محبوب ترین اهنگ کی پاپ 2020
محبوب ترین اهنگ کی پاپ 2020
نظرسنجی مجله تایم آهنگ کی پاپ سال 2020

نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین آهنگ کی پاپ سال ۲۰۲۰ از نظر فن های ایرانی کدام است؟

انتخاب برترین آهنگ کی پاپ ایران در آخر هر سال میلادی برگزار می گردد تا برای همیشه آن آهنگ در خاطرات سایت مجله تایم برای آن سال ثبت گردد. امسال یعنی ۲۰۲۰ اولین آهنگ سال کی پاپ در بین فن های ایرانی را معرفی نمایید. کدام آهنگ را دوست داشتید؟ محبوب ترین آهنگ کی پاپ ایران در سال ۲۰۲۰ ؟

سال ۲۰۲۰ با وجود اتفاقات زیاد در جهان باعث فراز نشیب زیادی حتی در مورد نوع فعالیت های گروه کی پاپ شد ولی با وجود این همه شرایط سخت آهنگ های بسیار زیبا و به یادماندنی ای در سال ۲۰۲۰ در صنعت موسیقی کی پاپ منتشر شد. در این نظرسنجی بهترین آهنگ کی پاپ سال ۲۰۲۰ از نظر فن ها و مخاطبان ایرانی علاقه مند به کی پاپ را خواهیم داشت.

پایان نظرسنجی

تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی: ۵۹۹۸۸ نفر

مجموع آراء تا پایان نظرسنجی : ثبت رأی ۵۹۹۸۸ نفر

ساعت پایان نظرسنجی : ۵ بهمن ماه رأس ساعت ۲۴

مهم : به علت استقبال گسترده مخاطبان و از دسترس خارج شدن سایت در تاریخ ۲۸ و ۲۹ دی ماه، زمان پایان نظرسنجی تا ۵ بهمن رأس ساعت ۲۴ تمدید شد و این تاریخ دیگر تمدید نخواهد شد.

اعلام نتیجه نهایی نظر سنجی رأس ساعت ۲۴ یکشنبه ۵ بهمن ماه ۱۳۹۹

لیست آهنگ های موجود در این این نظرسنجی توسط کاربرهای پیج کره ای مجله تایم پیشنهاد داده شده اند و سپس در تحریریه وبسایت مجله تایم برترین آهنگ های پیشنهاد شده توسط فالورهای پیج کره ای مجله تایم را به عنوان کاندیدهای نظرسنجی بهترین آهنگ کی پاپ در سال ۲۰۲۰ قرار داده است.

پیج کره ای مجله تایم در اینستاگرام

منتظر کامنت های جذاب شما در انتهای این صفحه هستیم “مجله تایم”

این نظرسنجی فقط نمایش میزان طرفداران یک خواننده یا گروه در ایران است و اول بودن یک گروه در بیلبورد های جهانی یا دیگر کشور ها، تایید اینکه حتما در ایران هم اول هستند نمی باشد. ” مگر اینکه در نظرسنجی های مختص ایران اثبات گردد “

این نظرسنجی در تاریخ ۱۰ دی ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و تا ۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ رأس ساعت ۲۴ ادامه دارد ” بیشترین سیستم های امنیتی برای جلوگیری از غیر واقعی بودن آراء بر روی این صفحه نصب و هر آی پی فقط می تواند یک رای دهد ” مجله تایم مهم ترین سایت نظرسنجی ایران از صحت این نظرسنجی پشتیبانی می کند.

هر اینترنت و موبایل یا دسکتاپ یکتا ، فقط یک رأی می توانند ثبت نمایند. (در واقع چند موبایل متصل به یک اینترنت فقط یک رأی قابل ثبت دارند.) (هر مرورگر فقط یک رأی قابل ثبت دارد.) بالاترین سیستم امنیتی برای جلوگیری از غیرواقعی شدن نتایج بر روی این نظرخواهی نصب شده است .

تمامی نتایج این نظرسنجی ها در مجله پایانی سال مجله تایم موثر خواهند بود. و خوانندگانی که بیشترین آراء را کسب نمایند (معمولا ۵ کیس اول هر نظر سنجی) در اشخاص تاثیر گذار آن سال مجله ذکر خواهند شد. عکس روی جلد مجله تایم آخر سال “اسفند ماه” بستگی به این آراء در طول سال خواهد داشت. ” در نظرسنجی هایی که مربوط به نام فیلم یا آهنگ هستند، این تاثیر برای صاحب اثر می باشد “

در مواقع رقابت نزدیک و حساس : برای بالا رفتن امنیت نظرسنجی، سیستم ثبت رأی با الگوی captcha google امکان پذیر است. که برای اعتماد بیشتر مخاطبان ساخته شده و امنیت آن نیز با security گوگل می باشد. که در برخی زمان ها فعال شده و وارد نمودن اسم و ایمیل نیز در این نظرسنجی الزامی می گردد و در پایین و بعد از انتخاب گزینه مورد نظر و وارد نمودن captcha و name و email ، حتما گزینه ارسال را بزنید.

(دلیل طولانی بودن زمان نظرسنجی محبوب ترین آهنگ کی پاپ سال ۲۰۲۰ ، این مساله هست که باید تمام پیج ها و صفحات اینستاگرام و کانال های طرفدار کی پاپ ، مخاطبان خود را با خبر کنند تا نتیجه روز به روز واقعی تر شود ،طبیعی است که یک پیج یا کانال طرفدار یک خواننده می تواند نتیجه را با رای به خواننده محبوب خود ، تغییر دهد ، که این اتفاق بار ها در طول این مدت پدید می آید. )

نظرسنجی محبوب ترین آهنگ کی پاپ سال ۲۰۲۰ را در شبکه های اجتماعی گسترش دهید.

هدف از این مجموعه نظرسنجی ها : در زمینه هنر و موسیقی و سینما، هر ماه یک اعتبار سنجی برقرار است که در پایان سال مجموع همه ی این نظرات در مجله پایانی هر سال مجله تایم به عنوان فکت ها و علایق هنری آن سال منتشر خواهند شد.

نتایج نظر سنجی محبوب ترین آهنگ کی پاپ ایران در سال ۲۰۲۰ از سایت مجله تایم و پیج اینستاگرام مجله تایم در بخش کره ای اعلام خواهد شد.

این نظرسنجی به پایان رسیده است.(از 2 روز پیش).

محبوبترین آهنگ کی پاپ سال 2020 از نظر فن های ایرانی کدام است؟

Exo Kai - Mmmh
20,529
BTS - Dynamite
19,659
EXO Baekhyun - Candy
2,818
EXO-SC - 1 Billion Views
2,772
BTS - Life Goes On
2,738
Black Pink - How You Like That
2,001
Stray Kids - God's Menu
1,901
Exo Chanyeol Feat Lee Hi - Yours
1,024
BTS - Black Swan
947
Black Pink - Lovesick Girls
707
Red Velvet - Psycho
624
BTS - Savage Love
342
Red Velvet Irene & Seulgi - Monster
259
Stray Kids - Back Door
228
Got7 - last Piece
223
Treasure - Boy
202
Black Pink - Ice Cream
193
Twice - I Can't Stop Me
185
Everglow - La Di Da
184
Super M - Tiger Inside
160
Super M - 100
155
TXT - Blue Hour
147
Dreamcatcher - Boca
140
Monsta X - Love Killa
138
Astro - Knock
124
Got7 - Not by the Moon
114
Enhypen - Given-Taken
113
IU Feat Suga - Eight
108
NCT U - Make a Wish
93
Super Junior - The Melody
82
Mamamoo - Aya
80
Ateez - Inception
78
Taemin - Criminal
78
ITZY - Wannabe
74
Aespa - Black Mamba
69
NCT - Kick It
64
SNSD Taeyeon - What do i Call You
59
GIDLE - Oh my god
58
IZONE - Fiesta
53
Hwasa - Maria
53
Got7 - Breath
52
ITZY - Not Shy
50
Kard - Gunshot
42
Oh My Girl - Non Stop
41
Seventeen - Left & Right
36
Mamamoo - Dinga Dinga
35
GFriend - Mago
29
Twice - More & More
29
CLC - Helicopter
27
Hyoyeon Feat Soyeon - Dessert
19
KDA - The Baddest
16
Lovelyz - Obliviate
11
Chungha - Play
10
Refund Sisters - Don't Touch Me
8
WJSN - Butterfly
7

بنر های نظرسنجی برای استوری و پست در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی :

nazar dey 1399 1 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین آهنگ کی پاپ سال 2020 از نظر فن های ایرانی کدام است؟
نظرسنجی مجله تایم آهنگ کی پاپ سال ۲۰۲۰
nazar dey 1399 2 576x1024 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین آهنگ کی پاپ سال 2020 از نظر فن های ایرانی کدام است؟
نظرسنجی مجله تایم آهنگ کی پاپ ۲۰۲۰ ایران

حتما پیج کره ای مجله را فالو داشته باشید : لینک پیج اینستاگرام مجله تایم در بخش کره ای MAJALETIME.KOREA

