نظرسنجی مجله تایم
نظرسنجی کی پاپ مجله تایم

نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال ۱۴۰۰ کدام است؟

محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال ۱۴۰۰ کدام است؟

سایت مجله تایم امسال هم به مانند سال گذشته قصد دارد بزرگترین نظرسنجی سال بین گروه های کیپاپ در ایران را برگزار کند. نظرسنجی محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال ۱۴۰۰ اولین نظرسنجی از مجموعه نظرسنجی های سال ۱۴۰۰ مجله تایم خواهد بود.

همانطور که حتما مطلع هستید در خرداد ماه سال ۱۳۹۹ بزرگترین نطرسنجی ایرانی در مورد گروه های کیپاپ توسط وبسایت مجله تایم برگزار شد. این نظرسنجی به یک اهمیت بین کیپاپرهای ایرانی دست پیدا کرد به گونه ای که حتی تا به امروز روزانه در پست مربوط به نظرسنجی سال گذشته بحث و گفتگو صورت میگیرد و فن های مختلف نظرسنجی مجله تایم را یک معیار مهم برای نشان دادن میزان محبوبیت گروه های مختلف در ایران میدانند.

پایان نظرسنجی

تعداد شرکت کنندگان: ۲۸۵۲۴ نفر

1400 kpop 654x1024 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال 1400 کدام است؟
برنده نظرسنجی برترین گروه کی پاپ سال ۱۴۰۰ مجله تایم
رتبهنام گروهتعداد رأی
۱BTS12,128
2EXO11,217
3BlackPink1,524
4TWICE719
5STRAY KIDS616
6GOT7303
7ASTRO239
8SUPER JUNIOR200
9ATEEZ166
10GIRLS GENERATION163
11NCT141
12TXT134
13ENHYPEN100
14دیگر گروه ها۸۹
۱۵ITZY77
16MAMAMOO73
17MONSTA X67
18THE BOYZ66
19G-IDLE51
20SHINEE49
21SF944
22Super M43
23EVERGLOW35
24SEVENTEEN33
25ONEUS33
26IKON29
27AESPA29
28RED VELVET27
29BIGBANG26
30INFINITE18
31AOA14
32BTOB13
33OH MY GIRL11
34GFRIEND10
35LOONA10
36LOVELYZ8
37Brave girls7
38WEEEKLY6
39MOMOLAND6
جدول نتایج پایانی نظرسنجی کی پاپ سال ۱۴۰۰

اهمیت نظرسنجی محبوب ترین گروه کیپاپ

همانطور که در سال گذشته دیدیم، نظرسنجی های وبسایت مجله تایم بزرگترین نظرسنجی های ایرانی در زمینه های مختلف است. کاربرها و کیپاپرهای گروه های مختلف تا یک ساال در مورد نتیجه و جایگاه گروه خود در نظرسنجی مجله تایم صحبت خواهند کرد.

شاید مهم ترین و پر اهمیت ترین فاکتور این نظرسنجی، این باشد که سه گروه برتر این نظرسنجی به نظرسنجی جامع پایان سال مجله تایم راه پیدا خواهند کرد. سه گروهی که به نظرسنجی پایان سال راه پیدا خواهند کرد میتوانند در اسفند ماه، در نظرسنجی پایانی مجله تایم هم رقابت کنند که عکس رتبه اول نظرسنجی پایانی روی جلد سالنامه مجله تایم چاپ خواهد شد.

لینک نظرسنجی محبوب ترین گروه کیپاپ در سال ۱۳۹۹

راه یابی سه گروه برتر به نظرسنجی پایان سال

همچنین نفر برتر نظرسنجی پایانی سال بخش عمده ای از مطالب داخل سالنامه مجله تایم رو به خود اختصاص خواهد داد که می تواند به معرفی بهتر رتبه اول بین تمامی مخاطبان مجله تایم منجر شود.

لینک دانلود فایل pdf سالنامه مجله تایم سال ۱۳۹۹ مجله تایم

در پاراگراف های قبلی اهمیت نظرسنجی مجله تایم در ایران مورد بحث قرار گرفت. در مورد اهمیت بین المللی این نظرسنجی باید گفت که وبسایت مجله تایم در سال گذشته، نتیجه نظرسنجی سال گذشته را در قالب یک کلیپ در یوتیوب YouTube اعلام کرد تا کیپاپرهای سراسر دنیا در مورد فن های ایرانی بیشتر اطلاعات داشته باشند و با قدرت هر فندوم در ایران بیشتر آشنا بشوند. لازم به ذکر است که این کلیپ می تواند قدرت هر فندوم در ایران را به رخ فن های بین المللی بکشاند و حتی شاید با وایرل و ترند شدن کلیپ مربوط به نظرسنجی سال ۱۴۰۰ بتوانیم این کلیپ را به دست گروه های برتر در نظرسنجی برسانیم تا از فن های خود در ایران مطلع بشوند.

کلیپ اعلام نتایج نظرسنجی سال ۱۳۹۹ در یوتیوب

امروزه فن های ایرانی کیپاپ متاسفانه جای مناسبی در ایران و حتی در بین فن های بین المللی ندارند. امید است با تشکیل یک حرکت منسجم، بتوانیم صدای کیپاپرهای ایرانی را به گوش فن های بین المللی و حتی گروه های بزرگ کیپاپ برسانیم که البته میزان مشارکت در این نظرسنجی کنونی اولین گام در این راه خواهد بود.

چرا این نظرسنجی هر سال برگزار می شود؟

همانطور که میدانید تعداد فن های یک گروه سالانه، ماهانه و حتی گاهی روزانه تغیر میکند. گاهی یک گروه با زحمت های زیاد و با کامیک های موفق و فعالیت های مختلف در زمینه های مختلف می تواند فن های جدیدی کسب کند. البته گاهی هم حتی با یک خبر جدید و یک رسوایی جدید تعداد فن های یک گروه ممکن است در یک شب ریزش فراوان داشته باشد.

پس می توان نتیجه گرفت که در طول یک سال تعداد فن های هر گروه می تواند تغیر داشته باشد. به همین دلیل مجموعه نظرسنجی های وبسایت مجله تایم هر ساله برگزار می شود.

چگونه به گروه محبوب خود کمک کنیم؟

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن این نظرسنجی در شبکه های اجتماعی خود، دوستان و هم فندومی های خود را به شرکت در این نظرسنجی دعوت کنید تا رای های گروه محبوب خود را افزایش دهید. شاید تصور شود که این نظرسنجی های ایرانی خیلی تاثیری در کار گروه های محبوب شما ندارند، ولی این یک تصور کاملا اشتباه است و ما در سال گذشته به وضوح دیدیم که بعد از برگزاری نظرسنجی سال گذشته، چگونه نتایج نظرسنجی در بازدید بیوگرافی گروه های برتر در نظرسنجی تاثیر داشت به صورتی که خیلی از کیپاپرهایی که کمتر با گروه های مختلف آشنا هستند و حتی خیلی از کاربرهای بخش های غیر کره ای وبسایت مجله تایم با دیدن این نظرسنجی راغب شدند که گروه های برتر را بیشتر بشناسند و بیوگرافی گروه های برتر را در وبسایت مجله تایم مطالعه کنند. به شخصه تا به حال پیام ها و کامنت های بسیار زیادی را تا به امروز دریافت کرده ایم که خیلی ها به واسطه وبسایت ما کیپاپر شده اند و امروزه فن گروه های مختلف هستند.

پس با اشتراک گذاری این نظرسنجی و حمایت از گروه محبوب خود می توانید به بزرگتر شدن فندوم خود کمک کنید. برای به اشتراک گذاری این نظرسنجی می توانید به پیج اینستاگرام کره ای ما بپیوندید و محتواهای مربوط به نظرسنجی را از این پیج به دوستان خود به اشتراک گذاری کنید.

در کامنت ها چه می گذرد ؟

متاسفانه خیلی از فن ها تصور می کنند که با هیت دادن به گروه های دیگر و یا تخریب گروه های دیگر می توانند به گروه یا فندوم خود کمک کنند که اتفاقا این کار نتیجه برعکس خواهد داشت و باعث می شود خیلی از افراد از گروه شما متنفر شوند. پس لطفا در کامنت ها به گروه های دیگر و بقیه کاربرها احترام بگذاریم. در کامنت ها از خوبی ها و نقاط قوت گروه خود بگویید و داستان اینکه چگونه فن این گروه شده اید را برای بقیه تعریف کنید تا بقیه هم تشویق بشوند تا گروه مربوط به شما را بیشتر بشناسند. می توانید از قدرت وکال اعضای گروهتان تعریف کنید یا از توانایی های اجرایی اعضا یا رپ کردن اعضا حرف بزنید و کامنت کنید. از سختی هایی که اعضای گروه کشیده اند بگویید یا حتی از کیوت بودن عضو مورد علاقه خود بگویید و به دیگر کاربرها دلیلی بدهید که چرا باید گروه محبوب شما را دوست داشته باشند؟ اگر بتوانید موفق به جلب نظر دیگر کاربرها بشوید این کاربرها می توانند از طریق بیوگرافی های وبسایت مجله تایم یک آشنایی اولیه در مورد گروه محبوب شما کسب کنند و خودشان تصمیم بگیرند که می خواهند فن این گروه بشوند یا نه.

این نظرسنجی در تاریخ ۲ اسفند ماه ۱۴۰۰ آغاز شده و تا چهار شنبه ۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۰ رأس ساعت ۲۴ ادامه دارد ” بیشترین سیستم های امنیتی برای جلوگیری از غیر واقعی بودن آراء بر روی این صفحه نصب و هر آی پی فقط می تواند یک رای ثبت نماید. ” مجله تایم مهم ترین سایت نظرسنجی ایران از صحت این نظرسنجی پشتیبانی می کند.

لینک تمامی بیوگرافی های گروه های پسر کیپاپ در وبسایت مجله تایم

لینک تمامی بیوگرافی های گروه های دختر کیپاپ در وبسایت مجله تایم

قوانین نظرسنجی:

هر اینترنت و موبایل یا دسکتاپ یکتا ، فقط یک رأی می توانند ثبت نمایند. (در واقع چند موبایل متصل به یک اینترنت فقط یک رأی قابل ثبت دارند.) (هر مرورگر فقط یک رأی قابل ثبت دارد.) بالاترین سیستم امنیتی برای جلوگیری از غیرواقعی شدن نتایج بر روی این نظرخواهی نصب شده است .

برای بالا رفتن امنیت نظرسنجی ، سیستم ثبت رأی با الگوی captcha google امکان پذیر است. که برای اعتماد بیشتر مخاطبان ساخته شده و امنیت آن نیز با security گوگل می باشد. که در برخی زمان ها فعال شده و وارد نمودن اسم و ایمیل نیز در این نظرسنجی الزامی می گردد و در پایین و بعد از انتخاب گزینه مورد نظر و وارد نمودن captcha و name و email ، حتما گزینه ارسال را بزنید.

(دلیل طولانی بودن زمان نظرسنجی انتخاب محبوب ترین گروه کی پاپ سال ۱۴۰۰ ایران، این مساله هست که باید تمام پیج ها و صفحات اینستاگرام و کانال های طرفدار خوانندگان، مخاطبان خود را با خبر کنند تا نتیجه روز به روز واقعی تر شود ، طبیعی است که یک پیج یا کانال طرفدار یک گروه می تواند نتیجه را با رای به گروه محبوب خود ، تغییر دهد ، که این اتفاق بار ها در طول این مدت پدید می آید.)

قانون جدید نظرسنجی های سال ۱۴۰۰: در صورت عبور تعداد مجموع آراء از ۲۰۰ هزار نفر، آن نظرسنجی به دلیل استقبال گسترده مخاطبان، تا پنج روز تمدید می گردد. توجه شود که شرط آن ثبت رأی ۲۰۰ هزار نفر خواهد بود.

این نظرسنجی را با طرفداران گروه محبوب خود به اشتراک بگذارید.

نظرسنجی:

محبوب ترین گروه کی پاپ ؟

بنر پست جهت به اشتراک گذاشتن این نظرسنجی در شبکه های اجتماعی:

nazar 3 1400 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال 1400 کدام است؟
نظرسنجی کی پاپ مجله تایم

بنر استوری اینستاگرام جهت به اشتراک گذاشتن این نظرسنجی در شبکه های اجتماعی:

nazar story 3 1400 576x1024 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال 1400 کدام است؟

402 نظر

 1. انقد بهم هیت ندید فنوار راه نندازین و البته از همه کیپاپرایی که تبریک گفتن مخصوصا اکسوالا مممنونم💜😍در ضمن اونایی که فنوار راه میندازن کیپاپر نیستن منظورم فقط اکسوالا و بلینکا و…… نیست حتی آرمی هایی که هیت میدن.هیت ندین فنوار هم راه نندازین همه گروه ها خوبن و روابط خوبی هم دارن اگر هم جایی به بی تی اس توهین شد فحش ندین آرمی ها و با منطق جواب بدین.

 2. ودف چرا میپرسم به هم اروم باشید

 3. بی تی اس💕😘
  فداشون بشم چشم حسود کوررررررررر😍
  به اکسوالای *** بگم کع😒
  دفع قبل اکسوتون برنده شدن حالا جوگیر شدین؟
  دیدین بی تی اس رتبه اول شد؟ 😏
  دیدین طرفداراشون ۲ اتیشن؟ 💕
  حالا بهتون ثابت شد اکسو یه گروه **؟
  ارمی فوراور💜🤟

  • دوست عزیز ی سوال تو از بی تی اس فقط هیت دادن ب گروه های دیگ و فوش دادن یاد گرفتی پس گروهت ک انقد واسش فداش میشی چی بهت یاد میده واقن واسه بعضی هاتون متاسفم اسم کسایی متل تورو باید گذاشت آرمی هیت
   همش میون بی تی اس بی تی اس چی بهت یاد میدن بی تی اس فوش و هیت فقط وای چ گروه خفنی🙄😒

  • ارمی این حرفو نزن
   نباید ب بقیه فندوما هیت بدیم

  • تو آرمیی نیستی

  • آرمی هیت نده به اکسو اونم جزوی از کیپاپه اکسوالای عزیز همونطور که شما تو فندومتون از این جور آدما دارید فندوم آرمی هم همچین آدمایی داره لطفا ناراحت نشید من ازتون معذرت میخوام اکسوالا جای این آرمی

 4. بی تی اس بهترینه همه گروهای کیپاپ هم عالی هستن بی تی اس و کیپاپ ادم های زیادی رو از مرگ نجات دادن با افتخار ارمی هستم و هیت نمیدم

  • آرمی-بی تی اس-کیپاپ

   واقعا بیشترین فندومی که دارن هیت می دن آرمی و اکسوال و بیلینک ها هستن من خودم آرمی هستم و به هیچ فندومی هیت نمیدم
   کسانی که دارن به فندوم های دیگه ای هیت می دن از گروهشون طرفداری نمی کنن بلکه گروه خودش ناراحت میشه
   و از نظر من همه گروه های کیپاپ عالی هستن

 5. فقط BTS عشقه خداکنه بیاین ایران کنسرت بزارن قربونشون بشم💙🙂

 6. سلام🖑
  در واقع الان خیلی خوشحالم که گروه مورد علاقه‌ام بی‌تی‌اس تونست توی ایران محبوب ترین گروه کیپاپ بشه😙😍
  من برای تمام گروه های کیپاپ عزیزم آرزوی موفقیت میکنم😙😙😙
  واینکه دوستان آرمی و اکسوال عزیزم لطفاً باهم مهربون باشید و سعی کنید به جای هیت دادن و (مثلاً😐)تخریب کردن بقیه ی گروه ها بهتر رفتار کنید😏
  همه ی طرفدار های واقعی (به خصوص) میدونن این دو گروه میدونن که پسرا چقد باهم دوست هستن😉😊
  پس اینکارتون غیر از وقت هدر دادن و اذیت کردن پسر ها هیچ نتیجه ی دیگه‌ای نداره🙂
  من واقعاً برای (مثلاً) فن هایی که هیت میدن متاسفم😖😖

  فایتینگ😙😚

 7. یکی ک دینش اکسو و کیپاپه🙃❤️

  تبریک به همه آرمی ها مبارکتون باشه😍
  ایشالا که موفقیت های بزرگتر😘💜
  اصلن ایکاش اکسو و بی تی اس باهم موزیک ویدئو بدن رکورد های اونو جشن بگیریم😂😍
  واقن خیلی واسه آرمی ها خوشحالم لطفن کسای دیگه هم ک میخوان کامنت بزارن چیز بدی نگن ایدلامون گناه دارن اونام آدمن حقشون این همه هیت نیست🙃💔

  • آره من فن بی تی اس هستم ولی آهنگ های اکسو هم گوش می دم
   امید وارم یک موزیک ویدئو بدن😍😍😍

  • سلام به همه ی کیپاپر های عزیزم😚😚
   تبریک به گروه بی تی اس و آرمی ها و البته آرزوی موفقیت برای همه ی گروه های کیپاپ😍😙
   آکسوال ها و آرمی های عزیزم امیدوارم یه روزی به این واقعیت برسید که همه ی گروه های کیپاپ (چه دخترانه و چه پسرانه) با هم دوست هستن و نتیجه هیت دادن ها و کینه‌جویی های شما از همدیگه فقط باعث خجالت و ناراحتیه گروه ها میشه😐😐
   لطفاً برای یک بار هم که شده دست از مقایسه کردن گرو ها باهم بردارید(مخصوصاااً آرمی ها و اکسوال ها)😐😐

   فایتینگ💜

  • ممنون همچنین درخشیدن بیشتر اکسو

 8. اخجوننن بی تی اس محبوب ترین شدددددددددددددددددددددددایوللللللللللللللللللل

 9. سلام به همه کیپاپر های عزیز میدونید خیلی از کسایی که اینجا دارن از گروه خودشون حمایت میکنن و به بقیه فوش میدن هیترن🙃
  فقط میخان نفرت بین فندوما رو زیاد کنن و همدلیمونو از بین ببرن😕
  حتا اگر هم فن باشن شما نباید چیزی بگین چون باز دارین به هیتر ها نقطه ضعف میدین😐
  اصلن مگه ی نفر چیزی بگه واقعن همونن شما دارین با اینکارا تون فقط پسرا یا دخترامونو اذیت میکنین😟
  بسه دیگه خسته نشدید از اشکای ایدلا از عذاب هاشون از هست های بی جا خودکشی جوونا وقتی دارین به یه گروه دیگه فوش میدین یا بد میگین حتا اگه خودتونم کیپاپر باشین ی نوع هیتر ب حساب میاین لطفا تمومش کنید ایدلا مون گناه دارن و هیچ کاری نکردن ک ما اینطوری بهشون حرف می‌زنیم اوناهم انسانن حس دارن درک کنید😟❤️

 10. شماها بعضیاتون واقعا باعث تاسفین…. اول با شمام اکسوالا بعدم شما آرمیا فک میکنین پسرا خوشحال میشن که شماها دارین دعوا میفتین نه دوستان نمیشن تازه کلی هم خجالت میکشن که همچین فنایی دارن که باعث خجالتشونن…… شما اکسوالا هم فندومیای عزیزم ما واسه دعوا کردن و فحش دادن وارد فندوم نشدیم یادتون باشه که لی چی گفت….. و شما آرمیای عزیز گروهتون و پسراتون براتون عزیزن؟ مطمئن باشین گروه و پسرای قشنگمون واسه ماهم مهم و عزیزن و شمام نباید فحش بدین پسراتون همچین فنایی نمیخوان بخدا نمیخوان ما حق داریم که ناراحت شیم و گارد بگیریم ولی نه شما حق فحش دادن دارین نه هم فندومیای خودم این شخصیت و ادب خودتونو نشون میده بیاین سعی کنیم سرمون تو فندوم خودمون باشه ….تو فندومای دیگه سرک نکشیم با هر دوتا فندومم ….. کاش یکمی بشینین فکر کنین و درک کنین عاجزانه ازتون میخوام دیگه فنوار راه نندازین

 11. جمع کنید این مسخره بازیهاتونو میخاید ب کجا برسید با این حمایت‌ها ینی اصن چ فایده دارن نصف کامنتا هیترن فن فیکن چرا نمیفهمین حالا قبول اکسو از بی تی اس بهتره یا بی تی اس از اکسو بهتره که چیی میخاید با این دعوا ها به کجا برسید وردارین برین فن گرلیتونو کنید دارین با این کارا ایدلامونو ضعیف نشون میدید جمع کنید ابرومونو بردید اینطور ک فوش میدید همون نقطه ضعف دادن به هیتر هاست اصن با این حرفاتون خودتون هم یه پا هیترید دیگه خسته نشدید کیپاپ یه خوانوادس ما باید با هم باشیم تا کیپاپو برسونیم ب اوج بعد ی مشت عادم خنگ«منظورم بعضیاس» اینطوری میان حرف میزنن حالا ی نفر ***** فوش داد تو چرا اینطوری میکنی برای مثال یکی بگه اکسو بده مگه واقن بده ک اینطوری **** حالا مگه با حرف اون چیزی تغییر می‌کنه تروخدا دیگه بسه خسته نشدید از این ب بعد هرکی فوش داد یا چیزی گف از ما نیس بره قاطی هیترا😡

 12. سلام ببخشید راسته که میگن بچه ی خواهر جیهوپ سقط شده

 13. نميخوام بي احترامي كنم يا اينكه مثلا هيت بدم چون خودم مولتيم .. ولي خب بيادبي نباشه ديگه بي تي اس داره شورش در مياد. ميدونم فندوم خيلي بزرگه و آرمي ها هم به پسرا افتخار ميكنن كه انقدر بزرگ شدن ولي خب فكر نميكنيد يكم بيش از حد دارين شورشو در ميارين واقعا؟ و اينكه لطفا هيت برداشتش نكنيد من به بنگتن كاري ندارم روي صحبتم با فندومه و اصلا قصد ندارم هيت بدم.

