نظرسنجی مجله تایم
نظرسنجی کی پاپ مجله تایم

نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال ۱۴۰۰ کدام است؟

محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال ۱۴۰۰ کدام است؟

سایت مجله تایم امسال هم به مانند سال گذشته قصد دارد بزرگترین نظرسنجی سال بین گروه های کیپاپ در ایران را برگزار کند. نظرسنجی محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال ۱۴۰۰ اولین نظرسنجی از مجموعه نظرسنجی های سال ۱۴۰۰ مجله تایم خواهد بود.

همانطور که حتما مطلع هستید در خرداد ماه سال ۱۳۹۹ بزرگترین نطرسنجی ایرانی در مورد گروه های کیپاپ توسط وبسایت مجله تایم برگزار شد. این نظرسنجی به یک اهمیت بین کیپاپرهای ایرانی دست پیدا کرد به گونه ای که حتی تا به امروز روزانه در پست مربوط به نظرسنجی سال گذشته بحث و گفتگو صورت میگیرد و فن های مختلف نظرسنجی مجله تایم را یک معیار مهم برای نشان دادن میزان محبوبیت گروه های مختلف در ایران میدانند.

پایان نظرسنجی

تعداد شرکت کنندگان: ۲۸۵۲۴ نفر

1400 kpop 654x1024 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال 1400 کدام است؟
برنده نظرسنجی برترین گروه کی پاپ سال ۱۴۰۰ مجله تایم
رتبهنام گروهتعداد رأی
۱BTS12,128
2EXO11,217
3BlackPink1,524
4TWICE719
5STRAY KIDS616
6GOT7303
7ASTRO239
8SUPER JUNIOR200
9ATEEZ166
10GIRLS GENERATION163
11NCT141
12TXT134
13ENHYPEN100
14دیگر گروه ها۸۹
۱۵ITZY77
16MAMAMOO73
17MONSTA X67
18THE BOYZ66
19G-IDLE51
20SHINEE49
21SF944
22Super M43
23EVERGLOW35
24SEVENTEEN33
25ONEUS33
26IKON29
27AESPA29
28RED VELVET27
29BIGBANG26
30INFINITE18
31AOA14
32BTOB13
33OH MY GIRL11
34GFRIEND10
35LOONA10
36LOVELYZ8
37Brave girls7
38WEEEKLY6
39MOMOLAND6
جدول نتایج پایانی نظرسنجی کی پاپ سال ۱۴۰۰

اهمیت نظرسنجی محبوب ترین گروه کیپاپ

همانطور که در سال گذشته دیدیم، نظرسنجی های وبسایت مجله تایم بزرگترین نظرسنجی های ایرانی در زمینه های مختلف است. کاربرها و کیپاپرهای گروه های مختلف تا یک ساال در مورد نتیجه و جایگاه گروه خود در نظرسنجی مجله تایم صحبت خواهند کرد.

شاید مهم ترین و پر اهمیت ترین فاکتور این نظرسنجی، این باشد که سه گروه برتر این نظرسنجی به نظرسنجی جامع پایان سال مجله تایم راه پیدا خواهند کرد. سه گروهی که به نظرسنجی پایان سال راه پیدا خواهند کرد میتوانند در اسفند ماه، در نظرسنجی پایانی مجله تایم هم رقابت کنند که عکس رتبه اول نظرسنجی پایانی روی جلد سالنامه مجله تایم چاپ خواهد شد.

لینک نظرسنجی محبوب ترین گروه کیپاپ در سال ۱۳۹۹

راه یابی سه گروه برتر به نظرسنجی پایان سال

همچنین نفر برتر نظرسنجی پایانی سال بخش عمده ای از مطالب داخل سالنامه مجله تایم رو به خود اختصاص خواهد داد که می تواند به معرفی بهتر رتبه اول بین تمامی مخاطبان مجله تایم منجر شود.

لینک دانلود فایل pdf سالنامه مجله تایم سال ۱۳۹۹ مجله تایم

در پاراگراف های قبلی اهمیت نظرسنجی مجله تایم در ایران مورد بحث قرار گرفت. در مورد اهمیت بین المللی این نظرسنجی باید گفت که وبسایت مجله تایم در سال گذشته، نتیجه نظرسنجی سال گذشته را در قالب یک کلیپ در یوتیوب YouTube اعلام کرد تا کیپاپرهای سراسر دنیا در مورد فن های ایرانی بیشتر اطلاعات داشته باشند و با قدرت هر فندوم در ایران بیشتر آشنا بشوند. لازم به ذکر است که این کلیپ می تواند قدرت هر فندوم در ایران را به رخ فن های بین المللی بکشاند و حتی شاید با وایرل و ترند شدن کلیپ مربوط به نظرسنجی سال ۱۴۰۰ بتوانیم این کلیپ را به دست گروه های برتر در نظرسنجی برسانیم تا از فن های خود در ایران مطلع بشوند.

