محبوب ترین بازیگر کره ای ایران
نظرسنجی مجله تایم محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای در ایران 2020
صفحه اصلی / نظر سنجی / نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای سال ۲۰۲۰ در ایران کدام است؟

محبوب ترین بازیگر مرد کره ای در سال 2020 کدام است؟

محبوب ترین بازیگر زن کره ای در سال 2020 کدام است؟

فال حافظ

نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای سال ۲۰۲۰ در ایران کدام است؟

مجله تایم در ادامه نظرسنجی های مردمی خود در ایران، این بار بین بازیگرهای مرد و زن کره ای نظرسنجی برگزار می کند تا محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای در بین مخاطبان ایرانی در سال ۲۰۲۰ میلادی مشخص گردد.

وبسایت مجله تایم بزرگترین نظرسنجی های مردمی ایران را دارد و رسانه های جمعی کشور می توانند با توجه به نتیجه این نظرسنجی در مورد فیلم ها و دراماهای کره ای که در رسانه های خود پخش می کنند تصمیم گیری کنند تا فیلم ها و دراماهایی که پخش می کنند با استقبال بیشتری از سمت مخاطبان حرفه ای کی پاپ و کی دراما مواجه گردد.

نتیجه نظرسنجی محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای در عکس سال مجله تایم که در پایان سال منتشر می شود موثر خواهد بود. ۵ نفر اول این نظرسنجی در ترند تایم پایان سال (اسفند ماه ۱۳۹۹) تاثیر گذار خواهند بود.

تمامی نتایج این نظرسنجی ها در مجله پایانی سال مجله تایم موثر قطعی خواهد بود. و بازیگرانی که بیشترین آراء را کسب نمایند (معمولا ۵ نفر اول هر نظر سنجی) در اشخاص تاثیر گذار آن سال مجله ذکر خواهند شد. عکس روی جلد مجله تایم آخر سال “اسفند ماه” بستگی به این آراء در طول سال خواهد داشت.

منتظر کامنت های جذاب شما در انتهای این صفحه هستیم “مجله تایم”

این نظرسنجی در تاریخ ۲ آذر ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و تا جمعه ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۹ رأس ساعت ۲۴ ادامه دارد ” بیشترین سیستم های امنیتی برای جلوگیری از غیر واقعی بودن آراء بر روی این صفحه نصب و هر آی پی فقط می تواند یک رای دهد ” مجله تایم مهم ترین سایت نظرسنجی ایران از صحت این نظرسنجی پشتیبانی می کند.

هر اینترنت و موبایل یا دسکتاپ یکتا ، فقط یک رأی می توانند ثبت نمایند. (در واقع چند موبایل متصل به یک اینترنت فقط یک رأی قابل ثبت دارند.) (هر مرورگر فقط یک رأی قابل ثبت دارد.) بالاترین سیستم امنیتی برای جلوگیری از غیرواقعی شدن نتایج بر روی این نظرخواهی نصب شده است .

برای بالا رفتن امنیت نظرسنجی ، سیستم ثبت رأی با الگوی captcha google امکان پذیر است. که برای اعتماد بیشتر مخاطبان ساخته شده و امنیت آن نیز با security گوگل می باشد. که در برخی زمان ها فعال شده و وارد نمودن اسم و ایمیل نیز در این نظرسنجی الزامی می گردد و در پایین و بعد از انتخاب گزینه مورد نظر و وارد نمودن captcha و name و email ، حتما گزینه ارسال را بزنید.

(دلیل طولانی بودن زمان نظرسنجی خواننده پاپ ، این مساله هست که باید تمام پیج ها و صفحات اینستاگرام و کانال های طرفدار بازیگران ، مخاطبان خود را با خبر کنند تا نتیجه روز به روز واقعی تر شود ، طبیعی است که یک پیج یا کانال طرفدار یک خواننده می تواند نتیجه را با رای به بازیگر محبوب خود ، تغییر دهد ، که این اتفاق بار ها در طول این مدت پدید می آید. )

نظرسنجی محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای را در شبکه های اجتماعی گسترش دهید.