  • ارمی/کیپاپ دوست:)

   خب نگا توهم فن یک خواننده باشی بهش افتخار میکنی یا اصلا وقتی ت هیچکسیو نداری ایدلت رو داری و وقنی اهنگاشو گوش میکنی باعث ارامشت میشه بی تی اس هم همینطوره دیگ حالا زیادی طرفدار دارن حتما سطح دوست داشتنشون بالاست (اصلا منظور بدی و خاصی ندارم)

   • ارمی جوش نیار کار ما ارمیا بی احترامی نیست:)

   • ساکت باش بشین سر جات
    رابطه اکسو ال ها و آرمی ها خوبه ولی آرمی فیک ها و اکسوال فیک هایی مثل شما خرابش میکنند
    و با متنفر بودن تو از بی ای اس چیزی از محبوبیت جهانی بی تی اس کم نمیشه .
    اکسو هم محبوبیت جهانی داره هدفت از گفتن این حرف چیه مثلا . مسخره اکسو ال ها به چرت و پرت های توی فن فیک نیاز ندارن

  • خب چه عیبیه ما ارمی هستیم و رای می دیم فک کن تو بلینکی بت بگیم به بلک پینک رای نده قصدت هیته هیته هیته

  • خوبه خودت میدونی فندوم بی تی اس بزرگه و میتونه هزار تا ارمی بیاد فحشت بده جم کن بچ این مسخره بازیا رو😐

  • نخیر اصنم اینطور نیست حالا خوبه با ادبی

 14. ارمیییییییییی

  همه ی اکسو ال ها سوسک شدن بعد میان میگن ما کین کی پاپیم شما شاهزاده اید نصل شما با بی تی اس فرق داره بی تی اس شده سفیر بین الملی کره است پس دیگه نیاد با یه معروفیت قدیمیتون ندارید جلو چشم ما چون میترسم ار بین برید
  بی تی اس و بلک پینک رو نمیشه با گروه هایی مثل اکسو توایس مقایسه کرد چون بی تی اس بزرگ ترین بوی بند و بزرگ ترین فندوم جهانه و بلک پینگ هم بزرگ ترین گر بند پس نتیجه میگیریم اکسو هیچ وقت به پای بی تی اس و بلک پینک نمیرسه شما برید رای گیری های جهانی رو بخوانید میفهمید کی رییسه و کی بازنده دیگه حرف زیادی نباشه
  بردیم چشمتون دراد من این جور دعوا ها رو دوست ندارم ولی اکسو ال ها آدم رو مجبور میکنن چون خیلییی حسودن ما هم نمیتونیم هی چی نگیمممم

  • میخوای تو زر نزن اگه بخوایم از افتخارات اکسو بگیم وقت نمیکنی بخونیشون پس بهتره احترام تو حفظ کنی همین الان رکورد بیشترین برد تو ماما دست اکسوئه و بی تی اس هم گروه معروف و خوبیه من مثل تو بی احترامی نمیکنم و معتقدم دوتاشون عالین و دیگه بحث هم نمیکنم.
   اکسوال فور اور👑

   • خب ببین ماهم اگه بخوایم از افتخارات بی تی اس بگیم وقت نمیکنی بخونی همون گرمی واسه همه ی جایزه های اکسو بسه من نمیخوام هیت بدم و بنظرم اکسو هم عالیه

  • میخوای تو زر نزن اگه بخوایم از افتخارات اکسو بگیم وقت نمیکنی بخونیشون پس بهتره احترام تو حفظ کنی همین الان رکورد بیشترین برد تو ماما دست اکسوئه و بی تی اس هم گروه معروف و خوبیه من مثل تو بی احترامی نمیکنم و معتقدم دوتاشون عالین و دیگه بحث هم نمیکنم.
   اکسوال فور اور👑

  • ببین اکسو وبی تی اس هر دو خوبن من مثل تو توهین نمیکنم اگر بخوام از افتخارات اکسو بگم که وقت نمیکنی بخونیشون همین الانشم بیشترین برد تو جشنواره ماما برا اکسوئه و اینکه با این حرفا فقط به گروهی که طرفدارشی بدتر توهین میکنی من یه اکسوالم تا ابدو دیگه هم بحث نمیکنم فقط برات متاسفم 😂😂😂
   اکسو👑

  • به نظر من توهین نکنی و فحش دی بهتره شاید یه سری ارمی و اکسوال احمق میاد فحش میدن و فنوار راه میندازن ولی ما که نباید بیاییم مثل اونا بیشعور بازی در بیاریم امیدوارم ارمی ها و اکسوال ها یه سریشون که فحش میدم شعور درت کنن و راین کارو نکنن

  • ارمی های واقعی هیچ وقت به گروه های دیگه توهین نمیکنن لطفا به توایس توهین نکن توایس خودش گروه خیلی عالی هستش تو یه جوری حرف میزنی انگار بی تی اس رو برای بهترین بوی بند جهانش میخواییشش بعد چون بی تی اس بزگترین بوی بند جهان اکسو توایس رو مسخره میکنی اره اونا بهترین بوی بند جهانن ولی به گروه های دیگه توهین نکن توایسم جزعی از بهترین گروه های کیپاپ من عاشق همه گروه ها هستم مخصوصا بلک پینک و خیلی خوشحالم بزگترین گرل بند جهان و توایسم خیلی خوشحاله من وانسم و به بلک پینکم افتخار میکنم بزگترین گرل بند جهان

   • دقیقا
    هر آرمی یا اکسوال یا هرکس دیگه ای به گروهای همدیگه توهین کنن
    همون بهتر که برن بز بچرونن…
    من خودم هم آرمیم هم اکسوال هم انسیتیزن هم استی ولی بقیه گروهارم دوس دارم و بعضی آرمیا و اکسوالا شورشو دراوردن
    با این کاراتون دارین کیپاپ رو به گند میکشین تو ایران….

  • ببین چرا به توایس و اکسو توهین میکنی توایسم (جزعی از بهترین گروه های کیپاپ اکسو هم خیلیییییی عالیهههه تو ارمی نما هستی چون ارمی های واقعی هیچ وقت توهین نمیکنن یه جوری صحبت نکن انگار بی تی اس رو برای بهترین بوی بند جهان میخواییش توایسم گروه خیلی عالی هستش و تو گرل ند ها هم خیلی محبوب بلک پینک بزگترین گرل بند جهان همه هم افتخار می‌کنیم ولی اینجوری صحبت نکن که انگار گرده های دیگه جزعی از کیپاپ نیستن همه ی وانس ها و توایس به بلک پینک افتخار میکنن توایسم (توی محبوب ترین گرل بندا هست

  • لطفا توهین نکن ارمی های واقعی هیچ وقت توهین نمیکنن درسته بی تی اس و بلک بزگترین گرل بند جهان و بهترین بوی بند جهان دلیل نمیشه به بقیه گروه ها توهین کنی اونا هم جزعی از کیپاپن اونا هم یکی از بهترین های کیپاپن لطفا جوری صحبت نکن که بی تی اس رو برای بهترین بوی بند میخواییش ما به همه گروه ها افتخار می‌کنیم و توایس و اکسو که میگی قابل مقایسه نیستن جزعی از بهترین های کیپاپن و توایس توی محبوب ترین گرل بند هاست و طرفدار های زیاد خودشو داره

  • همه جا نوشته توایس دومین گرل بند محبوب جهان اکسو هم که خیلی عالیهههه واقعا خیلی بده توهین میکنی ارمی های واقعی خیلی مهربونن عالی هستین اکسول ها و ارمی ها و وانس ها بلینک ها کلا (همه ی کیپاپ عالیه)

  • همه جا نوشته توایس دومین گرل بند محبوب جهان اکسو هم خیلی عالیهههههههههه ارمی های واقعی خیلی مهربونن و هیچ وقت توهین نمیکنن لطفا یه جوری حرف نزن که انگار بی تی اس رو برای بهترین بوی بند جهانش میخواییش توایس درومین گرل بند محبوب جهان اکسوووو هم عالیه همه عالی هستن بلینک ها وانس ها ارمی ها اکسول ها (همه ی کیپاپ عالیه)

  • من آرمیم و با حرفت کاملن مخالفم
   همه ی گروها خوبن
   حالا سلیقه ها متفاوت ن
   این که تو یه گروه رو دوست داری دلیل بر بد بودن گروه دیگه ای نیست
   لطفن به گروهای دیگه توهین نکن عزیزم
   من از اکسوالای عزیز معذرت می خوام 💜

  • داداش به فندومشون توهین نکن هر کش فندومش رو دوس داره و روش حساسه

  • اره راست میگی گروهی که نصف اعضاش سربازی ان کمپانی هم ازشون حمایت نکنه و پروموت شون نکنه ۳ عصوش رفته باشن و یه عضو دور از کره باشه و برايه برنده نشدنشون کله کیپاپ حتی آرمی ها به رقیبش رای بدن ولی بازم اکسو برنده بشه و بازم برایه برنده نشدنشون قوانین ۲۰ ساله ی یه مسابقه رو تعییر بدن رو نباید با امثال بی تی اس و بلک پینک مقایسه کرد😏

  • ارمی نمخام فش بدم ولی دهنتو ببند این چه حرفیه میزنی خجالت سرت نمیشه
   اگه بخای اینطوری حرف بزنی بهتره بری قاطی هیترا😐💔

  • آرمی خجالت بکش من خودم آرمیم و اصلا به خودم اجازه‌نمیدم به گروه دیگه ای هیت بدم در ضمن کیپاپرا همه آرمیا اینطور نیستن خیلی آرمی ها هم هستن که هیت نمیدن به گروه های دیگه

 15. پارک جنی(آرمی)

  یه سوال
  رای ها چرا از پارسال کمتره/:؟

 16. آرمیا و اکسوال بیشعور نباشید!
  بابا اصن جفتشون خوبن(هم کارشون هم رابطشون!)
  الکی الکی اومدن زیر اسم فندومام فنوار راه انداختن😐
  باوو ودف؟واقن ودف؟؟؟
  چتونهههه؟
  اکسوالی؟باشه
  آرمیی؟باشه
  ولی حق نداری
  حق نداری به گروه های دیه هیت بدی!
  من خدم اکسوالم به شدتم اکسوالم اما از دیدن کامنتای بعضی از اکسوال خجالت میکشم!نکنین این کارو!
  همینطور شما آرمیا!
  بیاین دست از توهین و تحقیر و هیت دادن بردارین!
  بفهمین!احمق نباشین!
  مگه بایستونو ندوس؟!
  اگه دوست به خاطر بایستون که شده شما فنوار و ادامه ندین!
  تاماااام!

 17. بابا بیخیال شین

  هی من جایزه بردم تو جایزه بردی و فلان بیخیال عامو حال دارید

  اینقدر نیاید بگید من اینقدر بردم تو بردی

  والا خود بی تی اس و اکسو نمیام بگن ما اینقدر بردم تو اونقدر بردی

  الانم دیگع بحث رو کوتاه کنید

  اونایی که میاید فنوار راه مبندازید

  مگه مرض دارید اخه

  اهههههههههههههههه

  یه مدتی اروم بودن باز به هم پرید

  خود بی تی اس و اکسو اینقدر احمیت نمیده اینا احمیت میدن

 18. خب خیلی خوشحالم که بی تی اس برنده این مسابقه هم شد، خب این مسابقه برای آرمی ها چیز مهمی نبود ما رکورد سریع ترین ام وی یوتیوب رو زدیم😎😻😻سایت مجله تایم مهم ترین و مشهور ترین سایت نظرسنجی هست که توی ایران درمورد کیپاپ نظرسنجی میکنه، کامنتارو که میخوندم کی از آرمیا گفته بود کار ما از کیپاپ گذشته، و همه در جواب گفته بودن که واااای بی تی اس تو کیپاپ نیست و فلان و بهمان😐، باید بگم که یه ذره، یههه ذره اگر به عقلتون فشار بیارید منظور آرمی گلمون رو متوجه میشید، یعنی بی تی اس که توی مسابقات کیپاپ بی برو برگرد اوله و نابروانه، پس مسابقات کیپاپو بزارین کنار، به غیر از مسابقات کیپاپ(که برا ما آرمیا زیادی خز شده😎😂) بی تی اس مسابقات بیلبورد و مسابقات در سطح جهان هم ترکونده، و این یعنی اینکه بی تی اس محبوب ترین و بهترین بند در سطح جهانه، واقعیتی که خیلی از فندوما و خیلی از مردم و فنوار ها نمیخوان قبولش کنن،(((البته که هر گروهی خوبی های خودشو داره، ولی اگر بخوایم از لحاظ رقابتی بگیم قطعا بی تی اس با رکورد های زیادی نامبروان در همه حوزه های آرتیستی هست، یه نمونش اینکه بی تی اس تنها آرتیست بعد از دوازده سال بوده که تونسته رکورد مایکل جکسون رو بزنه، و این یعنی کینگ پاپ جهان، آرمی های عزیزم خودتون خیلی از رکورد های فراموش نشدنی رو میدونین پس نیازی به توضیح نمیبینم،آرمی ها جواب کامنت های فنوار و هیت رو ندین چون ما ارزشمون ازشون بیشتره، و اینکه خیلی از اکسوال ها گفتن که این که مسابقه مهمی نیست اصلا مهم نیست و اینا، اوکی باید وقتی که توی کامنت ها خواهش میکردین اکسوال ها رای بدن، رو میدیدین. و اوکی این مسابقه مهم نیست، محض اطلاعتون توی مسابقه بهترین دنسر و مکنه و… سال ۲۰۲۱ برین ببینین که اعضای اکسو حتی رتبه ۳ رو هم ندارن.
  اینو برای اون دسته از اکسوال هایی گفتم که به بی تی اس هیت میدادن و فنوار راه مینداختن، پس اون اکسوال هایی که اینکارو نکردن نباید ناراحت بشن چون منظورم با اونا نیست💛💜💜

  • خواهشا بس کن فنوار راه ننداز

  • دهنتو ببند!!!😠 اکسوال، اکسواله و فرقی نداره که داری به کدوم دسته میگی! تو که از جوایز و افتخارات اکسو خبر نداری چرا میای اینجا زر مفت می زنی؟؟؟😈 الان داری مثلا جوایز و افتخارات اون بی تی اس *** رو میگی و به رخ ما اکسوال‌ها می کشی؟؟؟ ما اکسوال‌ها خودمون می دونیم که اکسو چقدر خوبه و یکی از بهترین گروه کیپاپه. (دومین گروه محبوب کیپاپ و سومین بوی‌بند جهان.)😘 این پیام رو هم دارم به اون دسته از آرمی‌ها میگم که خیلی ب**** هستن و میان به اکسو و اکسوال‌ها فحش میدن که یکی از اونا، تویی!!!😏

   • 😂😂😂😂😂😂😂

   • خودتو نکشی 😂😂😂باش بابا اکسو خوب بی تی اس بد ولی شما ها به پای بی تی اس هم نمیرسین حالا هرچقدر می خواین از اکسوتون تعریف کنید ببینم به جایی می رسین😏
    بعدشم تو و با اون اکسوال ها زر مفت می زنی

   • آروم باش بچ‌ چرا وقتی رابطه اکسو بی تی اس عکیه ط ***
    بعدشم اکسو‌ گروهیه‌ که همه میدونن خوبه ولی ب هر حال ب بی تی اس نمیرسه اره😹

   • عزیز دلم همه میدونن ک اکسو کینگ پاپه و خیلی خوبن اما بی تی اس هم خیلیی خوبه درسته قیافشون در نگاه اول از اکسو زشت تر باشه اما اصلن اینطور نیست اونا قیافه خیلی خوبی دارن و همینطور صدا استعدادو مخصوصا قلب خیلی پاکی یادت باشه ب خاطر فن ها ب گروها چیزی نگو اگ میخای ب بعضی آرمی ها ک فوش میدن حرف بزن اما کاری با گروه نداشته باش چون اونا هم ادمن دل دارن تا کی میخایم اینطور ادامه بدیم من ب شخصه اکسوالم و اکسو دینمه و از همه چیز تو این دنیا برام با ارزش تره اما هرگز ب خدم اجازه نمیدم ب گروهی مخصوصا بی تی اس بلک پینک حرف بزنم هیچکدوم از آدمای اینجا سختی های اونارو نکشیده شما خودتون رابطه دوستانه اونارو دیدین چرا اینطور میکنین کیپاپرا باید پشت هم باشن تا هیترا رو از بین ببرند و کیپاپو بکشن بالا هرکس ک تو این کامنتا ب گروهی فوش داد ینی کیپاپر واقعی نیست

   • ببخشید ولی فکر کنم شما حالت خوب نیست اکسوال عزیز😏😏😏😏

   • *****
    تتخسیر خودته دهنمو باز کردی

  • چرا بحث کنیم میتونی کل کامنتارو بخونی ک آرمی ها دارن ن تنها ب اکسو بلکه ب تمام گروه ها فوش میدن و اکسوال ها هم دارن خودشون رو جر میدن ک بگن فوش ندید البته آرمی اا ن تنها با گروه های کیپاپ بلکه با افراد دیگه هم جنگ دارن تازه شما باید از اکسوالاتشکر کنید چون وقتی تو گروه ها هیترا فوش میدادن اکسوالا ازتون حمایت کردن(اگ اینجور چیزا رو تو کانالا ندیدی میتونی سرچ کنی) یا تو چن تا نظرسنجی یا سر قضیه مهراد هیدن یا تتلو بگذریم شما ک میگی محبوب ترین بی تی اس عه قبول پس چرا کوک ک پر طرفدار ترینه فالوراش ۷ میلیون عه اما تو اکسو شیومن ک کم طرفدار ترینه ۷/۵ چانیول هم ۲۳ میلیونو خورده ک پرطرفدار ترینه(بین کل ایدلای مرد) من ب شخصه عاشققققققققق بی تی اسم و خیلیییییییییییی جاها ازش حمایت کردم اما بعضی کامنتا اینجا باعث میشه علاقم کمتر شه البته ن تنها من خیلیییییییییییی ها شما آرمی ها فقد ی گرمی و بیلبورد دارین ک اون بیلبورد برا هالیوودی ها خیلییییییییییییییییییییییی بی ارزش عه در ضمن برای بار ۲۸۷۳۹۰۲۶۸۰۳۷۳۳۰۲۷۰۰۷۲۹۲۸۲۲۷ اکسو بیلبورد دعوت شد اما ب خاطر قضیه ماما ۲۰۱۷ کمپانی نذاش الان اکسو هر کدوم از اعضاش پررر افتخارن من دیگه دستام درد گرفت تویی ک انقد زبون داری برو یکم تحقیق کن البته اگ بیماری نداری عاخه انقد زیادن خطر شک یا سکته هصص❤️❤️❤️
   #king_exo

   • اولا لطفاً این نوع آرمی ها رو جدی نگیرید توی هر فندومی چه آرمی و چه اکسو ال یه سری فن فیک هست .
    بعضی از اکسو ال ها که لیاقت اکسو ال بودن ندارن به بی تی اس هیت میدن بعضی از این آرمی فیک ها هم همین کار رو میکنن .
    دومن بی تی اس بی نهایت مشهور اکسو هم همینطور و همون‌طور که الان داری میگی اکسو شاید تو فالوور محبوب تر باشه و بی تی اس تو یه چیز دیگه بی تی اس رکورد هایی داره که اگه من بخوام بگم تا صبح طول می‌کشه اکسو هم همینطور پس مقایسه دو گروه مسخره ست .
    آرمی ها واقعا اینطور نیستن و این نوع آرمی ها رو لطفاً آرمی حساب نکنید

  • خب راستش درست گفتن كه بي تي اس جزوي از كيپاپ نيست ، الان ديگه دارن جزوي از هاليوود ميشن و از كيپاپ سه چهار مرحله بالا ترن. و اينكه لطفا فكر نكن خيلي شاخي چون اگه توي گوگل سرچ كني و از همه بپرسي همه بي برو برگشت ميگن فندوم آرمي از نظر رفتار بدترين فندوم جهانه. حالا برو خودتو جمع كن و كمتر واسه اكسوالا و بقيه فندوم ها شاخ بازي در بيار ، اينكه ميليون ميليون استريم ميخوره ام ويا بخاطر اينه كه تعداتون زياده وگرنه هيولا هاي استريم زني بلينكان ( خودم بلينك نيستم ، اكسوالم نيستم ).