کلیپ اعلام نتایج نظرسنجی سال ۱۳۹۹ در یوتیوب

امروزه فن های ایرانی کیپاپ متاسفانه جای مناسبی در ایران و حتی در بین فن های بین المللی ندارند. امید است با تشکیل یک حرکت منسجم، بتوانیم صدای کیپاپرهای ایرانی را به گوش فن های بین المللی و حتی گروه های بزرگ کیپاپ برسانیم که البته میزان مشارکت در این نظرسنجی کنونی اولین گام در این راه خواهد بود.

چرا این نظرسنجی هر سال برگزار می شود؟

همانطور که میدانید تعداد فن های یک گروه سالانه، ماهانه و حتی گاهی روزانه تغیر میکند. گاهی یک گروه با زحمت های زیاد و با کامیک های موفق و فعالیت های مختلف در زمینه های مختلف می تواند فن های جدیدی کسب کند. البته گاهی هم حتی با یک خبر جدید و یک رسوایی جدید تعداد فن های یک گروه ممکن است در یک شب ریزش فراوان داشته باشد.

پس می توان نتیجه گرفت که در طول یک سال تعداد فن های هر گروه می تواند تغیر داشته باشد. به همین دلیل مجموعه نظرسنجی های وبسایت مجله تایم هر ساله برگزار می شود.

چگونه به گروه محبوب خود کمک کنیم؟

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن این نظرسنجی در شبکه های اجتماعی خود، دوستان و هم فندومی های خود را به شرکت در این نظرسنجی دعوت کنید تا رای های گروه محبوب خود را افزایش دهید. شاید تصور شود که این نظرسنجی های ایرانی خیلی تاثیری در کار گروه های محبوب شما ندارند، ولی این یک تصور کاملا اشتباه است و ما در سال گذشته به وضوح دیدیم که بعد از برگزاری نظرسنجی سال گذشته، چگونه نتایج نظرسنجی در بازدید بیوگرافی گروه های برتر در نظرسنجی تاثیر داشت به صورتی که خیلی از کیپاپرهایی که کمتر با گروه های مختلف آشنا هستند و حتی خیلی از کاربرهای بخش های غیر کره ای وبسایت مجله تایم با دیدن این نظرسنجی راغب شدند که گروه های برتر را بیشتر بشناسند و بیوگرافی گروه های برتر را در وبسایت مجله تایم مطالعه کنند. به شخصه تا به حال پیام ها و کامنت های بسیار زیادی را تا به امروز دریافت کرده ایم که خیلی ها به واسطه وبسایت ما کیپاپر شده اند و امروزه فن گروه های مختلف هستند.

پس با اشتراک گذاری این نظرسنجی و حمایت از گروه محبوب خود می توانید به بزرگتر شدن فندوم خود کمک کنید. برای به اشتراک گذاری این نظرسنجی می توانید به پیج اینستاگرام کره ای ما بپیوندید و محتواهای مربوط به نظرسنجی را از این پیج به دوستان خود به اشتراک گذاری کنید.

در کامنت ها چه می گذرد ؟

متاسفانه خیلی از فن ها تصور می کنند که با هیت دادن به گروه های دیگر و یا تخریب گروه های دیگر می توانند به گروه یا فندوم خود کمک کنند که اتفاقا این کار نتیجه برعکس خواهد داشت و باعث می شود خیلی از افراد از گروه شما متنفر شوند. پس لطفا در کامنت ها به گروه های دیگر و بقیه کاربرها احترام بگذاریم. در کامنت ها از خوبی ها و نقاط قوت گروه خود بگویید و داستان اینکه چگونه فن این گروه شده اید را برای بقیه تعریف کنید تا بقیه هم تشویق بشوند تا گروه مربوط به شما را بیشتر بشناسند. می توانید از قدرت وکال اعضای گروهتان تعریف کنید یا از توانایی های اجرایی اعضا یا رپ کردن اعضا حرف بزنید و کامنت کنید. از سختی هایی که اعضای گروه کشیده اند بگویید یا حتی از کیوت بودن عضو مورد علاقه خود بگویید و به دیگر کاربرها دلیلی بدهید که چرا باید گروه محبوب شما را دوست داشته باشند؟ اگر بتوانید موفق به جلب نظر دیگر کاربرها بشوید این کاربرها می توانند از طریق بیوگرافی های وبسایت مجله تایم یک آشنایی اولیه در مورد گروه محبوب شما کسب کنند و خودشان تصمیم بگیرند که می خواهند فن این گروه بشوند یا نه.

این نظرسنجی در تاریخ ۲ اسفند ماه ۱۴۰۰ آغاز شده و تا چهار شنبه ۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۰ رأس ساعت ۲۴ ادامه دارد ” بیشترین سیستم های امنیتی برای جلوگیری از غیر واقعی بودن آراء بر روی این صفحه نصب و هر آی پی فقط می تواند یک رای ثبت نماید. ” مجله تایم مهم ترین سایت نظرسنجی ایران از صحت این نظرسنجی پشتیبانی می کند.

