آشنایی با پارک آب و آتش
آشنایی با پارک آب و آتش

معرفی پارک آب و آتش + عکس

پارک آب و آتش که به بوستان حضرت ابراهیم نیز معروف است در دل شهر تهران واقع شده یکی از خارق‌العاده ترین پارک های این شهر به شمار میرود که می توانید در آن ساعتها به تفریح و سرگرمی بپردازید.

11111111111111 - معرفی پارک آب و آتش + عکس
پارک آب و آتش

این پارک با بیش از ۲۴ هزار مترمربع مساحت پارکی شگفت انگیز است و امکانات بی نظیری برای استفاده عموم مردم فراهم آورده است.

ab o atash park1 - معرفی پارک آب و آتش + عکس
پارک آب و آتش

ورودی بی نظیر

1 2 - معرفی پارک آب و آتش + عکس
پارک آب و آتش

این پارک شامل یک ورودی بی نظیر است که بسیار زیبا تزیین شده و باعث جلب توجه افراد میشود و آن ها را به فکر بازدید از پارک می اندازد.

برج های آتش پارک

2 3 1024x683 - معرفی پارک آب و آتش + عکس
پارک آب و آتش

یکی از اصلی ترین نماد های پارک همین برج های آتش آن می باشند و دلیل نام گذاری این پارک به این نام هستند ، این پارک شامل ۴ برج آتش است که هر کدام ده متر ارتفاع دارند و هم زمان با تاریکی هوا آنها روشن میشوند و ارتفاع شعله های آنها تا هشت متر نیز میرسد.

فانوس دریایی زیبا

3 3 1024x682 - معرفی پارک آب و آتش + عکس
پارک آب و آتش

یکی دیگر از جاذبه های دیدنی پارک فانوس دریایی آن است و همه را به یاد دریا می اندازد ، پله های درون این فانوس به شکل مارپیچ است.

پل طبیعت

4 3 - معرفی پارک آب و آتش + عکس
پل طبیعت

بدون شک یکی از اصلی ترین نماد های تهران همین پل است که هر ساله میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیار زیادی است ، این پل ۲۷۰ متر طول دارد و دارای ۳ طبقه می باشد ، بازدید از این پل بی نهایت زیبا میتواند برای شما ساعات فراموش نشدنی رقم بزند.

فواره های آب

6 - معرفی پارک آب و آتش + عکس
پارک آب و آتش

در نزدیکی برج های آتشین این فواره های آب واقع شده اند که از ۲۴۰ نقطه آب را فواره میکنند.

آسمان نمای گنبد مینا

5 1 1024x484 - معرفی پارک آب و آتش + عکس
آسمان نمای گنبد مینا

هیچ کس دوست ندارد که لذت تماشای آسمان را در بزرگترین آسمان نمای خاورمیانه از دست بدهد ، در این گنبد میتوان آسمان بسیار زیبای شب را به خوبی تماشا کرد و لذت برد.

2222222222222222 - معرفی پارک آب و آتش + عکس
پارک آب و آتش

پارک آب و آتش همان طور که گفته شد یکی از بزرگترین پارک های تهران به شمار میرود و شامل جاذبه های دیدنی بسیار زیاد دیگری نیز هست ، از دیگر جاذبه های این پارک میتوان به  سالن آمفی تئاتر ، پرده های فولادین ، بازار گل ، دریاچه مصنوعی ، سینما بازی هفت بعدی و … اشاره کرد.

آدرس پارک :

خیابان آفریقا ، انتهای کوچه ژوبین

بیشتر بخوانید : معرفی پارک ژوراسیک تهران + عکس

3 نظر

  1. عالی عالی عالی

  2. خیلی خوشگله

  3. بسیار زیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.