  • واقعا متاسفم .
   منم آرمی هستم و قطعا هر آرمی به بی تی اس افتخار میکنه ولی این فرق داره تو داری به اکسو و اکسو ال ها بی احترامی میکنی ، بعدش هم بی تی اس و آرمی ها نیاز نداره که شما ها به این شکل بخواید فنوار راه بندازید ‌‌ .
   قطعاً توی هر فندومی یه سری فن فیک هم هست که با این کار ها میخواند مثلا از گروه شون تعریف یا دفاع کنند ولی ظاهر فندوم رو بد میکنن . لطفاً به این نوع آرمی ها توجه نکنید ما آرمی ها اصلا به هیچ گروهی هیت نمی‌دیم

 19. خوب شد BTS برد
  BTS لایق بهتریناس
  بعد چرا شما ها دعوا می کنید این نظر سنجی که جهانی نیست فقط میخاهیم
  محبوب ترین گروه کیپاپ بدونیم قرار نیست اتفاق دیگه ایی بیوفته

 20. سلام

  ببخشید کسی دختری به ساغر میشناسه من فامیلیشون رو نمیدونم

  فیک اسمات مینویسه از بی تی اس

  یه چند نمونه از فیک هاشو میگم اگر کسی میشناسه ادرس شاد یا شمارش رو بفرسته بی زحمت

  خون شیرین /پسر شیطان/ جهت مخالف/خشبختی نزدیکه و…

  ممنون میشم اگر کسی میشناسه جواب

 21. Army , moa , midzy , engine , aroha

  من نمیدونم چی باشم ؟ متاسف یا خوشحال ، من ارمی ام و کلی دوست اکسوال و همزمان ارمی دارم ، ما خیلی درباره ی این جور چیزا بحث کردیم ، و از نظرمون اکسو و بی تی اس هردو عالین

 22. Hello~🌸
  چرا دارید خودتون رو می‌کشید؟😒
  🚨رابطه‌ی اکسوال‌ها و آرمی‌ها هیچوقت درست نمیشه! (الان یه وقت فکر نکنید که می‌خوام فن‌وار درست کنم!😶)
  شاید الان اکسوال‌ها و آرمی‌ها با هم خوب شده باشن، بده یه چند وقت دیگه بگذره، مثل چی باز دوباره به جون هم می‌افتن!😑
  برای من هم مهم نیست که اون BTS … بیشترین رای رو آورده!😏 چون همه‌ی ما اکسوال‌ها می‌دونیم که EXO چقدر عالی هستش و چه افتخارات بزرگی رو به دست آورده و با این همه تلاش، به جایگاه سومین Boy Band جهان رسیده و لقب “King K-POP” رو گرفته!😘💖💖💖💖
  اون دوستانی که میگن لقب “King K-POP” برای EXO و BTS هستش، خودشون … کردن که چنین چیزی رو گفتن!😤 لقب “King K-POP” فقط برای گروه EXO هستش و نه برای هیچ گروه دیگه‌ای!😘💖
  اون دوستی که داره خودشو می‌کشه، که لقب “King K-POP” برای گروه BIG BANG هستش، داره اشتباه می‌کنه!😆 این لقب فقط شایسته‌ی گروه EXO هستش!😇💖 پس جوجه کوچولو خواهشا زر الکی نزن!😏 این نظر شخصی من هستش که از گروه BTS متنفر هستم!😤 شاید بعضی‌ها از گروه‌های دیگه‌ای بدشون بیاد! بالاخره هر کی یه نظری داره دیگه و فن گروهی هستش که دوستشون داره!🌸 من همیشه سعی می‌کنم که کامنت‌هایی که می‌زارم، با روی خوش باشه، ولی وقتی که پیام آرمی‌ها رو می‌خونم، دیگه…😤
  خلاصه به حرفی که زدم، یکم فکر کنید، بعد کامنت بزارید!
  Goodbye~😆

  • ببین ساکت بشین سر جات الان ارمی و اکسوال خوب شدن نیا به جون هم نندازشون

   خوب نیست هی میای لقب اکسو رو به روخ ما ارمی ها میکشی

   ماهم لقب داریم بزرگ ترین بوی بند جهان کاندیدشدن برای گرمی بزرگ ترین و قدرتمند ترین فندم اینقدر خودتو جر نده

   بی تی اس هم از کیپاپ خارج شده پس لقب کینگ کیپاپ هیچ ربطی به ما نداره

   کلی گفتم اکسوال ها و ارمی ها خوب شدن انگار تو ناراحتی

   • سلام.🌻
    بهتره که، خودت بشینی سر جات و اون گاله رو ببندی!😠
    🚨من موندم، چرا این که اکسوال‌ها و آرمی‌ها هیچوقت با همدیگه خوب نمیشن، توی کله‌ی هیچ کسی فرو نمیره! چی‌چی برای خودت میگی که الان رابطه‌ی اکسوال‌ها و آرمی‌ها خوب شده؟ فکر کنم چشم داشتی، دیدی که 💜ARMY_Forever💜 چه توهینی که به EXO کرد و موفقیت‌های اون BTS ****** رو به رخ ما اکسوال‌ها کشید!😤 (******) دختره‌ی ***** تو که میگی لقب EXO رو به رخ ما نکش، اون 💜ARMY_Forever💜 *****که این کار رو کرد!
    پس به بعضی از اون آرمی‌های **** بگو که لقب EXO رو به اون BTS *** ندن!😤 آره، من ناراحتم که رابطه‌ی اکسوال‌ها و آرمی‌ها خوب شده، که فقط این یه شایعه هستش!😏 پس چرا رابطه‌ی EXO با گروه‌های دیگه و اکسوال‌ها با فندوم‌های اون گروه‌‌ها خوبه؟ چون مثل اون آرمی‌ها **** نیستن که لیاقت دوستی رو با ما اکسوالی‌ها نداشته باشن!😏

   • رو صحبت با اون ناشناسیه‌ ک درباره بی تی اس‌ و آرمی ها چرت گفته ببین مادر فاکر‌ ط هرچقدر ک بخوای میتونی **** ولی چیزی که عوض نمیشه موفقیت های پسرامه‌ اره پس**** بشین سر جات

   • ي بنده خدا اکسوال

    فداتشم گرمی برا هالیوودی ها هیچ ارزشی نداره خدتو نکش هرکدوم از اعضای ما افتخارات خاص خودشونو دارن دیگه گروهی ها ب کنار 😂آرزو میکنم شما هم یع چیز جز گرمی یا بیلبورد گیرتون بیاد ابرو کیپاپ نبرین😂

  • اره میگی نمیخوام فنوار راه بندازم ولی دقیقا داری همین کارو می کنی
   برای هیچ کس مهم نیست تو چه نظری درمورد بی تی اس داری چون همینجوریشم اونا بزرگترین بوی بند جهانن
   و اکسو هم کینگ کی پاپ
   نظراتتو برای خودت نگه دار
   شاید تو از بی تی اس متنفر باشی ولی میلیون آدم هستن که فقط و فقط با آهنگ و لبخندای اونا حالشون خوب میشه پس حرف مفت ممنوع
   من آرمی ام ولی هبچ وقت به خودم اجازه نمیدم به اکسو توهین کنم چون اونام زحمت کشیدن
   ولی این تویی که بدون دونستن یک خط از افتخارات بی تی اس میای…دهنم باز میشه🙄🙄

   • 🚨شما آرمی‌های *****، لیاقت سلام کردن هم ندارین!😏
    نه این که آرمی‌های ****دیگه، فن‌وار راه ننداختن!😠 ************************ و ولی برعکس، میلیون‌ها نفر از آرمی‌های ***** مثل شما و بی‌تی‌اس ***** متنفر هستن و وقتی که آهنگ‌های اون‌ها رو می‌شنون یا قیافه‌های نحسشون رو می‌بینن، حالشون بهم بخوره!😷 (چرا راه دور میری؟😕 یکی مثل خودم!😏) آره، EXO خیلی زحمت کشیده که سومین Boy Band جهان شده!😘💖 EXO بدون حمایت کمپانی، این همه سختی و زحمت کشیدن که تا به این جا رسیدن! ولی BTS فقط مفت خوری کردن!😠
    نه این که شما آرمی‌های *********، فقط به اون BTS****** مغرور هستین و حتی بدون این که بدونین EXO چه افتخارات، جوایز و لقب‌هایی به دست آورده، زود در موردشون قضاوت می‌کنین!؟
    ⏪اول یکم در مورد حرف‌هایی که زدم فکر کن، بعد کامنت بزار!😶

   • اهای خانم ناشناسی که میگی از بی تی اس میلیون ها نفر بدشون میاد

    ۱-برو ریخت خودتت رو تو اینه ببین بعد بیا زررررررررررررررر بزن

    ۲-تهیونگ لقب جذاب ترین مرد دنیا رو گرفت

    ۳-بی تی اس بزرگ ترین بوی بند هست یعنی اولینش اگر شما ۳ هستین ما۱ هستیم

    ۴-تعداد ارمی های دنیا که شاید خیلی ها رو حساب نکنن ۱۳۶میلیون نفر هست

    ۵-قدرتمند ترین فندم دنیا هستیم

    ۶- تویه ی خارج هم سر و دست براشون میکشکونن تو ایران هم دولت ازشون تعرف کرده و سال دیگه اردیبهشت ماه میان ایران یه کارشناس ایرانی اینو گفت و فارسی من هم بحث درباره ی امدن بی تی اس به ایران حرف زدن

    ۷-الانم بهتره بری دهنت رو ببندی

    که هیچی از چیزی نمیدونی بعد زررررررررررررررررر هم میزنی

    بعدش هم بی تی اس هیچم مغرور نیست همه جا درمورد رفتار گرمشون حرف میزنن ****

    اگر هم دیدی تو امریکا خیلی حرف نمیزنن تو انگلیسیشون خیلی قوی نیست همشون فقط یکیشون انگلیسیشون قویه

    بعد ما ارمی ها و بی تی اس اصلا نه به اکسو احمیت میدیم نه به کی پاپ یعنی منظورم اینکه اونا به ما ربطی ندارن غیر از بی تی اس با اعضای گروه های دیگه دوست باشن

    مثل سوهو و تهیونگ

    جکسون و نامجون

    حالا فهمیدی *****

  • اره اگه اکسو الان کینگ کیپاپ بود اولین گروه محبوب و بیشترین میزان استریم رو بدست می‌آورد که نیاورد. اره اکسو خیلی کینگ 🤢🤢🤢🤢

   • دختره‌ی *** ، داری میری رو اعصابم!😤 اگه اون چشم‌های کور خودت رو باز می‌کردی، می‌دیدی که موزیک ویدیو Don’t Fight The Feeling از EXO که برای کامبک امسال بود، فریز شده بود!😠
    گروه EXO و کمپانی SM Entertainment مثل بعضی از کمپانی‌ها (BIG HIT Entertainment) نیست که برای گروه خودشون (BTS) به YouTube پول بدن و استریم بگیرن!😏 این حرفی که زدم، واقعی هستش چون همه می‌دونن! واقعا که کمپانی BIG HIT Entertainment کمپانی خیلی بیشعوری هستش که دست به چنین کار کثیفی می‌زنه که این کار به نفع اون BTS **** و اون کمپانی نحسشون تموم میشه!😤 پس همه‌ی اون استریم‌هایی که شما آرمی‌های ****** حرفش رو می‌زنید، واقعی نیست!😏

   • ببین ******* ، اگه بی تی اس یوتیوب رو ترکوند و استریم گرفت و همه جا معروف شد اونقدر که هالزی و بیلی ایلیش و ….. و رییس جمهور کره جنوبی و میلیون ها انسان ازشون طرفداری کردن و بهشون گفتن که پسرای فوق العاده ای هستن . و همیشه هم موفق میشن و اهنگاشون رو حتی غیر ارمی ها هم تحسین میکنن بخاطر اینه که تلاش کردن و تلاش کردن و شبا موقعی که جنابعالی توی خواب ناز بودی و خواب رسیدن به اکسو رو میدیدی داشتن لیریک مینوشتن و حتی وعده های غذایی و کارای دیگشون و حتی خوابشون رو کنار گذاشتن تا برسن به اینجا الان تو دم از اکسو میزنی ؟ می‌دونم که اکسو هم گروه خوبیه و خودم به شخصه میگم قبل اینکه ارمی بشم اکسوال بودم و بکهیون و چانیول رو خیلی دوست داشتم . اما تو هم اگه این****** رو بزاری کنار و از کوری در بیای و هیت ندی و زبون *****رو نچرخونی و یهو حرف مفت نزنی و به قول خودت اول فکر کنی و بعد حرف بزنی میبینی بی تی اس بهترین گروه دنیاست و هیچوقت رشوه نداده که معروفیت بخواد . پس لطفاً **** و بشین سر جات . منم هیچوقت به گروها و کمپانی های دیگه هیت ندادم چون می‌دونم اگه موفق نشدن از کم کاری خودشون بوده و تلاش نکردن خب ، خوردی ؟ نوش جونت 😂

   • ***

    باشه به قول تو پول میدیم که تعدا باز دید های یوتیوب بره بالا

    ولی چرا اهنگ دینامیت هیچ کس غیر از خودت بی تی اس با اهنگ باتر نتونست بشکونه

    تازه ما برای گرمی هم رفتیم اونم با اهنگ دینامیت

    حالا بازم میگی که بی تی اس تقلب میکنه ***

   • دختر جون ک خیلی هم مشنگ میزنی باید بگم ک پارسال اکسو اول شد امسال بی تی اس الان این حرف چ معنی‌ داشت🤣
    اینا همه الکیه سرگرمیه ، بعهزاران آرمی هستن ک خبر نداشتن و هزاران تگسوال بودن ک خبر نداشتن واقعا ک خیلی مشنگ ک همچین حرفی رو میزنی 🤣🤣

   • خطاب به Rbs
    خواهشا هر …. میخوری نگو من اکسوال بودم تو هیچی نبودی عزیزم وگرنه میدونستی که اکسو با چه زحمتی به اینجایی که هست رسیده و متوقف هم نمیشه برعکس گروه x هیچ پروموت خاصی نمیشه ولی همیشه میترکونه موفقیت همیشه به تعداد ارقام ویو نیس امیدوارم یه روزی اینو تویی که فن نمایی بیش نیستی متوجه شی و راستی درباره خرید ویو اینو ما نمیگیم خود پرودیوسر های آمریکایی میگن و از قضا خیلی اتفاق جالبی افتاد و کمپانی اس ام هم یه بار اومد این غلط رو برای یه گروه دیگه که اسمش رو نمیبرم ویو خرید و قشنگ لو رفت مثله بیگ هیت که مشخصه چیکار میکنه
    اصلا من میگم که درست این ویو ها الکی مثلا همش کار آرمی ها باشه خب اگه ما هم به اندازه شما پروموت میشدیم همینجوری میشد تا میای یه ویدیو تو اینستا ببین چهره این گروه بخش میشه و باید اینم بگم که یوتیوب نمیاد بگه وای من تو رو دوست دارم بیام برات تبلیغ کنم پول هنگفتی میگیره و تبلیغ میکنه فرقیم براش نداره بعله اینجوریاس ولی اکسو بدون هیچ کدوم از این پروموت ها به اینجایی که هست رسیده و ما بهش افتخار میکنیم برعکس تو که فقط با مقام و رتبه جذب یه گروه میشی ما جذب استعداد میشیم

   • عزیزم اینجا ایرانه😐🤝
    بی تی استو ایران ۹ میلیون فن داره و اکسو ۷😐
    اما خب تو کشورهای دیگه اکسو بیشتر داره باور نمیکنی فالورا رو نگا در فالور ترین شما تهیونگ عه با ۸/۵ کم فالور ترین ما شیومن با ۷/۵ پر فالور ترین مون هم چانیول با ۲۳ میلیونو خورده😐
    ینی چون اینجا بی تی اس برد تو کل جهان همینه😐
    من خودم آرمی چند اتیشم و جونمو براشون میدم و افتخارات بی تی اس رو کاملا قبول دارم و ب آرمی بودنم افتخار میکنم اما اینو یادتون باشه بی تی اس مشهوره و اکسو محبوب اکسو با ۶ عضو سربازی «دوتا تازه اومدن»یک عضو ک تازه ازدواج کرده اون ماما۲۰۱۷ قضیه چانیول دوسال بی کامبک گردنو کمر دیو حنجره چان کم کاری تیروئید بک کرونا شیومن تصادف کای اون کمپانی عاشغال و لیسومان سگی ک باعث رفتن ۴ عضو شد اعضا رو کتک زد دعوا و عذاباشون و………. کلی چیزای دیگه هنوز داره کلیییی رکورد میشکونه فقد با سولو دیگه گروهو نگم براتو

   • اون پیج تهیونگ نیست
    اعصای بی تی اس پیج شخصی ندارن
    اونا فن پیجن عزیزم 😐😐

  • تو خودتم بکشی به ما ارمیا نمیتونی بفهمونی که بی تی اس کینگ کیپاپه
   بیییی تیییی اسسسسس کینگگگگگ کیپاااپههه نه اکسووووو

  • دیگه داری ****
   بی تی اس مفت خوری کرده؟
   اخخ داری از حسودی می ترکی جرررر🤣🤣🤣
   بسوز لذت میبرم این صحنه رو میبینم

  • ساکت باش بشین سر جات
   رابطه اکسو ال ها و آرمی ها خوبه ولی آرمی فیک ها و اکسوال فیک هایی مثل شما خرابش میکنند
   و با متنفر بودن تو از بی ای اس چیزی از محبوبیت جهانی بی تی اس کم نمیشه .
   اکسو هم محبوبیت جهانی داره هدفت از گفتن این حرف چیه مثلا . مسخره اکسو ال ها به چرت و پرت های توی فن فیک نیاز ندارن

  • منم از اون اکسو متنفرم چون فن هاشدیگه زیادی دارن حرف میزنن 😏🤭

 23. سلام به اکسو افتخار میکنم و امید وارم بعد ها بتونیم بالا تر از مقام دوم برسونیمشون ❤😍💋
  اگه الان اکسو مقام دوم و داره اشکال نداره همه میدونیم که اکسو چه افتخاراتی بدست که این در برابرشون هیچه 💋😘😍😍
  امید وارم با کمک همدیگه بتونیم کینگ های کیپاپ رو به جایگاهی که دارن برگردونیم 💖♥💘

 24. اگر بی تی اسو اکسو باهم موزیک ویدیو انتشار بدن

  فقط میتونم بگم بی تی اس تو موزیک ویدیدیو هاش خل باری در میاره در همه حالت خل بازی در میارن حتی توی مراسم ها

  اکسو هم درست نمدونم چطوری هست مثل بی تی اس هست یا نه

  ولی اگر اکسو مثل بی تی اس باشه

  خدا به داد موزیک ویدیو برسه

  اگر هم نباشه بی تی اس کاری میکنه بشن در حال چه شود

  یاااااااا خدا

  هم خفن میشه هم خنده دار

 25. مبارک باشه آرمی ها ایشالله همینجوری برین جلو و باز هم موفق بشین ( تو راه هم بیاین با هم دهن هیتر ها رو صاف کنیم😇🤝)

 26. من هر روز گلومو پاره میکنم ک فنوار راه نندازین ی تستم تو تستچی ساختم در باره اکسو بی تی اس ولی انگار هنوز بیش**ور وجود داره ک فنوار درست میکنه😐🤦🏻‍♀️
  من اکسوالم و هیچ وخ ب بی تی اس هیت ندادم چون شعور دارم😐❤️
  مطمئنممممممم حتی اگه اکسو و بی تی اس باهم اهنگ بدن بیرون باز چنتا بیش*ور میان میگن مثلا تهیونگ از بکهیون قشنگ تر خوند😐رپ چانیول نمد بهتره تا شوگا😐وکال کوک از شیومین بهتره و ازین چرت و پرتا😐🤦🏻‍♀️

  ولی کاش اهنگ بدن بیرون با هم ترکیب صداشون عالی میشه😁🥺❤️

  راستی کیپاپرا ی خواهش دارم دعا کنین سربازا تو پادگان از شدت کیوت بودن بکهیون نخورنش🥺💔

  • وااااای داشتم به این فکر می کردم من اگه تو پادگان مسئولی چیزی بودم بکهیونو درسته می خوردم از شدت کیوت بودن🤣🤣
   فکر کن اکسو بی تی اس آهنگ بدن
   محشرررررز میشه
   یوتیوب که ترکیده میشه🤣🤣

   • دقدقه ی ما اکسوال ها هر روزه اینکه که نکنه چان بخنده و فرمانده رو بزنه و اضافه خدمت بخوره😂
    نکنه بکهیون ادای فرمانده رو دربیاره و فرمانده ببینه و بک هم اضافه خدمت بخوره😂
    فعلا که بچه ها مون توی سربازی دارن مجروح میشن😭😭😭😭

