نظرسنجی مجله تایم
نظرسنجی محبوب ترین بازیکن قرن 14 ایران مجله تایم

نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین فوتبالیست قرن ۱۴ ایران کدام است ؟

کدام بازیکن فوتبال قرن ۱۴ ایران را از همه محبوب تر می دانید؟ برترین بازیکن فوتبال تاریخ ایران را انتخاب نمایید. این نظرسنجی ششمین نظرخواهی مردمی “مجله تایم” است که در تاریخ ۲۸ مهر ماه رأس ساعت ۲۴ پایان می پذیرد. نتایج این مجموعه نظرسنجی ها در انتخاب افراد برتر مجله تایم و انتخاب عکس روی جلد مجله تایم در اسفند ماه سال ۱۳۹۹ تاثیر گذار خواهد بود. ( محبوب ترین فوتبالیست قرن ۱۴ ایران ؟ )

مجله تایم معمولا نظرسنجی ها را به صورت برترین هر سال برگزار می کند اما با توجه به اینکه سال پایانی قرن ۱۴ بوده و امسال نیز فعالیت تیم ها در حداقل قرار داشته ، بنابراین نظرسنجی فوتبالی امسال ، با نگاه به پشت سر و یک قرن آغازین فوتبال ایران صورت گرفته است.

منتظر کامنت های جذاب شما در انتهای این صفحه هستیم “مجله تایم”

تیزر نظرسنجی :

نفرات برتر هر ماه ، برای نظرسنجی انتخاب عکس روی جلد مجله تایم در اسفند ماه ۱۳۹۹ (آخرین ماه و آخرین نظرسنجی سال) قطعا حضور خواهند داشت.

نظرسنجی انتخاب محبوب ترین بازیکن فوتبال قرن ۱۴ ایران در تاریخ ۲ آبان ماه آغاز شده و در تاریخ ۲۸ آبان ماه رأس ساعت ۲۴ پایان خواهد پذیرفت.

برای بالا رفتن امنیت نظرسنجی ، سیستم ثبت رأی فقط با الگوی captcha google امکان پذیر است. که برای اعتماد بیشتر مخاطبان ساخته شده و امنیت آن نیز با security گوگل می باشد. در برخی زمان ها وارد نمودن اسم و ایمیل نیز در این نظرسنجی الزامی است و در پایین و بعد از انتخاب گزینه مورد نظر و وارد نمودن captcha و name و email ، حتما گزینه ارسال را بزنید.

تمامی نتایج این نظرسنجی ها در مجله پایانی سال مجله تایم موثر قطعی خواهد بود. و بازیکنان فوتبالی که بیشترین آراء را کسب نمایند (معمولا ۵ نفر اول هر نظر سنجی) در اشخاص تاثیر گذار آن سال مجله ذکر خواهند شد. عکس روی جلد مجله تایم آخر سال بستگی به این آراء در طول سال خواهد داشت.

پایان نظرسنجی

نتایج نهایی :

رتبهنام بازیکن فوتبالتعداد رأی
۱علی کریمی۱۵۱
۲علی دایی۱۴۴
۳سردار آزمون۱۴۰
۴ناصر حجازی۷۷
۵علیرضا جهانبخش۵۷
۶فرهاد مجیدی۵۷
۷علیرضا بیرانوند۳۸
۸سید جلال حسینی۲۸
۹مهدی طارمی۲۳
۱۰علی پروین۲۱
۱۱خداداد عزیزی۲۰
۱۲علی علیپور۱۶
۱۳کریم باقری۱۳
۱۴منصور پورحیدری۱۱
۱۵احمدرضا عابدزاده۱۰
۱۶رضا قوچان نژاد۹
بازیکنان دیگراحسان حاج صفی،پژمان منتظری،مسعود شجاعی
اشکان دژاگه،مهدی مهدوی کیا،مهدی رحمتی،
وحید امیری،کریم انصاری فرد،آرش برهانی،
امید ابراهیمی،جواد نکونام،آندرانیک تیموریان،
جواد زرینچه،وحید هاشمیان،غلامرضا عنایتی،
فرشاد پیوس،افشین پیروانی،حسن روشن،
سیروس قایقران

