپول ورابطه بیان جلو ولی نخواستن پس تویی که توهین میکنی فکرنکن ماهانمیتونیم واگه اول بشن یانشن بازم به حقشون نمیرسن چون سالها درحقشون ظلم شده فیلمشون اکران نشد اونجورکه باید اون سالها دیده نشده والان دیده شده وخیلی شناخته شده بنظرم لیاقتش خیلی بیشترازاینه چون تلاش کرده بدون هیچ رانتی بیادبالا ومن افتخارمیکنم طرفدارشم متاسفم واستون که میاید توهین میکنید یکم سلبریتی خودتونو ببینید غرورداره شخصیت نداره اینم شد هنرمند فقط خواستم بگم منم بلدم توهین کنم اگه شماتوهین میکنی فکرنکن خیلی شاخی. وبزرگ شدی اون گلزار هم فقط اسم در کرده بخدا توچندساله که سینمارفتم وفیلم دیدم حالم ازبازی خاله زنکیش بهم خوره خودشم بخداکه قیافه نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.