محبوب ترین اهنگ کی پاپ 2020

468 نظر

 1. اول ی تشکر کنم از مجله تایم که فقط فنوار راه میندازه😂😂💜دوم معذرت خواهی میکنم از ارمیا و اکسوالا اگه بعضیا توهین کردن من ۵ ساله ارمیم۴ساله اکسوال و ۳ ساله مولتی فنم سومن حق با یکی از کاربر ها بود اکسو به حد کافی توی اروپا و کره معروفه چون هدفش این بوده و بنگتنم از اول هدفش جهانی بوده که ماشالله همینجوری همه رو دارن جلو میزنن چهارمم ما داریم پیشرفت میکنیم توی راه ننداختن فنوار و سر این نظرسنجی کمتر بود پنجمم جانه من اختلاف رو توی هر نظرسنجی ببینید😂😂زیر یک هزارتاس من و کل دوستام از این نظرسنجی خبر نداشتیم پس خیلیا رای ندادن و شیشمن میتونم ی سوال بپرسم😐😐این بلینک ها دقیقا کجا بودن؟ 🤦‍♀️💔😂خب بگذریم در اخر لطفا هم ارمی هم اکسو ال باهم دوست باشید دقیقا مثل فیو هاتون ممنون از کسایی که احترام همدیگه رو نگه داشتن
  فایتینگ بی تی اس و ارمی
  فایتینگ اکسو و اکسوال
  و فایتینگ کی پاپ

 2. هیچ کس خودش رو ناراحت نکنه نه ارمیا نه اکس والا بابا اینا ی مشت نظرسنجی چرت و پرت و سرگرمیه و صد البته به جون انداختن دوتا فن دوم🤦‍♀️💔ارمیا های گل گرمی و مجله تایم جهانی و دسانگ ها و گلوبال و بیلبورد و……. ول کردید سر این اعصابتون رو خورد میکنید؟
  حالا ی بارم کای برد چی میشه؟ چیزی از ارش های بی تی اس و ارمی کم میشه؟؟ عمرا و ابدن اینا جهت سرگرمیه پاشید برید دینامیت و لایف گز ان رو استریم کنید باو
  اینارو ولش بعدم به شخصه خودم و کل دوستام از این نظرسنجی هیچ خبری نداشتیم 😐💜در اخرم خدمت همه عرض کنم اون نه میلیون مال دو ساله پیش و همه میدونن بنگاه توی این دو سال کلی پیشرفت کرده و توی ایران الان نزدیک ۱۳ میلیون طبق سرشماری چند ماه پیش ارمی هست بازم میگم لطفا ارمیا و اکسوالا باهم فرند باشید با تچکر😐💔

 3. دیشب که دی او اومد😍 چه قدر توی ویلایو کیوت بود🥺😭
  اینجا هم که بردیم 🎉
  اری ها مواظب خودتون باشید 🤍✨

 4. خب شد که الان رای گیری ها تموم شد من خودم نصف کیپاپ رو دوست دارم ولی با این وضعیتی که از شما فنا دارم میبینم دیه معلومه بخاطر شهرت اومدین آرمی یا اکسول شدین من خودم یه سری از گروه هارو دوست دارم که اصلا بعضی هاتون نمیشناسیدش یا اصلا نمیدونید چه گروهی هستن من خودمم کیپاپرم اینو دارم برای شما فنا میگم مگه شما هیتربن که دارین به هم هیت میدید واقعا که من اگه جای شما ها بودن هوای تمام فن های کیپاپ رو داشتم ☹

  • نه عزیزم ما ممکنه که فقط فن یه گروه باشیم ولی از همون یه گروه با جون و دل حمایت میکنیم
   طرفدار نصف کیپاپ نیستیم چون اون گروهی که ازشون حمایت میکنیم برامون کافیه
   من یک سال و نیمه اکسوالم و واقعا هروقت که ناراحت بودم فقط با گوش دادن آهنگاشون آروم شدم
   شاید طرفدار نصف کیپاپ نباشیم ولی به اینکه داریم گروه هایی رو استن میکنیم که از ته دل دوسشون داریم افتخار میکنیم:)
   حالا اکسوال،آرمی،بلینک،استی،مومو…..فرقی نداره
   ولی از اون یه گروهی که فنشیم با جون دل حمایت میکنیم و لذت میبریم
   البته ممکنه کساییم باشن که طرفدار نصف کیپاپ باشن و از همشون حمایت کنن و برای همشون استریم بزنن،کار با اونش ندارم،ولی من از طرف همه کسایی گفتم که فقط طرفدار یک یا دو گروهن و قطعا این عشقی که بین یه گروه و فندماش هست بخاطر شهرتشون نیست:)
   #زود_قضاوت_نکنیم
   فایتینگ♥️

 5. یک عدد کیپاپر دارای سندرم بایس بیقرار=/

  خب کای اوله منم خیلی خوشحالم😐ولی بهتر نیست وقتمون رو بزاریم برای صد میلیونی کردن ماما؟بعدش بیایم به این نظز سنجی ها رای بدیم؟
  پس بهتره اول بریم یوتیوب و استریم بزنیم
  ماما اکسوکی۹۰ میلیونی شد
  بچه ها فقط۱۰ میلیون دیگه نیاز داریم تا بشه۱۰۰ میلیون پس اصلا استریمش رو فراموش نکنین
  پشت گوش نندازین این مهم تره
  یه چی دیه😐واقن نمیفهمم فنوار راه انداختن چه سودی به حالتون داره به غیر از اینکه اعصاب خودتونو و بقیه رو خراب میکنید😐من با اینکه اکسوالم ولی جیمین لاور و ویمین شیپرم(پدیده نادر😂😐)
  بیاین یاد بگیریم سرمون تو کلاه خودمون باشه
  اصن اکسوالا و آرمیا باید پشت هم باشن نه برعلیه هم
  سر اینکه اکسو کینگه یا نه بحث میکنید؟واقعا اینو همه میدونن که اکسو کینگه کیپاپه و البته بی تی اسم بزرگترین بوی بند جهانه
  حالا واقعا چتونه؟😐من قوه درکم اومده پایین یا شما قابل درک نیستین؟😐

 6. من کیپاپرم واسم فرق نداره کی اول میشه ولی من بدون هیچ صبری و خواندن گزینه های دیگه به داینمایت بی تی اس رای دادم و به نظر من بی تی اس از همه گروه ها بهتره و لایق این بودن که اول بشن ولی خب خیلی از ارمی ها که من می شناسم از این نظرسنجی اطلاع نداشتن و رای ندادن ولی توی تمام گروه های واتساپ و….اه اکسو این موضوع تبلیغ می شد و حق بی تی اس بود چون بی تی اس لایق تره توی ایران مردم از نظرسنجی ها خبر ندارند و بی تی اس با رای مردم تمام کشور ها خیلی برد داشته

  • یک عدد کیپاپر دارای سندرم بایس بیقرار=/

   من واقعا مخالفم
   یعنی چی که حق بی تی اس بود و حق اکسو نبود؟گروه های دیگه رو زیر سوال نبر
   اینکه کای اول شد نشون دهنده ی اتحاد اکسوالا بود و البته سولوی کای واقعا بینظریر بود و کاملا حقش بود
   لطفا فنوار راه ننداز😐درسته بی تی اسم خیلی سختی کشیده و تلاش کرده ولی این دلیل نمیشه که بگی گروه های دیگه اندازه اونا خوب نیستن هرگروهی سختی کشیده تا به این چیزی که الان هست برسه
   و طبیعتا توی این نظرسنجی و نظسنجی های دیگه گروهی لایق بردنه که فناش متهد باشن

  • خیلی از اکسوالام خبر نداشتن واقعا حق کای بود مرسی اکسوالا پرچم اکسو بالاس 🤩🥳🤩

   • یعنی چی که میگی حق بی تی اس بود حق اکسو نبود اگه چشتو وا کنی میبینی اهنگ سولوی کای اول شد همونطور که بعضی از ارمیا خبر نداشتن بعضی اکسوالا هم خبر نداشتن 😐😐
    و اگه خودت بری اهنگشو گوش کنی میفهمی این اهنگ خیلی عالیه و حقشه اول بشه
    خیلی از دوستای اکسوال من هم خبر نداشتن
    پس اگه بیشتر جاها تبلیغشو میدیدی دلیلش اینه که فندوم اکسوال فندوم بزرگیه
    👑We are one👑

 7. آيدل آيدل ها كيم كاى😎✌🏻

 8. هر کس یه گروهی رو دوست داره دلیل نمیشه به اون یکی گروه ها توهین کنیم.
  لطفا به بی تی اش رای بدین ممنون دوستان.
  یه سلامی هم به آرمی های عزیز بی تی اس بکنم.
  سلام

 9. اکسو الا دیدین سهون تو لایوش گفت ایران؟؟؟
  کامنت یه ایرانی رو خوند
  گفت ایران
  ایران اکسو ال

  عررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
  راستی تبریک میگم به اکسو ال ها^^
  ولی جفت اون اهنگا واقعا محشر بودن و من عاشق و معتاد جفتشون شدم*-*

  و دیگه دعوا نکنین لطفا
  چرا وقتی گروه های ما فندوم ها(اکسو ال و ارمی)با هم مومنت های کیوت میدن فناشون دعوا کنن؟/=
  بسه دیگه بیاین نظر سنجی بعدی دوست باشیم با هم^^
  فایتینگ ارمی💜✨
  فایتینگ اکسو ال🤍✨
  فایتینگ کیپاپر🌸✨

 10. کینگ نسل چهارمووووو😍
  تنها گروه نسل چهارم وسط مانسترای نسل سوم😎
  Stray Kids
  ❤You Make Stray Kids Stay❤

 11. Mamamoo
  Aya
  Hip
  Dinga
  Queen
  Solar
  Moonbyul
  Wheein
  Hwasa
  نقطه سر خط!😂💕

 12. اکسوالا دم همتون گرم🤤😻
  ترکوندیم و اول شدییییممممم🤩🤩
  کای جذابمون همیشه پرچمش بالاست😍
  فایتینگ اکسواللللللل😁♥️