اعلام نتیجه نهایی نظر سنجی رأس ساعت ۲۴ جمعه ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۹

هدف از این مجموعه نظرسنجی ها :

علاوه بر آگاهی از میزان محبوبیت خوانندگان یا بازیگران در ایران ، هر دوره نظر سنجی مجله تایم در یک موضوع خاص مردمی و حول محور هنر و سینما و موسیقی صورت می پذیرد و در پایان هر سال در برترین های مردمی ایران ، به صورت یک مجموعه منظم منتشر می گردد.

نتایج از سایت مجله تایم و پیج اینستاگرام مجله تایم در بخش کره ای اعلام خواهد شد.

لینک پیج اینستاگرام مجله تایم در بخش کره ای MAJALETIME.KOREA

محبوب ترین بازیگر مرد کره ای در سال 2020 کدام است؟

محبوب ترین بازیگر زن کره ای در سال 2020 کدام است؟

برای گسترش این نظرسنجی و جذب آراء برای خواننده محبوب خود می توانید از بنر های زیر استفاده نمایید :

story bazigaran korea 2 576x1024 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای سال 2020 در ایران کدام است؟
nazar bazigaran korea shakhes 1 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای سال 2020 در ایران کدام است؟
نظرسنجی مجله تایم محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای در ایران ۲۰۲۰
محبوب ترین بازیگر کره ای ایران
نظرسنجی مجله تایم محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای در ایران 2020

120 دیدگاه‌ها

 1. دوهوان لاورا کجایید💫💫💫

  ستاره‌ی یونیک و جذابمون باید جزء Top10 بمونه و همچنان بالاتر بره😍💖💯

 2. یعنی من عاشق این جو خوب توی کیدراما هستم واقعا خیلی خوشحالم که همچین جو صمیمی داریم کاشکی توی همه ی عرصه ها همینطور باشه. داشتم کامنتای توی بخش نظرسنجی های کیپاپ و حتی بین بازیگرا و خواننده های خودمونو میخوندم سردرد گرفتم!
  فقط یه اعتراضی که دارم اینه که کاشکی ایدلایی که سابقه ی بازیگری ندارن یا فقط تو یه دونه پروژه بودن اونم به عنوان نقش فرعی این تو قرار نمیگرفتن چون مسلما محبوبیت ایدلا بیشتره و حتی اگه به عنوان بازیگر هنوز دیبو هم نکرده باشن و این تو قرار بگیرن کیپاپرا و طرفدارای گروهشون میان بهشون رای میدن و میرن بالا و حق اون بازیگری که چندین ساله تو این کاره و حرفه ی اصلیش همینه ضایع میشه =( من با بودن ایو و سوزی دی او مشکلی ندارم چون این سه نفر سابقه ی بازیگری دارن و چندتا پروژه هم تاحالا بازی کردن ولی مثلا جیسو کلا توی یکی یا دوتا سریال اونم نقش فرعی در حد چند مین بوده و دیبوی اصلیش به عنوان بازیگر سال دیگست یا حتی ایرین فک کنم هنوز همون نقشای فرعی هم نداشته-_- حالا باز وجود تهیونگ قابل قبوله ولی خب سابقه ی بازیگری چندانی نداره اما وقتی اونایی که حتی هنوز تو این عرصه دیبو هم نکردن تو این نظر سنجی هستن دیگ تهیونگ که جای خود داره و باز بازی که کرده قشنگ…
  میدونم اینارو فالوورا پیشنهاد دادن ولی کاشکی که بیشتر مورد بررسی قرار میدادین و اونایی که تو این عرصه سابقه دارن یا حرفه ی اصلیشون همینه رو میذاشتین تا در این صورت اینطور حق خوری صورت نمیگرفت
  با احترام به تمامی طرفداراشون من فقط حرف دلمو زدم و همشونو دوست دارم و مسلما ایدلا تو حرفه ی خودشون بهترینن^^ من هم جیسو هم ایرین و هم تهیونگو دوست دارم و برای خودشون و گروهشون و طرفداراشون ارزش و احترام قائلم و بحث من یه چیز دیگه بودو فقط واسه اینکه رای گیری بتونه تقریبا عادلانه باشه گفتم وگر ن هرطور که مخاطبا صلاح میدونن چی بگم دیگه… =)