   • خیلی عالی میشه

    بنظرم بریم بهشون نظر بدیم بد نیست

  • الان باهم خوب شدن چرا خودتو جر میدی اخه

  • یک اری به یک اری ه دیگر: آیا خود تحمل کیوتی بیش از حد او را داری🙂 یا خیررررررررررر🙃
   اخه کیوتی هم حدی داره چرا اصلا اون پاپی رو بردن سربازی من نمیدونم
   ولی چرا بهش غذای خوشمزه نمیدن😐 اینجوری نمیشه الان من باید اونجا باشم با یه فلاسک چایی دنبالش راه بیفتم هر جا خسته شد یه چای نبات بهش بدم تا انرژی بگیره گرسنه اش هم شد اون استانبولی بدون رب رو بزارم جلوش😌 والاه😂
   پادگان رو هم بلد نیستن درست بگردونن 🤣

   چرا دلم یهو هوس اون مدل صدا کردن های بک رو خواست🥲🥲🥲 دیگه کی ما رو نور چشم های بک ، آتیش پاره هام صدا کنه🥲🥲 کی مسئول دل تنگی ما عه😭😭

   • وای خدااااااااااااااااااااااااا داغ دلم رو تازه نکن با این حرفا
    چقدر دلم تنگ شده واسه هر چهارتاشون

 27. برو بچ😐❤️
  ی چیزی😐
  بنظر من بیاین ما اکسوالا و ارمیا با هم خوب باشیم❤️😐
  آرمی‌ال😐
  البته من ارمی نیستما ولی واقعا خیلی دارین شورشو در میارین😐🤦🏻‍♀️
  اون میگه بی تی اس کینگه این میگه ن اکسو کینگِ😐
  نمد بی تی اس خوبه اکسو بده یا……. 😐

  نه بی تی اس از اکسو بهتره ن اکسو از بی تی اس 😐🤷🏻‍♀️

  هر دو گروه افتخارات خودشونو دارن و هیچ وقتتتتت نباید با هم مقایسه‌شون کنیم😐❤️

  توی تستچی سرچ کنین ( BTS یا EXO کدوم موفق تره؟)

  و تست رو انجام بدین😐❤️
  این تست رو خودم درست کردم واسه صلح بین اکسوالا و ارمیا😐❤️

  فایتیگ کیپاپ 😐👑

  • ما ارمی ها اصلا نگفتیم که بی تی اس کینگ کی پاپه چون از رده ی کی پاپ خارج شده

   همشم میگیم اکسو کینگ کی پاپه بی تی اس بزرگ ترین بوی بند جهان

   اشتباه متوجه شدی عزیزم

   الانم خدارو شکر اکسوال و ارمی باهم خوبن

 28. سلام به همگی
  من یه خواهشی از همه ی آرمی ها و اکسوال ها و….داشتم که الان میگم من از شش سالگی کیپاپر بودم چرا چون مادرم هم یک کیپاپر هست مادر من تا حالا یک بار کنسرت سوپرجونیور رفته و یک بار هم کنسرت اکسو
  من اینارو دارم نمی گم که پز بدم دارم برای این میگم که یه خورده کیپاپر های ایرانی از کره ای ها یاد بگیرن
  مامان من میگه تو کره که رفته بود یعنی از طرفدار های گروه های پرطرفدار گرفته تا طرفدار های گروه های جدید میگفت یعنی همه به هم احترام می زارن اما ایرانی ها نه ما الان مشکل کینگ کیپاپ و….هزار درد و بی درمان دیگه داریم؟ از نظر من اکسو کینگ کیپاپه و بی تی اس بهترین و بزرگترین بوی بند جهان اما از نظر دو نفر دیگه سوپر جونبور کینگ کیپاپه و ی گروه دیگه بهترین بوی بند جهان از نظر طرفدار هر گروه گروهش بهترین گروه دنیاست چ بعضی ها ثابت شده باشع چ نباشه
  لطفا این بحث ها رو دیگه تموم کنید ما آرمی ها اکسوال ها و….همه مون یه آرزو و یا یک درد داریم اونم موفقیتای ایدول هامون و دید نشونه ما باید باهم اتحاد داشته باشیم یعنی تروخدا شما تاحالا مومنت های دوستی بی تی اس و اکسو رو ندیدین؟من که مطمئنم دیدین پس لطفا دیگه این بحث رو ادامه ندیدن همه ی گروه ها عالی ان اما بعضی هاشون ثابت شده هستن:)
  ممنونم از کیپاپرها که وقتشون رو گذاشتن و مطلب منو خوندن دوستون دارم و اینکه ما با اتحاد با همدیگه روزی موفق به دیدن ایدول های موردعلاقمون میشیم چون ما چیزی از کره ای ها کم نداریم:)^^
  من مامانم ۳۳ سالش هست و حدود ۱۶ سال هست که کیپاپره و من خودم ۱۶ سالمه خواستم اینم بگم که کیپاپر بودن هیچ ربطی به سن و سال نداره و لطفا بعضی ها که یه خورده سنشون کمتر از ما کیپاپر های دوره دیده هست رو مسخره نکنین ما هم از همون سن ها شروع کردیم:)
  من دیگه فعلا رفتم و دیگه این بحث رو هم ادامه نمیدم فعلا بای بای
  #کیپاپر ها_همیشه_با اتحاد_کنار هم_هستن

  • رابطه ی ارمی و اکسوال درست شده

   نگران نباش

   • وفتی داشتم نظرات رومیخوندم خیلی خوشحال شدم چون دیدم کسی بی احترامی نکرده و به هم تبریک میگفتند من که اکسوالم همیشه میخواستم اینو ببینم که فندوماباهم خوبن من خودم یه دوست ازمی دارم باهم خبلی خوبیم وتاالن ختی یه بارم باهم دعوا نکردیم وبه گروهای هم احترام میذاریم خیلی دلم باری اعضا دورهم تنگ شده وخیلی خوشحالم که ییشینگ مون برگشته امیدوارم خیلی زود دوباره همشونو باهم ببینم وچه عالی میشه اگه اون سه عضو هم برگردند بزگشت لیکاذی کرد که همه چی بزای اکس و اکسوالا ممکن بشه پس بیاین امیدمون روازدست ندیم و منتظربازگشت سه عضو باشیم حتی اکه هیچ وقت بزنگردند اما من خوشحال میشم ازاینکه امیدم رو ازدست ندادمممنون که گفتی فندومامون باهم خوبن ارمی عزیز

 29. اکسو کینگ کی پاپه
  و بی تی اس بزرگترین بوی بند جهان
  ایزی ایزی تامام تامام
  هیچ کسم نمیتونه بگه نیستن چون این تایید شده ست
  من آرمیم ولی خوش ندارم به اکسو توهین بشه چون اونا بدون هیچ حمایتی از طرف کمپانیشون به اینجا رسیدن و کلی سختی کشیدن
  بی تی اس از یه کمپانی ورشکسته شروع کرد طوری که حتی جا برای تمرین کردنم نداشتن
  پس تمومش کنین
  هرکی برای اینکه به جایی که هست بره تلاش کرده

 30. دعوای اکسوال و ارمی تموم شد دعوای کسوال و سوپر جونیر امد وسط

  اییییی خداااااا

 31. تبریک به همه ارمیا که خودمم جزوشونم
  خواهشا واسه اینکه شعن خودتون و کشورمون حفظ بشع توهین به فن و بقیه گروها نکنین

  • هوو کشمورمون نامکادا که ریس جمهورش هم ارم هست

   تبریک هم وطنی هم خانواده ی

   هووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

 32. بعد تازه هممونم هم میدونم که مهران هیدن دشمن بزرگ کی پاپ هست

  چون بعد از ماجرای اکسو به هممون گفت بچه و…. کلی چیزه دیگه

  طرف مشکل کمبود توجه از جانبه طرفدار ها داره

  چون طرفدار هایی مثل ارمی ها و کل کیپاپر ها بهترین طرفدار ها هستن

 33. بعد راستی برای کینگ کی پاپ لطفا دیگه پای بی تی اس رو وسط نکشید چون از رده ی کی پاپ خارج شد

  واقعا من نمیدونم الان کی کینگ کی پاپ هست ولی الان به فارسی زدم نوشته بود اکسو

  حالا نمیدونم

 34. اگر هیدن برای لگوی بی تی اس میومد مثل بچه ی ادم میومد میگفت که سوء تفاهوم شده و فقط لگو ها مثل هم شدن و منظوری به بی تی اس ندارم

  ما ارمی ها دعوامون نمیشد

  ار امند هم امد با اکسوال ها خوب رفتار کرد و خوش و بش کردن

  تازه لگوی که مال بی تی اس بود برای البومش به لگوی بی تی اس نزدیکتر بود تا اون لگویی که مال اکسو گذاشت

  در هر صورت مرض بد دردیه که دوتا فندم رو به جون هم بندازه

 35. این اکسو-الایی که الان با ارمیا خوب شدن همونایین که سر قضیه هیدن طرف هیدن و گرفتن
  جای جالی شده کیپاپ
  خوب شد ادچومدیم بیرون ازش.

  • اکسوال ها و ارمی ها باهم همیشه خوب بود فقط از سال ۲۰۱۶ یکم باهم بدش

   یه بار باهم خوب میشن یا بار بد

   ولی الان باهم خوب شدیم

   جنبعالی مشکلی دارید احیانن

   چش دیدن ۲ تا فندم قوی که باهم خوب شدن رو نداری

   بعدشم سر ماجرای هیدن اکسوال ها مشکلی نداشتن جون هیدن گفت که با اکسوال ها مشکلی ندارم و باهاشون بیشتر حال میکنم

   اگر اینم به ارمی ها گفته بود ماهم باهش خوب میشدیم

   هیدن از همون اولم با ارمی ها مشکل داشت
   چون ما خیلی محترمانه بهش گفتم لگوی که برای البومت گذاشتی شبیه مال بی تی اس هست لطفا بیا توضیح بده

   فن های هیدن هرچی فوش بود بارمون کردن از اون طرفم خودش امد گفت که ذوزنقه کشیدن که کاری نداره
   و کلی فوش زشته دیگه به ما داد و توهمت زد

   ماهم گفتیم سیب گاز زده رو همه میتونن بکشش ولی رو هرچیزی که نمیزنن

   به طور کلی طرف کرم داشت میخواست ماهارو به جون هم بندازه

  • بی زحمت فنوار راه ننداز جان هر کسی دوست داری

   سر اون قضیه خود هیدن میخواست ما رو به جون هم بندازه
   تازه اصلانم اکسوال ها طرف هیدن رو نگرفتن

   هیدن گفت که با اکسوال ها بیشتر حال میکنم اکسوال هاهم هیچی نگفتن

   ما ارمی ها خیلی با ادب و محترمانه گفتیم که این لگوی که واسه ی البومت زدی مال بی تی اس هستش

   لطفا بیا توضیح بده که چرا اینو زدی (چون کسی نیست که لگوی و ارم و خود بی تی اس رو نشناسه)

   اگر میومد میگفت که فقط یه سوء تفاهموم شده و منظوری به بی تی اس نداشتم ما هم کاری به کارش نداشتیم

   ولی به جای این حرف امد بهمون فحش و بد و بیرا گفت با فن هاش اولش هم فن هاش شروع کردن

   تهشم امد گفت با اکسوال ها بیشتر حال میکنم

   و در اخر زر زد که کی پاپر ها همشون بچه ان و کلی حرف بد دیگه

   طرف کمبود توجه از جانب طرفدارها ها داره چون ارمی ها و کیپاپر ها بهترین طرفدارها هستن

   امد زر بزنه که از اون طرف طرفدارهاش بیان خودی نشون بدن

   در هر صورت دشمن ارمی و بی تی اس و کی پاپ هست بی طور کلی

  • فنوار راه ننداز
   من آرمیم ولی اکسوالا سر اون مهراد ریدن مارو حمایت کردن و چندتا از فن پیجاشون بسته شد
   اکسوالای عزیز ببخشید

 36. قابل توجه دوستانی که میگن کینگ کی پاپ. توی اینرنت بزنید بیگ بنگ و سوپر جونیور به ترتیب در ویکی پدیا نوشته که لقب هاشون پادشاه کی پاپ و پادشاه موج کی پاپ هست بی سند مدرک حرف زدن اسونه

 37. سوپر جونیور💙💙

  بی تی اس و اکسو کلی رکورد زدن بهترین گروه های کیپاپن ولی خب لقب کینگ کی پاپ برای بیگ بنگه من که خودم طرفدار سوجو هستم خب اصن بیگ بنگ پادشاه نسل دمیا راضی شدین خخ.اقا چند نفر به یه نفر خخ اصن نمیشه با طرفدارای نسل سومی مخالفت کرد اصن شما راست میگین..خخ والا . حالا بعضیا فک‌میکنن اگه یه گروه دیگه کینگ باشه انگار از گروه خودشون بهتره خخخ

 38. سوپر جونیور💙💙

  توی اینترنت سرچ کن پادشاه موج کی پاپ ببین چی میاد بالا یا بزن پادشاه کی پاپ به هر زبونی چه در یوتوب در هر جایی البته در منابع رسمی . در این که بی تی اس و اکسو افتخارات بیشتری نسبت به سایر گروه ها دارن و محبوب ترن ولی این دو گروه کینگ کی پاپ نیستن حالا هی خودتونو خسته کنید این زیر هیت بدین

 39. سوپر جونیور💙💙

  خخخ جوجه فن پادشاه کی پاپ بیگ بنگه و پادشاه موج کی پاپ سوپر جونیور و شاهزاده کی پاپ شاینی همینایی که گفتم رو به هر زبونی که دوست داریس چ کن خخ اخه تو چند ساله طرفدار کی پاپی مگه بی تی اس یا اکسو چند ساله هستن که بخوان پادشاه کی پاپم بشن با این که میدونم الان همتون این زیر چرتو پرت میگین ولی حقیقته بی سند حرف نزنید از کی تا حالا لقب کینگ رو کردین به نام گروه هاتون لقب دزدی نکنید …

  • ببخشید شما با کی بودی

   سوء تفاهوم نشه فقط میخواستم اگر منظورت منم من ۱۶ سالمه

  • ساری بیب ولی کینگ کی پاپ لقبی بود که اول به بیگ بنگ دادن بعد به اکسو حالا تو میگی ما فندوما داریم لقب دزدی میکنیم خیلی خب لقب قدیمیتون برا خودتون ما ام میشیم خدای کی پاپ 🙂

 40. واییی خداااا

  توجه کردین اکسوال ها و ارمی ها مثل خواهر برادر ها میمونن

  که یه بار باهم خوبن یه بار به جووننننننننن هم میوفتن

  خیلی خنده دار هست

  اییی خدا

  ولی بیاید یه کاری کنیم

  باید باهم همینطوری شوخی کنیم و بخندیم

  بدین شرح میگم

  مثلا چون خودم ارمیم و خیلی اطلاعای از اکسو ندارم میام یه شوخی میکنم

  مثال: تهیونگ حتما یه رگ ایرانی داره

  اینطوری مثلا
  حالا واقعا داره انگار کلا ایرانیه

  و فقط یه قانون
  تنها اکسوال ها و ارمی ها حق دارن شوخی کنن
  بقیه هم اگر میخواید بکنید تا یه حدی تا اخرش نمیرید

  چون ممکنه بعضی ها هیتر باشن و بدجور روی اعصاب برن

  ولی درست و صحیح باشه که سوء تفاهموم نشه

  و کسی رو ناراحت نکنه

  حالا کلی دیگه هم باهم بگیم و بخندیم

  حالا باز دوباره میگم کسی ناراحت نشه که گروه مورد نظرش اول نشد

  این فقط یه نظر سنجی برای سرگرمی هست پس خییییلی خودتون رو درگیر نکید
  ناراحت نشید

  مثل یه بازی با دوست صمییت و خلت میمونه همین

  بی تی اس ارمی

  ارمی- اکسوال-تا-ابد-دوست

 41. دوستان عزیز اکسوال و هم خانوده های ارمی

  میخوام اسممو از (ARMY) تبدیل کنم به( ARMYیاسی) که منوبشناسین چون الان خیلیا میان میکنن ARMYخواستم اشباه نشه

 42. از کامت هایی که خوندم فهمیدم اگر خدا بخدا فرجی شده

  ارمی ها و اکسوال ها میخوان در قرن و سال جدید باهم خوب بشن تازه پشت همم میخوان بگیرن

  البته همه میدونن که اونایی که بخودی هیت میدن یا فنوار راه میندازن فیک ارمی و اکسوال هستن

  خدایا شکرت نمردم این روز رو دیدم

  هوووو پارتی باهم بگیریم

 43. وای خدا همتی که در باره ی کی پاپ چرته و پرت گفته بود

  دقیقا همینجوری گفت :(جوان های ما رفتن کی پاپ )

  تو برو حرف زدن یاد بگیر بعد بیا

  اهالی ارمی و اکسوال و بلنکی و….. بقیه بزنیم بریم تو کی پاپ

  کی پاپ کجایی میخوام بیام پیشت

  اگر کسی ادرس کی پاپ رو داره بده میخوام برم در دلش

 44. اونی که گفتی بینگ بنگ کینگ کی پاپ هست تورو خدا یه مقدار در اینرنت بسرچ بعد بگو

  همه میدونن کینگ کی پاپ مال اکسو هست

  با اینکه ارمیم ولی واقعا هروقت میان یه نفر دیگه رو میکنن کینگ کی پاپ دلم میخواد بکشمشش

  من خودم اگر کسی بیاد بگه بی تی اس کینگ کی پاپه دعواش میکنم حالا دعوا نه ولی بهش میگم نیست البه اگر از کی پاپ چیزی نمیدونه با ارومی میگم اگرهم میدونه از عمند میچسبونه دعواش میکنم

  اخه لقبی که مال یه نفر دیگه هست چرا میچسبونی به یکی دیگه

  • ببین جوجه تو چند ساله از کی پاپ خبر دار شدی بیگ بنگ پادشاه کی پاپه و سوپر جونیور پادشاه موج کی پاپ و شاینی شاهزاده کی پاپ اکسو بی تی اس عالین شکی نیست ولی تمامی منابع رسمی اینا رو قبول دارن اصلا به هر زبونی که میخوای بنویس پادشاه کی پاپ یا پادشاه موج کیپاپ به ترتیب بیگ بنگ و سوپر جونیور میاد بالا دیگه شما دروغ نگینی بیشترین تعداد اوارد اول بی تی اسه بعد سوپر جونیور بعد اکسو لطفا با کسی مثل من که۱۱ساله طرفدار گروه های نسل دومیم بحث نکن .درضمن به کسی ربطی نداره من از چه گروهی خوشم میاد یانه این نشون دهنده عقب مونده بودن و تازه کار بودن شما در کی پاپه این نظر منه کی گروه های نسل دمی خیلی بهتر ا نسل سومی بودن این نظر منه حالا چرا یه عده دوست دارن نظر خوشدونو به دیگران القا کنن نشون دهنده عقب موندیگیشونه. واقعیت رو نمیشه تغیر داد پادشاه کی پاپ بیگ بنگه پادشاه موج کی پاپ سوپر جونیور درضمن یادتون نره نسل دومیا بودن کی پاپ جهانی کردن نه نسل سومیا ..وای بحث با کسایی که چند ساله اومدن طرف کیپاپ واقعا سخته

   • جوجه جان من ۱۶ سالمه

    صدبار هم گفتیم پای بی تی اس رو تو اینجور مسایل وسط نکشید

    چون از رده کی پاپ خارج شدیم عزیزم

  • بی تی اس از کیپاپ اومده بیرون
   وای خدایا

  • شما تازه اومدی خبر نداری
   یلک تو سرچ کن من ۸ ساله کیپاپرم تو دیگه نمی خواد بهم بگی

 45. سلام.
  الکلی حرص نخورید که کدوم گروه، کینگ کیپاپ هستش! همه‌ی ما می دونیم که اکسو کینگ کیپاپ و بی تی اس شاهزاده‌ی کیپاپ هستش.
  پس دیگه الکلی روی گروه‌های دیگه لقب کینگ کیپاپ رو نزارید!