 13. تبریک 🥳🥳🥳🥳🥳🥳😍😍😍😍😍😍

 14. هم اهنگ کای و هم دینامیت رو گوش دادم و به نظرم واقعا اهنگ های قوی ای هستن
  به عنوان یه ارمی ال بهتون پیشنهاد میکنم با هیت دادن به گروه های دیگه و فندومشون فندوم خودتون رو خراب نکنین^^

  و اکسو ال ها مرسی بابت اون اطلاعات(“:

 15. آرمی ها اگه اینجا اکسوالی به بی تی اس هیت داد یا به شما آرمی ها چیزی گفت من واقعا متاسفم و ازتون معذرت میخوام این نظرسنجی بهتر از همه بود چون کمترین فنوار رو داشت از همین جا از اکسوال ها و آرمی ها ممنونم که اگه هیتی دیدن چیزی نگفتن و منطقی جواب دادن
  سخن آخر من:)) اکسوال ها آری ها ممنون به خاطر حمایت هاتون فایتینگ 💪:))

 16. آخه مگه بی تی اس گروه کیپاپه؟
  بی تی اس داره با هنرمندای هالیوودی رقابت میکنه 😏 😏
  البته برا من فرقی ندره کی اول میشه👀
  آرمیا بوس بوس 😚
  شب خوبی داشته باشید😉
  💜⟭⟬BTS×ARMY⟬⟭ 💜

  • باهات موافقم . بی تی اس انقدر افتخارات در خارج از کره داره که حتی از ستاره های پاپ مثل چارلی پوث و آریانا گرانده و نیکی میناج و …… هم جلو زدن و شکستشون دادن .
   واقعا نباید بی تی اس و اکسو رو با هم مقایسه کنیم هر دوشون به نوبه هم خوبن و عالیییی عمل میکنن . دیگه برای منم فرق نداره کی اول میشه.
   فعلا که کای جلوئه و برام اهمیتی نداره کی اول میشه . به هر حال …….
   شب بخیر
   فایتینگ

  • چقد حسودی تو😂

  • آرمی های عزیز💜
   خیلی ممنون ما با اختلاف خیلی کم دوم شدیم💜
   فایتنگگگگ آرمییییی💜

  • حضور پرشور نخاله اعظم رو تبریک میگم😍😍
   نه بی تی اس گروه کیپاپ نیست هالیوودیه. همشون ناف هالیوود به دنیا اومدن و انگلیسی سلیس حرف میزنن. دیگه نبینم کسی بگه بی تی اس کیپاپه ها🤣🤣🤣

  • انقد حرص نخور دوستت چروک میشه

 17. جایزه کمترین فنوار میرسه به این نظرسنجی😂😂😂😂
  خداییش اختلافشون نشون میده هر دو گروه عالین و طرفدرای خودشون رو دارن
  بیاین تو نظرسنجی بعدیم همینقدر باهم خوب باشیم
  قول میدین دیگه فنوار راه نندازین؟

 18. هه آخه مگه بی تی اس گروه کیپاپه؟
  بی تی اس داره با هنرمندای هالیوودی رقابت میکنه.
  جم کنید همه میدونیم آهنگ داینمات بی تی اس چقد بازدید خورده و…
  آها بی تی اس و دیگه با اکسو و بقیه گروهام مقایسه نکنید در شان بی تی اس و آرمیا نیس.
  😏😏😏😎😎😎آرمیا بوس بوس بای بای😏😚

  • تو اول برو یاد بگیر دینامیت چه جوری نوشته میشه
   من یه آرمی ال هستم و از کسایی که هیت میدن یا فنوار راه میندازن متنفرم . بعدشم یعنی چی که اکسو در شان بی تی اس نیست . خودت برو تو گوگل بزن روابط اکسو و بی تی اس میاره . وقتی اعضای هر دو تا گروه دوستای صمیمی هستن چرا ما با هم مهربون نباشیم ؟؟؟ فکر کنید ببینید وقتی اعضای هر دو تا گروه میبینن فن هاشون هی از هم پاچه میگیرن چقدر ناراحت میشن . بیاید دیگه سر اکسو و بی تی اس بحث نکنیم مخصوصا با شما هم هستم 고살

   • عزیزم من جوری که تلفظ میشه نوشتم😂😞👐

   • به دامید روزی که بفهمن دو گروه رو نباید مقایسه کرد.
    من اکسوال نیستم ولی می دونم فندوم شما چقدر سختی کشیده.
    خود ما آرمیا یونگی به خاطر شونه هاش توی اجراها نبود حس بد و غیرقابل توصیفی داشتیم چه برسه بع شما که سه تا از اعضاتون رفتن😭😭😭😭😭
    اصن باید اسم اکسوالا رو به عنوان صبورترین فندوم تو کیپاپ ثبت کرد.

    منم از طرف اون آرمیایی که به اکسو هیت میدن عذر میخوام.
    و از بعضی اکسوالا هم‌میخوام که به بی تی اس هیت ندن.
    فایتینگ اکسوال
    فایتینگ آرمی
    فایتینگ کیپاپر

   • داینمات هس دینامیت نیست با شما هستم

   • خنگ خدا تلفظش به انگلیسی میشه داینامانت پس تو اول برو تلفظ کن بعد حرفف یزن

    • من هیچ کاری با تلفظ اینگیلیسیش ندارم . فقط این برام مهم بود که الکی حرف زدن همین اون اول رو هم که زدم برو اول یاد بگیرش بعد بیا اون واسه دست گرمی بود خوشگلم

  • من آرمی هستم ولی متاستفم برات که اینجوری حرف می زنی.
   آدمایی مثل تو اسم فندومو خراب میکنن

  • یعنی اکسوال ها بیشترین تحمل رو توی هیت های ایشون و جناب و یا خانم RM.l.o نشون دادن
   دمتون گرم اکسوال ها فایتینگ 💪 بزارین اینا بگن هیچی از گروه ما کم نمیشه
   Exo fighting 💪
   Exol fighting 💪

  • اشکال نداره خالی کن خودتو 😂😂

  • انقد حرص نخور:-\
   فک میکنن عقده ای هستی⁦;)⁩

  • عقده چقدر زیاده⁦:-)⁩

 19. میشه سری بعد که نظرسنجی گذاشتین گروه the Boyz جز گروه ها و اهنگ ها باشن 🥺🥺

 20. ولی خدایی کامنتا دیگه داره خنده دار میشه از یه طرف اکسوال جماعت دااااااد میزنن اری ها کجایین راااااااااااای بدین از یه طرف آرمی ها داد میزن اییییییی آرمیون کجایید بیاید پسرامونو حمایت کنید

  خدایی خیلی باحالیم ما هرکی هم برنده بشه مهم نیست مهم اینه که دیدیم اکسو و بی تی اس چقدررررررر زیاد فن دارن تو ایران

 21. خب خب تبریک میگم اکسوالا شما خودتون ثابت کردین🤩🥳😍( به نظرات منفی ارمیا توجه نکنین و مرسی از ارمی که معدب بودن اکسو و بی تی اس خیلی باهم رابطه خوبی دارن پس این حرفارو نزنین)
  اهنگ دینامیت با اهنگ کای مقایسه نکنین چون دو سبک متفاوت هستند و قابل مقایسه نیستند و اینکه کای دنسره اما با همچین اهنگ و ووکال خفنی واقعا ترکوند 😁😊فایتینگ اکسوال 😻😻😻

 22. آرمییییییییی هاااااااا
  آخه کجایییییین ؟؟؟؟؟؟
  بیاین رای بدین . کجا غیبتون زدههههه . پس چی بود که همش میگفتین ما پسرا رو ساپورت میکنیم و اونا وارد زندگیمون شدن و همه چیز رو تغییر دادن ، ما رو از خود کشی منصرف کردن و ‌…..‌ شما که انقدر بهشون عشق دارینننن . من همیشه کامنت ها رو میخونم و از این همه عشق آرمیا خوشحال میشم . پس الان کجاییییید ؟؟؟؟؟
  پس کوشن اون لشکری که بی تی اس تو ایران دارههه ؟؟؟؟
  پسرا انقدر مثل هر سال ترکوندن . ملون و ماما و گرمی رو یادتون رفتهههههه . کجاییین پس ؟؟؟؟؟؟
  اونهمه عشقتون به پسرای بنگتن کجاااااس ؟؟؟؟
  یادتون نره پسرای ضدگلوله مون از همون اول ضدگلوله نبودن و چقدر با سختی از یک کمپانی ورشکسته و ضعیف کارشونو شروع کردن و حالا شدن پسران ضدگلوله با یک لشکر عظیم آرمی که کاملا ضدگلوله هستن و هیچ وقت از هم جدا نمیشن .
  لطفاااااااا رای بدید

 23. خواهشا تموم کنین بحث مسخره رو
  من قبلا هم گفتن هر گروه برا طرفداراش محبوبه و بهترینه
  بعضی از ارمی ها همشون نه ها بعضیاشون میان از اکسو بد میگین من تا بیام بی تی اس رو دوست داشته باشم گند میزنین به فکرم به طوری که از کارم پشیمون میشم
  درسته اکسو سه تا عضو از دست داد بیشترین هیت رو گرفت سختی های زیادی کشیدن ولی بدونین که اگه همین الان هم هس به خاطر اکسوال ها هستن اینم درسته که اکسوال ها بدون اکسو هیچــــــــه.هیت دادن رو تموم کنین نمیدونم مین میگین فلانی فالوراش فیکه و چرت و پرت خود شخص میدونه با خدای خودش به شما چه ؟ پس ول کنین دوست باشین عشق بورزین ما از اکسو یاد گرفتیم مهربون باشیم و شق بورزیم همونطوری که اونا عشق میورزن پس خواهشـــــا بعنوان یه دوست یه خواهر بهتون میگم این مسئله رو تموم کنین اخرش چی ؟؟؟؟
  میخواین به چی برسین جز اینکه شان خودتون و گروه رو پایین میارین به هیچی نمرسین
  تمام
  دوستون دارم
  به امید روزای بهتر
  در کنار هم دیدن اعضا

