War groove
بازی War groove

معرفی بازی war groove

بازی war groove یک بازی استراتژی محور برای چهار بازیکن است که در آن، هر بازیکن کنترل ارتش و واحد فرمانده خود را برای جنگ با دشمنان خود به دست می گیرد. War groove یک بازی مدرن و در عین حال ساده و عمیق است. این بازی قرار است در اول فوریه ۲۰۱۹ برای کنسول های خانگی یا همان پی سی، سوویچ ورژن و ایکس باکس وان منتشر شود.

گیم پلی بازی war groove

وقتی جنگ در پادشاهی cherrystone آغاز می شود، ملکه ماریکای جوان باید از خانه اش فرار کند. او تنها راهی که برای نجات سلطنت و جایگاه خود دارد این است که به سرزمین های جدید سر بزند و برای نجات سرزمین خود افرادی برای پیوستن به خود پیدا کند. اما چه کسی در طول راه با او برخورد خواهد کرد؟ او با چه چالش هایی در این راه مواجه خواهد شد؟! این بازی یک نمایش پر جنب و جوش از ۱۲ کاراکتر است که هر یک از فرماندهان آن با شخصیت ها و انگیزه های متفاوت خودشان، در قلب war groove قرار دارند.

War groove ق

مشخصات بازی war groove

چهار گروه متخاصم در این بازی وجود دارد، پادشاهی cherrystone، امپراطوری هیونگ سون، لژیون دونور و قبایل فلوران. داستان این بازی که روایت گر زندگی ملکه ای جوان و بی تجربه است، صحنه های پویا نمایی، فیلم سازی های جذاب و نبرد هایی پویا را روایت می کند. در این بازی groove ها برای هر فرمانده منحصر به فرد است و می تواند میدان نبرد را به روش هایی کاملا متفاوت تغییر دهد.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی معرفی بازی war groove موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : جدیدترین بازی های اندروید

مجله تایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.