 3. کیونگسو ♥️♥️♥️♥️♥️♥️اکسو 🇰🇷🌷

 4. من بلینکم،ولی خدایی جیسو هنوز فیلمی بازی نکرده که اسمشو گذاشتین،در صورتی که سوزی کلی فیلم با نقشای مختلف بازی کرده و این نشون میده حق بقیه داره میسوزه.
  اکسوال نیستم اما به نظرم کیونگسو علاوه بر خوانندگی استعداد بازیگری هم داره

  • سلام. همونطور که چند بار توضیح دادم توی کامنتا لیست افراد حاضر در این نظرسنجی رو فالورهای پیج کره ای ما پیشنهاد دادن و ما صرفا به نظرشون احترام گذاشتیم. جیسو فیلم بازی نکرده ولی چنتا حضور کوتاه در سریال ها داشته که به همین خاطر نمیتونستیم به فالورهامون بگیم هیچی بازی نکرده و اسمشو نمیذاریم.

   • جیسو فقط به دلیل اینکه عضو بلک پینکه رای آورده وگرنه نقش های خاصی در فیلمی نداشته.
    وای بازن نظرتون محترمه😊

 5. واقعا بی انصافیه چرا اسم لی جون کی رو نزاشتید؟

  • لی جونگی هستش و الان نفر هشتمه. تو فقط تلفظش رو ی جوره دیگ نوشتی. همونه لی جونگی درستش هستش که الان هم توی لیست هستش.

 6. واقعا رای ها عجیبه:)

 7. چرا بکهیونتو لیست نزاشتید؟

  • سلام. لیست افرادی که توی این نظرسنجی حضور دارن از توی پیج کره ای وبسایت توی اینستاگرام از طرف فالورها پیشنهاد داده شده. اونجا فالورهای اکسوال درخواست دادن که از اعضای اکسو فقط یه نفر حضور داشته باشه که بتونن اتحاد بزنن و رای های اکسوال ها پخش نشه. برای همین فقط کیونگسو از طرف فالورهای پیج انتخاب شد که توی این لیست باشه.

 8. EXO IS LIFE🧚🏻‍♀️✨

  می‌بخشید ولی یکم انصاف داشته باشین
  لی مین هو و جی چانگ ووک و لی جونگ سوک…بهترین بازیگرهان از
  دی او هم که نگم قربونش برم با اون همه استعداد فقط تو چند سال چقدر جایزه برد….
  اونوقت یه سریا رفتن به یکی رای دادن که یه دونه جایزه هم هم واسه بازی که کرده نگرفته😐
  لطفا بر اساس استعدادشون رای بدین😑

  • خیلی میبخشید اما بنظرمن لی مینهو خیلیم بازیگره بااستعداد و کاربلدی نیست درواقع بیشتره شهرتش به واسطه‌ی موج هالیو هستش… بعد از اون لی جونگ سوک که من هیچوقت بازیه چشمگیر و آنچنانی ازش ندیدم😕 از این ۲نفر، بازیگرهای بااستعدادتر زیاااد هست که تجربشونم کمتره

   تازه اینجاهم نگفته بهترین و بااستعدادترین بازیگر کیه🤨😐😑 گفته محبوب ترین!
   اگه به جایزه باشه کیم سوهیون بیشتر از همشون جایزه گرفته تا الان ۶تا دسانگ داره! ولی این چیزا که تنها ملاکه محبوبیت یه بازیگر نیست

   در ضمن هرکسی سلیقه‌ و استانداردی داره پس صرفا بخاطر اینکه تو از این سه نفر خوشت میاد نباید انتخاب بقیه رو زیر سوال ببری و نظرتو تحمیل کنی!!!❌❌❌