  • دقیقاااا من تا میرم برم بقیه گروه ها رو هم دوست داشته باشم فنوارا رو که میبینم مثه چییی پشیمون میشم اههه

 24. اری ها چرا دست برداشتیدددددد😱😱 زودددد باشیدددددد لینکو پخش کنیییددددد😱😱
  باید اول بمونیم💪🏻💪🏻✌🏻

 25. اری های عزیز فقط به کای رای بدیددددد ولی حواستون به بک و سچان هم باشه… فقط به چانیول دیگه کسی رای نده فایده ای نداره (چان لاورم قضاوت نکید❤❤)

  اڪــســو فــایــتــیــنــگــــــ✌🏻💪🏻🤛🏻

 26. اکسوال به کای رای بدین فایتینگگگگگ

  با کسی هم دعوا نکنید بیاید بقیه رو دوست داشته باشیم و با هم مهربون باشیم …..سارانگهاجا اریااااا

 27. من هم طرفدار اکسو هستم هم بی تی اس
  بی تی اس با یک کمپانی ورشکسته شروع کرد ولی اکسو نه
  بی تی اس اولین جایزه رو سال ۲۰۱۵ با آهنگ آی نید یو گرفت یعنی ۲ سال بعد دبیو و اینکه اوایل دبیو هیچ مراسمی دعوتشون نمیکرد ولی الان ماما و همه ی مراسم ها به پای بی تی اس میوفتن که با مراسمشون بیان
  ولی اکسو اولین جایزه رو سال ۲۰۱۲ یعنی اولین ساله دبیو شون
  ولی بی تی اس در سال ۲۰۱۸ به فکر دیسبند بودن
  اکسو ۳ تا از اعضاش رو از دست داد لی بخاطر اینکه چینی بود مجبور شد که به چین برگرده و از سال ۲۰۱۷ دیگه با اکسو فعالیت نداشت
  اکسو ام از بین رفت گروهی که از نظر تموم هیتر هاش ناخواسته به وجود اومد ولی معروف ترین آیدل کمپانی اس ام شد
  دیگه چی بگم
  لطفا به بی تی اس و اکسو هیت ندید
  اونا با هم دوست های صمیمی هستند
  دوستتون دارم☆
  خداحافظ
  ❤❤❤❤❤

 28. اکسوالا
  اریای بکی
  فایتینگگگگگ😍

  آرمیا
  ضد گلوله ها
  فایتینگگگگگ😍

  کسی جز خوده ما نمیتونه فنوارو تموم کنه ، بیاین به هم عشق بورزیم

 29. بینم که اکسو کمکم داره فلاپ میشه🤣🤣🤣برین تمرکزتونو بزارین رو سولوی بایساتون شما حتی به گردپای بی تی اسم نمیرسین😏😎

 30. فقط به Mmmh رای بدیییییین اکسوال فایتینگ

 31. هیچ وقت فراموش نکنین..

  شیومین هیت گرفت چون کره ای ها میگفتن اون چاقه😐
  سوهو هیت گرفت چون بهش گفتن اون نتونسته اکسو رو ۱۲ نفره نگه داره💔
  لی هیت گرفت چون به خاطر مشکلات سیاسی نتونست با اکسو فعالیت کنه و بهش گفتن اون بی معرفته😭
  بکهیون هیت گرفت چون دوست دختر داشت🥺
  چن هیت گرفت چون یه خانواده برای خودش تشکیل داد😞
  چان هیت گرفت به خاطر دروغ یه شخص ناشناس😑
  دی او هیت گرفت چون گفتن اون با طرفداراش سرده در حالی که یادشون رفته بود که چرا آدمی که اول دبیو پر انرژی بود الان اینجوری شده😔
  کای هیت گرفت چون دوست دختر داشت و بهش گفتن اون دختربازه☠️
  سهون هیت گرفت چون بهش گفتن غیر از ویژوال هیچ استعدادی ندارع🔪
  اعضا به خاطر چیزای مسخره اذیت میشن و فقط ما پشتشونیم نه کمپانی نه کسایی دیگه دلشون به حال ما نسوخته
  چشماتون رو باز کنین اون کدوم گروهه که اعضاش سربازین یه نفر چون با کسی که دوستش داشته ازدواج کرده هیت میگیره و یه نفر دیگه به خاطر یه دروغ مسخره فعالیت ندارع و جایزه هایی که میبرن به بقیه تقدیم میشه😑پا شین و خودتون رو نشون بدین باید کارایی که اکسو برامون انجام داد رو جبران کنیم لاو یو فندوم نقره ای🤍✨

  • 💖💖💖💖💖💖💖💖

  • 💖💖💖💖💖💖💖💖💖✨

  • اينجورى نيس ..
   فقط اكسو سختى نكشيده
   جيمين هيت گرفت چون گفتن خيلى چاقه
   نامجون هيت گرف چون گفتن خيلى زشته
   جين هيت گرفت چون گفتن انگليسيش افتضاحه
   جيهوپ هيت گرف اونم بدون هيچ دليلى ..

   • ارع فقط گروه شما نیست
    یا فقط بی تی اس نیست چون
    همه ی گروه های کیپاپ سختی کشیدن و هیت گرفتن
    حتی اعضای بی تی اس هم یه روزی به سربازی میرن
    جین یک یا دوسال دیگه میره سربازی

    • حالا کی گفت اکسو فقط سختی کشیده ؟! 😳🙄

    • اره همه ی ما میتونیم که همه می‌ره ولی شما که دو تا رپر و یه ویژوال عالی رو از دست ندادین یکی از رقاص هاتون هم که در معرض رفتن از گروه نیست که
     در هر شرایطی فقط اکسوال هان که میتونن همدیگه رو درک کنن
     فایتینگ اکسوال❤️💪

  • آههههههه واقعا
   همه ی اعضا کلی اذیت شدن سختی کشیدن بهشون توهین شد کلی هیت بی معنا گرفتن ولی هنوز سر پا هستن فقط و فقط یه خاطر ما اکسوال ها هنوز با وجود سربازی رفتن هاشون به فکر ما هستن ما اکسوال ها ما کیپاپر ها نباید تسلیم بشیم این هیت ها رو مطمعنن به همه ی آیدل ها زدن ولی اکسو سه نفر رو هم از دست داد و یکی الان تکلیفش تا مشخصه چیزی که یه گروه نکرده اینه که با رفتن سه عضو هنوز وایستادن هنوز معروفه هنوز کلی طرفدار داره
   اکسو میگه بدون ما هیچی نیست ولی در واقع ما اکسوال ها بدون اکسو چیزی نیستیم اکسوال ها بیاید جواب اکسو رو بدیم بیاید براشون جبران کنیم
   Exo fighting 💪
   Exol fighting 💪
   We are one ❤️
   Exo +exo_l=1

  • خوب عزیزم فقط اکسو نبوده که این همه سختی کشیده . تمام گروه های کیپاپ سختی کشیدن که به این جایگاه برسن .
   جیهوپ هیت میگرفت چون میگفتن زشته . نامجونم همینطور . جیمین هیت میگرفت چون میگفتن چاقه . جین هیت میگرفت چون میگفتن انگلیسیش و رقصش افتضاحه . و تازه بی تی اس از یک کمپانی خیلی ضعیف اومد و این همه پیشرفتشون فوق العادس . بهشون میگفتن دارن از بیگ بنگ تقلید میکنن و هیت میدادن میگفتن دارن از گروه های دیگه تقلید میکنن و خیلی چیرای دیگه که یادم نیس

   به هر حال منم اکسو رو دوس دارم خیلیییییی .
   مخصوصا چن و دی او و کای
   ولی اکسوال نیستم . امیدوارم اکسو هیچ وقت از هم نپاشه و باز هم مومنت های قشنگشون رو کنار بی تی اس ببینیم .
   فایتینگ
   درکتون میکنم شما اکسو الا رو . یه عضوتون ازدواج کرد ، ۳ تا از اعضاتون رو از دست دادین ، اعضا رفتن سربازی و خیلی چیزایی دیگه که چون اکسوال نیستم نمیدونم . امیدوارم دیگه اتفاقات ناخوشایند نیفته و اکسو و بی تی اس همینطور رفیق بمونن

 32. Wooowwwwwww واقعا ترکوندیدااااا😍😍😍😍😍😍😍😍😍
  اکسو فایتیییییننننننگگگگگگگگگگگگگ✌🏻💪🏻

 33. اقا من مولتى فنممممم :////
  الان چ **بخورم ؟؟؟؟؟؟
  اها فهميدم اوكيه …
  همشون :)))