  • عرض به حضورتون بی تی اس از رده ی کی پاپ خارج شده

   به بی تی اس هم میگن بزرگ ترین بوی بند جهان و بزرگ ترین فندم جهان

   به اکسو هم میگن کینگ کی پاپ

   اینقدر حرص نخورید

  • سوپر جونیور💙💙

   عزیزم اکسو یکی از بهتریناس ولی بیگ بنگ کینگ کیپاپه

 46. ببخشید مزاحم حرف زدن تون شدم
  ولی حرفی که اشتباه باید حقیقت شو
  گفت همه می دونن کینگ کیپاپ مال اکسوعه و بی تی اس
  نه بیگ بنگ ونه شایانی چته سوپر جونیور
  من نمی گم این گروه ها بدن ولی کینگ کیپاپ مال او نیست
  پس لقب گروه اکسو و بی تی اس رو به بقیه ندین
  با تشکر خدانگهدار 🥰🥰😍

 47. سلام من خودم هم طرفدار بی تی اسم هم اکسو هم توایس هم بلک پینک هم اور گلو هم تی اکس تی هم دریم کچر هم گات سون هم اسپا هم استرو هم سونتین هم استری کیدز هم مومولند و کلی گروه دیگه😁
  باور کنید با هیت دادن به گروه دیگه و فنوار راه انداختن نه تنها به بالا رفتن رای های گروهتون کمک نمیکنید بلکه باعث میشید فن های یه گروه دیگه از گروهی که استنش میکنید بدشون بیاد😐
  مثلا وقتی خود اعضای بلک پینک و توایس یا اکسو و بی تی اس با هم دوستن چرا باید بین فناشون جنگ باشه؟؟
  و واقعا هم متاسفم که بچه های سه ساله که به اکسو ال میگن اکسو الی و به بلینک میگن بلینکی اومدن و فنوار راه میندازن تازه اسم خودشونم گذاشتن فن!!
  فقط رای بدید❤

 48. کاری به این ندارم که کدوم گروه بهترینه چون هر کی یه نظری داره و من به شخصه فقط بخاطر اکسو به دنیای کیپاپ وارد شدم و هنوزم موندم وگرنه ترجیحم موسیقی کره ای نیست ولی لطفا نیایید بگید من ارمی ال هستم چون همچین چیزی وجود نداره همیشه یه جبهه ای هست که بیشتر ادمو به سمت خودش میکشه و همین افراد سر فنوار بیشتر به اکسو اسیب میزنن علاوه بر اینکه پسرای ما همچین چیزی رو قبول ندارن و همیشه تو صحبتاشون میگن اکسوال پس اگه صرفا اهنگای اکسو رو گوش میکنین دلیل بر این نیست که اکسوالین چون اکثرا تو کیپاپ به اکسو میدن چون موسیقی باکیفیت ادمو به خودش جذب میکنه ولی هر کسی نمیتونه خودشو اری بکهیون بدونه 😉

 49. سوپر جونیور💙💙

  ولی خداییش منی که خیلی ساله کی پاپرم زیاد با اهنگ های بعد نسل دو حال نمیکنم🤭🤭مگر در موارد محدود واقعا گروه های نسل دومی خیلی خفن بودن تازه طرفداراشم به جون هم نمیپریدن. به نظر من کینگ های واقعی کی پاپ سوپرجونیور بیگ بنگ شاینی هستن توی سایتهای معتبر هم اینا رو به عنوان کینگ های کی پاپ معرفی کردن سوجو کینگ موج هالیو بیگ بنگ کیپگ کی پاپ شاینی هم شاهزاده کی پاپه

  • بب من نمیگم سوپر جونیور و … بدن من خودم عاشق اهنگاشونم ول اگه بخوایم منطقی بگیم کینگ های کیپاپ بی تی اس و اکسو و معروف ترین ها ان فقط کینگ کیپاپ بی تی اس یا فقط اکسو نیس دو تاشوننن:) و نباید همینجوری بگیم مثلا شاینی کینگ کیپاپ باید با منطق باشه تعداد جایزه های اکسو که ۵۱۰ تا بیشترین جایزه کیپاپ رو داره پس حقشونه و اینکه بی تی اس بیشتری طرفدار رو دارن و حقشونه:)

  • خا تو ام تو همون نسل دومت بمون بچ…

 50. یکم اون چشماتون رو باز کنید … چیه هر کی پاپر جدیدی داریم یا طرفدار اکسو میشه یا بی تی اس ؟ می دونیم بهترین گروه ها هستن و خواهند بود چون این دو گروه کاری کردند که خیلی به پیشرفت کیپاپ کمک کردن … من خودم اکسو الم اولین گروه هایی که آشنا شدم بلک پینک آیکون بود 😂 نه اکسو بود و نه بی تی اس ولی خوب آهنگ Gravity اکسو رو گوش دادم از اون روز به بعد رد دادم …. اوایل سر گروهم اینقدر حساس بودم مث شما ها دعوا میکردم که کی طرفدار بیشتر داره کی فلانه و …. الان چیکار میکنم ؟ هر روز اس ام فمیلی رو حمایت میکنم بعد اینجوری اینقدر دنیاتون بزرگ تر و قشنگ تر میشه …. هم سوپر ام و سوپر جونیور و تی وی اکس کیو و شاینی و ردولوت و اسپا و ان سی تی و بوآ…. الان اینقدر کار سرم ریخته 😂😀 مثلا اگر یکی یکسال کامبک نداد میرم اون یکی که کامبک داد رو حمایت میکنم والاااااا …. مثلا طرفدار بنگتنی یا اکسو هر کدوم … دو دقیقه به اون گروه های کمتر طرفدار تر هم دقت کنید مثلا الان داش برو استری کیدز و توآیس و آسترو و گاتسون و اس اف ناین و ……. هزاران هزاران گروه ریخته حالا خودم میدونم من تا عمر دارم اکسو رو حمایت میکنم ولی در کنارش بقیه هم حمایت میکنم شما هم همین کار رو کنید تا در راه کی پاپ شهید نشوید ….

  الان دو دقیقه دیگه یه کامنت میاره اصلا این شکی درش نیست بی تی اس بهترین بوی بنده 😐 بعد من اون موقع ب خودم میگم این همه زر داشتم میزدم برا کی داشتم میزدم ؟ نمد والا

 51. دعوا نکند
  اول از همه:
  ۱-کینگ کیپاپ بیگ بنگ هه این چیزی هست که همه تایید کردند و کینگ موج هالیو هم سوپر جونیور هست.پس خواهشن سر لقب هایی که خودتون میزارید و رسمی نیست دعوا نکنید
  قبول دارم اکسو و بنگتن واقعا بزرگترین بندای جهان هستن ولی واقعیت هم ببینید.بعضی ها هستن که تازه فن شدن خیال میکنن کل کیپاپ یا اکسو هست یا بنگتن یا بلک پینک.اول یه کم فکر کنید و جو نگیریدتون.البته حقم دارید من ۸ سال پیش این حس را حد یک ماه داشتم بعدش فهمیدم گروهای دیگه هم هستن
  ایننقدر هم به هم نپرید
  ۲-استریم دونت فایت د فیلینگ هم فرموش نشه🌸
  ۳-دسستون درد نکنه با این نظرسنجیتون🌸
  ۴-سرتون به کارهای فیو خودتون باشه
  ۵:هیچ چیز را با چیز دیگه مقایسه نکنید و حتی گروه ها پس نمشه گفت کدوم بده کدوم خوبه
  ممنون🌸

  • ای فدای آدم چیزفهم
   منم همینو بهشون میگم کو گوش شنوا
   هر گروهی برای فناش بهترینه
   و خب بیگ بنگ کینگ کی پاپه
   چرا؟چون این تایید شده ست
   وگرنه بی تی اس و اکسو بزرگترین بوی بندای جهانن نه فقط تو کره یا ایران
   حالا اینا هی دعوا می کنن😑😑

  • سوپر جونیور💙💙

   عزیزم از نظر هر کسب گروه محبوبش کینگ کی پاپ محسوب میشه وگرنه نظر شما کاملا صحیح هست سوجو و ببگ بنگ واقعا کی پاپو جهانی کردن مخصوصا سوجو با اهنگ sorry sorryولی خب طبیعیه هر گی این القاب رو به گروه محبوبش بده

   • سوری سوری عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ههه
    یعنی اس ام یکی کار درست کرده باشه همینه

 52. Exo best boy groupe kpop❤❤❤

 53. پس ترژر چی؟! 🙁
  چرا ترژر نیست؟! 🙁

 54. واقعا متاسفم برای اون اکسو الی که اکسو الی هس واقعا متاسفم داش من هم ارمیم هم اکسو ال خیلیه خو تو بزرگی هم خود عشق هنوز آوردی پایین و اکسو هیچ وقت این فن رو نمیخوای شخصا برید رائ تون رو بدید و کاری به بقیه گروه ها نداشته باشید اونها هم تلاش کردن هیون نبودن😐🥕یکم شعور داشته باشید |:
  فایتنگ ارمی و اکسو ال استریم هر دو گروه یادتون نره !
  باعی😐🖇
  بازم تکرار میکنم رائ بدید فقط👐🏻😑 بی احترامی کاری معروفی نیس

 55. بیخال شدی ارمی ها و اکسو الی ها
  خود اعضای اکسو با بی تی اس رفیقن بعد فن هاشون جنگ دارن چتون هس؟
  تو کیپاپ دوتا گینگ هس اونم بنگتن و اکسو هس اکی؟
  به زبون کجایی بگم؟
  دعواتون تا چه حد؟
  تا چه حد مسخره؟
  بچه بازیه مگه؟
  مسخره بازی نیس عه هی شوخی می‌گیرد همه چیو|:
  هرکسی سلیقه دارید بسته این بچه بازیتون رو تا چه حد؟؟
  من رفیق صمیمیم اکسو الی هس اما عشق زندگیش بکهیونه بعد من بیام بهش بپرم بگم فلان بده؟
  این اخلاقتون خیلی بده چون اکسو ۲۰۰۷وارد کمپانی اس ام شده بزرگ بی تی اس ۲۰۱۰وارد شده فن هاشون بچه؟ بی مزه هس خیلی هم به خدا خود اکسو بی تب اس راضی نیس ولی شما ها هی دعوا میکنید هی بحث چرت بیخال شدی برید رائ بدید کار زندگیتون برسید به نظر بقیه کار نداشته باشید فقط احترام بزارید

  • ****
   چرا هرچی میشه دوست بودن فیوهاتونو میکشین وسط؟
   بابا ناموسا طرف نمیتونه جولو دوربین بگه اره من اینو میبینم کهیر میزنم که
   هروقت توی زندگی دور از دوربینشونم مطمین شدید همچین چیزی هست اینو بهونه برای دیفندتون کنین

 56. سلام.🌸
  درسته که الان بی تی اس از اکسو بیشتر رای آورده، ولی همه‌ی ما اکسوال‌ها می دونیم که اکسو بهترین گروه کیپاپ و کینگ کیپاپ هستش و رتبه‌ی سومین بوی‌بند جهان رو داره.❤❤❤
  به نظرم هم این نظرسنجی درست نیست، چون اکسو توی ایران فقط چند هزار نفر طرفدار داره، ولی در کل جهان طرفداراشون خیلی خیلی بیشتر از این هستش و میلیونی طرفدار دارن.🎉🎉🎉
  لطفا حرف من رو به عنوان یک هیت در نظر نگیرید، چون من درباره‌ی گروه خودم «اکسو» نظر دادم.🌹🌹🌹
  خدانگه‌دار به همه‌ی اکسوال‌ها.😘

  • دقیقا برای بی تی اسم همینطوره
   اونا توی جهان خیلی بیشتر از ایران فن دارن
   و خب همه می دونن که به بی تی اس لقب بزرگترین بوی بند جهان رو دادن

  • اولا که این برای محبوبیت بیشتره نه کیفیت
   دوما همه دیگه میدونن بی تی اس از کیپاپ اومده بیرون
   اوکی؟
   به بهترین بودن باشه که
   نمیشه گفت
   چون بین بوی بندای کیپاپ بهترین یک نفره
   توی گرل بند یک نفر

  • تمومش کن ننننننننننگ چرا میخوای فنوار راه بندازییییی

  • داوش
   دفعه پیش اکسو برد معتبر ترین رای گیری ایران شد
   ایندفعه درست نیست
   فندوم بسیار یک رویی هستین.بله

   • ودف خودت فهمیدی چی گفتی؟
    اگه اکیو ببره درسته اگه بی تی اس ببره فیکه؟
    بعد میگن ما دنبال دعواییم

  • ببخشید اکسو سومبن بوی بند دنیا؟؟😐😐این اطلاعاتو از کجا درمیارید قشنگ معلومه گروهای بزرگ دنیا رو نمیشناسید😐😐

  • من واقعا درک نمیکنم، تا کی میخواید با جمله( این مسابقه درست نیست) اینکه بی تی اس کینگ موسیقی جهان هست رو انکار کنید؟ جواب این کامنت رو دادم چون به نظرم خیلی طنزبود😶😂 خودش میگه اکسو رتبه دوم رو در بوی بند ها داره، که اینم اشتباهه، اکسو رتبه چهارم رو داره، اول بی تی اس دوم بِد بانی سوم وان دایرکشن و چهارم اکسو، نمیخوام پای اکسو رو بیشتر از این بکشم وسط ولی اینو بدون که انکار کردن های بعضی اکسوالا برای اینکه بگن اکسو نامبروانه،زیادی خز شده. دیگه نیازی نمیبینم بی تی اس رو ثابت کنم چون خودش ثابت شدست.و اینکه بی تی اس برنده امسال 😻🍓💛💜دقیقا مثل سال های پیش

 57. اکسوالا کجایین؟از ترندای روزانه توییتر مشخصه که ما بزرگترین فندوم توی ایرانیم
  حیفه بخاطر اهمیت ندادن دوم بشیم

 58. همگی فندوم های عزیز ساکت شید و پیام من رو بخونید

  Best boy group forever in kpop : ( به چند نسل تقسیم میشن که من همشون رو با هم مینویسم ): EXO , BTS , SHINEE , SUPER JUNIOR , GOT7 , Ikon , BIG BANG , TVXQ ( این ها کسایی بودن کل کی پاپ رو برای اینکه معروف کنن زحمت کشیدن و معروف ترین معروف هان و حتی اگر دیسبند هم بشن از یاد هیچ کسی بیرون نمیرن )

  BEST DANCE :هر گروه کی پاپی حداقل یک نفر رو مثل کیم کای یا …. داره که بتونه معرکه برقصه

  BEST NEW ARTIST : ( 2016 … 2021 ) : NCT , ASTRO , SF9 , STRAY KIDS , ENHYPEN , SEVENTEEN , SECRET NUMBER , MONSTA X , TXT , THE BOYS , ONEUS , ATEES , و نوییست
  BEST GIRL GROUP: AESPA , BLACKPINK , ITZY , MAMAMOO , TWICE , OH MY GIRL , RED VELVET , GIRLS GENERATION, GFRIEND , EVERGLOW

  بهترین گروه با پروژه جهانی : SUPER M ( SM ENT.)

 59. اگه دوصتان اخرین مناظررو دیده باشن فهمیدن ک همتی راجب کی پاپ چرتو پرت گفته و باید دهنش صاف شه الانه ک همه فندون باید بریزن بخورنش تا کم چرتو پرت بگه
  😐😐😐😐😐😐

 60. میدزیا کجایین دخترامون عقبن اونا کلی تلاش کردن تا به اینجا رسیدن زود باشین برین به ایتزی رای بدید

 61. از همه ی ارمی ها اکسوال ها و بلینک ها خواهش میکنم فنوار درست نکنین لطفا فقط رای بدید و برید پی زندگیتون برای چی همش فنوار درست میکنین اخه هرکس فن یک گروهیه از اون یکی گروه خوشش نمیاد برای مثال من طرفدار توایس هستم و از اورگلور خوشم نیماد حالا به من بگید چه دلیلی داره که من بخوام به اورگلور هیت بدم؟ هیچی. نظر هرکس برای خودش محترمه و ما نباید فقط به خاطر اینکه فلانی گفته من از گروه مورد علاقه تو خوشم نمیاد به گروه مورد علاقه اون هیت بدیم😊😊

 62. من به تی اکس تی رای میدم😊
  در جواب دوست عزیزی که گفت کی پاپرای جدید فنوار راه میندازن باید بگم که کی پاپرای جدید میدزی ها و موآ ها و انجی ها و استی ها و…هستن که تازه وارد دنیای کی پاپ شدن
  و من تاحالا ندیدم بین این فندوم ها دعوایی باشه
  من با افتخار موآ هستم و با تمام وجود پسرامو استن می کنم
  فندوم بزرگی مثل آرمی و اکسوال ندارم
  اما همین چند میلیون نفری که هستیم پسرامونو طوری حمایت میکنیم که به جاهای بهتری برسن
  پس لطفا پای ما کی پاپرای جدیدو به فنوار هاتون نکشن

 63. من آرمی هستم و میمونم💜👑
  خیلی خوشحالم که بی تی اس اوله و همیشه همینطور بوده😎، بی تی اس تنها اکت تو کل دنیا هست که سه آهنگ همزمان در چارت اول بیلبورد داره پس ما نیازی به ثابت کردن اینکه بی تی اس محبوب ترین و بهترینه نداریم، آرمی های عزیزم خواهشا اصلا به کامنت های هیت یا فنوار جواب ندید و بزارید تو توهمات خودشون بمونن، ارزش خودتونو پایین نیارید، تمام جهان از اینکه بی تی اس نامبر وانه مطلع هستن پس ما نیازی به ثابت کردن این نداریم، اگر هم میخواید فندومی رو قانع به اینکه بی تی اس واقعا یه کینگ واقعیه بکنید این کارو انجام ندید چون فایده ای نداره، من واقعا عاشق اون دسته از فندوم هایی هستم که به همه بند ها احترام میزارن و منم بهشون احترام میزارم😊، ولی اگر توهینی یا اشتباهی ببینم دقیقا مثل خودش جواب میدم و نیازی به نگه داشتن احترامش نمیبینم☺،تمام اینهمه هم که نوشتم این بود که به آرمی های عزیزم که عاشقشونم بگم که ما هیییچ نیازی به ثابت کردن اینکه بی تی اس توی همه مسابقات نامبر وانه و بهترینه نداریم، چون نه تنها ما بلکه تمام دنیا از اینکه بی تی اس بزرگترین بوی بند جهانه مطلع هستن و این کاملا ثابت شدست، وقتی شما میبینی بعد از دوازده سال بی تی اس تنها آرتیستی بوده که تونسته رکورد مایکل جکسون رو بزنه…دیگه نیازی نمیبینی که این موضوع رو ثابت کنی،آرمیا دوستتون دارم عاشقتونم و همینطور استریم ام وی باتر یادتون نره😘💜👑
  👑💎BTS KING OF WORLD FOREVER💎👑

 64. یسسسس اکسو با ۷۵۵ ملیون رای گیری رو برنده شد🥳
  و این است قدرت اکسو 😎فایتینگ💙

  • سلام ببخشید کجا رای گیری بوده؟؟؟
   کجا رو برده اکسو؟؟ اگه هنوز هست بگو تا رای بدیم به اکسو

   • توی فن پلاس بود الان هم برای سوهو عه الان برو فقط به اون رای بده
    اگه نمیدونی چجوری عه توی اینستا exoeliso رو سرچ کن توی هایلایت فن پلاس رو نگاه کن اونجا همه چیز رو بهت یاد میده

 65. جاست بی تی اس

 66. کامبک اکسو را به اکسوال های گرامی تبریک می گویم
  این جانب:آرمی
  باشد که رستگار باشید
  ((مثلا کتابی حرفیدم))🤣
  نه جدی تبریک میگم

 67. گایزولای اکسوال
  تبریککککک میگم بابت کامبک اکسو
  واقعا براتون خوشحالم
  فایتینگ💜

 68. میشه تموم کنین این همه حرفای الکی رو؟
  چرا دعوا راه میندازین بیاین رای تون رو بدین برید پی کارتون
  هی فنوار بابا تموم کنین هر گروه برای فندومش بهترینه

 69. سلام به همگی.❤
  همه‌ی ما می دونیم که اکسو دیروز با آلبوم و آهنگ “Don’t Fight The Feeling” کامبک کرده و موزیک ویدیو هم منتشر شده.😘
  از همه‌ی اکسوال‌ها خواهش می کنم که موزیک ویدیو رو از “YouTube” نگاه کنن تا بازدید بالا بره.🙏🌹
  به نظر میرسه که آرمی‌ها با اکسوالی‌ها خوب شدن.😜 پس از آرمی‌هایی که دوست دارن موزیک ویدیو رو ببینن، از طریق “YouTube” نگاه کنن.🌈 (من این حرف رو به زور به آرمی‌ها نگفتم. فقط گفتم کسایی که دوست دارن. پس لطفا فنوار راه نندازین.😃🌸)
  ممنون از همه‌ی اکسوال‌ها و آرمی‌ها.❤❤❤

 70. فن جدیدا در حالی که دارن همو جرواجر میکنن:🤬😡😤🔪
  ما فن قدیمیا که باهم خوبیم و سن و سالی تو فندوم ازمون گذشته:هعی روزگار.بسه عزیزان🙂💔

  ❤️همه‌ی فندوم ها❤️

 71. اکسو-الا🥳🥳
  خیلی براتون خوشحالم که اکسو داره کامبک میده🤩😍
  من با اینکه جز فندوم بزرگ و باحالتون نیستم ولی حتما حتما حتما با دوستام ازتون حمایت می کنیم🤩🥰😘
  کلی با کامبک حال کنین و کلی استریم بزنین تا با رکوردایی که ایشالله اکسو با این کامبک میزنه قدرت کیپاپ رو به دنیا نشون بدیم😏😜🤩
  البته همه میدونن فندومای کیپاپ(به جز ۲-۳ مورد که همه میدونیم)رکورد استن نیستن😙
  اما جدیدا مردم عادی که بلد نیستن به بقیه احترام بذارن فاز برداشتن و به کیپاپ هیت میدن🙄
  مام با حمایت کردن همدیگه.و کمک کردن هم دیگه.با موفقیت هایی که بدست میاریم میزنیم تو گوش همه هیترای کیپاپ😆❤
  فایتینگگگگگگ💟💖

 72. انهایپن :هفت ووکالیست ، هفت رپر ، هفت دنسر و هفت ویژوال
  گروه درستی رو استن میکنم
  یانگ جونگوون : هیچ کدوم از اعضا جایگاه مشخصی توی گروه ندارن
  این گروه با این ووکال و رپ و دنس قوی مطمئنن موفق میشه
  انهایپن نهمین گروه کیپاپه که بیشتر از یه هفته توی بیلیبورد ۲۰۰ بوده
  اونم فقط وقتی که فقط شیش هفت ماه از دبیوشون گذشته!!