   • خیلی ام با استعداده لی مین هو و فیلما و سریالایی که بازی کرده خیلی طرفدار داره در ضمن اون محبوبیتی که گفتین اول باید طرف بازیگر باشه و تو چند تا فیلم بازی کرده باشه یا نه که بعد بازیگر محبوب باشه؟؟؟؟
    بعدشم من خودم از کم بودن رای لی جونگی خیلی تعجب کردم چون واقعا بازیش خوبه منظور کسایی هستن که بی دلیل خیلی زیاد رای دارن

  • آها اینو یادم رفت بگم یه بازیگره فوق‌العاده و خوش قلب مثل لی‌جونگی بخاطره اینکه چندسال پیش از دولت بخاطر سیاست غلطش انتقاد کرد و از تظاهرات و اعتراضات مردم حمایت کرد، اسمش وارده لیست سیاه دولت کره شد!
   بخاطر همین توی خیلی از مراسم ها کاندید نمیشه بخصوص برای جوایز بزرگ!
   مثلا امسال برای مراسم Apan star سی نفر کاندیده دسانگ شدن اما جونگی با اون بازیه درخشانش تو گل اهریمنی نه تنها دسانگ بلکه تو هیچ بخشی کاندید نشد!

   بنظرت مراسم‌ها و جوایزی که سیاست سایه انداخته روشون چه ارزشی دارن؟🙄😕

  • دقیقا مگه نباید به بازیگرا رای بدیم؟😐😐😐

 9. چا اون وو و مون کایونگ خیلی خوبن من که بهشون رای دادم

 10. کیم یو جونگ و دی او عالین پیشنهاد میکنم رای بدین

 11. فقط هان هیو جو

 12. کاش واقعا این نظرسنجی برای بازیگرای کره ای بود…=)

 13. پس چر ا توایس نیست

 14. وقتی ها جی وون و ووکی توی ملکه کی غوغا کردن، چرا رای ندم بهشون؟😍😍😍 بازیگرهای عالی ان هردو و واقعا دوست شون دارم.

 15. تهیونگ اوپااااا
  بخاطر شادی روح سولی هم بهش رای بدید

 16. چرا اسم بقیه اعضای اکسو مثه بکهیون نیس؟؟؟ درحالی که بعضی از آیدلای تو لیست اصلا تاحالا فیلم بازی نکردن

  • سلام. لیست افرادی که توی این نظرسنجی حضور دارن از توی پیج کره ای وبسایت توی اینستاگرام از طرف فالورها پیشنهاد داده شده. اونجا فالورهای اکسوال درخواست دادن که از اعضای اکسو فقط یه نفر حضور داشته باشه که بتونن اتحاد بزنن و رای های اکسوال ها پخش نشه. برای همین فقط کیونگسو از طرف فالورهای پیج انتخاب شد که توی این لیست باشه.

 17. سلام من اومدم به Son Ye-jin رای بدم…چرا اصلا نیست؟

 18. فقط عشقمون اوپا لی مین هو😍😍😍😍

 19. اگه کنار اسم بازیگرا یه عکسی هم ازشون میزاشتید خیلی خوب میشد

 20. فقط پارک سوجون
  توی فیلم کلاس ایته وون ۲۰۲۰ محشر بود
  ایت بازیگر همه نقشی بهش میخوره😍😍

 21. واقعا چرا کی پاپو تو دراما میریزین. مگه جیسو تاحالا فیلم یا سریالی بازی کرده که اینقدر رای آورده؟
  چی بگم واقعا؟؟؟
  الان این همه نابغه بازیگری رو ول کردید به آیدولاتون رای میدید؟ واقن که

  • خو تقصیر کسیه که گذاشته الان طرفدارا بلک پینک بخوان رای بدن که جیسو رو ول نمیکنن به بقیه رای بدن چون فیلم بازی نکرده😐😐

  • EXO IS LIFE🧚🏻‍♀️✨

   بعضی از ایدلای کیپاپ واقعا استعدادش رو دارن که تو لیست هستن ولی اره…اینجا بر اساس استعداد بازیگری نه چیز دیگه

 22. چرا تو بازیگرای مرد جانگ کی یونگ نیست؟!:/

 23. وقت تهیونگ و ایو تمام:))

 24. لطفا موقعی که دارید راجب بهترین بازیگر سال رو انتخاب میکنید، بازیگران،و یا آیدل هایی که تو ی این سال ،یا فعالیت نداشتن یا سربازی بودن رو حذف کنید .