 34. بلک پینک رو عشقه

 35. آرمییییییییییییی هااااااا
  چرا رای نمیدید . کجایییید ؟ کجاس اون لشکری که بی تی اس تو ایران داشت ؟؟؟؟
  پسرا امسال ترکوندن . ملون و ماما و گرمی که یادتون نرفته ؟ اولین کره ای هایی بودن که به گرمی راه پیدا کردن . واقعا آهنگ به این محشری ، افتخارات به این زیادی . پس کجاییین ؟؟؟ الکی وقتتون رو سر جر و بحث با هیتر ها نگزارید . لینک رو همه جا پخش کنین .
  لطفاااااااااا
  پسرا این همه برای این آهنگ زحمت کشیدن . شش ماه تموم روش کار میکردن ..
  آرمی ها چرا فقط برای جر و بحث با هیتر ها پیداشون میشهههه اینجور مواقع کجاییییین ؟؟؟؟؟؟؟؟
  تو رو خدا . فقط دینامییییییییت

  • حرف شما درست اما واقعا شیش ماه روش کار کردن ؟؟؟
   من تازه آرمی شدم و فعلا هیچی ازشون نمیدونم و فقط اسم کاپل ها و اسم های خودشون رو بلدم و الان من یه آرمی ال ( هم اکسوال هم آرمی ) هستم
   من اهنگ دینامیت بی تی اس رو خیلی دوست دارم اما اهنگ mmmh کای خیلی خوب بود . چون بهمون نشون داد ووکال هم میخونه برای این من به کای رای دادم اما بعدش ناراحت بودم که چرا به بی تی اس رای ندادم و اگرم به بی تی اس رای میدادم ناراحت بودم که چرا به کای رای ندادم :/
   اما اگه میتونستم با یه گوشی دیگه رای بدم به بی تی اس رای میدادم

   • بله شش ماه برای این آهنگ زحمت کشیدن واقعا حقشونه که این همه افتخارات به خاطر این آهنگ بدست آوردن . نمیخوام بگم mmmhکای بد بود . نه اصلا . اتفاقا خیلی هم خوب بوده که طرفداراش عاشقش شدن . اما خداییش کدوم یک از افتخاراتی رو که دینامیت آورد mmmh هم آورد ؟

    • به جاش نشون داد که میتونه ووکال هم بخونه و سهون هم توی آلبوم وانبیلیون نشون داد که ووکال خوندنش خیلی خوبه اما اهنگ کای جدیده و من برای این بهش رای دادم اما قصد هثت دادن به بی تی اس ندارم
     ایشالله تمام هیتر ها و سسانگ فن ها ( درسته اسمش ؟؟) به زمین داغ بخورن

    • عزیزم داری کل بی تی اسو با یه عضو اکسو مقایسه میکنی واقعا؟؟:/یادت نره کای همونیه که نصفه هیتاش بخاطر خوندنش بود که میگفتن نه وکالش خوبه نه رپش حالا بااین البومش که هشت ماه براش زحمت کشیده اومده ثابت کرده که هیتراش زر زر اضافی زیاد میکردن پس ماهم به عنوان یه اکسو ال وظیفه ی خودمون میدونیم که اون اندازه ای که بهمون عشق داده بهش برگردونیم و این تنها کاریه که از دست ما برمیاد

     • نه نه نه تمام گروه های کی پاپ خیلی خوبن من منظورم این نبود .
      بیاین دعا کنیم تمام هیتر ها سسانگ فن ها از بین برن واقعا ناراحت میشم وقتی اعضای گروه های کی پاپ به خاطر هیت گرفتنشون گریه میکنن واقعا ناراحت میشم . یک بار هم سهون و چانیول با پرواز معمولی برگشتن کره و یه سسانگ فن هم کنار چانی نشسته بود و همش ازشون عکس و فیلم میگرفت و چانیول هم که وسط اون سسانگ فن عوضی نشسته بود سهون هم سمت چپ چانیول نشسته بود . چانیول همش سرش رو برمیگردوند که توی عکس نیوفته . و تمام این اتفاقات تقصیر بی حواسی اس ام بوده .
      بیاید دعا کنیم تمام سسانگ فن ها و هیتر ها از بین برن

 36. دوستان کسی آیدی سایت کمپانی اس ام رو داره؟
  اگه کسی داره میشه لطف کنه بده😊💛

 37. الان من یک عدد آرمی ال بدبختم که نمد به کای رای بدم یا به بی تی اس=/
  خدایا خودت به فریادم برس=///

 38. اکسو محبوب ترینه

 39. اینجا بحث برتری و باید و شاید بی تی اس بشه و اینا نیسسست
  عزیزان بحث محبوبیته اونم محبوبیت اکسووو

  • چی میگی تو
   برای آرمی ها مهم نیست یه آدم توهمی بیاد بگه فقط اکسو
   من بلینک هستم
   و به لاوسیک گرلز رای دادم جون خیلی قشنگن
   اگه بحث محبوبیته
   اکسو توی کره خیلی محبوبه و طرفدار های غیر قابل شمارش داره
   ولی محبوبیت جهانی الان برای بی تی ای و بلک پینک هست
   که همه ی جهان عاشقشونن
   برای ما کیپاپر ها مهم نیست تو چی میگی
   جون حرف های یه آدم توهمی برا کسی مهم نیست
   عزیزم بعدشم از الان معلوم نیست کی برندس
   فهمیدی یا بیشتر برات توضیح بدم!!!؟؟؟؟

 40. خب خب دوستان وضعمون خوبه ولی همینطور ادامه بدین تااا اول بشیم به بعضی از دوستاتونم بگین بیانبه کندی رای بدن
  مطمئنم اول میشیم ما همیشه اول بودیم هستیم خواهیم بود و البته بهترین هم هستیم
  به امید روزای بهتر

 41. بی تی اس همیشه اول میشه ارمییییییییییز فایتیییییییینگ

 42. چه جالب
  الان هر دوشون مساوین
  ولییییی نههههههههههههههههه
  بیاین دینامیت رو ببرین بالا
  انقدر که من کامنت گذاشتم هیچ کی نزاشت
  توروخداااااا فقط یک روز مونده
  نزارین بی تی اس دوم شه
  حقش نیست
  آرمی ها فایتینگ

 43. وای بالاخره این همه جر دادن خودم یه تاثیری داشت
  من از اول صبح که فهمیدم نظرسنجیه و بی تی اس دومه دارم خودمو توی نماشا جر میدم ارمی ها بیان به بی تی اس رای بدن
  صبح فاصلمون ۲۰۰تا بود ولی الان فاصلمون ۲۰ تای افرین بچه ها دستتون درد نکنه

  • نازنین جون هرکی ندونه من میبینم تو نما چه غوغایی به پا کردی ای کاش همه ارمیا مثل تو بودن من نمیدونستم از طریق تو اومدم به خیلیا دیگه هم خبر دادم فایتییییینگ ارمییییییی جونم

 44. اکسو الای عزیز
  یه سوال داشتم
  میشه بگین همین آهنگ mmmh کای درباره چه موضوعیه ؟
  در مورد چی میخونه ؟
  و کای در اکسو غیر از اینکه دنسر اصلیه چه موقعیتی داره ؟
  ررپر بوده یاووکالیست ؟
  فکر کنم رپر بوده چون چند تا موزیک ویدیو ازشون دیدم ( تنها عضوایی که میتونم تشخیصشون بدم چن و کای و دی او هستن 🤕🤕) تو اونا کای رپ میخوند
  اگه رپر بوده که دمش گرم با این آهنگ نشون داده وکالشم خوبه . و اینکه ببخشید جنی و کای هنوزم تو رابطن ؟

  • نه و جنی و کای بعد از دو ماه که رایطشون رو اعلام کردن از هم به خاطر هم گروهی هاشون طرفدار هاشون و کارشون جدا شدن
   کای رپر و وکالیست هم هست و چهره ی گروهه
   در مورد آلبوم من زیاد نمیدونم چون زیاد به خاطر درس هام سعی میکنم تو اینترنت نباشم ولی از اکسو نمیتونم جدا شم خدا به نمراتم رحم کنه

  • خیر جنی و کای دیگه توی رابطه نیستن . البته فکر کنم چون یکی از دوستام بهم گفت منم دوست ندارم توی زندگی شخصی دیگران دخالت کنم برای همین دنبالش نرفتم که ببینم واقعیه یا نه . و اینکه کای توی اکسو هم رپر هم دنسر و با اهنگ mmmh نشون داد که ووکالش هم خیلی خوبه و کای الان سه تا پست توی گروه داره یکی رپر، دنسر و ووکالیست

  • mmmh در باره همین ایکس اکسو و ایناس…کای دنسر و ووکالیست و چهره گروهه…
   جنکای از اول تو رابطه نبودن…اون دیت فیک بود…
   اگه لایو کای رو قبل از در اومدن دیت کای و جنی ببینی میفهمی همش فیکه:)

  • کای لایوش گف درباره چهل ولی من یادم رفته😑
   بجز دنسر رپرم هس
   رابطه ی جنی و کای فیک بوده و اصلا رابطه ای نداشتن
   (محض اطلاعتون ۳ساله اکسوالم😌😂)

  • EXO IS LIFE🧚🏻‍♀️✨

   کای تو آهنگ mmmh راجب احساسات یه نفر نسبت طرف مقابلش میخونه اگه به متن توجه کنی.مثلا میگه که بوی گل میاد این بوی توعه یا تو حس mmmh رو به من میدی کلمه mmmh خودش به معنای لذته (فهمیدین که😌البته کل منظورش این نیس) کای همیشه هیت می‌گرفت میگفتن فقط بلده برقصه ولی کای هم ووکال و هم رپش عالی بود . کای و جنی هم خیلی وقته کات کردن برای تمرکز روی شغلشون.موقعیت کای توی گروه دنسر اصلی و رپر هست😌🤍

