schengen europe 1000x525 - ویزای شینگن تضمینی چیست؟
ویزای شینگن تضمینی

ویزای شینگن تضمینی چیست؟

آن دسته از افراد که قصد سفر به مناطق اروپایی حوزه شینگن را دارند و کشورشان هم جزو آن دسته از کشور هاست که برای ورود به منطقه شینگن نیاز به ویزای شینگن دارند ، به احتمال زیاد نام ویزای شینگن تضمینی را شنیده اند ، شاید برای همه این سوال پیش بیاید که ویزای شینگن تضمینی چه خصوصیاتی دارد.

درهمین خصوص : آشنایی با ويزای شينگن و انواع آن

1visa schengen - ویزای شینگن تضمینی چیست؟
ویزای شینگن تضمینی

در واقع افراد هنگامی که درخواست ویزا از کنسولگری یا سفارتخانه محلی که میخواهند بروند میدهند ، احتمال اینکه درخواست ویزای آنها بنا به دلایل مختلف مانند مدارک ، شرایط و … از سوی سفارتخانه یا کنسولگری کشور مقصد رد شود زیاد است و به همین خاطر برخی از موسسه ها و آژانس های مسافرتی هستند که تلاش میکنند تا احتمال رد شدن ویزای فرد کمتر شود و به اصطلاح ویزای شینگن تضمینی به مشتری میدهند.

visa schengen25 1024x585 - ویزای شینگن تضمینی چیست؟
ویزای شینگن تضمینی

البته باید به این هم توجه داشت که ویزای شینگن تضمینی تمامی موسسات واقعی نبوده و در این بین برخی از موسسات نیز هستند که فقط از این عنوان جهت کسب مشتری بیشتر استفاده میکنند ، برخی دیگر از موسسات نیز به افراد این وعده را میدهند که بدون هیچگونه پیش پرداخت ویزای شینگن او را آماده میکنند ، بهتر است بدانید که این هم تبلیغات نادرستی بیش نیست و هیچ موسسه ای بدون شک حاضر نخواهد بود که هزینه های اولیه ویزای فرد را از جیب خود بپردازد.

eiffel tower 25 810x608 - ویزای شینگن تضمینی چیست؟
ویزای شنگن تضمینی

بهتر است بدانید موسساتی که ویزای شینگن تضمینی به مشتریان ارائه میدهند ، طبق قراردادی که با مشتری امضاء میکنند ، اگر ویزای شینگن مشتری به هر دلیلی رد شد ، باید مبلغی را که مشتری جهت خرید این ویزا به آنها داده را پس دهند.

14schengen visa - ویزای شینگن تضمینی چیست؟
ویزای شنگن تضمینی

هزینه ویزای شینگن تضمینی زیاد است و افراد بهتر است که کاملا با این نوع ویزا و موسسه ای که میخواهد این خدمات را به او ارائه دهد آگاه باشند که کلاه برداری صورت نپذیرد.

بیشتر بخوانید : همه چیز درباره ویزای شینگن آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.