God eater 3

معرفی بازی God eater 3

برای مجموعه بازی های God eater کنسرتی در یوکوهامای شهر توکیوی ژاپن برگزار شد و در همین کنسرت، بازی God eater 3 معرفی گردید. این کنسرت در سالن Pacifico yohohama National Conventional Hall برگزار شد.

گیم پلی بازی God eater 3

گاد ایتر ۳ توسط کمپانی باندای نامکو Bandai Namco و به وسیله تریلری معرفی شد. این بازی برای کنسول های خانگی طراحی شده است. این بازی پس از ژاپن و آسیا در امریکای جنوبی و امریکای شمالی معرفی گردید. موجوداتی به شکل دیو در این بازی هستند که اگرامی agarami نام دارند و کل زمین را در بر گرفته اند. ان ها قصد دارند تمام موجودات زنده باقی مانده روی زمین را نابود کنند.

مشخصات بازی God eater 3

حال زمانی است که god eater ها وارد بازی می شوند و قصد نجات دنیا را دارند. تجهیزات و سلاح های مجهز ان ها می تواتد اگرامی ها را نابود کند. البته جذابیت ماجرا ان جاست که روح god eater ها توسط طلسم هایی تسخیر شده و باید این طلسم ها را برای پیروزی شکست. مدتی پس از معرفی بازی، شخصیت جدیدی به نام Zeke Pennywort در نشستی، توسط کمپانی باندای نامکو معرفی گردید. زک همیشه وفادار بوده و از کودکی سختی کشیده است. در نقطه مقابل هم، آگرامی جدیدی به نام Barbarius به بازی می آید. این بازی در ژاپن، در اذر ماه ۹۷ یعنی دسامبر ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر شد. البته قرار است این بازی در بهمن ماه امسال برای سایر کشور ها منتشر شود.

God eater 3 ق

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی بازی God eater 3 موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : جدیدترین بازی های اندروید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.