 45. آرمییییی ها چرا غیبتون زدههههههه
  الان اون ۹ ملیون آرمیییی کجاااااااااااااان
  خواهشا رای بدین
  دینامیت همه جا در صدر جدول بود بعد اینجا که ۹ ملیون آرمی داریم نباشه ؟؟؟؟؟؟؟
  فقططططط دینامیت
  دانا نانانانانانانا نانانا عه
  دانانانانانانانانانانانانانان عه
  بترک دینامیت
  couse l, l , lm in the stars tonight
  so watch me bring the fire and set the night alight
  آرمییییوووووووون
  بیاین وسط
  همه باهم
  حالا
  دانانانانانانانانانانانانانا عه
  دانانانانانانانانانانانانانا عه
  جیمینا ناناننانانانانانانانانا عه
  لا چی بو لالالالالالالالالالالالا عه
  ligh it up DYNAMITE
  دیوونه شدم رفت 🤕🤒😁😀
  آخه اصلا ریتمش تو مغز آدم میچرخه . ولتم نمیکنه
  بیاین رای بدین آرمی های عزیز

 46. ارمی ها زود باشین به دینامیت رای بدین بهترین اهنگ سال شده .
  عررر زود باشین
  فقط به دینامیت رای بدین به اهنگ های دیگه بی تی اس رای ندین چون فعلا اون جلوتر از بقیه اهنگ های بی تی اس است

 47. من خودم آرمی ام ولی اکسو رو هم خیلی دوست دارم و هیچوقت به خودم اجازه نمیدم بهشون توهین کنم🙂. به هرحال هر گروهی برای کسی که فنشه بهترینه ما نباید برای اینکه بگیم گروهی که استنش میکنیم خوبه گروه دیگه ای رو پایین بیاریم🤷🏻‍♀️ هر گروه به نوبه خودش خوبه و سلیقه ها هم باهم متفاوته همونجوری که ما وقتی به گروه مورد علاقه مون توهین میشه ناراحت میشم قطعا فن های گروه های دیگه هم از هیت دادن دیگران به گروهشون بدشون میاد 💜💫 به امید روزی ک رابطه آرمی ها و اکسوال ها مثل بی تی اس و اکسو بشه🥺❤

 48. آرمی ها بیاین رای بدین دوم حق این آهنگ نیست 💜

 49. آرمیییییوووووووووووون
  فقط دینامیت
  مثل خود آهنگ که ترکوند شما هم بترکونین
  آخه چطور ممکنه این همه آرمی تو ایران باشه بعد ما هر وقت میایم میبینیم دومه
  مگه داریم ؟ مگه میشه ؟
  اَی خِدا 😢😢
  نزارین پسرا دوم بشن
  نشون بدین اونا همیشه اولن و لیاقت این جایگاه رو دارن
  لیاقتشون بیشتر از این حرف هاست
  پسسس فقط دینامیییییت
  Ligh it up DYNAMITE 💣💣🚀🚀

 50. اکسوال ها زود باشین کای رو نابود کنید بهش رای بدین بزارین اول بمونه و اول بشه حق کای بیشتر از این حرف هاست
  اکسو اکسوال فایتینگ 💪

 51. ببخشید من چند تا سوال کوچیک از اکسو ال ها دارم
  اکسو چه سالی دبیو کرده؟
  محبوب ترین عضو اکسو کیه؟
  اهنگ lit از لی مال البوم بوده یا سینگله؟
  رنگ فندوم اکسو چیه؟
  در حال حاضر اکسو چند نفره ست؟
  کدوم از اعضای اکسو سربازی رفتن؟
  مکنه و هیونگشون کیه؟
  ویژوال و رپر اصلی کیه؟
  ممنون میشم کمکم کنید اکسو رو بیشتر بشناسم^^

  • ғᴀᴛᴇᴍᴇʜᵉˣᵒˡ

   اوومم خوب اولی رو نمیدونم😭
   دومی فک کنم چانیول باشه😍
   فک کنم درست نمیدونما ولی فک کنم سینگل باشه😃
   اگه اشتباه نکنم کهکشانی🌌💫
   ۱۲ نفره بود الان ۹ نفره ست💔💔😭😖😖🤧🤧🤧🤧
   شیومین میدونم برگشتههه💃🏻💃🏻💃🏻
   دی او ام فک کنم🤔🤔😍(🤦‍♀️ای خاعکک که درست نمیدونم)
   سوهو هم میدونم سربازی هست کمتر از ۸ ماه دیگه بر میگرده🥳(اگه اتشباه نکنم😂🤣😅)
   مکنمون اوه سهون جذابهههههه😍😍🤩
   هیونگ مون هم شیومین کیوتههه😍🤩🤩🤩🥰🤒🤒🤒😭😃
   ویژوال هم سهونه رپر اصلی هم هست👏🏻👏🏻🧡🧡🧡

   دیگه من همینا رو میدونم شرمنده کامل نیست اطلاعاتم🤦‍♀️😅 دیگه من خودمم ۳، ۴ماهست اکسوال شدم😍😍😍😍👏🏻👏🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻
   (اخه یکی باید به من بگه تو که نمیدونی چرا حواب میدی😬😬🤦‍♀️😁😁😁😁😜😜😜😜🙁🙃😊😘😘😘)

   • اشکال ندارع با اینکه تازه اکسوالی خیلی چیز ها میدونی 😊و در ضمن به دنیای ما خوش اومدی😘😘

    • ғᴀᴛᴇᴍᴇʜᵉˣᵒˡ

     البته به اشتباه🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️😭😭😭😭 خوب من ایناروهم از بقیه شنیدم… مرسییییی😍💋💋💋🤗🤗

   • ممنون از کمکت🙂🤍

    • تن لاوری؟😍 وایییی این بشر خیلییی کیوت و لاولیههه خیلیم پر استعدادهههه😍🤤منم تازگیا بخاطر سوپر ام باهاش اشناشدم😍 💜

     ۱-اکسو سال ۲۰۱۱ ازشون تیزر اومد و شناخته شدن ولی دبیو رسمیشون سال ۲۰۱۲ بود
     ۲-محبوب ترین برا هر کشور فرق داره تازه اونم هرسال تغییر میکنه من فقط برا کایو میدونم ک یه پیش تو ژاپن محبوبترین شده برا امسالم فک کنم بکهیون باشه چون تازگیا یه البوم ژاپنی هم داده
     ۳-اینو تقریبا همه اشتبا گفتن چون Lit یه آلبومه و تااونجایی ک میدونم آلبومشم ۱۲ یا ۱۳ تاهم اهنگ دارع
     ۴-رنگ رسمی و اصلی فندوم نقره ایه ولی سفید و کهکشانی هم هست
     ۵-اعضا ۹نفرن منتها لِی از البوم تمپو به بعد بخاطر مسائل و جنگ سیاسی بین چین و امریکا و کره نیستش
     ۶-شیومین سربازیش تموم شده و برگشته دی اوهم بزودی تموم میشه سوهو و چن تازه رفتن و بیشتر از یه سال دیگه مونده تا برگردن
     ۷-مکنمون سهون و هیونگمون شیومینه و لیدرمون سوهو عه
     ۸-ویژوال،سنتر و چهره اصلی کایه و رپر اصلی چانیوله

     با افتخارر پنج ساله اکسو الم و بهشونم افتخار میکنممم😍😍😍🤤💜🔥

     • ارهههههههه جون میدم براش😍😍
      کیوت و با استعداد و خوش صدا و جذاب همه چی تمومه این بشر لنتی

      من دوستم با ان سی تی اشنام کرد و از بکهیون سوپر ام رو میشناسم
      و بعد فهمیدم که چهار تا از اعضای ان سی تی توی سوپر ام هم هستن^^

      بی تی اس و ان سی تی و بلک پینک اصلی ترین گروه هایی هستن که فنشونم و الان با کمک شما اکسو هم جزو اونا شده😻

      عه بمیرم الهی لی رو خیلی میدوست)”:

  • اکسو توی سال ۲۰۱۱تشکیل شد توی سال ۲۰۱۲ دبیو کرد
   محبوب ترین عضو هر سال تغییر می‌کنه
   از لی زیاد نمیدونم ولی فکر کنم که آلبومش سینگله باشه
   رنگ فندوم هم طوسی ه
   در حال حاضر اکسو نه نفره ست سه نفر با اسم های کریس لوهان و تاعو از گروه خارج شدن
   دی او با شیومین رفتن و امسال بر گشتن ولی هنوز چن و سوهو سربازی عن
   مکنه سهون ه هیونگ شیومین
   رپر اصلی چانیول عه دنسر اصلی کای عه ویژوال اصلی چن ه

  • اکسو ۸ آپریل ۲۰۱۲ دبیو کرد
   محبوبیت تو کشورای مختلف فرق داره
   آهنگ لیت تایتل ترک آلبوم لیته که پرفروش ترین آلبوم سال ۲۰۲۰ تو چینه
   رنگمون کازمیک لاته که ترکیب رنگ همه ستاره های کهکشانه
   اکسو الان ۹ نفره س
   شیومین از سربازی برگشته/دی او ۶ روز دیگه برمیگرده/ سوهو و چن درحال حاضر سربازن
   شیومین هیونگ و سهون مکنه س
   چانیول رپر اصلی و سهون و سوهو و چانیول ویژوالن

  • EXO IS LIFE🧚🏻‍♀️✨

   ۲۰۱۲ با آهنگ mama که به عنوان بهترین دبیو کیپاپ شناخته میشه
   به ترتیب اول چانیول بعد سهون و بعد بکهیون
   لیت آلبوم هست
   ما نقره ای هستیم🙃✨
   نه نفر تا ابد
   الان سوهو و چن سربازی هستن شیومین برگشته و دی او هم چندروز دیگه تمومش میکنه
   مکنه سهون و هیونگ شیومین
   ویژوال سهون و رپر چانیول