 73. معلومه بلک پینک اول میشه
  بهترین گزوه دخترونع

 74. زندگی یعنی (بی تی اس💌💌💌)

  بچه ها ما باید به علایق همدیگه احترام بزاریم چون تمام گروه هانه فقط کره بلکه تمام کشور های جهان حتی ایران حتما یه زحمتی کشیدن که تونستن معروف بشن تازه معروف شدنم خیلی زحمت میخواد ممکنه که اوایل کارت یه نفر هم ازت خوشش نیاد ولی همینطور ادامه میدی که دیگه کل جهان دوستت دارن و خیلی ازت حمایت میکنن

 75. زندگی یعنی (بی تی اس💌💌💌)

  ببخشید من یک سوال داشتم چطوری میتونم به بی تی اس رای بدم¿ پاسخ بدهید😂😂

  • وقتی میای تست باید روی گزینه مورد نظر ات کیلیک کنی،بعد یه ذره برو پایین یک دکمه ای هست به نام ارسال،بعد باید روی دکمه ارسال کیلیک کنی تا رای ات ثبت بشه

 76. من عااااشششققق اکسو هستم بایستم دی.او و چان و شیو هستن 😀😀😀اکسو محشره عالیه بهترین گروه خیلی خفنه آهنگاشون اگه به فلسفه و تحلیل و چیز علاقه دارید پیشنهاد میکنم حتما آهنگ های اکسو رو ببینین خیلی تحلیلای پشم ریزونی دارن وی آر وان کینگ😎😎😎اکسوالا بجنبین اول شیم میدونم میتونیم🤩🤩🤩

 77. فقط 💜BTS💜
  عشق فقط کوک

 78. نمی دونم چرا ولی اکسو الارو بیشتر از ارمیا دوست دارم شاید چون منطقی ترن

  • مشخصه اکسوالی

  • آره خدایی اکسوالا زیاد دنبال دعوا نیستن آخه بیشتر فنای بتس بچه هستن نمی‌خوام توهین کنم بخدا ولی واقعا میانگین سنی آرمیا یه جایی خونده بودم بین ۱۱ و ۱۲ سالن بخاطر همینه

   • نمی دونم کجا خوندی اینو
    ولی حرفات عین فنای هیدن وهیتراست که به آرمیا میگن
    فنوارو فقط تقصیر ما نیست تو هرفندوم چند نفر هستن که دنبال فنوارن
    حالا چه آرمی
    چه اکسوال
    چه بلینک
    چه وانس
    چه میدزی
    و بقیه فندوما

   • آره میگی نمیخوام توهین کنم ولی دقیقا داری همینکارو میکنی
    ما بچه نیستیم
    البته فندوم ما فندومی نیست که بقیه اعضاشو به خاطر سن مسخره کنه

   • فنوار فقط تقصیر یه فندوم خاص نیست اوکی؟
    اگه کامنتو اون پایین بخونی مبینی که یه اکسوال اومد به بی تی اس هیت داد
    پس هم بین فندوم شماها بد هست هم فندوم‌ ما و بقیه فندوما

   • یه سوال
    شما هرچی تو گوگل میخونی باور میکنی؟
    اگه ما بچه ایم توام بچه ای که اومدی داری به یه فندوم بزرگ توهین میکنی

   • 방탄소난닫.정쿸

    الان کی شروع کرد؟
    توقع که نداری تو بگی آرمیا جواب ندن

   • ۱۱ تا ۱۲ سال؟
    حاجی من ۱۹ سالمه🙄

   • دوستان شاهد باشین کی شروع کرد😊
    من حرفی نمیزنم که نگن آرمیا غیرمنطقی ان

   • فندومی هستیم که به سن بقیه نمیخندیم
    خود من بابت اینکه پسرم و آرمیم کلی از طرف دوستام مسخره شدم
    میگفتن با این سنت فن بی تی اس
    اما آرمی بودن سن نمیشناسه
    جنسیت نمیشناسه
    پس تمومش کن

   • اولا ماها بچه نیستیم
    بعدم اگه تو فندوم بچه ببینیم بهش احترام‌میزاریم و سعی میکنیم بیشتر با بی تی اس آشناش کنیم
    نه اینکه بیاین مسخرش کنیم چرا؟
    فقط چون چندسال دیرتر از ما به دنیا اومده

   • از کی تاحالا ۱۸ ساله بچه ان؟
    اگه اینطوره من ترجیح میدم بچه باشم
    البته این نظر توعه و خب مهم نیست

   • تو الان بزرگی؟
    اول برو یاد بگیر بی تی اس نه بتس
    بعد بیاحرف از بچه بودن بزن🤣🤣

   • منبع اطلاعاتت یکی از همین سایتاییه که تو گوگل میزنن و معتبر نیس😊

   • دیدیم کی شروع کرد

   • من کامنت رو خوندم دیدم به عنوان یک اکسو ال خوب اگر سواد داشته باشید میبینید نوشته میانگین … پس اگر بچه نبودید همین الان ثابت کردید …. میانگین رو مثل اینکه باید براتون فرمولش رو بنویسم تمام افراد سنهاشون رو جمع میکنن تقسیم بر تعداد میکنن….والا ما هم نیستیم که بخوایم به خاطر سن هم فندومیمون اون رو مسخره کنیم … یه کامنت دیگه در جوابش خوندم نوشته بود منبع اطلاعات معتبر نیست و … خو پس وقتی میزنید کینگ کی پاپ کیه میبینید جیمین رو میاره بدونید منبع اطلاعات معتبر نیست اونم برای همیشه معتبر نیست خدایاااااا خود آرمی ها اعتراف کردن 🤣🤣🤣 والا ما ندیدیم ی سایت معتبر بیاد بگه بی تی اس کینگ کی پاپه ولی لقب اکسو کینگ کیپاپه 😂

   • جواب به اونی که گفت نمیدونیم میانگین چیه
    یه سوال
    چجوری و از کجا میانگین گرفتن؟
    اومدن سن تک تک ماها رو پرسیدن و بعد جمع کردن و بعدش میانگین کردن؟
    خودت بخواب حساب کنی با عقل جور درمیاد؟

   • مگه بچه بودن جرمه؟
    من ۱۷ سالمه و اگه اینطورههمون بهتر که بچه باشم

   • راس میگه منم خوندم باید به تمام آرمیا بگم که اول متنو خوب بخونین بعد بگین هیتره بابا گفت میانگین عزیزان نگفت حتما لطفا توجه کنید و اینکه اون نگفته بچه بودن بده واقعا دارم کمکم فکر میکنم ما بچه اینم😑
    عزیزکم اون مخفف شده اسم بی تی اسو نوشته بتس😐😐

   • وجدانن میدونین میانگین چیه ؟ تویی که گفتی ۱۹ سالمه واقعا میدونی ینی چی ؟فکنم ریاضی دوست نداشتی وگرنه میانگین مال ابتدایی😂😂

   • بابا چرا اینجوری میکنین نه هست داده نه مسخره کرده گفت یه جایی خونده از خودش که در نیاورده شماهایی که فکر میکنین اشتباه می‌کنه بیاین مثل آدم بگین بابا اشتباه بوده نه بیاین بگین هیت میدی مسخره میکنی واقعا با اینکه چند تایی تون سنتونو گفتین ازتون بعید بود

   • جواب به اونی که میگه چجوری میانگین گرفتن داداش مثل اینکه عقبی خب عزیز من چجوری میفهمن یه جامعه جونه یا پیر عزیز من میانگینو توی فالوورای بی تی اس گرفتن

   • اکسوالا خوشحال میشم تمومش کنین
    اگه ما بچه ایم شمام بچه این که ادامه میدین
    بسه

  • خودت اول شروع کردی اکسوال
   اکسوالا خودشون هر چی میخوان به آرمی ها و بی تی اس میگن بعد میگن آرمیا وحشین😒
   جمع کنین بابا بساتتونو همش دنبال دعوایین🙄

 79. روزی که این کیپاپرای جدید یاد بگیرن به بقیه ارتیستا وفندوما احترام بزارن وفنور درست نکنن سر هر چیزی عید منه

 80. اقا من داشتم این کامنتای جدید رو میخوندم که فنوار توش نبود دیدم چقد فشنگه و حسه خوبی به ادم میده کاش همه و همیشه اینجوری بود:)⁦❤️⁩

 81. ارمی ها،توقف نکنید،با هر اکانتی که میتونید رای بدید تا بی تی اس امسال اول بشه،این تنها لطفی هست که میتونیم به ۷ تا فرشته مون بکنیم،لطفا لطفا تا جایی که میتونید به بی تی اس رای بدید💜💜

  و تا جایی که میتونید بنوسید

  Army for ever💜💜

  • بچه ها از exo حمایت کنید
   ۷ تیر کامبک اکسو میاد بیرون
   از بچه ها حمایت کنید تا اول بشن
   ما باید همیشه پشت هم باشیم از پسرا همایت کنیم
   #فایتینگ اکسوال

   • داداش اکسو فردا کامبک داره نه ۷ تیررررر اون ۷ June هست خدایاااااا 😔 فهمیدی عزیزم هفت جونننن فردا

   • عزیزم، کامبک اکسو همین فردا هستش.😘
    یعنی ۲۰۲۱٫۶٫۷ یا دوشنبه ۱۴۰۰٫۳٫۱۷٫💞
    امروز هم تیزر آپ میشه اگه SM دیر تیزر رو آپ نکنه!❤
    راست میگی، اکسوال‌ها باید از اکسو حمایت کنن تا بازدید تیزر و موزیک ویدیو خیلی بالا بره و حتما تیزر و موزیک ویدیو رو از “YouTube” نگاه کنن.🌸🌸🌸

 82. یه فن بوی بدبخت نیمچه مولتی فن🗿

  عزیزان اکسوال و بلینک⁦🗿
  فنوار بسه🗿
  من خودم به شخصه بی تی اسو دوست ندارم ولی قرار نیست بیام توهین کنم اوک بچز؟|:
  انسان باشید و به فیو خودتون رای بدین🗿
  فنوار درست نکنین 🗿
  مومو هاااااا کجایین؟🗿
  مامامو خیلی عقبه هااااا؛-؛

 83. من فندوم هیچ گروهی نیستم فقط ام وی ها و اهنگهاشون رو می بینم و گوش می کنم . اکسو وکال خیلی خوبی داره ، ریتم اهنگای بی تی اس عالیه ، بلک پینک بهترین ام وی ها رو داره ، گاتسونم آلبوم قشنگی داد که breath عالی بود ، آور گلو بهترین گرل بود نسل شد با اهنگ first و البته بقیه اهنگاشونم خوب بود ، استری کیدز که رپ خیلی خوبی داره ، مانستا ایکسم خیلی خوب بود مخصوصا اهنگ perfect girl ، استرو گروه خوبیه ام وی ها دنسشونم خوب بود ، وان اس که با نو دیگیتی ترکوند ، مومولند گروه دخترونه بدی نیست اهنگ رپ این پلستیک قشنگ بود ، آهنگی خاصی از شاینی توجهم رو خیلی به خودش جذب نکرد ، ان سی تی به خصوص ان سی تی ۱۲۷ و یونایتد خیلی خوب بودن ،اعضای اس اف ناین رو نمی شناسم و نمی دونم چرا ولی تو پلی بیستم از این گروه از همه کنن و اهنگ دارم ولی من واقعا از RPM خوشم اومد، اهنگ reveal از دبویز خیلی خوب بود

  در آخر بگم من خودم تقریبا یه نیمه وانسم چون به توایس علاقه خاصی دارم ولی لطفا وقتی دارید رای می دید نگید چون فندوم فلان گروهم مثلا به اکسو یا حتی خود توایس رای می دم ، به گروهی رای بدید که واقعا بهترین بوده باشه ، رای خودم گاتسون بود جون به نظرم آلبوم جدیدشون و سولو های جدید جکسون واقعا قشنگ بود .

  لطفا با رفتارتون کاری نکنید ک فندوم های دیگه همون گروه خجالت بکشن و یادتون باشه ما اول از همه کیپاپریم بعد فندوم گروه ها 😇

  • خب از نظر تو توایس بهترین نبوده ولی برای خیلیای دیگه توایس بهترین عملکرد رو داشته با کلی از آهنگاش حال کردن.دیدم خیلیا از آی کت استاپ می و کرای فور می لذت بردن و دوست داشتن.پس نظر خودتو نیا اینجا به بقیه تحمیل نکن که کی به کی رای بده، کی به کی رای نده.هرکی که با هر گروهی حال کرده و خوشش اومده رای میده.

  • بعدم این نظرسنجی محبوب ترین گروه کی پاپه نه بهترین گروه کیپاپ

 84. کینگ کی پاپ اکسو

 85. آرمی ۷ آتیشه

  سلام،من ارمیم و به بی تی اس رای دادم و خداراشکر بی تی اس هم تو اینجا فعلا اوله هم تو بهترین گروپ سال ۲۰۲۱،تروخدا فنوار راه نندازین،چون من حوصله خوندن کامنت را ندارم😂😂💜💜

 86. میبینم که آرمیا و اکسوالا پسرخاله شدن🤣🤣
  خوبه همینجوری ادامه بدین بیاین مثل پسرامون باهم خوب باشیم و بی احترامی نکنیم
  کامبک اکسو رو هم به اکسوالا تبریک میگم💜💜

 87. اکسوووو فور اور💜💜✌🏻

 88. سانا ارمی اکسو ال

  اگه تو نت سرچ کنین کینگ کیپاپ ( king kpop ) عکس جیمین بی تی اس میاد لطفا الکی نگین کینگ کیپاپ اکسوعه با احترام .

  • تورو خدا
   تازه فنوارا تموم شده😭😭

  • اینو دیگه همه میدونن همههه!
   که اکسو کینگ کیپامه الکی ضر ضر نکن

   • خوشم میاد بیگ بنگ و به هیچ گرفتین
    بیگ بنگ کینگ کیپاپه.و نه بی تی اس و نه اکسو کینگ کیپاپ نیستن
    دیگه اینو خود جوزف لقب کینگ کیپاپ و به بیگ بنگ داده
    میخواین اونم با کراش بازیاتون نقض کنین؟(نقز؟نقذ؟نمیدونم)

  • نه عزیزم کینگ فعلا اکسو 😀😀😀

  • نه عزیزم تازه فن وار تموم شده داری دوباره راه اندازیش میکنی ؟ 😂🤣 این رو که دیگه خود آرمی ها هم قبول دارن اکسو کینگ اف کی پاپ،…. و تو یک جشنواره هم که فکر کنم کی بی اس بوده باشه جلوی تمام گروه های پسر و دختر دیگه اکسو رو آیو با یکی دیگه از مجری های جشنواره اکسو رو کینگ کیپاپ معرفی کردن 😎😊 تو سال ۲۰۱۶ یا ۲۰۱۷ دقیق یادم نمیاد …

   • سلام،اگه به انگلیسی سرچ کنید king kpop عکس اعضای بی تی اس میاد،البته من اکسو را خیلی دوست دارم و قصد توهین نداشتم

   • در جواب به Army Exol ، بابا تو اصلا آرمی هستی ؟ اون کامنت های پایین رو بخونی میبینی آرمی ها و اکسو ال ها همه قبول کردن اکسو ووکال معرکه داره و کینگ کی پاپ ، تو هرچی میخوای سرچ کن ولی اکسو همچنان کینگ کی پاپ هست این لقب اکسوئه میدونی لقبببب دنیا اکسو رو کینگ کی پاپ معرفی کرد برو party people jyp رو ببین یا جشنواره کی بی اس که جلوی بنگتن اکسو رو کینگ اف کیپاپ گفتن آیو و یه مجری دیگه ، تو پارتی پیپل هم گفت اکسو مرکز کی پاپ هست و لیدر کی پاپ مگه ما اکسو ال ها داریم میگیم کینگ کیپاپه بابا لقب اکسو هست و همه قبول دارن تو میتونی قبول نداشته باشی و تو خیالاتت بمونی لقب بی تی اس بهترین بوی بنده و کینگ دنیا هم میگن که البته کینگ دنیا نمی تونه باشه دنیا خودش صاحب داره ولی کینگ کی پاپ میتونه باشه که ولی اون اکسو هست 😂 آرمی ها هم موافقن 😐 فنوار راه ننداز

  • قطعا کینگ کیپاپ و بزرگترین بوی بند جهان بی تی اسه!

   • 😒 همه فنوار رو تموم کردن باز شروع نکن … تو به لقب اکسو چیکار داری ؟ اکسو لقبش کینگ کی پاپه و لیاقت این لقب رو داره برو برا گروه خودت یه لقبی که لیاقتش رو داشته باشه پیدا کن … اگر بی تی اس اون آهنگ دینامیتی که چون فقط لیریکش انگلیسی بود رو نمی خوند بعید میدونم معروف میشد چون تا خود ۲۰۱۷ کسی بی تی اس رو نمی شناخت از وقتی بنگتن رفت آمریکا برا صنعت کی پاپ یه چیز جدید بود جوووو گرفتتشون فکر کردن رفتن آمریکا مثلا چی شد ‌‌😒 یادشون رفت ۲۰۱۳ چه گروه تازه واردی یه سال پس از دبیوت دسانگ گرفت و …. دارم میگم لقب اکسو کینگ کی پاپه برو برا بی تی اس ی لقب دیگه پیدا کن 🤣 اکسو رو از ۲۰۱۳ کینگ کی پاپ می گفتن الان شما ۳ ، ۴ ساله شاخ در آوردید یه روزه نمی تونید این لقبی که سالیان سال برای اکسویی کل لیاقتش رو داشته بگیرید … ولی لازم گفته باشم هر قبرستونی برید سرچ کنید کی پاپ سه گروه : بلک پینک و اکسو و بی تی اس میاره پس دعوا نکنید برید ی لقب دیگه پیدا کنید

 89. با احترام به همه عشق من بلک پینکه و بس دخترای با استعداد جهانی 😍🥺❤️ هیچ وقت فکر نمی کردم یه روز ازکیپاپ خوشم بیاد اما به لطف خفنی اونا کیپاپر شدم، همچنین آرزوی موفقیت برای سایر گروه ها و آرتیستارو دارم.

  • Blackpink is the revolution

   از نظر من بلک پینک از همشون بهتره ، تنها گروهی که تونستن توی کوچلا اجرا داشته باشن ، تنها گروهی که رکورد های گینسی که ثبت کردن از بقیه بیشتر بوده . تنها گروهی که تمام اعضای گروه هم میتون رپ بخون و هم وکال خیلی خوب و عالی دارن .
   یادمون نره که خود کره به رزی لقب صدای طلایی کره رو داده . بلک پینک گروهیه ک وقتی لایو میخونن ، لایوشون هیچ فرقی با صدای بک گراند شون نداره .
   ما بلینک ها همه کار برای بلک پینک ، کویین هامون ، میکنیم.