  • لیست نامزدهای بازیگری که توی این نظرسنجی هستن رو از توی پیج کره ای اینستاگراممون تعین شدن. به این صورت که تک تک افرادی که توی این لیست میبینید رو فالورهای پیجمون پیشنهاد دادن و ما صرفا به نظرشون احترام گذاشتیم و اکثر پیشنهادهاشون رو توی لیست نامزدهای این نظرسنجی قرار دادیم.

 25. به نظرماگر بخواهیم بین ایدل های مرد کیپاپ یک بازیگر انتخاب کنیم دوکیونگسو از همه بهتر و مناسب تره

 26. واقعا خیلی کار الکی هست که ایدول های کیپاپ که فقط تو ی سریال بودن و اونم نقش اصلی نبودن تو این لیست باشن و بعضیا هم فقط چون دوسشون دارن بیای بهشون رای بدن😑😑😑ایدول های کیپاپ توی حرفه ی خودشون بهترینن و من خودم بلینک و ارمی هستم و نمیخوام بهشون توهین کنم و فقط حقیقتو دارم میگم…لیست بهترین بازیگران کره ای توی همه ی قاره ها هرسال از ی سایت معتبر میاد که امسالم لی مینهو اول شد و ۱۱ ساله قادر به حفظ این جایگاه هست😊خوبه که نفر اوله الانم داره سریال برا هالیوودبازی میکنه😊بازیگران زن هم پارک شن هه و سوزی و …عالین😍اما جیسو که توی این لیست هست تا حالا یک سریال هم نداشته!

  • دی او سوای اینکه یه ایدل بی نظیره یه بازیگر هم هست
   تمام فیلم ها و سریال هاش محشرن
   اینو همه اعتراف کردن

  • EXO IS LIFE🧚🏻‍♀️✨

   دی او نقش اصلی بوده و فقط سریال بازی نکرده
   اون تو همین چند سال کلی جایزه برده و حتی نتفلیکس فیلم شوهر صد روزه رو به سایتش اضافه کرده این نشون میده که ن فقط اکسوالا بلکه بقیه مردم هم قبول دارن که دی او تو این کار استعداد داره

 27. فقط سونگ ایل کوک و هان هیو جو

 28. خدای بازیگری نسل جدید

  -دو کیونگسو

 29. سلام ببخشید میشه تو نظر سنجی ها عکسی از اون بازیگر رو هم قرار بدین اینطوری خیلی بهتر میشه

 30. بازیگر فقط هان هیو جو 😍✌🌾
  سریال آمریکایی جدیدش ترادستون و دبلیو و زیبایی درون ، Always , و … از دست ندین
  هان هیو جو لاورا دستا بالا ✋✨😻
  هیوووو جوووو کویین کیدراما

  • مننن✋✋
   من که با سریال دونگی از بچه گی خاطره داشتممم و توی همون سریال هم عاشق هان هیو جو شدم🤩🤩🤩

 31. فقط اوپا مینهو تمامممممم😭😭😭😭🤧🤧🤧🤧🤯🤯

 32. فقط مینهو , تا الانم اون اوله قربونش

 33. فقط مین هو بهترینه

 34. هان هیو جو لاوراااا
  بیاید ب معتبر ترین فنکلاب هان هیو جو در تلگرام 🔥😍✌🏻
  *****

 35. واقعا بی انصافیه اگ به خاطر عضو بودنتو گروه کیپاپ به دیگران رای بدین!
  من خودم بلینک هستم! ولی چرا جیسو رو رای بدیم در حالی که تا حالا بازی نداشته و نقش اصلی نبوده!
  چرا بازیگرایی مثل هان هیو جو که به فیلم و سریال های آمریکایی و ژاپنی هم راه پیدا کردن رای ندیم و اونا رو نادیده بگیریم!