 52. اکسو یالا ری بدین به کای

 53. آرمی های عزیز بزنید دینامیت
  بی تی اس بهترین
  اینجا باید بی تی اس بالا ترین باشه

  • چرا دقیقا باید بهتر باشه ؟!
   اینجا باید و حتمانی نداریم عزیزم بحث محبوبیته 😏

   • اگه بحث درباره محبوبیته بی تی اس از اکسو جلوتره
    اهنگ دینامیت که نفر اول توی مراسم بیلبورد شد از طریق مردم انتخاب شده پس میشع فهمید که ارمی ها تعدادشون بیشماره
    و حتی از بیلی ایلیش و جاستین بیبر هم فناشون بیشتره
    و جونگ کوک هم زیبا ترین مرد سال ۲۰۲۰ شده که اونم از طریق مردم انتخاب شده
    لطفا بحث محبوبیت رو جلو نیار

    • من اکسوال هستم و دینامیت رو گوش دادم واقعن خیلیییی قشنگههه 😍

     ولی میخوام بدونی اخرین البومی ک اکسو گروهی داد سال ۲۰۱۹ با نام آبسشن بود یعنی دو سال پیش و اکسو هنوزم داره بخاطر البوم دوسال پیشش بدون هیچ تبلیغ و حرفی جایزه میبره🤤
     و راستش مقایسه اکسو و بی تی اس اصلا عادلانه نیست چون از اول هدف های این دو گروه بخاطر کمپانی هاشون باهم فرق داشته از اولشم هدف اکسو معروف شدن توی کشور کره و چین و تازگیا رو ژاپن(درواقع آسیا) بوده و به هدفش رسیده و اینک بی تی اس از قبل دبیو هم هدفش روی معروفیت در جهان بوده و تمرکزش روی بیلبورده و خوشبختانه بنگتن هم موفق بوده
     کمپانی اس ام کلا برای همه گروهاش روی اسیا تمرکز دارع
     درحال حاضر تنها گروهی ک توی کمپانی اس ام دنبال محبوبیت جهانیه و تمرکزش رو بیلبورده گروه جدید سوپر اِمه که کم کم داره توی بیلبورد رتبش بالا و بالاتر میاد😍🔥💜
     درکل هردو گروه اونقدر پرفکت و محبوب و پر استعداد هستن و اونقدر فن دارن ک به هیچ عنوان قابل تصور نیست 😍🔥

   • اولا بحث سر بهتدین آهنگ کیپاپه نه محبوبیت
    بعدشم دینامیت امسال نامبر وان بیلبورد و نامزد گرمی شد.
    هر کاری هم کنی از مخیوبیت اونا کم نمیشه😒😒

 54. ارمی ها روز اخر بریزید سر دینامیت

 55. آرمییییییییییی ها ی گل
  همینجوری ادامه بدین . دینامیت رو ببرین صدر جدول
  آهنگ دینامیت دنیا رو ترکوند شما هم اینجا رو بترکونین
  لطفا به دینامیت رای بدید
  فایتینگ
  فقط ۴ روز مونده .
  نشون بدین پسرای بنگتن همیشه میدرخشن

 56. ببخشید ولی ایران کلا ۹ میلیون کیپاپر داره بعد چجوری هر ۹ میلیون آرمی هستن

  • نه عزیزم
   کل ایران ۱۲ مبلیون کیپاپر داره
   که ۸ میلیونشون ارمی هستن
   حالا فهمیدین

  • نخیر عزیزم ما ۱۲ مییلون کی پاپر و ۹ میلیون آرمی داریم.اینو همه جا نوشته و تو یوتیوب هم یوتیرابرایی که به کی پاپ ری اکت می کنن میدونن.

 57. حدود هزار سال دیگه تو کتاب درسی بچه ها می نویسن:
  آرمیان و اکسوالان که بودند و چه کردند؟
  و جواب:
  آرمیا و اکسوالا از جمله فندومانی بودند که تمام سایت ها را باز،یوتیوب را آباد و نظرسنجی ها را ترکاندن.از جمله ویژگی های این دو فندوم فنوار های عظیمی بود که رخ داد.فرماندگان این جنگ های بزرگ بسیار شجاعانه و دلیرانه جنگیدند و فندوم های خود را سربلند کردند.

  بی تی اس و اکسو که بودند و چه کردند؟
  جواب:
  بی تی اس و اکسو گروه هایی بودند که برای بدست آوردن قلب فن هایشان برپا شده بودند.آنها برخلاف فن هایشان که شجاعانه میجنگیدند،این دو گروه جذابانه عمل می کردن و روی استیج به قدری جذاب بودند که جان چند را گرفتن.طبق آمار داده شده چند مجروح و چند زخمی هم داشته اند.

  والا🤣🤣اصن اسم ما رو باید تو تاریخ ثبت کنن🤣🤣🤣🤣

 58. Btsخودمی عالییییییییییییئی به دینامیت رأی بدییییید زوووووووووووووووووووووووووود

 59. اکسوال ها بکهیون کامبک داده برین یوتیوب بریزیم سرش اسم آهنگش get you alone عه

 60. کایمون واقعااااا خیـــــــــــــــــــــلی برای آلبومش تلااااش کرد و ذوق داش و واقعااااااااا حق اول شدنو داره…….و اینکه کای و اکسـو همیشه اوله حتی اگ تو نظرسنجی اول نشه…..بازم برای همه ما اکسوالا همیشه اول و تو هستن…..
  exo and exol we are one

 61. آرمییییییییییی هااااااااااا
  بیاین رای بدین دیگه
  نزارین آهنگی که همه جا و در همه چارت ها اول بوده اینجا دوم بشه
  پسرا امسال انقدر زحمت کشیدن و کارشونم مثل همیشه عالی بود
  رای بدید لطفااااا

 62. اکسوال نیستم .آرمیم .
  ولی متنفرم از اون دسته آرمی هایی که میان به اکسو هیت میدن.
  هم فندومی عزیزم.
  بیا رای بده برو.
  با تشکر!
  ((اینو هر کس به فندوم خودش بگه🤣))

 63. بی تی اس فلاپه

 64. اکسوالا واقعا در حق همه ی کیپاپرا ظلم میکنن
  خیلی از اکسوالا نتونستن تو رای گیری های بزرگ رای بدن مث گلدن دیسک
  شرایط رای دادن خیلی سخته

 65. اکسوالا ویدو حمایتی نزدیکه یکم بصبرین عظمت اکسوالو میبینین
  مطمئنم اعضا با ی کامبک خفن میان
  نا امیدی تو کارمون نیس
  اکسوال فاینتینگ

 66. ارمیا خیلی دوستون دارم خودم اکسوالم
  ممنون که تولد کایو و دی او رو تبریک میگین
  امید وارم هیچ وقت رنجی که ما کشیدیم و میکشیمو تجربه نکنید

 67. من چن رو هم دوست داشتم . چرا ازدواج کرد آخه ؟؟؟ 😭😭 اکسوالی نیستم اما خیلی دوسشون دارم
  من از دوستام میشنیدم که دیگه اکسو داره از هم میپاشه
  خدا کنه این اتفاق نیفته . نمیدونم چرا با اینکه اکسوالی نیستم و چیز زیادی در موردشون نمیدونم ، خیلی دوسشون دارم

  • خداکنه که هم بی تی اس هم اکسو از هم نباشه و کارشو ادامه بده . اون طوری که تو میگی اکسو داره میپاچه نیست عزیزم 🥰🥰🥰 منم اولش که اعضای اکسو قراردادشو با اس ام تمدید نکرد خیلی ترسیدم که اکسو بپاچه اما نه اکسو دوباره قراردادشو با اس ام تمدید کرد و فکر کنم قراره با لی ییشینگ کامبک بدن . چن ازدواج کرد چون عاشق شده بود و خودشم گفته بود که من با اینکه ازدواج کردم ولی بازم به کارم ادامه میدم 😊😊😊
   موفقیت همتون رو آرزو میکنم .
   فاینتینگ اکسوال ✊✊✊
   فاینتینگ آرمی ✊✊✊

  • نشونه ی اینکه داری اکسوال میشی

   • من با اونکه آدمیم ولی هروقت اکسو رو میبینم یه حسی بهم میگه برو اکسوالم بشو.ولی خب نمیشه من تو کامبکای بی تی اس موندم چه برسه امسال اکسو هم کامبک بده و..
    ولی خب بایست انتخاب کردم تو اکسو.
    چانی😁😁

    • دمت گرم پس بایس هامون جفتشون توی زیر گروه exo-sc هستن . خوشبختم من سهون لاورم و اسمم هم دیبا هست . اما دوست دارم وقتی رفتم کره منو با اسم هه سوو صدا بزنن

     • ای جونممم منم از اسم هه سو خوشم میاد از وقتی به دوستام گفتم که بکهیون لاورم ببک صدام میکنن اینجا که نشد ایشالله تو کره این جوری صدام کنن

 68. دیروز داشتم مومنتای بی تی اس و اکسو رو نگاه می کردم.
  چقدر با هم مهربون بودن ولی ماها چی؟
  هیعععععع به امید روزی که اکسوال و آدمی هم بشن مثل بی تی اس و اکسو.
  آمین به هق هفت تن بنگتن
  و دوازده تن اکسو

 69. یا امازاده سوکجین!!!!!!!!
  پایین داشتم کامنتا رو می خوندم اینطور که معلومه یه سری بلینکا وارد فنوار کثیف اکسوال و آرمی شدن.