لینک تمامی بیوگرافی های گروه های پسر کیپاپ در وبسایت مجله تایم

لینک تمامی بیوگرافی های گروه های دختر کیپاپ در وبسایت مجله تایم

قوانین نظرسنجی:

هر اینترنت و موبایل یا دسکتاپ یکتا ، فقط یک رأی می توانند ثبت نمایند. (در واقع چند موبایل متصل به یک اینترنت فقط یک رأی قابل ثبت دارند.) (هر مرورگر فقط یک رأی قابل ثبت دارد.) بالاترین سیستم امنیتی برای جلوگیری از غیرواقعی شدن نتایج بر روی این نظرخواهی نصب شده است .

برای بالا رفتن امنیت نظرسنجی ، سیستم ثبت رأی با الگوی captcha google امکان پذیر است. که برای اعتماد بیشتر مخاطبان ساخته شده و امنیت آن نیز با security گوگل می باشد. که در برخی زمان ها فعال شده و وارد نمودن اسم و ایمیل نیز در این نظرسنجی الزامی می گردد و در پایین و بعد از انتخاب گزینه مورد نظر و وارد نمودن captcha و name و email ، حتما گزینه ارسال را بزنید.

(دلیل طولانی بودن زمان نظرسنجی انتخاب محبوب ترین گروه کی پاپ سال ۱۴۰۰ ایران، این مساله هست که باید تمام پیج ها و صفحات اینستاگرام و کانال های طرفدار خوانندگان، مخاطبان خود را با خبر کنند تا نتیجه روز به روز واقعی تر شود ، طبیعی است که یک پیج یا کانال طرفدار یک گروه می تواند نتیجه را با رای به گروه محبوب خود ، تغییر دهد ، که این اتفاق بار ها در طول این مدت پدید می آید.)

قانون جدید نظرسنجی های سال ۱۴۰۰: در صورت عبور تعداد مجموع آراء از ۲۰۰ هزار نفر، آن نظرسنجی به دلیل استقبال گسترده مخاطبان، تا پنج روز تمدید می گردد. توجه شود که شرط آن ثبت رأی ۲۰۰ هزار نفر خواهد بود.

این نظرسنجی را با طرفداران گروه محبوب خود به اشتراک بگذارید.

نظرسنجی:

محبوب ترین گروه کی پاپ ؟

بنر پست جهت به اشتراک گذاشتن این نظرسنجی در شبکه های اجتماعی:

nazar 3 1400 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال 1400 کدام است؟
نظرسنجی کی پاپ مجله تایم

بنر استوری اینستاگرام جهت به اشتراک گذاشتن این نظرسنجی در شبکه های اجتماعی:

nazar story 3 1400 576x1024 - نظرسنجی مجله تایم | محبوب ترین گروه کی پاپ در ایران سال 1400 کدام است؟

441 نظر

 1. بی تی اس مثل همیشه اوله و برنده س😎😎

 2. خانومی که داری**** با اسم فندوم ما باید بگم که انقدر ******** مصلا الان فک کردی اسم مارو بدنام کنی که چی ؟ من آرمیم خب ؟ بی تی اس رو دوست دارم و این دلیل نمیشه یه گروه های دیگه هیت بدم و عرضم به حضورت آرمی نمای فیک اکسو پادشاه کی پاپ هست پس دهنتو ببند دفعه آخرت باشه با اسم فندوم ما میری هیت میدی فهمیدی ؟

 3. اخه چرا بلک پینک سوم هستش اکسو دگه چیه که اومده جایی بلک پینک میگیره من اصلا از کمپانی sm بدم میاد و از تمام گروهاش بخصوص اسپا بی تی اس و بلک پینک عشقن

 4. بی تی اس حقش بود اول بشه🤝🏻💜
  تی اکس تی هم باید رای های بیشتری میورد خیلیا نادیدش میگیرن اما به نظر من بعد از بی تی اس بهترینه🤝🏻💜

 5. همه شون انقدر خوب هستن که نیاز به رای گیری نباشه، هر کدومشون میتونستن اول باشن، فرقی نداشت که بی تی اس اول باشه یا اکسو یا انهایپن یا ان سی تی و یا مومولند.این رای گیری نشون نمیده که کدوم گروه بهترینن یا کدوم به درد نخورن.این رای گیری چیزی از ارزش های ایدل هایی که سختی های زیادی کشیدن کم نمیکنه و امیدوارم متوجه بشین که با اینجا فنوار راه انداختن نمیتونین نشون بدین ایدلتون بهترینه، فقط به فن ای دیگه توهین میکنین

 6. زای گیری جدید نمیزارن :/

 7. بازم فنوار…😐💔
  اصنن میرم خود*کشییی دیگهههههثخثتثتخثحثتثج۲نثنثجقنقم😐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.