 36. من بازیگر زن مون کایونگ رو انتخاب میکنم چون به نظرم بازیگریش خیلی خوبه مخصوصا توی اغواگر بزرگ و به نظرم هر نقشی رو میتونه خوب بازی کنه و حقه که جز نفرات اول باشه این نظر شخصی منه بقیه رو نمیدونم

  • سلام خدمت تموم شما دوستان
   من هان هیو جو کویین کیدراما رو پیشنهاد میکنم!
   بازیگریش واقعا حرفه آیه
   صرفا به خاطر جذابیت و زیبایی نیومده و واقعا با استعداده
   به تازگی قراره با سهون عضو اکسو در فیلم دزدان دریایی ۲ بازی کنه و سال گذشته در فیلم آمریکایی جنایی ترادستون حضور داشته و نقش خیلی خفن و متفاوتی داشته … رای یادتون نره ✌🏻💞😍😍😍😍🔥

 37. من فقط تهیونگ و هان هیو جو درسته هان هیو جو جدیدا فیلم یا سریال بازی نکرده ولی توی همون فیلم یا سریال هایی که تا الان بازی کرده نظر خیلیا رو جلب کرده

 38. طرفدارن سریال زیبایی حقیقی بهتر نیس بیایم به زوج سریال رای بدیم؟؟؟؟😊😂یعنی مون گایونگ و چا اون وو

 39. جاست جیسو و تهیونگ

  • کاشکی میشد به ۲ نفر رای داد
   دلم میخواست به دوهوان و ووکی رای بدم💕
   همچنین آیو و سو یه جی💕

   اما درنهایت به دوهوان و یه جی رای دادم🤩😌

   دوهوان بخاطر اینکه به شدت جذاب و یونیکه بازیشم که محشششره
   یه جی هم که با سریاله جدیدش(سایکو) حسابی دلمو برد کارش حرف نداشت

 40. فقط اوپا مین هو و تامام😭😭😭😭😭🤧🤧🤧♥️♥️♥️♥️♥️♥️💗💗💗

 41. فقط تهیونگ و آیو تاماااممممم

 42. بازیگر مرد فقط لی مین هو و تمام ولی ای کاش میشد به چندنفر رای داد چون لی جونگ سوک هم بازیگریش خوبه و میتونه جزو ۵ نفر اول باشه

 43. فقط اوپای خودمون
  king love😍🤴🏻🇰🇷😘😘💋💋💋

 44. ببخشید نمیشه رای و پس گرفت دوباره رای داد؟

 45. واقعا عجیبه !بنظرم باید بازیگرانی که امسال فعالیت داشتند رو در لیست قرار میدادین مثل همه ی نظر سنجی های خارجی! جیسو تازه سال ۲۰۲۱ قراره سریالش بیاد یا آیو امسال فعالیتی نداشت ،هتل دلونا برای سال ۲۰۱۹ بود.

 46. واقعا نمیفهمم الان بر چه اساسی دوستان دارن انتخاب میکنن بازیگرا رو؟! طرف سرجمع ۲ ساعت تو کل سال نقش نداشته تو سریال بعد جزو ۵ نفر اوله… حالا از قیافه هرکی خوشتون میاد که نباید به عنوان بهترین بازیگر سال انتخابش کنین…. به خدا ملاک بازیگریه نه قیافه یا هر چیز دیگه.

 47. کاش توی زن ها خانوم ، جو بو اه، رو هم قرار میدادید اگه بود توی زن ها من قطعا به او رای میدادم

 48. فقط و فقط و فقط اوپا مینهووووووو ^_^
  الهی من فداتش بشممممممممم

 49. فقط آیو و مینهو👑 تمامم

  • واقعا بی انصافیه اگ به خاطر عضو بودنتو گروه کیپاپ به دیگران رای بدین!
   من خودم بلینک هستم! ولی چرا جیسو رو رای بدیم در حالی که تا حالا بازی نداشته و نقش اصلی نبوده!
   چرا بازیگرایی مثل هان هیو جو که به فیلم و سریال های آمریکایی و ژاپنی هم راه پیدا کردن رای ندیم و اونا رو نادیده بگیریم!