  خب من عضو هیچ کدوم از این فندوما نیستم من موآ و وانسم.
  ولی انصافا گندشو درنیارین

 70. محض اطلاع دوست عزیز آرمی. اکسو اول بزرگترین و کینگ بوده، پس الکی اسمو به اسم بی تی اس ثبت نکن گل من. ماچ به کلت 🌈😊🎉

  • بله کاملا دسته تا الان که اکسو کینگ کی پاپه😎

  • آره اکسو کینگ کی پاپه و من با اونکه آرمیم اینو زیر سوال نمیبرم.
   ولی بی تی لس بزرگترین بدی بند جهانه اینم شماها زیرسوال نبرین.

  • چی میگی
   برای هر فندوم گروه مورد علاقه همیشه کینگ بوده
   اینجوری نیس که میای میگی اکسو کینگ کیپاپه
   فهمیدی
   من ارمی نیستم
   من فن توایس هستم
   ولی به دینامیت رای دادم
   چون خیلی باهاش حال کردم
   نه تنها من همه جهان
   ولی با اونیکی وای فای به اهنگ توایس رای دادم
   اصلا خوشم نمیاد اکسولا میان مبگن اکسو کینگ کیپاپه

  • اکسو کینگ کیپاپه بی تی اس کینگ جهانه 😎✨

 71. آرمیووووووووون
  فقط دینامیت

 72. گایز
  یه چیزی
  وقتی یکی از اعضای خانواده یا دوستاتون به کی پاپ توهین می کنه بهش چی میگی؟خب قطعا این نکته تو ذهنت ایجاد میشه که هر کسی سلیقه ای داره که باید به اون احترام گذاشت.
  خب چرا خودتون این شعاری که میدینو اجرا نمی کنین؟
  چرا فقط از گروه خودتون حمایت نمیکنین؟
  چه گروه،چه آیدل،چه آهنگ و …همشون بستگی به سلیقه دارن.

  برای اینکه فکر نکنین منظورم با فندوم خاصیه اول فندوم خودمو مثال می زنم.
  آرمیای عزیز!
  وقتی دارین به اکسو هیت میدین یادتون باشه که اعضای اکسو هم بالاخره از سربازی برمیگردن و اکسو دوباره میشه همون اکسوی قبل.من اکسوالا رو درک میکنم،خود ما وقتی یونگی شونه هاشو عمل کرد و توی اجرا ها نبود چه حالی شدیم؟
  حالا فکرشو بکن سه تا از اعضای اکسو رفتن و چند نفرشونم سربازی.
  اینجا صادقانه میگم من حتی یک خط هم درمورد اکسو یا اعضاش نمیدونم،فقط از رپ چانیول خوشم‌میاد.پس به خودم‌اجازه نمیدم درموردشون نظر یا هیت بدم.
  و اکسوالای عزیز!
  یه سریاتون((تاکید روی کلمه یه سریاتون))میگین بی تی اس تمام جایزه هاشو میخره که واقعا مسخره ترین چیزیه که شنیدم.
  یا بعضیاتون به جیهوپ میگین زشت،کجاش زشته؟
  غیافه داده،صدا داره،دنسشم که دیگه نگم‌ خودتون میدونین.

  و همین.
  دوست باشم.
  فایتینگ آرمی
  فایتینگ اکسوال
  فلیتینگ کی پاپر

  • مو آ اسم فندومه تی اکس تیه . نه ؟؟؟
   آخ که پسرای تی اکس تی هم عشقن . مثل هیونگاشون

  • سلام عزیزم صحبتای تو خیلی درست بود
   من خودم اکسوالم ولی واقعا از ته دل جیهوپ و دوست دارم هرکی تاکید میکنم هرکی تو فندوم خودم به جیهوپ چیزی بگه ادمش میکنم
   و میدونیم که تو هر فندومی ادمای بیشور هست فقط ارزو میکنم این ادما از همه فندوما برن

   • آره اینجور آدما همه جا هستن.
    و اگه یه سری از آرمیا میان به اکسو هیت میدن از همینجا عذر میخوام.😭😭
    اکسو هم عالیه صدا و ویژوالشون بی نظیره.

 73. آرمیووووووووووووووون
  عقط دینامیت بقیه اهنگای مسرامونم عالیه ولی فعلا به دینامیت رای بدین رای ها پخش نشه
  ((به اکسو هم هیت ندین،اونا هم با استعدادن و برای فن هاشون بهترینن پس ما حق نداریم بهشون هیت یا توهین کنیم😊😊))

 74. آرمیا تو رو خدا فقطططط به دینامیت رای بدین.
  البته دینامیت انقدر خوبه که امسال پسرامون باهاش نامزد گرمی شدن ولی خب بازم تلاشتون رو بکنین

  • اره دی او با شیومین برگشتن ولی سوهو با چن هنوز توی سربازی ام
   خیلی ممنون تو بهترین آرمی هستی که تا حالا دیدم واقعا کاش همه مثل تو بودن

 75. با اینکه اکسوالی نیستم اما تولد کای رو به همه فن هاش تبریک میگم
  اکسوالی نیستم ولی کای و دی او رو دوست دارم
  دی او از سربازی برگشت یا نه ؟؟؟؟
  سال ۲۰۱۸ رفت یعنی الان باید برگشته باشه دیگه .

  • اره الان هم دی او هم شیومین از سربازی برگشتن . من که فهمیدم دارن برمیگردن لحظه شماری میکردم که زود تر برگردن و اکسو کامبک بده .

   • وااایییی با اینکه آرمیم و اکسو ال نیستم ولی دی او رو خیلی دوس دارم همینطور چانیول رو و واقعا خوشحالم که برگشتن امیدوارم هر چه زودتر اکسو یه کامبک عالییی بده🤗😍

  • ممنونممممم کاشکه همه ی ارمیا مث تو بودن
   من اصن فنوار دوس ندارم

   • اون آرمیای که یه اکسو هیت میدن حتما خودشونم دوست دارن اکسوالا به بی تی اس هیت بدن.
    اکسوال نیستم ولی دوست دارم‌اکسو امسال کامبک بده چون مطمئنم رکورد میزنه.

 76. اکسوالا دیروز تولد کای بود
  کم ترین هدیه ای ک میتونیم بهش بدیم
  رای بدید لطفا

 77. آرمی ها لطفا black swan و life gose on رو ول کنین ( اونا هم عالییییییی هستن ) ولی فعلا دینامیت تو رقابته و عالیییییی تر از اوناس

 78. من مطمئنم خیلی از آرمیها از این نظر سنجی خبر ندارن . دوستام آرمین و اصلا روحشونم خبر نداشت وقتی بهشون گفتم با کله اومدن رای دادن وگرنه شما برین ببینین بی تی اس لشکری رو داره حاضرن جونشون رو براش بدن ، کامنت هایی میزارن که فکر میکنی بی تی اس همه دار و ندارشونه اصلا اشکت در میاد انگار از خودشونم بی تی اس رو بیشتر دوس دارن
  همینجوریش ۹ ملیون از ۴۰۰ ملیون آرمی های کل جهان رو ایرانیا تشکیل میدن
  فعلا که دینامیت جلو ترهه 😄😄😄
  و حتی اگر دینامیت بیشترین رای رو نیاره هیچ چی از ارزش پسرا و آهنگاشون کم نمیشه
  آرمی ها همینجوری ادامه بدید . فایتینگ
  روزای آخر رو بترکونین

 79. تولدت مبارک کیم کای 🎉جذاب ترین و خرسی ترین و کیوت ترین و بهترین و منحرف ترین پسر دنیا امیدوارم هر جا و همیشه بدرخشید💯 ایشالله عروسیت😂

 80. یسسس فایتینگ اکسوالا همینجوری ادامه بدینننن
  تولد جذابترین اوپای دنیا که اهنگ سولوش ترکوند هم مبارک فایتینگ اکسو فایتینگ اکسوال 😎💞💕❤

 81. تولد کینگ کای مبارکککک😍🎊🎉🎁🎈💜
  اهنگشم که اولههه😍👑
  نینی خرس دوست داشتنیمم لیاقتت اول شدنو دارع مبارکششش😍🤤
  البته خدایی دینامیتم خیلی اهنگ قشنگیه ولی Mmmh یچی دیگس اصن😍

 82. آرمی ها چرا غیبتون زدهههههه
  بی تی اس به اندازه یک لشکر آرمی تو ایران داره
  پس کجایین ؟؟؟؟؟؟
  فقططططط به دینامیت رای بدید آرمی های عزیز
  خودتون دیدین که این آهنگ چه کار ها که نکرد
  دنیا رو مثل اسمش ترکوند

 83. ای خدااااااا
  من از آخر سر این نظرسنجی پیر میشم
  آرمی ها کجایییییییییییید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بدوییییییییییین بیاییییییییین دینامیت رو ببرین بالا
  بیاین بهش رای بدید
  به بی تی اس بزرگترین و بهترین بوی بند جهان رای بدیییییییییین
  آرمیییییییییییییی ها
  نشون بدین بی تی اس همیشه اوله و هیچ وقتم جایگاهش رو از دست نمیده چه تو ایران چه هر جا دیگه
  فایتینگ 😘😘😘

 84. تولدت مبارک جذاب ترین پسر دنیا😍
  امیدوارم هیچوقت بزرگ نشی و همیشه با موزیک ویدیو ها و رقص جذابت ذوق زدمون کنی😘
  کای تولدت مبارک…❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.