این نظرسنجی در تاریخ ۲ آبان ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و تا چهارشنبه ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۹ رأس ساعت ۲۴ ادامه دارد ” بیشترین سیستم های امنیتی برای جلوگیری از غیر واقعی بودن آراء بر روی این صفحه نصب و “هر آی پی فقط می تواند یک رای دهد ” مجله تایم مهم ترین سایت نظرسنجی ایران از صحت این نظرسنجی پشتیبانی می کند.

هر اینترنت و موبایل یا دسکتاپ یکتا ، فقط یک رأی می توانند ثبت نمایند. (در واقع چند موبایل متصل به یک اینترنت فقط یک رأی قابل ثبت دارند.) (هر مرورگر فقط یک رأی قابل ثبت دارد.) بالاترین سیستم امنیتی برای جلوگیری از غیرواقعی شدن نتایج بر روی این نظرخواهی نصب شده است .

(دلیل طولانی بودن زمان نظرسنجی محبوب ترین فوتبالیست قرن ۱۴ ، این مساله هست که باید تمام پیج ها و صفحات اینستاگرام و کانال های طرفدار بازیکنان فوتبال ، مخاطبان خود را با خبر کنند تا نتیجه روز به روز واقعی تر شود ، طبیعی است که یک پیج یا کانال طرفدار یک بازیکن فوتبال می تواند نتیجه را با رای به بازیکن محبوب خود ، تغییر دهد ، که این اتفاق بار ها در طول این مدت پدید می آید. )

اعلام نتیجه نهایی نظر سنجی رأس ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۸ مهر ماه ۱۳۹۹

هدف از این مجموعه نظرسنجی ها :

علاوه بر آگاهی از میزان محبوبیت بازیکنان یا خوانندگان یا بازیگران ایران ، هر دوره نظر سنجی مجله تایم در یک موضوع خاص مردمی و حول محور هنر و سینما و موسیقی یا فوتبال صورت می پذیرد و در پایان هر سال در برترین های مردمی ایران ، به صورت یک مجموعه منظم منتشر می گردد.

نتایج از سایت مجله تایم و پیج اینستاگرام مجله تایم اعلام خواهد شد.

برای گسترش این نظرسنجی و جذب آراء برای بازیکن محبوب خود می توانید از بنر های زیر استفاده نمایید :

بنر استوری نظرسنجی محبوب ترین فوتبالیست قرن ۱۴ :

nazar majale time com football 1399 story 576x1024 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین فوتبالیست قرن 14 ایران کدام است ؟
نظرسنجی مجله تایم : محبوب ترین بازیکن فوتبال قرن ۱۴ ایران کدام است؟

بنر عکس :

nazar majale time com football 1399 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین فوتبالیست قرن 14 ایران کدام است ؟
نظرسنجی محبوب ترین بازیکن قرن ۱۴ ایران مجله تایم

3 نظر

 1. پیام از طرف سایت مجله تایم:
  آخرین نظرسنجی سال ۱۳۹۹ با عنوان انتخاب شخص سال، به عنوان بزرگترین و مهم ترین نظرسنجی مجله تایم هم اکنون در حال برگزاری است، این نظرسنجی از بین برترین های ۱۰ نظرسنجی برگزار شده در طول امسال بوده و منتخب آن عکس روی جلد مجله تایم سال ۱۳۹۹ خواهد بود.
  منتظر رأی شما هستیم

  تمام کامنت های مخاطبان مجله تایم توسط تیم مدیریت و رسانه خوانده می شود « کامنت ها، پیشنهادات و انتقادات شما ما را امیدوار و شیدا خواهد کرد»

  مدیر سایت

 2. ازمون ایییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 3. واقعا چرا مهدی قایدی جزو اینا نیست جاش خیلی خالیه ینی چی سردار ازمون باشه ولی مهدی نباشه😒

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.