 50. اول خواننده جیمین دوم عشقم سئو هیون جین بازیگرگروهم اول توایس عشقه دوم بی تی اس

 51. فقط لی مین هو عالیه

 52. کاش میشد به چند نفر رای دید .
  خیلی سخته😭😭😭

 53. من به لی مین هو و آیو رای دادم
  خیلی دوستشون دارم

 54. فقط اوپا مینهو و تماممم😍

 55. نومین وو تو نظر سنجی نبود یا بود؟

 56. فقط هان هیو جو و لی مین هو😍😍😍😍😍😍😍💓💓💓💓

 57. دو‌کیونگسو
  دی او
  هرچقدر از استعداد و مهارتش توی بازیگری بگم کم گفتم

  • واییییی لی مین هو شد من لاورشم خیلیییییی دوسشدارم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💖💖💖💙💙💙💙💙💖💖💖💖💙💙💙محبوب ترین بازیگر کره ای من😘😘😘😘😘💙💙💙

 58. توی بازیگری فقط دو کیونگسو که حتی به قدری بازیگریش خوب بوده و هست که ایران عضو اکسو بودنش رو نادیده گرفت تا اون ستاره توی اسمون ایران هم بدرخشه دی کیونگسو❤️❤️❤️

 59. فقط آیو جذاب😍
  و
  اوپا مینهو🤩

 60. نمیدونم به تیتر توجه میکنید یا نه🙄؟
  نوشته بازیگر نه آیدل
  اونایی که کیپاپ دوست دارن لطفا کسی رو انتخاب کنید که بازیگریش خوبه نه خوانندگیش 😐😐

 61. بازیگر مرد فقط تهیونگ البته لی مین هو هم خیلی خیلی خوبه ولی حیف ک نمیشه دو رای داد بازیگرای زن هم ک آیو🤗

 62. چا اون وو و جوی رد ولوت 😍😍😍

 63. تایتل باید باشه محبوب ترین آیدل کره ای که بازیگره.
  همه به آیدل مورد علاقه اشون رای دادن 😅

 64. میشه لطفا بیو گرافی هان هیو جو رو بزارید؟؟؟؟؟؟

 65. به V رای بدید.
  ❤❤
  آرمی ها برید موزیک ویدئو رو اس تریم بزنید.

 66. با همه عزیزانم🥰

 67. ایندفعه فنوار راه نندارین خواهش میکنم

 68. نمیشه به چند نفر رای داد؟
  دوست دارم به جی چانگ ووک و دو کیونگسو به هر دوشون رای بدم🥺
  از بین دخترا هم به مون کایونگ رای دادم چون تو فیلم همسایه بغلی اکسو بود😉

 69. EXO IS LIFE🧚🏻‍♀️✨

  هر موقع اسم استعداد میاد کیونگسو بعد از چانیول میاد تو ذهنم😌
  بازیگر،مدل،خواننده،نوازنده،دنسر اون تو همه چی عالیه✨💕

 70. جیسو و آیرین که هنوز فیلمشون نیومده بعد توی نظر سنجین چه مسخره

  • جیسو و آیرین چندتا نقش کوچیک داشتند و در ضمن تمامی افرادی که در این نظرسنجی هستند رو فالورهای پیج کره ای مون پیشنهاد دادن و ما هیچ دخل و تصرفی در تهیه لیست نداشتیم و صرفا به نظر کاربرهامون احترام گذاشتیم و این افراد پیشنهاد داده شده رو توی لیست گذاشتیم.

 71. کیونگسو😍هم آیدل با استعدادیه هم بازیگر خیلی خوبی هست.پسرم همه چی تمومه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.