   • اهم ولی اون مامامو بود که همه ی اعضاش میتونن هم رپ بخونن هم ووکال
    بعد تو صدای ووکال بین گرلبندا ایزوان حرف اولو میزنه

   • ببخشید اما بی تی اس رکورد ای گینسو برد و توی گرمی وبیلبورده

   • عمه من بود تو گینس ثبت شد یا اکسو ؟ همینجوری خواستم بگم اکسو هم تو گینس ثبت شده است دومین گروه کی پاپ که بعد از بیگ بنگ ۵ سال دسانگ پشت سر هم گرفته از جشنواره ماما ی نامرد 😒😂⚘⚘⚘

   • بیاین بخندیم
    اکسو و بی تی اس بیشترین تعداد رکورد گینس دارن
    تو خبالاتتون میچرخین؟

   • و تنها گروهین که نمیتونن لایو بخونن****😂😂

  • جاست توایس کویین کی پاپ

 90. اینجا چند تا اکسوال داریم که هنوز اهنگ نیومده تو خونه شون کنسرت don’t fight the feeling راه انداختن اعلام کنن شاید بیماری لاعلاجی گرفتم😂

 91. بی تی اس💜😍
  من خودم یه آرمی دو آتیشه‌ام،البته همه آرمیا اینحورین😍💜💜
  لطفاً به همه گروه ها احترام بزارید.
  هر گروهی، سختی های خودشو کشیده و فندوم خودشو داره پس به نظر همه احترام بزارید💖

 92. اکسو عشقه اکسو همه چیزه اکسوالا بیاین مثل همیشه نشون بدیم کینگ کی پاپ کیه
  فایتینگ

 93. اکسووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
  یه مشت با استعداد خوشتیب و خوش قیافه دور هم جمع شدن
  نقشه میریزن چجوری ما اکسوالا رو سکته بدن و بکشن
  لطفا بهشون رای بدید ارزش اول شدنو دارن و دوم

 94. شرمنده این حرف رو میزنم ولی اصلا یه گروه دختر رو نمیشه با یه گروه پسر مقایسه کرد 🤣🤣 عقل اگر داخل سرتون دارید باید بفهمید …. این رو همه قبول دارن که وکال اکسو و اجرای لایوش حرف نداره حتی خود آرمی ها ( چون دیدم آرمی ها این حرف رو زدن ) ، و خود ما اکسوال ها و بقیه فندوم ها هم می دونیم بهترین گروهی که رپ میخونه بی تی اسه و nct هم رپشون دست کمی نداره و تازه هر گروهی حداقل یه نفر رو داره که خیلی رپ و ووکال معرکه ای داره 😎، از نظر رقص که بگیم همه گروه ها یه نفر رو دارن که رقص خیلی خوبه داره ولی باز کای و سهون ییشینگ خُب تو اکسو معروفن ، گروه جهانی که پروژه جهانی داشته باشه سوپرام انتقام جویان کی پاپ هستن که همون موقع دبیوتشون ترکوندن که هیچ گروهی نتونست این کار رو بکنه 😏😎 و حالا گروه دختر بگیم aespa وقتی دبیوت کرد اصلا ام وی هاشون با تمامی گروه های دختر فرق میکنه خودتون میتونید برید ببینید 😏 پس اینجا گروه دختر رو با گروه پسر مقایسه نکنید با تشکر 😘😒 همه میدونن تو کی پاپ بنگتن و اکسو حرف اول رو میزنه پس دعوا برا چی ؟ ( هرچند عاشق شاینی و گاتسون هم هستم 🥺 ) 😅 به جای اینکه آرمی و اکسو ال با هم دعوا کنن برن یه گروه متحد چند میلیونی درست کنن و دهن اونهایی که به اکسو و بی تی اس لقب شیطان پرست میذارن رو با خاک یکسان کنن ، هرکی هم دعوا کنه خره بوس بای بای 👋🏻⚘ اکسو ال ها کامبک یادتون نره واگرنه کتک نخوردید 😎🤣 یادتون بره کرونا رو میکنم تو حلقتون با تچکر 😘😂

  • دقیقا
   من آرمی ام ولی وکال اکسو فوق العادست
   واقعا نباید گروه های پسرو با دختر مقایسه کرد
   مطمئنم اکسو با این‌کامبکشون میترکونن

  • شما نمیخاد عرعر کنی گلم میترسم گلوت بگیره حجنرت بسوزه *** باش؟ علت مرگت میشه ********:)

 95. واااااای من الان باید به کی رای بدم من طرفدار همشونم بی تی اس و اکسو و بلک پینک و گات سون و …. همشون عالین همشون لیاقت اول بودن و دارند همشون سخت تلاش کردن حالا فاز اینایی ک میگن نه فندوم ما بهتره و اینا و درک نمیکنم واقعا همشون عالین پس انقدر بحث بی خود نکنید و فقط رای بدین 😁من خودم چشام و میبندم و به صورت تصادفی رای میدم چون واقعا نمیتونم بگم کدوم بهتره و بینشون فرق بزارم😍😍😍💛💜💋

 96. وقتی داشتم میخوندم که که اکسو قراره کامبک بده خیلی خوشحال شدم (تبریک💜✨) چون زیاد در جریان نبودم الان هم خوشحال هستم💜🌸
  همه چیز اکی بود تا وقتی که پایینتر اومدم و دیدم اونجوری علنی گفتی از بی تی اس متنفری ☹️😐💔
  نمیگم دوسشون داشته باش ولی وقتی از چیزی خوشت نمیاد میتونی اهمیتی بهش ندی این طور نیست؟
  چرا باید کلی فن رو برنجونی؟😔فقط هم نمیگم آرمی چون میدونم که اکسوال هم ناراحت میشن دوستایی که اکسوال باشن دارم خیلی هم باهم دیگه با عکسای پسرا عرر میزنیم😅
  هر کسی تو این صنعت هست برای همه راه های پرپیچ و خمی که طی کرده کلی تلاش کرده و زحمت کشیده از روح و روانش مایه گذاشته
  به فکر کسایی هم که تازه کیپاپر شدن هم باش ممکنه درباره چیزی اشتباه متوجه بشن و باعث فاجعه بشه
  وقتی میشه خیلی ساده گذشت چرا اینجوری؟فکر نمیکنی باعت شرمندگی فم فندومی هات باشی؟

 97. فقط اکسو❤😍😏

 98. بلک پینک کویین همتونه

  *** بلینک هاااااااا قدرت فن ما خیلی بالا تره من نمیگم بی تی اس خوب نیس اما فقط ت توی بوی بند ها خوبه بلک پینک هم تو گرلبند ها یاد بگیرید مقایسه نکنید😗💕

 99. چرا کامنتای زیر این نظرسنجیا همیشه انقدر سمه؟؟؟آدم فکر میکنه گوشی دادن دست یه مشت بچه ۱۲ ساله😐😐تو رو خدا یه جوری رفتار نکنید آدم به عقلتون شک کنه

 100. طرز صحبتتون=نشون دادن سطح شعور فندومتون
  حالا خود دانید
  من رأی ام رو دادم و حالا هم بای💜

 101. 🔮Pooya.ارمی.BTS🔮

  دقیقا فازت چیه یه گرلبند رو با یه بوی بند مقایسه می کنی😐😂
  در ضمن من ارمیم ولی داخل اکسو بایسم چانیول
  واااااای اهنگ تلفن از چانیول و سوهو خیلی خوب بود😍🍫
  لطفا فنوار راه نندازین 😐

  • سلام.👋
   من یک اکسوال هستم و بایسم توی گروه، چانیول هستش.😘🌸 ممنون که چانی رو دوست داری.😃🌹
   راستی چانیول با سهون یه آهنگ خونده به اسم “Telephone” یا همون «تلفن».🌈
   چانیول با سهون یه گروه هستن به اسم “EXO-SC” و این آهنگ رو باهم خوندن و اصلا سوهو با چانیول، آهنگی به این اسم نخونده!😺
   فهمیدی؟😄💞
   بای بای.😜

  • چانیول و سهون اهنگ تلفن رو خوندن عزیزم نه سوهو

 102. فقط بلک پینک 🙂

 103. اکسوالا بیاین عشقمون به اکسو رو نشون بدیم
  بیاین مثل دور قبل اکسو رو سربلند کنیم
  فقط یه رای دادنه🥺

 104. dont mess up my feeling

  اکسوی عزیزم
  اکسو همیشه عالیه و عالی میمونه
  اکسوالا واسه کامبک اکسو کم نزارید مخصوصا یوتیوب
  هدف کل اکسوالا تو جهان اینکه تو ۲۴ ساعت بالای ۴۰ میلیون رو بگیره

 105. عشقممممممم آسترووووووو😍😍😍😍😍پسرام اینجا اول نیستن اشکال نداره ولی توی نظرسنجی بهترین بوی گروپ ۲۰۲۱ اولن😊😍🌹

  • سلام.👋
   من فکر می کنم که، مردم ففط به خاطر چا اون‌وو طرفدار Astro شدن و نه چیزه دیگه.😃🌸
   البته این نظر منه، شاید بقیه نظر دیگه‌ای داشته باشن!💢
   لطفا این حرف رو به عنوان یک هیت در نظر نگیرید، چون من فقط نظرم رو گفتم.😉❤

 106. اکسوالا تبریک می گم که اکسو داره کامبک میده
  امیدوارم مثل همیشه بترکونین
  فایتینگگگگگگگ💜💜

 107. فقط ویکلی و اوه مای گرل💜💜

 108. سلام به مدیر سایت.
  اگه میشه گروه secret number رو هم تو این نظرسنجی قرار بدید
  ممنون:)🌸

 109. ببخشید عزیزم میشه لطفا فقط رای بدی🙄
  واقعا چه نیازی هست تنفرت از یه گروه دیگه رو نشون بدی😬
  به عنوان یه اکسوال خیلی ناراحت شدم که به بی تی اس توهین کردی💔🥺
  به هر حال هم بی تی اس هم اکسو خیلی تلاش کردن تا به این جایگاه برسن و هیچکدوم لایق اینجور توهین هایی نیستن🥺💖
  این کارت فقط و فقط باعث فنوار میشه عزیزم…
  لطفاً ملاحظه کن🥰🙏🏻

  • آره تو راست میگی من ارمیم ولی اکسو هم دوست دارم و اکسو واقعا تلاش کرده به اینجا رسیده هرکسی به اکسو و بی تی اس هست میده خوب ناراحت میشه آدم من خودم خیلی ناراحتم به اکسو هست دادن خوب چرا هر گروهی فندوم خودشو داره اونا هم واسه خودشون تلاش کردن

 110. طرفدار هر گروهی هستین بیاین بی سر و صدا رای بدین برین عین بچه دوساله ها رفتار نکنین و خز بازی در نیارین با تشکر

 111. اگاسه ها کجایین که ۱۵ ژوًن البوم بم بم میاد🤤 اصلا نمیتونم واسش صبر کنم😣

 112. سلام به اکسوالای عزیز ⁩⁦🥰خب دوستان همون‌طور که میبینین یکم عقبیم ولی خیلی راحت جبران میشه ⁦;)⁩ حتما رای بدین تا قدرت کینگ کیپاپ رو نشون بدیم. ما حتما مثل پارسال برنده میشیم ⁦ و از آرمیای عزیز خواهش میکنم هیت ندین لطفا همه گروه ها عالین بی تی اسم خیلی خوبه من خودم قبلا آرمی بودم
  فااایییتتتیییننننگگگگ اکسسسووووالاااااا🤩🤩🤩🤩🤩

 113. سلام به اکسوالای عزیز ⁦(^^)⁩⁦🥰خب دوستان همون‌طور که میبینین یکم عقبیم ولی خیلی راحت جبران میشه ⁦;)⁩ حتما رای بدین تا قدرت کینگ کیپاپ رو نشون بدیم. ما حتما مثل پارسال برنده میشیم ⁦⁦:-)⁩ و از آرمیای عزیز خواهش میکنم هیت ندین لطفا همه گروه ها عالین بی تی اسم خیلی خوبه من خودم قبلا آرمی بودم ⁦^_^⁩
  فااایییتتتیییننننگگگگ اکسسسووووالاااااا🤩🤩🤩🤩🤩

 114. ینی قدرا بلک پینک انقد کمه؟!!!
  کویین های کی پاپ باید نفر سوم باشن؟!؟ واقعا ک! خندم میگیره🤣🤣
  من هیت نمیدم اما خداییش بلک پینک از اکسو بهتره😎 البته هر کی ی نظری داره و ما باید ب نظرش احترام بگذاریم 🙏پس لطفا ب بلک پینک رای بدین!! بلک پینک برای آرزوهاشون جنگیدن!!! بلک پینک خیلی زحمت کشیدن تا ب اینجا برسن😍🥰❤ البته این نظرسنجی مال ایرانه ی چن تا ایرانی میان رای میدن دیگ😂😂 و گرنه بلک پینک توی کشوری های دیگ از همه بیشتر طرفداره☺ لطفا ب بلک پینک رای بدین . کلییی ماچچ=)⛓

  • ***؟؟؟بلک پینک از اکسو بهتره؟؟؟؟****؟؟؟؟برو بابا بچه کوچولو..جاست پوکر😐😐😐😐😐😐چند سالته دخترم؟؟چند وقته میدونی کیپاپ چیه؟؟؟وقتی نمیدونی اکسو اصن چیه چرت نگو عزیرم…شما برو یکم تحقیق کن خانونی…افرین برو کوچولو…به کینگ کیپاپ داره میگه از بلک پینک کم تره😂😂😂😂واییی خدااا تو چقد سمییی😂😂😂طرفدار یه گروه میشین اونو بهترین ندونین…من خودم بلینکم بلک پینک تو گرلبندا عالیه دیگه نباید با اکسو مقایسه بشن که…

  • سلام.👋
   من خودم هم یک اکسوالی و هم یک بلینکی هستم.😘🌸
   تو هیچ‌وقت نباید اکسو رو با بلک پینک مقایسه کنی!😕
   درسته که بلک پینک اولین گرل‌بند جهان هستش، ولی هیچ‌وقت نباید با اکسو مقایسه بشه.😒
   تو باید اول بری از اکسو اطلاعات جمع کنی، بعد بیای این حرف‌های … بزنی.👍 اکسو کینگ کیپاپه، پس … .
   فهمیدی گلم؟🌼
   اول باید بری از گرو‌ها اطلاعات جمع‌آوری کنی و بعد بیای درباره‌ی اون گروه نظر بدی!😑
   لطفا وقتی هیچ کاری نکردی، حرف … نرن!😐
   امیدوارم ناراحت نشده باشی. فقط خواستم بهت بگم که دیگه از این کارها نکنی.😃:-)
   بای بای.🌈

  • من آرمیم
   اکسوال نیستم ولی شتتتتتت
   دارم می پوکم از خنده
   چند سالته کوچولو

   بی ای اس و اکسو گرلز جنریشن سه تا از گروه هایی هستن که بیشترین دسانگ رو تو کره بردن
   پس بدون تحقیق صحبت نکن

   • شما ***😂 بهترین گرلبنده جهاننن کویین بلک پینکهههههه یو نو ؟

   • در جواب به بلک پینک
    مگ من گفتم بلک پینک بده؟
    ولی نباید با بوی بند مقایسه بشه
    بی تی اس بزرگترین بدی بند جهانه و اکسو کینگ کی پاپ
    چرا مقایسه می کنی

  • عزیزم اکسو قبل از بلک پینک اومده و خیلی بیشتر از بلک پینک جایزه برده و محبوب تره که طبیعیه که اکسو معروف تر باشه ولی بلک پینک تو گرل گروپا خیلی معروفه.و اینکه همه برای رسیدن به این هدفشون جنگیدن و حتی بیشتر از بلک پینک سختی کشیدن

  • وات😐😐😐؟
   بلک پینک از اکسو بهتره ؟😐😐😐😐
   نمیدونستیم که خوب شد گفتی و اگر نه تا اخر عمر فکر میکردم اکسو برای آرزوهاشون نجنگیدن ممنون که اکسوال ها رو از غفلت بیدار کردی😂😐
   تو برو یه سری به شبکه های اجتماعی بزن بعد میبینی قدرت اکسو چیه و چقدر معروفه😉
   به قدرت بلک پینک کاری ندارم خب حتما کمه که سومین😇

  • خیلی جالبه میگی باید به نظرا احترام بذاریم اونوقت خودت اومدی به اکسو توهین میکنی.
   فک کنم فقط یه اسم شنیدی عمرا نمیشناسی اکسو .
   و شما که هیچی از اکسو نمیدونی بهتره همون فن گرلی بلک پینک رو بکنی بچه جون

  • ودف واقعا ک ما تو جایگاهی نیستیم ک تلاشه اونارو ندید بگیریم و مقایسشون کنیم رایتو بده برو

  • 🔮Pooya.ارمی.BTS🔮

   دقیقا فازت چیه یه گرلبند رو با یه بوی بند مقایسه می کنی😐😂
   در ضمن من ارمیم ولی داخل اکسو بایسم چانیول
   واااااای اهنگ تلفن از چانیول و سوهو خیلی خوب بود😍🍫
   لطفا فنوار راه نندازین 😐

  • هنوز شما راه هایی که دارین الان میرین ما چند سال پیش رفتیم
   اخه پلک پینک کجا اکسو کجا
   بچه چند سالته ؟

   ما با یه گیف ترند یک شدیم هنوز داره میگه بلک پینک بهتر از اکسو عه
   هع هیترا وقتی میسوزن شروع به هیت دادن میکنن پس تو می‌سوزی برای کینگ بودن اکسو ✨

   • *****
    آخه اکسو کجاش قشنگه خداییی؟
    فعلا ک ویو ها تون کم شده همه جا دارین ***** میکنین استریم بزنین اس ام اکسو رو دیسبند میکنه😂

  • به عنوان یه ارمی و بلینک میگم ودف از کی تاحالا بلک پینک از اکسو موفق تره؟:/ برو باو تو هنو نمیدونی کی پاپ چیه برا چی زر میزنی بعد تو نمیتونی یه گرلبندو با یه بوی بند مقایسه کنی اسکل:|

  • ویکلی و توایس

   خداییش آهنگای بلک پینک خوبه اما توایس اصلا یه چیز دیگه اس

 115. آرمی ها و اکسوال های عزیز فنوار راه نندازید بسه دیگه😑
  به گروه های دیگه هم توهین نکنین نه اکسو و نه بی تی اس و نه گروه های دیگه
  اگر از گروهی متنفری تو دلت نگه دار مجبور نیستی جار بزنی که من از فلان گروه بدم میاد . مطمئن باش اونا هم از تو خوششون نمیاد😌
  خودم اکسوالم دوستای آرمی زیادی دارم حتی دوست صمیمی آرمی هم دارم و واقعا بدم میاد بین آرمی ها و اکسوال ها دعوا میشه
  ما ناسلامتی باید هوای همو داشته باشیم بعد شما فنوار راه میندازین؟ واقعا که
  خلاصه لطفاً دعوا نکنین
  اکسو فایتینگ ✊💜
  بی تی اس فایتینگ✊💜
  به عنوان یک اکسوال دوست دارم اکسو اول بشه اما گروه های دیگه هم واقعا سخت تلاش میکنم و موفق هستند.😊❤️

  • سلام.💠
   به نظرم درست میگی.👍
   نه شما آرمی‌ها به اکسو هیت بدید، و ما اکسوالی‌ها به بی تی اس.😃🌹
   پس لطفا حقوق گروه‌ها رو رعایت کنید.🌈

  • قربون آدم با عقل !♥️
   بعضی از اکسو الا و ارمی ها واقعا نمیدونم چرا دعواا دارن
   من‌یه آرمیم دارم اکسو ال میشم😍♥️
   فقط دعوای اینارو نمیدونم چراااااا
   من یه کلیپ دیدم بکهیون داشت با اهنگBTS میخوند از اونجا عاشقشون شدم
   اونا باهم رفیقن به هم‌احتراج‌میزارن
   بس کنید بچه ها
   الکی فنوار راه میندازن که اسم هر گروهو بد کنن
   بگی BTS میگن عه همونایی ک فناشون زیر این این گفتن 😐💔
   عه EXO ? اونایی ک فناشون با اینا اینجوری بودن😐💔
   بسه دیگه بابا
   اکسو و بی تی اس عشقن شماهم دعوا نکنید زیر این پستا
   کاشکی میبیستن
   🙂♥️
   بوس به اکسو الای [ با اددددبب ] و ارمی های با عقل😐♥️♥️💜💜

  • واقا..مردم دیوانه شدن! آخه کییپاپر به گروه کیپاپ هیت میده؟ چرا نمیتونین فقط برای بالا رفتن فیو هاتون تلاش کنین و بقیه ی فندوم ها رو ناراحت نکنین؟ مگه چی میشه؟ دقیقا باهات موافقم من اگه از گروهی خوشم نیاد تو دلم نگه میدارم.چون اگه اینجوری باشه با یه هیتر احمق و بی منطق فرقی نخواهم داشت.تمام گروه ها نهایت تلاششون رو میکنن و بهترینن و فن هاشون دوسشون دارن دقیقا مثل شماها! اصلا دعواتون دیقا سر چیه؟ اینکه چرا فلانی اول شده؟ خو بقیه گروه ها هم باید پاداش تلاش هاشون رو بگیرن و نمیشه همیشه پایین باشن. به امید روزی که صحنه ی زیبای حمایت فندوم های مختلف از هم رو ببینیم.

