crackdown

معرفی بازی crackdown

معرفی بازی crackdown : مدلی از بازی های رایانه ای وجود دارد که به ان ها جهان آزاد یا open world می گونید. این مدل بازی ها که محبوب ترین مدل های بازی های کاممیوتری محسوب می شوند، آزادی عمل بسیاری به بازیکنان می دهد و بازیکن به راحتی می تواند در روند بازی مانور دهد. در یک بازی جهان ازاد، ماموریت ها و مراحل به شیوه ای به روز و هیجان انگیز پیش می روند که در مقیاسی بالاتر از بازی های خطی است. بازی crackdown هم یکی از بازی های جهان آزاد است.

گیم پلی بازی crackdown

سبک این بازی اکشن و ماجراجویی است که توسط استودیوی Realtime Worlds گسترش یافته و Microsoft Game Studio این بازی را برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ ارائه داده است. بازی کراک داون در شهری به نام Pacific City انجام می شود. کراک داون ۳ نیز زمان بسیار زیادی از طراحان و سازندگان خود گرفت و قرار است در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. اولین تریلر این بازی در ویدیویی چهار دقیقه ای منتشر شد که مهم ترین قسمت های بازی تک نفره را برای شما به نمایش در آورده است.

crackdown 1

مشخصات بازی crackdown

یکی از مهم ترین نکات این بازی این است که شما می توانید بازی خود را بر اساس دنیای انتخابی خودتان سیو کنید و بعد در همان دنیا ادامه دهید. البته شما می توانید بازی را در جهان های متفاوت و با شخصیت های دیگر به طور موازی ادامه دهید. کرک داون ۳ در ۲۶ بهمن ماه برای ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

به همین منظور اگر در مورد موضوعات مندرج در مقاله بالا یعنی معرفی بازی crackdown  موضوعی ذهن شما را به خود مشغول نموده و نقد دارین که می تواند به بهتر شدن مقاله کمک نماید در قسمت پیشنهادات قرار دهید.
در ضمن اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : جدیدترین بازی های اندروید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.