  • ارههههههعه آکسو لاوا با ارمیااااااااا😎😎😋😋

  • من آرمیم
   ولی دوستای اکسوالم دارم
   خوب میشه اگه فنوار راه نندارن
   بی تی اس و اکسو هر دو تو سبک خودشون عالین

 116. اکسوالای عزیزم
  با هر چی اکانت دارین به اکسو رای بدید تا اول شه
  مثل سال قبل
  مخصوصا که الان دارن کینگا برمیگردن تلاش بیشتری کنین

 117. اکسو-ال چن عزیز.بچه نباش دخترم.باشه؟اینجوری فقط بقیه از تو و فیوت زده میشن.افرین

 118. یه کیپاپر واقعی هیچوقت فنوار راه نمیندازه.اگه ادعا دارین ارمی یا اکسو ال واقعی هستین،بهتره به جای فنوار وهیت دادن به ارتیستای همدیگه،برای ارتیست مورد علاقتون استریم بزنین وحمایتش کنین.فنوار راه انداختن واقعا احمقانس،چون ایدلای شما با هم دوست ورابطه خوبی دارن وفنوار راه انداختن فقط باعث میشه غیر کیپاپرا نسبت به کیپاپ بدبین بشن.
  هر گروهی تو سبک خودش وکاری که انجام میده کینگ وکویینه.پس خواهشا فنوارای الکیتونو تموم کنین

 119. سوانز کجایین؟بیایین به دخترای جی جی رای بدین.
  کویینای کیپاپ سوان ایرانی زیاد دارن.

 120. اون جیگری که گفته از بی تی اس خوشم نمیاد
  عشقم اومدی اینجا گروه مورد علاقت رو بگی یا هیت بدی
  لطفا یه نظر سنجی برای هیت دادن بزارید دیگه اکسوالا راحت باشن کی هیت داد که تو هیت میدی 😐 اگه هم دیدی و تو هم دادی هیچ فرقی با اونا نداری. چی باعث شده خودتو آدم ببینی؟ کسایی مثل تو اکسوال نیستن. من خودم دوست اکسوال دارم مثل تو نیستن یکم انسان بودن یاد بگیر نفس. ذوق یه کامبک دارن باشه بابا حالا خوب خودت میگی همه میدونن دیگه چرا اطلاع رسانی میکنی؟ نکنه بعد این همه مدت یه کامبک دارین اومدی مثل همین عقده ای ها جار میزنی؟! خدا بهتون بده واقعا😐

 121. چند تا نکته مهم به همتون میگم رعایت نکنین بد میبینین
  ۱-نتیجه که معلوم شد اگر نتیجه به میل شما نبود هیت نمیدید
  ۲-اکسو الا.ارمیا نمیپرین به هم
  ۳-بلینکا.وانس ها با هم درگیر نمیشین
  ۴-کسی به گروه های روکی بی احترامی نمیکنه
  ۵-این نظر سنجی برای کیفیت گروه نیست برای میزان سنجی فن ها است
  ۶-کسی جایزه های گروهشو به رخ بقیه نمی کشه
  ۷-کسی نمیگه ایدل من رفته فلان جا.فلا مقام طرفدار ایدل منه
  ۸-اگر جنبه باخت ندارین کامنت نمیدین
  ۹-فقط و فقط تبریک میگین.اینکه بگین به فلان گروه تبریک میگم که برنده شد ولی لیاقتشو نداشت
  ۱۰-اگر گروه مورد علاقه تون باخت اهمیت نمیدین و به زندگیتون میرسین و خودتون رو درگیر نمیکنین

 122. این نظر سنجیا چ مزیتی داره؟

  • لطفا بخش “اهمیت نظرسنجی محبوب ترین گروه کیپاپ” که در این پست نوشته شده رو مطالعه بفرمایید

 123. فقط ای او ای 😌شاید کسایی که تازه کیپاپر شدن فقط فن چندتا گروه معروف بشن و بقیه رو بشماسن، ولی ای او ای از خودساخته ترین و با استعداد ترین گروهای کیپاپه و خیلی به الویسا اهمیت میده💜

  • کاملا موافقم ای او ای گروه خوب وموفقیه واینکه تو این نظر سنجی دیده نشده شاید دلیلش کیپاپرای فیک وبچه سالی باشه که فقط بی تی اس،بلک پینک واکسو رو گرو های موفق کیپاپ میدونن.گروهای موفق زیاد دیگه ای هم هستن که باید تو این لیست باشن ولی نیستن.

 124. به نظر من کیفیت مهمتر از کمیت هست.
  فن های یه گروه کم باشند ولی آروم و منطقی باشند،وگرنه یه تعداد کودک خردسال بی ادب بیشتر آبروی اون گروه رو میبره.👎

  • کاملا درسته.متاسفانه یه سری کیپاپر فیک دارن جو وفضای کیپاپ رو نابود میکنن.تا چند سال پیش این هم فنوار وجود نداشت وکیپاپرا تو هر فندومی که بودن از همدیگه حمایت میکردن

  • دقیقا همینجوریه من همیشه به شاول ها و الف خیلی احترام میزارم تا حالا یه هیتر توشون ندیدم شما تا حالا یه تی وی ایکس کیو فن هیتر دیدین؟ هرچی هیتر هست مال نسل سه و چهاره

   • متاسفانه دلیلش اینه که این ادما بیشتر شون کم سن وسالن .من خودم نه سال سوانم وتو این نه سال ندیدم سوانا (یا کیپاپرای قدیمی)فنوار راه بندازن

 125. فقط بی تی اس💜

 126. تواز بی تی اس خوشت نمیاد،دلیل نمیشه بقیه هم اینطورباشن ونظرت رو هم برای خودت نگه دار. من طرفدار بی تی اس ام و به اونا رای دادم.

 127. چطوری باید رای داد من به ATEEZ رای میدم

 128. توایس با اینکه طرفدار ایرانی کم داره ولی تونست پارسال چهارم بشه
  واقعا تعجب کردم و انتظار نداشتم،امیدوارم امسال هم بتونیم عالی عمل کنیم و بریم تو سه تای برتر

 129. سلام به اکسوال‌های عزیز.🌸😇
  💡می‌خواستم یه خبر خیلی مهم به شما بدم که می‌دونم بیشتر اکسوال‌ها از این موضوع خبر دارن!
  🚨گروه “EXO” قراره که توی سال “۲۰۲۱” با آلبومی به اسم: ⏪ “Don’t Fight The Feeling” کامبک کنه!
  🚨اعضایی که قراره توی کامبک جدید سال ۲۰۲۱ گروه “EXO” حضور داشته باشن:⏬
  Baekhyun, Chanyeol, Sehun, Kai, D.O., Xiumin, Lay
  و مثل این که “Lay” هم توی این کامبک حضور داره و من خیلی خوشحال شدم!😘💖 ولی متاسفانه “Chen” و “Suho” به دلیل خدمت سربازی توی این کامبک حضور ندارن!😶
  💡اگه سری به پست‌ها و استوری‌های گروه “EXO” و کمپانی “SM Entertainment” توی “Instagram” بزنید، این ها رو می‌بینید.
  🚨 تاریخ کامبک جدید گروه “EXO” تو سال ۲۰۲۱:⏬
  🎉۲۰۲۱٫۰۶٫۰۷ ~ Coming Soon🎉
  🚨🚨راستی، یه خواهش خیلی بزرگ از تمامی اکسوال‌های عزیز داشتم و این هست که: ⏪ در نظرسنجی که سایت “مجله تایم” برگزار کرده که: “محبوب‌ترین گروه کی‌پاپ در ایران سال ۱۴۰۰ کدام است؟” به گروه “EXO” رای بدید، که امسال هم مثل پارسال، گروه “EXO” محبوب‌ترین گروه کی‌پاپ تو ایران باشه.🌸
  از تمامی اکسوال‌های عزیز یه خواهش دیگه هم می‌کنم که توی فضای مجازی، به دوستان و فامیل‌هایی که اکسوال هستن، خبررسانی کنین، تا به گروه “EXO” رای بدن که آرا بیشتر بشه.😇💖 متاسفانه گروه “BTS” (که من ازشون متنفر هستم!😈) نسبت به گروه “EXO” تعداد رای بیشتری آوردن!😒 (که این خیلی بده!😲) لطفا، اکسوال‌های عزیز کاری رو که گفتم، به خاطر گروه “EXO” انجام بدید!🌸 ممنونم.💖 خدانگه‌دار!🌈

  • توجه شما رو به این فن کوچولو موچولومون جلب می کنم
   از بی تی اس متنفری؟
   ولی باید به اطلاعت برسونم که اعضا با هم خوبن و تنفری نسبت به هم ندارن
   اوا
   بد شد که
   دفعه بعد خواستی حمله کنی و رای جمع کنی راه دیگه ای و انتخا کن

   • سلام.😶
    به تو ربطی نداره!😈 این پیام من، به اکسوال‌ها بود!🌸 تو برای چی دخالت می‌کنی؟؟؟😒 بعد مردم میگن که یه فن وقتی که حرف بزنه، آبروی گروه خودشو می‌بره! که به نظرم این غلطه!😒 خودت برو زیر بیوگرافی گروه “EXO” ببین که اون آرمی‌ها چه فن‌واری راه انداختن!😈 که این جوری آبروی گروه “BTS” رو بردن!!!😏 و آرمی‌ها خودشون رو نشون دادن که چه آدم‌هایی هستن!😒 اگه الان بگی که اکسوال‌ها هم هیت دادن، اونا در جواب آرمی‌ها هیت دادن و فقط به خاطر دفاع از گروه “EXO” بوده!🌸 اصلا ما اکسوال‌ها به اون آرمی‌ها چی کار داشتیم؟😕 به نظرت خودشون نیومدن زیر بیوگرافی گروه “EXO” کامنت گذاشتن و هیت دادن؟؟؟😈

   • ویکلی و توایس

    خداییش ارمیا بیشترش فحش میدن خودمم ارمی بودم چند ماهه دیگه نیستم. چه وضعشه؟ همه ش باهمدیگه دعوا میکنین! اکسوالا هم اکسو رو دوس دارن شما هم بی تی اسو انقد دعوا نکنین دیگه

  • تو چجور اکسوالی هستی که یاد نگرفتی به بقیه گروه ها احترام بزاری؟ این خلاف چیزیه که اعضا بهمون یاد دادن

   • سلام.🌸 می‌دونم که اعضا به ما چی یاد دادن!💖 ولی تو، رفتارهای آرمی‌ها رو با اکسوال‌ها نگاه کن!😒 چقدر به ما و گروه “EXO” هیت دادن! مثل این که بخش کامنت‌ها، زیر بیوگرافی گروه “EXO” رو ندیدی!😒 اون آرمی‌ها اومدن هیت دادن و فن‌وار راه انداختن!😈 راستی، این نظر من هستش که از گروه “BTS” متنفر هستم!😒 بالاخره، هی کی یه نظر و سلیقه‌ای داره و من هم خواستم، نظرم رو بگم!😃 این ایرادی داره؟؟؟😒

   • دقیقا باهات موافقم

  • *** باو فکر کردی بی تی اس از تو خوشش میاد؟😂

  • سلام.
   باهات موافقم.👍
   “Chen🌸EXO-L”، راست میگه.😃🌹
   ما باید حتما به اکسو رای بدیم، تا اکسو امسال هم توی کشور ایران رای بیاره.😘💞
   لطفا همه این کار رو بکنین. ممنون.🌈
   👋👋👋👋

  • منم باهات موافقم
   تا الان با هرچی اکانت داشتم رای دادم
   شما هم همینطوری بکنین اکسوالا
   لطفا با چندین اکانتتون رای بدین

   • سلام.💞
    منم با هرچی اکانت داشتم به اکسو رای دادم.😘🌸
    از گوشی خودم تا لبتاب!😅
    خدا کنه که امسال هم اکسو رای بیاره.👍🌈
    ممنون از همه‌ی اکسوال‌ها.💠💠💠

  • تو اکسوالی آخه؟
   اکسو فنی مثل تو نداره
   واقعا که
   نظرت رو پیش خودت نگه دار از بی تی اس متنفری خب باش نیازی نیس بیای جار بزنی فکر کردی اکسو یا اکسوالا خوششون میاد همچین حرفی میزنی؟
   خوبه یه آرمی بیاد بگه از اکسو متنفرم؟
   از این جهت که باید اکسو رو حمایت کنیم خب راست میگی اما حرفای آخرت قشنگ نیست
   من خودم اکسوالم اما هیچ وقت به گروه دیگه ای بی احترامی نکردم

  • ⁦o❤️⁩Zeinab/Ex⁦

   عزیزم اگه یه نفر یه کار اشتباهی کرده باشه دلیل نمیشه که توأم برای تلافی اون کارو بکنی!
   تو اکسو‌الی؟!قبول!
   اکسو رو دوس داری؟!قبول!
   ولی یه لحظه خودت و جای یه آرمی که این متن و میخونه بزار!
   دوس داری یکی به اکسو توهین کنه؟
   خب قطعا،مطمعا،صددرصد معلومه دوس نداری!
   پس به عنوان یه اکسوال،شأن پسرارو پایین نیار!
   بعضیا هستن مثه تو این کارو میکنن و پسرارو ناراحت و خجالت زده میکنم!بابا دست بردارین!
   منم به عنوان یه اکسوال بهت میگم آبرشونو نبر!
   همین!

  • ببخشید عزیزم میشه لطفا فقط رای بدی🙄
   واقعا چه نیازی هست تنفرت از یه گروه دیگه رو نشون بدی😬
   به عنوان یه اکسوال خیلی ناراحت شدم که به بی تی اس توهین کردی💔🥺
   به هر حال هم بی تی اس هم اکسو خیلی تلاش کردن تا به این جایگاه برسن و هیچکدوم لایق اینجور توهین هایی نیستن🥺💖
   این کارت فقط و فقط باعث فنوار میشه عزیزم…
   لطفاً ملاحظه کن🥰🙏🏻

  • توی **** از بی تی اس بدت میاد؟
   به جهنم
   مهم سلبریتی و موزیسین اای جهانین نه تویی که هیچی از موسیقی سرت نمیشه
   هم اکسو عالیه هم بی تی اس
   من آرمی ام
   ولی به خودم اجازه نمیدم به اکسو هیت بدم

  • اگه از بی تی اس متنفری نباید بیای جار بزنی که¿
   خودتو جای یه آرمی بزار که میاد این متنو میخونه
   واقعا کارت درست نیست، تو فقط به عنوان یه طرفدار میای رای میدی، دیگه نیاز نیست ک توهین کنی، خب اگ یه ارمی دیگه هم بیاد اکسو توهین کنه ک تو نباید بیای اینجوری تلافی کنی، اون ادم فقط شعور خودشو نشون میده!

  • وقتی داشتم میخوندم که که اکسو قراره کامبک بده خیلی خوشحال شدم (تبریک💜✨) چون زیاد در جریان نبودم الان هم خوشحال هستم💜🌸
   همه چیز اکی بود تا وقتی که پایینتر اومدم و دیدم اونجوری علنی گفتی از بی تی اس متنفری ☹️😐💔
   نمیگم دوسشون داشته باش ولی وقتی از چیزی خوشت نمیاد میتونی اهمیتی بهش ندی این طور نیست؟
   چرا باید کلی فن رو برنجونی؟😔فقط هم نمیگم آرمی چون میدونم که اکسوال هم ناراحت میشن دوستایی که اکسوال باشن دارم خیلی هم باهم دیگه با عکسای پسرا عرر میزنیم😅
   هر کسی تو این صنعت هست برای همه راه های پرپیچ و خمی که طی کرده کلی تلاش کرده و زحمت کشیده از روح و روانش مایه گذاشته
   به فکر کسایی هم که تازه کیپاپر شدن هم باش ممکنه درباره چیزی اشتباه متوجه بشن و باعث فاجعه بشه
   وقتی میشه خیلی ساده گذشت چرا اینجوری؟فکر نمیکنی باعت شرمندگی فم فندومی هات باشی؟

  • عامممم چی بگم؟:|

   هی یوووو…
   ت میخوای نظر بدی فقد نظرتو بده و برو بی زحمت حق ندری ب بقیه گروها توهین کنی…اوکی؟

  • من یک ارمی هستم،و از اکسو نه بدم میاد و نه خوشم میاد(این هیت نیست)،ولی هیچوقت نمیام به اکسو فحش بدم

  • تویی که میگی از بی تی اس متنفری😒
   غلط میکنی پشت ۷ تا فرشته من زر میزنی
   **** چون خودت داری آبروی اکسو و اکسوالا رو میبری
   بعدشم ببینم یه بار دیگه پشت پسرای من ************ که عین گروه مورد علاقت توی گینس بنویسن😂
   البته بایدم به بی تی اس و آرمی ها حسودی کنی چون از اخبار بین الملل خبر نداری که بی تی اس کینگ کیپاپ و بزرگترین بوی بند جهانه👑
   واقعا واسه اکسوال هایی مثل تو متاسفم که فقط آبروی نداشته خودشون و گروه مورد علاقشون رو می برن😏

  • تو ی فن نمایی😐🙄
   بی تی اس گروه موفقیه و نبایدم بهش هیت بدی اونا با اکسو بست فرند هستن :)❤️
   آرمیا و اکسوالا از ۲۰۱۶ شروع کردن به فنوار درست کردن اما این چند سال دارن باهم خوب میشن ❤️👑
   ما کیپاپرا ی خانواده هستیم هیچ کسی حق نداره به گروهی هیت بده🤦🏻‍♀️
   اکسوالا بیشتر از ارمیا بهت تذکر دادن😐
   مگه لی نمیگه هر فندوم ایینه ایدلشه؟
   یتی اکسو بهت این چیزارو یاد داده؟ 🙄
   اکسو بهت یاد داده هیت بدی؟ 😠
   فق فن نماها هیت میدن😐
   #شعور_داشته_باشیم 😐

 130. من به استری کیدز رای میدم 🙋🏻‍♀️
  درسته هنوز خیلی شناخته نشده ، ولی من طرفدارشم 😄
  البته سلیقه ها متفاوته 😉

 131. تو بی تی اس جین در امد ولی من بایسم جیهوپ ولی جین رو هم خیلی دوست دارم بایس رکرمه تو اکسو هم بکهیون عشقم زندگیم نفسم در امد ولی بعدش شیومین شد

  البتع من قبلا که با بی تی اس آشنا شدم عکس پروفایل صفحهم اکسو بود فکنم سوهو شیومین بکهیون بود و اون موقع من کراشم شیومین بود ولی خدایی خوشگله

 132. Exol fighting…we are one 💜
  Congratulations on the glorious return of the kings of kpop to the Exol👑🎉

 133. Exol fighting 💜

 134. کی نظرسنجی یازیگرای ایرانو میزارین

 135. فقط بی تی اس

 136. سلام به همگی.💞
  من یک اکسوالی هستم.😘🌸
  الان تعداد آرای اکسو خیلی کمتر از بی تی اس هستش.😒 لطفا اکسوالی‌های عزیز سعی خودشون رو بکنن و به اکسو رای بدن تا اکسو بازم امسال توی کشور ما ایران، محبوب‌ترین گروه کیپاپ بشه.🌈
  ازتون خواهش می کنم سریع‌تر این کار رو بکنین چون بی تی اس از ما خیلی خیلی جلو هستش!😕
  لطفا این کار رو بکنین.🙏🌹
  خدانگه‌دار همگی.👋

  • سلام ببخشید من یه سوال داشتم مگه این نظرسنجی فقط ماله ایرانی ها هست یا کل کشور ها؟

   • سلام. این نظرسنجی برای ایرانی ها هست و نشون میده که توی ایران چقد فن داره هر گروه و نتیجش به صورت بین المللی اعلام میشه

   • سلام.👋
    آره. این نظرسنجی فقط بین مردم ایران برگزار میشه.🌸
    اگه اکسوالی هستی، به اکسو رای بده.👍💞 ممنون.😃🌈
    بای.👋🐻

  • سلام به همه‌ی اکسوال‌های عزیزم.👋🌸
   لطفا سریع‌تر رای‌های خودتون رو به اکسو بدید.🙏🌹
   ازتون خواهش می کنم.😘 ممنون.❤
   بای بای.👋🌈

   • اگه اکسو تو هزار تا از این رای گیری ها آخر هم بشه چیزی عوض نمیشه 🙂 اکسو واسه همیشه کینگ کیپاپ خواهد موند😌 و جای تک تک اعضا تو قلب ما اکسوال ها هست 👌🏻🥰
    واینکه دوستان EXO گروه فوق العاده ای هست هممون میدونیم ولی اینکه EXO خوب هست دلیل نمیشه که BTS بد باشه و برعکس پس الکی بحث نکنید:) در شان اکسوال ها نیست

    حتما میدونید که تهیونگ و بکهیون دوست صمیمی هستن همینطور جیمین و کای

    💥⚡👑We are one EXO 👑⚡💥

  • ببخشیدا ولی واقعا برای افکارت متاسفم این دو گروه حتی اعضاشونم باهم دوستن حالا قراره ما بیایم بگیم کی از کی بزنه جلوتر افکارت درست کن هر گروهی که بیشتر تلاش کنه اوله هم اکسو وهم بی تی اس تو جهان اولن😶😑

   • سلام.👋
    من از اکسوال‌ها این تقاضا رو کردم و نه به فن‌های گروه‌های دیگه!😒
    اگه تو اکسوال نیستی مجبور نیستی که به اکسو رای بدی و کسی این رو ازت نخواسته!😑
    من به اکسوال‌ها گفتم که به اکسو رای بدن تا بازم اول بشه و به کسه دیگه‌ای ربطی نداره.😕

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.